Як перевірити, якщо підтвердження зроблено чи ще ні?

Після відправки Bitcoin на будь-яку адресу, як я можу перевірити, якщо проводка є хоч одне підтвердження?

Я повинен опитати повторно операцію чи є якісь події, коли підтвердження здійснюється.

+426
Joshua Carr 19 бер. 2010 р., 00:06:49
27 відповідей

Коли я входжу bitcoind getinfo на мій віддалений Убунту-сервер, я отримую таку відповідь:

{ 
 "версія" : 32400,
 ... (деякі інші дані)
 "помилки" : "попередження: правочину не може бути правильним! Можливо, буде потрібно оновити або інших вузлів може знадобитися оновити."
} 
  • Що пішло не так?
  • Як я можу це виправити?

Це те, що я робив раніше:

Я використовую віддалений сервер з Убунту 12.04 ЛТС в якості операційної системи. Машина знаходиться в 800 км від мого будинку, я підключений до нього через SSH. Так немає графічного інтерфейсу, я можу тільки використовувати команди оболонки.

Вчора я встановив bitcoind називаючи цей шелл-команди (в той час як будучи корінь) після оновлення всі інші пакети (apt-отримати оновлення з подальшим apt-отримати відстань-оновлення):

# apt-отримати установку bitcoind

був встановлений bitcoind і 8 або 10 інших пакетів.
Потім я відредагував /корінь/.биткоинов/биткоин.конф та вчинив так:

сервер=1
демон=1
rpcuser=[мій логін]
rpcpassword=[дуже довго passphrade]


Тоді я запустити bitcoind по телефону

# bitcoind

Відповідь була

биткоин Server, починаючи

але навіть після того, більше не потрібно чекати 5 хвилин я не отримав снаряд назад (я не можу ввести нові команди). Так що я натиснув

поєднання клавіш Ctrl-з

Коли я увійшов у bitcoind знову, я виявив, що вже був запущений:

Биткоин: не вдається отримати блокування на дані каталог /root/.биткоин. Биткоин-це, напевно, вже працює.

Він також був запущений після закриття і повторного відкриття програми SSH-підключення до сервера. Так я думала, що все тепер було в порядку. Я також створюється биткоин-адресу, який працював добре.

Зараз, близько 12 або 14 годин, я повернувся на Убунту-сервер і увійшов

# bitcoind getinfo

але відповідь

помилка: не вдалося підключитися до сервера

також відображення всіх активних процесів з допомогою виклику зверху показав мені, що bitcoind не працює. Тому я почав його знову ввівши bitcoindв командному рядку, але знову ж таки я не отримав снаряд назад, тому знову довелося натиснути клавіші Ctrl-C, який. Але коли я увійшов bitcoind getinfo після цього я отримав відповідь, який я розмістив на початку цієї публікації ("помилки" : "увага: правочину не може бути правильним! ...)

Так ось мої питання:

  1. Що пішло не так?
  2. Як я можу це виправити?
  3. Як я можу запустити bitcoind і знову снаряд?
  4. Як я можу зупинити bitcoind? (Я просто не можу вбити процес, я не знаю іншого способу)

Редагувати 1:

(2014-01-08; вечір)

Про зупинення bitcoind: я дізнався, що команда bitcoind зупинити. Але коли я вчора спробував це я отримав повідомлення про помилку (на жаль, не пам'ятаю точного повідомлення про помилку. Я припускаю, що це Сайед "невідома команда", але я не Шура)


Правка 2:

(2014-01-09; ранок)

Вчора я зупинився bitcoind і видалив все в папці /корінь/.биткоин/ крім гаманця.DAT і Биткоин.конф. Потім я знову почав bitcoind. Навіть після того, як близько 8 годин він ще працював нормально. Іноді на це витрачалося до 20 секунд, щоб відповісти на такі команди, як bitcoind getinfo, але bitcoind завжди дає очікуваний відповідь без будь-яких повідомлень про помилку.

Так що я пішла спати і вранці я увійшов в мій сервер знову, і я виявив, що bitcoind не працює (відповідь для bitcoind getinfo була помилка: не вдалося підключитися до сервера).

Так що я почав його з командою bitcoind. Відповідь була биткоин сервері починати, але я не повернуся до оболонці (я не можу ввести нові команди). Так я відкрив другий снаряд і увійшов bitcoind getinfo там, і через кілька секунд відповідь сервера зі статусом-JSON-об'єкт з порожнім помилки-рядок (Що означає: немає помилок). Тому я думаю, що старт був успішним. Але перший снаряд (де я запустити bitcoind) ще повісити, з більш, ніж 30 хвилин.

+973
vijay shankar 03 февр. '09 в 4:24
GreenBits є Android биткоин гаманець, створений колись GreenAddress це Лтд.
+973
thankyour 28 груд. 2011 р., 01:52:18
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Тому що вони не стискаються закритих ключів. Вони закриті ключі з маркером, який вказує, що відповідні громадські повинні бути стиснуті. Це додатковий маркер потрібно додатковий байт.

+941
Mohammad Al Jamal 3 лют. 2011 р., 18:15:16

Електрум має текстова версія, хоча я виявив, що потрібно встановити його перший раз, використовуючи графічний інтерфейс. Ось моя рецензія на запуск його на малини Pi через SSH, хоча, який звучить, як він може робити те, що вам потрібно:

http://bitcoinlife.wordpress.com/2013/05/29/running-electrum-on-a-raspberry-pi/

+921
xtothea 23 лист. 2016 р., 11:03:10

Доки вузли виконуються на окремих портів і з використанням окремих довідників, ви не повинні мати ніяких проблем з запуском декількох мереж.

Зверніть увагу, що ви можете зіткнутися з проблемами ресурсів, особливо при регулярному обертових жорстких дисків, якщо обидві мережі мають високі вимоги для запису на диск і читання в будь-який момент.

+762
normann 7 лип. 2011 р., 09:38:36

Що стосується вашого першого запитання, на повідомлення "биткоин скачування блоків" проводиться у разі, якщо клієнт ще не скачав всі блокпосту блоків. В тестовому режимі, є тільки один блок-пост, на висоті 546. Так що поки ваш клієнт здобула 546 блоків, ви будете продовжувати отримувати повідомлення.

На жаль, коли ви заблокувати мій номер 546, вона буде відкинута, оскільки його хеш не буде збігатися з жорстко контрольно-пропускний пункт, і ви все одно отримуєте це повідомлення. Так що вам доведеться зняти КПП з коду і замінити його на нуль-висота контрольних точок, відповідних вашому блок буття.

+685
GreenPenguin 2 груд. 2014 р., 04:21:10

Ви можете запустити bitcoind.exe на Windows, Якщо ви залишите у -демон прапор, як повідомлення про помилку говорить. Потім він буде працювати у вікні командного рядка або що ви використовуєте його. Поки вона працює, ви можете взаємодіяти з ним, використовуючи bitcoin-cli.exe в окремому вікні командного рядка.

Ні, ви не можете запустити bitcoind і Bitcoin-Qt і в той же час, якщо вони використовують один і той же каталог даних/гаманець, правильний. Але це не причина помилки тут.

+657
Jorge Tavares 23 лют. 2018 р., 14:14:43

Я виявив, що частина неприємно Вікі теж, і я просто редагував його. Я був би вдячний виправлення. Ось що я писав:

Через десять хвилин був спеціально вибраний Сатоши як компроміс між перший раз підтвердження і обсяг роботи даремно через кайдани розбиває. А після того, як видобувають, це займає час для інших шахтарів, щоб дізнатися про це, а доти вони фактично конкурують на новий блок замість додавання до нього. Якщо хтось міни ще один новий блок на основі старого блоку ланцюга, мережі можуть приймати тільки одне з двох, і всі роботи, які пішли в інший блок пропадає. Наприклад, якщо це займе шахтарів 1 хвилину в середньому, щоб дізнатися про нові блоки, а нові блоки приходять кожні 10 хвилин, потім у загальну мережу втрачає 10% своєї роботи. Подовження часу між блоками зменшує ці втрати.

В якості уявного експерименту, що якщо биткоин мережа зросла до Марса? З найвіддаленіших точках їх орбіт, вона займає близько 20 хвилин для передачі сигналу з Землі на Марс. Тільки 10 хвилин між новими блоками, шахтарі на Марсі завжди буде в 2 кварталах позаду гірників на Землі. Було б майже неможливо для них, щоб внести свій внесок у ланцюжок блоків. Якщо б ми хотіли співпрацювати з такого роду затримками, нам потрібно принаймні кілька годин між новими блоками.

+651
sandra sweatman 25 січ. 2015 р., 07:26:45

Я зацікавлений в розумінні, як великий крипто-бірж обробки депозитів і виведення БТЦ. Я знаю кілька прикладів Пов-огляди гарячі гаманці, які досить легко визначити, але мені здається це не той випадок для БТД. Я спробував наступний: - Депозит і виведення коштів з мого торгового рахунку в різних крипто-бірж (poloniex, Кракен та Bitfinex) - Простежити ініціатор гаманець з цих операцій.

Схоже, вони через кілька входів і виходів, щоб приховати фактичні потоки.

Отже, моє запитання: якщо я зацікавлений у відстеженні (приблизна) БТЦ-потоків між різними крипто-бірж, що я повинен зробити?

+575
vinaygjain 12 трав. 2016 р., 17:45:46

Рішення вже обговорювалася, але не реалізовано: - http://github.com/bitcoin/bitcoin/issues/68 https://github.com/bitcoin/bitcoin/pull/287

+567
Sam Brightman 25 серп. 2014 р., 19:33:39

Формат угоди не був змінений у Tenebrix клон або лайткоин клон. Ті байти, які ви виклали, є правильними, і дійсно розшифрувати до 50 БТЦ, коли зачитав як unsigned, від молодшого до старшого, 64-розрядне ціле число.

~> пітон
>>> імпортувати структуру
>>> структури.розпакуйте("<г","\х00\xF2\x05\x2A\з x01\х00\х00\х00")[0]
5000000000
+561
Juice 7 лип. 2017 р., 01:57:17

Поточна реалізація Протоколу дозволить тільки однієї партії, щоб фінансувати канал.

Якщо тільки одна сторона фінансує канал, то перші платежі можуть бути відправлені лише від фінансування стороною контрагенту. Після цього, наступні виплати може йти в обох напрямках (поки весь баланс каналів лежить з одного боку, при цьому угод момент може знову текти тільки в одному напрямку. Це не можливо, щоб мати "боргу" у каналі).

+553
user306683 10 серп. 2010 р., 04:46:40

Скажімо, я плачу моя щомісячна орендна плата за допомогою Bitcoin. Я хочу створити скрипт, щоб відправити 5 биткоина з мого гаманця в адресу мого господаря кожен місяць. Я не зможе сказати наперед, які адреси біткойни прийшли, і не мій господар хочете, щоб перевірити підписи на багатьох адресах.

Як я можу довести, що 5 биткоина залишивши свій гаманець кожен місяць і на рахунку мого господаря?

+497
MGJ 30 квіт. 2013 р., 19:30:07

https://github.com/iancoleman/bip39

"Інструмент для конвертації BIP39 мнемонічних фраз, адрес і закритих ключів."

+485
Amicable KC 26 лист. 2010 р., 18:16:16

На segwit сторінки є посилання, що "feffffff" це "послідовність". Що означає "послідовність", являють собою по відношенню до чого? Вона завжди повинна бути "feffffff"? Що станеться, якщо це "feffffff" замість "ffffffff"? Не допоможе нічого, це нічого? Я просто відмінно, використовуючи тільки "ffffffff" замість "feffffff" які ще варіанти є і що вони означають?

+463
Pablo Sun 1 бер. 2013 р., 04:33:42

Якщо у вас є особисті ключі для адрес, які тримали свій биткоин, негайно перенести їх на нову адресу. На зараженому комп'ютері, припинив всі онлайн працювати, поки ви не впевнені, фішинг шкідливе ПЗ було видалене.

Якщо вони вже були видалені злодія, то тут мало що можна зробити. Ви можете подати заяву в поліцію, але ймовірність отримати свою монету назад приблизно така ж, як якщо б хтось вкрав ваше фізичне гаманець з кишені.

У теорії, є багато більше ви можете зробити, але департаментами юстиції світі не закладені якісь протоколи за крадіжку биткоинов і, ймовірно, ніколи не досліджував (більшість копів, ймовірно, не знаєте набагато більше, ніж середній осіб про Bitcoin, в будь-якому випадку).

+449
Humble Debugger 26 лип. 2011 р., 01:12:19

Андреас Antanopolous' освоєння биткоины - мабуть, кращий ресурс, особливо з технічної точки зору.

+407
WantsToResize 30 бер. 2015 р., 14:24:05

Мій друг зробив пару тисяч на майнинге з його ігрового обладнання, два графічних процесори. Ніяких вкладень, був у ранні дні гірського ГПУ. Він зробив пару сотень БТЦ і продав (потім) рано €250 іш.

+395
Kalechi 30 вер. 2013 р., 05:10:26

Мережа Tor заснована на добровольцях, що забезпечує пропускну здатність. Це є стримуючим чинником цієї системи, оскільки в даний час немає прямої вигоди від експлуатації реле Тор.

Як я зрозумів, TorCoins кілька альткоинов, які можуть бути заміновані, що забезпечує пропускну здатність системи. Але як би доказ роботи механізм роботи такої системи?

+390
BubbaMorse 26 серп. 2018 р., 11:42:27

Я хотів би надрукувати QR-код з транзакції, який містить мій домашній адресу, щоб роздрукувати його для намисто для моєї собаки. Якщо собака буде заблукати кожен може перевірити його і отримати адресу. Як я можу підготуватися до операції?

+334
Sumeet Das 25 груд. 2010 р., 21:55:33

Биткоин (капіталу Б) - це назва валюти, технології і руху. Биткоин (невеликий B) - одиниця цієї валюти.

Наприклад: "коли я почув про биткоин, я встановив биткоин-клієнт і купив 3 біткойни."

+160
marcosfromero 15 квіт. 2018 р., 05:19:46

Які потенційні/гіпотетичні наслідки, якщо обмін не дозволять вам керувати своїм власні ключі?

Якщо обмін є управління закритими ключами (тобто ви не керуєте власним ключі), це означає, що валютний контроль свої гроші. Вони тоді як банк, ви вносите гроші і отримав обіцянку, що вони дадуть вам гроші пізніше, коли ви попросите його. Це означає, що Ви довіряєте їм, щоб утримати ваші гроші надійно.

Тому що вони контролюють приватні ключі, вони можуть вкрасти ваші гроші, приймаючи його і тікає. Або якщо обмін буде зламаний, то гроші можуть бути викрадені хакерами. Обидва варіанти мали місце в минулому. У будь-якому випадку, ваші гроші пішли б і не було, що ви могли б зробити про це.

Є біржі, які дозволяють цю опцію?

У традиційному розумінні обмін думками, де у вас є аккаунт і логін (наприклад, головне пережити цей момент, Кракен, біржами тощо), немає. Немає обмін дозволяє з кількох причин: контролювати свої власні ключі означає, що під час реальної торгівлі, ви можете афера інший трейдер, приймаючи свої гроші і не випускаючи суму, яку ви повинні були заплатити; це також означає, що біржа буде працювати не менш ефективно, так як замість ведення торгів у внутрішній базі даних, торги повинні відбуватися по ланцюжку.

Є децентралізованих бірж, які дозволяють вам контролювати ваші власні ключі, такі як Bisq. Але мало хто їх використовує, і є трохи більше ризику, тому що інша сторона може обдурити вас.

+94
Tazzad Hussain 2 черв. 2017 р., 18:38:07

Ви завжди можете використовувати https://btcxindia.com/ для передачі рупій з вашого банківського рахунку/кредитна карта на BTC.

+85
Nadina Kacapor 29 серп. 2010 р., 04:59:44

Я створення біткойн-адреси для гаманця, ми будуємо. Щоб переконатися, що адреса є дійсними, я пішов на пару біткойн-дослідників, і вони повідомили, правильно, що адреси не має яких-небудь транзакций.

Здорово. Але тепер я зробив пару адрес з мого існуючого гаманці (хліб і Джонс), які мають кілька угод за останній рік або близько того. В черговий раз дослідники повідомили, - це неправильно, що адреси немає угод.

Дослідники пробувала, приклад адреси, який був операціями, пов'язаними з ним:

www.blockchain.com/btc/address/1LQs3i94JTJGimr2BiM929Zdhm1ShCatJR 

insight.bitpay.com/address/1LQs3i94JTJGimr2BiM929Zdhm1ShCatJR

Чому я не можу подивитися операції за цією адресою?

+67
michealmorgan 27 бер. 2016 р., 03:31:02

Припустимо, що людина хоче бути анонімним має підстави для цього. Могутні вороги будуть бачити, що купують біткойни, можливо, веб-блог на сервер і доменне ім'я. Навіть у країнах з верховенством права, США застосовує сильний тиск і реєстратори і сервера здаватися биткоин-адреса, що використовується, щоб заплатити за речі.

Вони відстежують адреси на адресу, поки знайти людину, який продав биткоины за готівку або кредитна карта або провід плату.

Якщо готівкою, відомих бірж знати, який місто та адресу банку грошові кошти були депоновані. Сучасна техніка правоохоронної відмінно підходить для Після з'ясування особистості дав таку підказку. Якщо не відомий і ідіот від Craigslit або схожі, перевернутися в поспіху, коли загрожувала в'язниця. Буду дуже старатися, щоб пам'ятати. Та кредитну картку або провід більше навіть більш прості, щоб зрозуміти.

Я запускати тести, Биткоин майнінг прийняти 22 мільйони мільйонів років давати кишенькові гроші. Комп'ютер не така вже й дивина в кінці кінців.

Прости бідності англійської мови, будь ласка, переведені на багато мов і назад, перш ніж відправляти.

+59
Vdragon 28 черв. 2014 р., 19:10:07

Я хочу знайти вхідний адресу і суму за вин такий:

"Альвин": [
{
 "txid": "e3f0e88ce224d342a0189c1b9d2fd488d8bda2f303dbe1e1dbbaa5f51d9f4a53",
 "Uвих": 1,
 "scriptSig": {
 "АСМ": "3044022036c454ee41d67ee7c00fade55d57b573794916c1e1d9f301a038547daa5fcc0502202c99917b5590adf2ede1b8e3a6773369690a268c7b445664223ec8f92288e81e010272491cc9c405bfdc35f766bd849ddc58268088c202425cec224aa05cbf8547be"
},
 "послідовності": 4294967295,
 "н": 0,
 "unconfirmedInput": 1
}
]

Це txid: f4f2ddb44a8d155bc795e3e7497714fd6a1f035a6438b22403a7faa67012b9ec

Дякую

+56
Austin Dominic 19 жовт. 2010 р., 14:30:17

Це неправильно витрачати гроші з чужого гаманця, що ви знайшли лежав на вулиці?

Регулярні гаманці також по своїй конструкції допускають можливість, що інші люди, ніж власник може витрачати гроші. Це вибір дизайну не виправдовує кишенькових злодіїв етичної відповідальності. Насправді ми говоримо про те, що Bitcoin не має відношення до етичних баланс тут. Витрачати гроші інших людей без їх згоди-це неправильно.

+41
Mariam Jalil 11 січ. 2014 р., 22:38:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil