Це перевірка блокчейна обчислювально дешевше, ніж відтворювати його?

Одним з переваг криптовалют, таких як Bitcoin, яку часто повторював це, як важко це повинно бути, щоб маніпулювати минулим операціях. Причину зазвичай вказують, що ви повинні повторно обчислити всі заголовки з хеш-значення всього ланцюжка практично нездійсненне.

Моє питання: Як вам перевірити цілісність блокчейн? Ви також не доведеться перераховувати всі значення, щоб побачити, що вони є дійсними? Або це клас складності перевірки відрізняється від створення нової ланцюга? Іншими словами є деяка асиметрія на роботі тут, і якщо так, як це працює?

+750
user3049270 22 черв. 2014 р., 12:56:32
30 відповідей

Поточне значення бітів в блоці заголовка: 18034379. У цільовій формі, це відповідає:

0x0000000000000000034379000000000000000000000000000000000000000000

Однак, якщо підрахувати мети через труднощі:

мета = maxtarget / складності
мета = 0x00000000ffff0000000000000000000000000000000000000000000000000000 / 336899932795.8077
мета = 0x0000000000000000034379000000004000000000000000000000000000000000

Як ви можете бачити, це обчислене значення є більш точним, ніж усе цільового використання біти.

Моє питання:

  • При майнинге, це усе мішені використовується (той, який ви отримаєте від біти), на відміну від більш точна мета ви отримуєте шляхом ділення maxtarget труднощі?
  • Таким чином, для всіх практичних цілей, ви повинні обрізати мету ви отримуєте, коли ви розділите maxtarget труднощі?
+992
jarchuleta 03 февр. '09 в 4:24

Прочитавши біп:

https://github.com/bitcoin/bips/blob/master/bip-0142.mediawiki

Я бачу, що scriptPubKey в операції, яка фінансує segwit Спокути так само, як звичайний P2PKH але тільки передує OP_0.

Це код, що говорить старі клієнти, що Техас-це "кожен може витратити" означає, що не буде ніяких даних для створення підпису при погашенні Техас?

Звичайно, оновлені вузли будуть шукати фактичні scriptSig в дані свідка, щоб переконатися в Техас. Але як це OP_0 дурень старих вузлів в ігноруванні scriptSig про викуп Техас?

+967
mewm 12 жовт. 2019 р., 19:10:22
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

В Bitcoin, кожен повний вузол виконує всі дії транзакції в мережі шляхом розкладання блокчейн. З цією метою кожний повний вузол нав'язує свої правила на даних, які вони отримують. Як (зазвичай) повне вузли все виконайте ті ж правил, кожен вузол indivdually сходиться на тому ж стані.
Таким чином, в блокчейне транзакції даних являє собою журнал активності, який, якщо перетравлюється за даними биткоин правил дає книга всіх залишків на поточних блокчейн рада, то невитрачені операції виводу (UTXO набір).

Кожен вузол підтримує повний набір UTXOs. Кожен UTXO однозначно identifiablee по угоді він був створений, і позиція в списку виводу, що угоди.

Коли транзакція підтвердиться, UTXOs в угоді входи йде і видаляється з набору UTXO, в той час як результатами операції, у свою чергу, додаються до набору UTXO. Якщо хтось намагається повторити транзакцію, зазначений внесок не в UTXO встановити, як вони були раніше вилучені, і угода може бути легко впізнати недійсною як проводити операції-до UTXOs.

+942
meichthys 26 груд. 2013 р., 08:21:25

Так, є багато способів зробити це, найпростіший з яких, ймовірно, використовуючи Стартум проксі, як описано тут: https://litecointalk.org/index.php?topic=4831.0

Також я знайшов щось, що може допомогти тут на ДП: у мене 8 Antminers, чи є спосіб я можу змінити свої облікові дані пулу одночасно як через SSH з допомогою скрипта

Слід зазначити, що пласт гірської проксі-сервер був розроблений для порту старих машин (на початку Асикс, в основному) в Пласті за наявності проксі-створити getwork з проханням прошарок для вас.

Подивився б я на деяких відкритим вихідним кодом басейнів: https://en.bitcoin.it/wiki/Software#Mining_Pool_Servers_.28backend.29

Getwork є відмінна функція, вбудована під назвою "hostlist", який був створений за сльоти і описана тут: https://en.bitcoin.it/wiki/Getwork#hostlist

Я не впевнений, як це перейшло в пласт або getblocktemplate.

Він не був включений у більшість басейном програмного забезпечення і не є рідною для bitcoind (це Шахтар стороні протоколу і, отже, не повинні бути в bitcoind): https://en.bitcoin.it/wiki/Poolservers

До минулого року hostlist переорієнтується на більш сучасне гірниче програмного забезпечення, я б порекомендував тестування цієї функції, перш ніж занадто далеко у розвитку ;) на жаль у мене немає часу зараз, щоб перевірити це, але сподіваємося, що це ставить вас на правильному шляху злому разом те, що працює для вас.

+919
user37760 6 серп. 2018 р., 22:58:20

Я пропоную вам поглянути на CoinWarz його API, ви можете зібрати свій власний набір даних протягом періоду часу (наприклад 10 останніх днів, формат свій власний шлях і зберегти його в таблицю). Вам потрібно згенерувати ключ API на своєму сайті, а потім ви можете або використовувати свої власні скрипти, або відвідати кінцеву точку API вручну , щоб збирати відомості, якщо ви побажаєте (пам'ятаєте, що вам потрібен власний ключ API, щоб отримати дані).

Якщо у вас є дані, які ви можете створити свій власний графік в електронній таблиці або програмне забезпечення вашого уподобання.

Рекомендації: в OpenOffice (інформація про графіки завантаження сторінки), в LibreOffice (інформація про внесення графіки, завантаження сторінки).

Ось посилання для цього конкретного виклику API (цитується за coinWarz документації)

Видобуток API і рентабельності

Гірничо API для рентабельності рентабельність даних, зазначених на CoinWarz.com. Це >дані можуть бути для всіх монет або для конкретних алгоритмів хешування: алгоритм SHA-256 алгоритмі Scrypt, scrypt в-Н >Х11, х13, Keccak, кварк, Groestl, Джа, Блейк-256, NeoScrypt, Lyra2RE

Кінцеву точку API

http://www.coinwarz.com/v1/api/profitability/?apikey=YOUR_API_KEY&algo=all

Використання виклику API Це значення буде віднята від ліміту використання API кожен раз, коли ви успішно викликати цей API.

Обов'язковими Вхідними Параметрами Всі вхідні параметри є обов'язковими і не чутливі до регістру.

Параметр - Тип Даних - Опис

Значення apiKey - рядок - надати затверджений API-ключа для цього параметра.

Алго - рядок - вкажіть одне з наступних значень цього параметра: все, sha-256, Scrypt в, скрипт-Н, Х11, х13, keccak, кварк, groestl, Джа, Блейк-256, >neoscrypt, lyra2re

Пам'ятайте, що кожен раз, коли ви звернетеся в кінцеву точку API, або для вилучення інформації з скриптом, це буде вважатися як 1 дзвінок з вашого ліміту, зазначеної в документації.

Зараз найпростіший спосіб для вас, щоб зібрати дані, якщо ви не в програмування свої власні речі, можна було б використовувати деякі інше клієнтське розширення для Вашого браузера, такі як листоноша відпочинку клієнта (якщо ви використовуєте інший браузер, подивися в своїх магазинах)

Це досить легко звикнути і вам не потрібно код свої власні сценарії.

Ось приклад, як інформація виявляться для вас:

Postman REST client call to CoinWarz API Endpoint

(пам'ятайте, що ви повинні розмістити свій власний ключ API замість плейсхолдера "YOUR_API_KEY")

Я рекомендую вам використовувати формат JSON і досить потрібним, так що дані більш удобочитаемое.

Ви можете тоді експортувати в CSV-файл , використовуючи цей дивовижний інструмент (у форматі JSON в CSV)

Цей сайт дозволяє ПАСЭ у форматі JSON передача даних і кожному значенню пари в CSV файл

Ось приклад як це виглядає:

JSON to CSV in action

Тепер у вас є (набір, так як потрібно кілька днів) CSV-файл, який ви можете використовувати для створення діаграми за допомогою вищезазначених інструментів офісного пакету.

Сподіваюся, ви знайдете це корисним, і удачі!

+917
HOAS 5 груд. 2013 р., 14:47:09

Ви можете використовувати гірничо калькулятора, щоб порівняти вихід на наявне обладнання, то додати постійні витрати (обладнання) та змінні витрати (вартість робочої сили, потужність, заміна, ремонт тощо).

Я припускаю, що ви маєте на увазі вартість ASIC видобуток, а видобуток ГПУ не вигідно для биткойна вже досить давно. Я знайшов сайт, який відстежує поимейте розгортання, а також надає гірських калькулятор: http://minr.info/

Як правило, шахтарі виконати велику роботу, щоб знайти місця з дешевою силою, ви можете знайти квтг тарифи тут: http://en.wikipedia.org/wiki/Electricity_pricing#Price_comparison

Хоча це може здатися не пов'язані, шахтарі можуть використовувати GPU або Scrypt ASIC-плат для створення альтернативного монет (а потім конвертувати їх в биткоины), які можуть бути дешевше, ніж робити покупку биткоинов. Ви можете знайти багато інформації про різні алгоритми і шахтарський калькулятор для багатьох альтернативних алгоритмів тут: http://www.coinwarz.com/cryptocurrency

Крім усього цього, варто зазначити, що биткоины можуть бути викликані будь-який комп'ютер, здатний робити такі розрахунки, а що є принаймні деякі люди, які не платять за ту владу, яку вони споживають, і іноді навіть не апаратні засоби (такі, як студенти коледжу і хакерів, відповідно). Тому ціна видобуток биткоин може бути майже нічого або взагалі нічого, для деяких людей, які не досить грають, і які будуть добувати в повну силу на будь-яку ціну.

+887
Ostap Revako 20 лист. 2017 р., 22:03:21

Сума НМЦ потрібно для того, щоб зареєструвати доменне ім'я є зафіксований у протоколі.

Маючи псу і БТЦ бути окремим валют гарантує, що кількість БТЦ , необхідну для реєстрації доменних імен ринкові механізми ціноутворення, а не жорстко протоколу.

Якщо б ми використовували псу для купівлі та продажу речей, інших, ніж БТЦ, було б висловити всієї нашої економічної діяльності щодо реєстрації доменних імен ("ця піца буде коштувати вам 0.012 реєстрації доменних імен"). Це погана ідея, тому що попит на доменні імена будуть опосередковано впливати на ціну і все інше в економіці. З тієї ж причини, чому дорогоцінний метал з найменшою кількістю промислових цілях є кращим для використання в якості грошей.

Ось чому я думаю, що будь-який не Накамото-блокчейн валюті з істотною користі, крім валюти , не применшує цінності або корисності Накамото ланцюга. Той факт, що вони можуть бути використані як щось інше, ніж валюти робить їх дуже поганим валютами. Той факт, що це простіше, щоб обміняти їх на БТЦ, ніж для Фіат дійсно трохи збільшує корисність Накамото ланцюга. Але, звичайно, все це стосується тільки якщо альтернативний ланцюг має надійні безвалютную використовувати. Досі я не знаю жодного іншого, ніж псу.

+864
vunguyenhung 19 серп. 2014 р., 11:51:30

В даний час у мене є дві пропозиції про покупку antminer С9. Один з чіпом, 22 нм, а інший з 14нм. Може хто-небудь дати бути плюси і мінуси для обох, тому що я розумію, що витрата енергії буде більше на 22 нм, але це значить, що я буду мінувати менше 14-м/с -+ 5% ? або електрику бути тільки різні. В надії отримати хороший відповідь, а відповіді від вас, спасибі.

+845
hilary patriarca 22 січ. 2011 р., 01:00:21

Потрібно підтвердити моє розуміння nTime прокатки...

Він використовується, щоб дати Шахтаря більше варіантів помоему без необхідності запитувати додаткову роботу з пулу, шляхом збільшення часу. Однак, враховуючи досить невеликий басейн, де зараз немає місця навіть для будь-якого даного блоку, nTime прокатка має суттєву перевагу. Ви можете масштабувати шахтарів спектр збоченець, так що кожен шахтар ефективно використовуючи смугу пропускання і час. Та бо ти все одно не охоплює всю збоченець простору, масштабу шахтарів діапазон nonce-це все, що необхідно для оптимізації ефективності.

За підсумками, я думаю, це цілком можливо, що весь код місця виробляє нуль дійсних ідіотів, і тому ви повинні збільшити тимчасової мітки, щоб переконатися, у вас є шанс, але як і раніше - для достатньо малих басейнів це не вступати в гру.

Це розуміння правильне?

+827
Samavedula Venkateswararao 6 вер. 2015 р., 04:59:58

Чому шахтарі б витрачати час підтвердження транзакцій і блоків, коли вони могли б витрачати свій час видобутку?

Коли Шахтар успішно шахт блок, вони передають блоку по мережі. Як заблокувати починається брижі по мережі, кожен вузол отримує копію блоку і після їх перевірки вони додати блок в існуючу мережу. Тепер розглянемо ситуацію, коли блок, який видобувається не відповідає правилам консенсусу. Як повні вузли отримують блок, перевірити блок, щоб переконатися, що він відповідає критеріям перевірки, і якщо блок є недійсним, повні вузли відторгаються блоку і не буде передавати його далі. Таким чином, ті компанії, які не відповідають правилам консенсусу буде мати свій блок відкинули, і втратять їх заблокувати винагороду і зусилля, які вони вклали в мій блок.

При створенні нового блоку, у кожного блоку повинні бути перевірені? Чим вона відрізняється від перевірки операцій?

Коли вузли отримують блок, кожен вузол виконує серію перевірок, щоб переконатися, що блок відповідає правилам консенсусу. Аналогічно, коли транслювався угоди, за кожний повний вузол, отримавши транзакцію буде виконувати перевірки до включення його в mempool. Якщо угода недійсна угода буде відхилена і не буде надалі транслюватися на цьому сайті. Всі операції, включені в блок, є допустимими, є підмножиною критеріїв перевірки блоку. Ви можете звернутися биткоин вікі-сторінку тут , щоб отримати список на проводку і блок перевірки.

+764
basok 20 серп. 2010 р., 04:19:11

Ні, Биткоин програма дозволяє отримувати, зберігати і відправляти биткоины. Помоєму треба специфічне обладнання і програмне забезпечення - для більшості людей не рекомендується турбувати.

+724
joseph schafer 23 вер. 2015 р., 04:55:14

Є децентралізованою/загальна биткоин активів/інвестиційних систем управління там?

Вона повинна бути застосовна в наступному випадку:

Багато однолітків і ніхто не довіряє один одному. А довіра досягається шляхом інвестування биткоинов в цій системі. Ніхто не повинен мати можливість зняти більше грошей, ніж вони вклали.

Я розмістив це питання на

http://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/1zsjr8/are_there_decentralized_bitcoin_asset_management/

Я сподіваюся, що це нормально, якщо не я візьму посилання з цього питання.

+710
Jun Kiat 15 бер. 2012 р., 09:11:23

Мені цікаво, що утримує більшість людей від покупки на одній біржі, де йде пара USD/BTC в рідкісних дешевше і продаючи її на іншу, де ставка може бути від$50 до$100 вище.

Є, напевно, люди роблять це вже. Але з відкриттям рахунків у кількох біржах-це не подвиг, чому не більший обсяг активних трейдерів це робиш?

ЗИ: я розумію, що відповідь може бути спекулятивним, тому не підходить для SE. У той же час, відповідь може бути не спекулятивні - може бути вагома причина позаду нього. Тому я тут, щоб навчатися. Будь ласка, проголосуйте за закриття, якщо вважаєте за потрібне, але не новачкові, враховуючи, що я знаю, що подібні питання слід задавати тут.

+705
torberg 17 квіт. 2018 р., 23:45:21

AFAICS, єдина можлива користь для довгого час скорочення накладних пропускної здатності за рахунок менша ймовірність заблокувати ланцюг розгалужується.

Я навіть сумніваюся, що компроміс, тому що якщо дані операції Навального, тобто є врівноважуючим ефектом, коротше раз блокують значить, менше даних для передачі.

Я дуже сумніваюся, що там повинно бути більше працювати даремно з короткий блок часу, якщо труднощі калібрується Вт.Р.Т. час, щоб прийти до консенсусу. Математично шахтарі заробляють відсоток від новостворені блоки пропорції приблизно їх відсоток від системи потужності майнінгу, незалежно від відносної розподіляється пропорційно їх удачі від складності роботи і (випадкових) загублені ланцюжки.

Якщо є докази, я сумніваюся, що стверджують, що короткий блок раз створити більше часу для досягнення консенсусу (тобто ре-орг шпагат), тому що наприклад якщо є в 4 рази більше сплитов з 1/4 блоку часу, є приблизно 7 більше ітерацій для досягнення згоди в той же термін.

Враховуючи, що незворотність є функцією кількості блоків— не, не з часу— і мінус затримки в транзакції, здається, більш короткий блок часу є переконливим.

Я був би вдячний, якщо downvoters хоча б спробує відстояти свою логіку з коментарем нижче моя відповідь. Це дає мені можливість подискутувати і показати їм, чому я думаю, що вони не праві (або визнати свою помилку). Справа в тому, щоб переконатися, що ми колективно мають правильну логіку.

+674
marieylor 19 січ. 2015 р., 09:28:40

Припустимо, я хочу зробити який-небудь гральний додаток:

  1. Користувач створює канал з бізнесом. (local_amt = 1000, remote_amt = 0, ємність с = 1000)
  2. Ставки користувачів кілька разів і виграє джек-пот з 5000 сатоши що більше, ніж ємність існуючих каналів.

Як я можу перевести 5000 Сац за блискавки, коли пропускна здатність каналу становить 1000? Єдиний спосіб я бачу, отримуєте джекпот гроші користувачів шляхом мене відкриття нового каналу з запасом потужності, але очевидно, що б прийняти небажаний проміжок часу.

Іншими словами, Мені цікаво, як сайт, як https://www.lightningspin.com/ здійснює миттєвий вивід коштів.

+664
jeff krueger 6 лют. 2012 р., 10:09:06

Вибір між моделлю UTXO і моделі балансу, в першу чергу між стимулами конфіденційності і уявну інтуїтивність.

Якщо слідувати стандартній рекомендації не повторне використання адрес/результатів/скрипти, а не безоплатно виявити, які монети відносяться до відправника і які належать до приймача, ці дві моделі практично не поступаються. В цьому випадку сальдо буде в будь-якому випадку разового використання, і не було б стільки залишків, так як інакше були б UTXOs, видалення і безсумнівною перевагою розмір і зручність.

Однак, модель балансу ефективно стимулює повторне використання. Оскільки вартість системи (можливо, в тарифах, але, звичайно, у вузол експлуатаційних витрат) для відновлення балансу нижче, ніж створення нової рівноваги, така система за своєю природою стимули виявлення джерел угоді.

І хоча залишки більш інтуїтивні, вони ускладнюють міркування про безпеки системи. Однією з проблем є проблема атак. Припустимо, х платна Р І Р платить З. тепер знову платить р. В наївною реалізації, Z може ретранслювати його ранні транзакції від Y, і може взяти гроші з Вт платіжних Ю. одне рішення-взяти послідовність чисел по залишках, і потребують операцій у списку порядковий номер операції вони беруть гроші. На жаль, це вимагає збереження порядкового номера, навіть для противаг, яка вийшла на нуль, що означає, що баланс повинен зберегти деякі дані для кожного баланс, який був коли-небудь відмінна від нуля; в результаті, що набагато менш універсально порівняно з UTXO модель була на першому місці (що можете забути результати як тільки вони будуть витрачені).

Коротше, моя думка така, що модель балансу знижує взаємозамінність валюти в цілому за короткий термін отримати, що зникає.

+661
gal 18 січ. 2011 р., 08:08:16

@Rizstien, я використовувати Coinbase, вони приймають кредитні/дебетові карти, але беруть 3.99% порівняно з 1,49% при прив'язці банківського рахунку. Йде процес перевірки, хоча, не знаю, як довго він приймає для кредитних карт. Знадобилося 3 дні для мого банківського рахунку, щоб бути перевірені. Потім ще 7 робочих днів до переданих грошових коштів. Кредитні картки може зайняти набагато менше часу, але коштувати більше, щоб купити монети.

+612
Ravi Dande 26 лип. 2015 р., 06:44:38

В р/биткоин я знайшов наступну заяву:

Я думаю, слід зазначити, що в даній роботі розглядається "чистий" POS-системи, але є деякі хакі для POS-систем, щоб зробити їх "робота" (робота, будучи невпевненим). Ці писаки включає наявність центрального органу управління монеті (пиркойны, blackcoin, і тонни більше), що робить подрібнення більш складний, але, безумовно, не неможливо при покупці старих закритих ключів у атаку через централізованого премайн, що робить валюту небезпечною для атак з боку центральної влади (NXT), або навіть роблячи наступний блок підписала детерміновані, який вирішує долю шліфування шляхом заміни проблема з проблемою, яку, ймовірно, набагато більше, змові делегатів. це також не вирішує проблеми людей, переписуючи історію (на BitShares).

Можу пояснити в деталях як захистити POS-системи, використовуючи повний до-мій і центральної влади? Система буде теоретично безпечної чи ще ні?

+572
user24036 17 трав. 2012 р., 22:32:41

Биткоин не є анонімним, воно є анонімним.

Коли ви посилаєте биткоин для кого-то, вони скажуть вам, що їх біткойн-публічний адресу, а потім ви будете відправляти биткоины на цей зовнішній адресу. Публічний виступ-це випадковий набір цифр і букв, ось приклад, я просто потягнув рандомно на сайті блок Explorer:

15x6Ggmjwu6h5nDkidnkqpAms2L6JeuEnj

Конфіденційність зберігається не за допомогою адреси більш ніж один раз. Якщо у вас є кілька людей платити вам за тією ж адресою, то ці люди будуть знати інші операції Ви були залучені в цю адресу.

Кожен адреса має відповідний приватний ключ, і ви повинні знати, що закритий ключ для того, щоб витратити ці кошти. Так що ви можете сказати людям, ваш публічний адресу(адреси), так що вони можуть відправити гроші до вас, а потім ви тримаєте ваші секретні ключі, так що пізніше ви можете витратити ці монети! (програма-гаманець автоматично відстежує особисті ключі для вас)

+463
user32134 12 вер. 2016 р., 20:21:30

У мене є файл в MultiBit гаманець, файл ключів і резервного копіювання, але не можу відкрити ці з паролем, який у мене є. Я можу відкрити ключовий файл і резервного копіювання в текстовий редактор, наприклад блокнот і с ++. Я продовжую читати знову і знову, що якщо хтось отримує в свої руки ці текстові файли, що мої біти пішли. Може хто підкаже як вони це роблять або ще краще , як я можу відновити мій Сткк враховуючи наявну в мене інформацію?

+404
Thobeka 7 вер. 2019 р., 04:04:11

У своїй роботі два биткоины за ціною одного? Подвійний витрати нападу на Швидкі платежі в Bitcoin, Караме і Androulaki контур певної раси-атака, яка передбачає незначне контроль за постачальника мережевого підключення (потрібно пряме підключення до інтернет в цій атаці). Прочитавши його, я дивувався, чому ми не змогли підключити більше одного вузла постачальника.

Припустимо, що є супротивником, який володіє безліччю вузлів в мережі оточує постачальника наступним чином: в unbeknowingly підключається тільки до А. Таким чином, ми могли б відправити їх операції, скажімо, T_AV. Потім, коли вони говорять про те, що операція в мережу, вони просто його мовлення противника, які, звичайно, підтверджують обгрунтованість T_AV. Тим часом, поки V не підключений до іншої мережі, вони не знають про подвійний витрати. Це зробило б для нападу, що здійснимі вимоги до обладнання, і не перешкоджає швидкій угоди.

Я щось пропустила чи це напад? Я також цікаво, які заходи вживає биткоин для запобігання контролю чужого підключення, і які контр-заходи, зловмисники використовували, щоб контролювати чужу з'єднань, якщо такі є.

+403
Leo Valdez 11 лип. 2016 р., 10:18:46

Багато!

Якщо ви подивитеся на болти ( блискавка RFC) ви знайдете багато ситуацій, в яких вузли повинні не канал (тобто закрити) якщо що-то відбувається несподіваним чином, спілкуючись з партнером. Це може бути навіть так просто, як сумирно улюбленого каналу при зіставленні htlc в такому випадку вам доведеться вирішити htlc onchain. Але є ще багато умов, при яких протокол просить не канает.

+316
Simon Reinsperger 31 лип. 2017 р., 07:17:38

Звичайно, ну і що? Я можу зробити всі види помилкових тверджень, які ніхто не може спростувати.

Ми дбаємо лише про дві речі:

1) Може хтось, хто насправді має коштів довести, що у них ці кошти?

2) ми можемо гарантувати, що хтось, хто не має коштів не може довести, що у них є кошти?

Так довго, як ми відповімо на ці два критерії, то проблем немає. Це чудово, якщо людина може пред'явити претензії, щоб кошти, які ми не можемо спростувати, так як вони не можуть довести їх.

+208
LeZuse 20 трав. 2012 р., 08:42:24

Bitcoin.org'и розробник документації має досить гарний опис консенсус правил, але він не може описати їх повністю. Це відбувається тому, що правила консенсусу диктує код, який приводить їх у виконання, а не документ. Наскільки мені відомо, немає списку речей, які можуть бути важко розщедрилися і речі, які можуть бути м'якими роздвоєний, як такі списки будуть нескінченними. Жорстку вилку можна зробити що завгодно; м'яка вилка може зробити набагато менше, але з деякими "хитрощів", м'яка вилка може зробити майже все теж.

Загалом, хард-форк-це зміна, яка робить те, що раніше було неприпустимим, допустимим. Це означало б, такі речі, як зміна операції і формати блоку, нинішня система скриптів і т. д.

Загалом, м'яка вилка-це зміна, яка робить те, що раніше було допустимим, неприпустимим. Це означало б, речі, як міняється, коли OP_NOP (без операції) опкоды насправді не ВП і не. М'якої вилки також можете додавати розширення в даний час існує, але не завжди змінити те, що вже існує. Так що м'яка вилка може додати щось до формату угоди, але він не може змінити нинішній формат операції на щось інше. Такі зміни будуть segwit і блоки розширення.

+181
ekdxhdecu 1 лип. 2010 р., 23:50:27

Я хотів би почати приймати Bitcoin пожертви від імені низки благодійних організацій, які не приймають його. Я думаю, це може бути сходинкою, щоб змусити їх приймати біткойни безпосередньо, тому що вони побачать гроші. Я не хочу брати ніяких процентів або комісій... просто конвертувати в фіат і проходять 100% на благодійність. Чи є у кого досвід у цьому? Чи потрібно мені отримати дозвіл від благодійності?

+117
GoldKazakh 6 жовт. 2012 р., 15:00:42

Це доводить, що ви контролюєте всі діти цієї адреси (тобто ті, далі вниз по ланцюжку). Це не доводить, що ви володієте батьки цією адресою (тобто ті, далі вгору по ланцюжку), так як це не можливо (наскільки я знаю), щоб йти від дитини до батьків ключ.

+94
Jeffrey Needle 30 січ. 2016 р., 08:35:43

Можна проаналізувати блокчейн тільки один раз і зберегти всі utxo в базу даних. Я не впевнений, що це найкращий спосіб тому що я не знаю мета ваших зусиль

+52
sheven 23 лют. 2010 р., 09:45:48

Знайти випадкове число і обчислювальної докази роботи не має відношення до перевірки угоди. Замок блокує разом в колі дорогих докази роботи гарантує, що це дорого, щоб замінити поточне ГК/ блокчейн з альтернативою.

Крім того, транзакції не містять інформацію про блоках або доказ роботи. Перевірка операцій досягається за рахунок використання еліптичних кривих. Зокрема, еліптичних кривих алгоритм цифрового підпису (рівнем) за кривою secp256k1.

Математика за алгоритмом ECDSA гарантувати, що тільки ті, хто знає закритий ключ може генерувати дійсних підписів. Однак, будь-хто може використовувати відкритий ключ перевірки підпису, вироблені кимось, хто знає секретний ключ.

Нарешті, щоб гарантувати, що невитрачені виходи угоди (UTXOs) не подвійний провели, протокол Биткоин підказує, що блок є недійсним, якщо він включає в себе операцію, яка посилається на конкретні UTXO в якості вхідних даних, які раніше були вказані в угоди раніше.

+20
NAGENDRA KUMAR 3 бер. 2012 р., 00:18:13

Оптимальна швидкість хешування залежить не тільки від параметрів, які передаються в cgminer, але і про те, як це скомпільована програма, якщо це 32 біт/64 біта, і налаштування операційної системи.

Найкращі результати я бачив з Gentoo Linux - як ви знаєте, з цього дистрибутива, ви спочатку затвердить вашої конкретної апаратної конфігурації і потім зібрати всі з коду, таким чином, оптимізуючи всі наші програмного забезпечення для апаратних засобів ви повинні отримувати максимальну віддачу від нього.

Щось ви не можете обійтися без походу езотеричний шлях налаштування операційної системи, ви могли б спробувати змінити ГПУ години пам'яті, а також (незначно) розгону. Зазвичай, після того, як ви потрапили в точку спадної дохідності з інтенсивністю потоку паралелізму і роботи такі наступні значення твік.

Якщо ви ще не читали "рідмі" файл від Con Kolivas сам, при обговоренні Лайткоин він окреслює оптимізуючий алгоритм, в якому ти спершу знайди потім пляма з інтенсивністю, то з іншим значенням, потім іншу... нарешті, мем годинник і розгону, він говорить вам отримати максимальну продуктивність, що шлях - такий підхід дійсний для всіх алгоритмі Scrypt основі монет.

+18
roskelld 27 трав. 2019 р., 09:25:17

Не безпосередньо. Ви можете зробити це шляхом передачі транзакції тільки на Шахтар питання, і переконавшись, що його програмне забезпечення буде передавати угоди ніхто інший (зверніть увагу, що стандартні клієнти не працюють в цю сторону; вони з задоволенням ретранслюють операції по всій мережі). Це означає, що тільки цей майнер намагається включити його у блок, оскільки він єдиний, хто може зробити плату за транзакцію.

Зверніть увагу, що це означає, це може зайняти забагато часу для цього "переходу", щоб пройти, так як ви повинні чекати, що Шахтар (або басейн), щоб знайти блок. У випадку з басейном, плата за транзакцію йде на весь басейн, а не якийсь Шахтар в басейні (якщо тільки у вас немає зовсім Blockchain зв'язку).

+15
NasuSama 27 груд. 2014 р., 11:00:28

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil