HD-гаманці різниця між CKDpub і CKDpriv з позначення шляху

Я' м все ще намагаюся зрозуміти умовні позначення, використовувані в HD-гаманці, так що у мене є пара питань:

 1. Яка різниця між CKDpub і CKDpriv з позначення шляху. Те, що я знаю, це шлях просто використовує год або ' , щоб позначити різницю між загартованої і не загартованої dervivations але я не бачу різниці між CKDpub і CKDpriv, просто бачачи шляху.

 2. Від цього Эфириума стандартної деривації вузол /м/44'/60'/0'/0/0 як хтось може отримати розширеного публічного ключа і отримання інших суспільних від розширеного публічного ключа дотримання цих конвенцій.

 3. Ф(parentExtendedPubKey, індекс ) = childPubKey --> адресу. Як це досягається і як закритий ключ, який залишався в HD-гаманця, в подальшому можуть бути використані, щоб розблокувати або витратити ці кошти, надіслані на цю адресу автоматично через батьківський публічний ключ ?

+106
tleb 15 серп. 2014 р., 14:02:50
31 відповідей

вузли насіння генеруються в contrib/насіння

завиток -з http://bitcoin.sipa.be/seeds.txt > seeds_main.txt пітон makeseeds.py < seeds_main.txt > nodes_main.txt пітон generate-seeds.py . > ../../src в/chainparamsseeds.год

просто редагувати seed.main.txt

+987
abhineet kapil 03 февр. '09 в 4:24

Я читаю "Андреас Antonopuolus освоєння биткоин" і у мене є деякі непорозуміння з приводу деривації ключів дитини.

Ця картина показує, як приватні ключі дитини є похідними.

https://github.com/bitcoinbook/bitcoinbook/blob/develop/images/mbc2_0510.png

Все це має сенс для мене, за винятком того, що батько приватна ключових моментів безпосередньо до закритого ключа дитини. Однак з лівої сторони ксом-криптографія SHA512 вже надає повний 256 біт для закритого ключа. Як батько закритого ключа безпосередньо беруть участь у створенні дитини окремий ключ?

Я думаю, він також повинен брати безпосередню участь, в іншому випадку можна було б створити всі дочірні закриті ключі тільки з публічних розширеного ключа.

Згідно Книзі державної розширені ключі можуть бути використані тільки для створення відкритих ключів дітей.

https://github.com/bitcoinbook/bitcoinbook/blob/develop/images/mbc2_0511.png

У це зображення здається більш очевидним, що батьківська відкритого ключа впливає на дитину відкритого ключа безпосередньо, а не тільки вгору, але і в лівій стороні ксом-криптографія SHA512 функція тільки забезпечує 256 з 264 біт, але на жаль я не можу знайти ніяких подробиць цієї взаємодії.

Я буду радий, якщо хтось може поділитися інформацією про деталі цієї взаємодії.

Заздалегідь спасибі і всього найкращого :)

+938
Prema 6 трав. 2014 р., 00:28:30
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене blockchain гаманець, але не можу розшифрувати свій гаманець і логін. Я створив гаманець на OSX і намагаюся увійти на ПК, але він не працює.

 • Які є варіанти до грубої сили цей рахунок, коли я знаю, що більшість із задіяних персонажів?

Я програміст, і можу написати код, так що знаючи, що URL і файли даних, необхідні для роботи з буде допомогти.

+933
Abdulhakim Zeinu 7 жовт. 2016 р., 13:18:25

Я грав з сайтом:

http://embedbitcoin.com/

щоб створити кнопку оплати на моєму сайті. Він просить свій биткоин-адресу, але при натисканні кнопки "надіслати биткоины" з кнопки автоматично, адреса, виходи для користувача відрізняється від початкового входу.

Це здається підозрілим, і я в даний момент, немає ніяких БТЦ, щоб перевірити, що це те, що він говорить це.

Якщо кожен адресу унікальний, це моє розуміння, що це не може бути прив'язане до одного облікового запису, і тому ніякі інші адреси можуть бути отримані від нього, і це виглядає як афера, щоб відправити гроші на чужий рахунок.

Це розуміння правильне? Це лохотрон?

+918
Marjuqua Mahmood 6 черв. 2012 р., 19:08:51

Транзакції не працюють, так що ця проблема не виникає.

Входи до угоди не вказати адреси, то вони вказують на попередній операції; точніше, конкретний вихід із попередньої угоди. Дані, включені в вхідними даними є ідентифікатор транзакції і покажчик на вихід.

Так що приклад ви наводите, угода матиме три входи: один для кожного з двох Адрес1 операції в режимі віддаленого доступу, а третій для Адрес2 угоди.

+915
PronenkoS 30 лист. 2017 р., 17:53:26

Як P2SH і P2PKH використовувати HASH_160. Ось що ч у них.

Кожен HASH_160 дійсний обидві адреси. А на яку адресу потрібно надіслати ваш BTC залежно від Якщо ви використовуєте викупити скрипт або відкритий ключ, щоб їх витратити.

Якщо ви відправляєте його за адресою, починаючи з 1, вихідний кодується як OP_DUP OP_HASH160 <PubkeyHash> OP_EQUALVERIFY OP_CHECKSIG. Щоб провести це, вам потрібен закритий ключ, який веде до публічного ключа, до якої належить хеш, і підписати Техас через це.

Якщо ви відправляєте його за адресою, починаючи з 3, вихідний кодується як OP_HASH160 <RedeemScriptHash> OP_EQUAL. У цьому випадку, щоб провести вихідний, вам потрібно надати викупити скрипт, для яких HASH_160 дорівнює тій, яка використовується в адресі (а також будь-яка інформація, що викупити скрипт може використовувати, наприклад, підписи на multisig-адреса або свідоцтво на segwit адресу).

Завдяки цьому, кожен HASH160 може ефективно використовуватися, щоб генерувати дві адреси. Blockchain.info за замовчуванням показ 1-адресу.

Не відправляйте монети в 1-адресу, якщо ваша адреса був в 3-адресу, і навпаки. Ви не зможете їх відновити.

+881
Laura Po 4 бер. 2017 р., 09:51:17

1) "getmininginfo" дає труднощі зараз, і "getblocktemplate" дає труднощі для наступного блоку

Це правильно. getmininginfo дає труднощі блоку на поточному блокчейн рада, і getblocktemplate дає мета для блоку, який буде розроблятися на вершині нинішня верхівка, тобто Наступний блок.

за умови, що цей блок буде вирішена в наступну секунду.

Немає такого припущення. Складність не зміниться до по-друге, змінюється тільки в кінці кожної регулювання інтервалу працею. Якщо ви не повністю синхронізований, ви завжди будете знати, які труднощі у наступному блоці буде. Розрахунок є повністю детермінованою і будь-блок, який має ваш поточний рада, як і попередній блок буде мати точно таку ж мету.

+804
user8127 29 лист. 2016 р., 04:39:45

Я купив биткоинов на Coinbase. Я був звинувачений мережева плата, Я розумію. Потім мені довелося перенести моєї покупки Електрум гаманець. Я знову був заряджений. Я щось роблю не так??

+724
Themurderin 30 жовт. 2013 р., 16:46:11

Як зазначено вище, я шукаю рішення гаманець монета агностик з усіма базовими функціями гаманця, особливо з мульти-підписом. Основний фокус монета на биткоин, Биткоин гроші, биткоин, золото, Эфириума, Litecoin і пульсації. ІКО не входить розгляд і мова не важливий.

Хтось зробив порівняння, щоб поділитися, будь ласка.

Спасибі.

+713
Dmitry Torba 28 лист. 2011 р., 00:20:41

Моя особиста думка полягає в тому, що код сервер ще не готовий. Ні клієнт. Пульсація-це дуже складний і ambituous шматок програмного забезпечення. Я думаю, що їм потрібно більше програмістів і багато іншого польський і помилок, перш ніж він буде випущений. Я вважаю себе як мінімум середнім інтелектом і, відверто кажучи, книга порядок в клієнт плутає мене до усрачки. І я великий шанувальник пульсації!

+678
Gisela Herrera 8 серп. 2012 р., 19:42:58

Стівен, я хотів би додати до того, що користувач линьярис відповідала раніше на ваше питання. Дійсно, двох-пристроїв рішення очистити повітря і в той же час дозволить пом'якшити неправомірні дії співробітників програмного забезпечення для мобільних пристроїв виробник (я посилаюся тут тільки на Samsung, як і ти, теж), або навіть можливого зараження шкідливим ПЗ вашого смартфона. Носяться гаманець, як той запропонував Accelabyte, може бути в майбутньому, коли повністю розроблена і випущена. З одного боку, частина програмного забезпечення, встановленого в годинах, пов'язані тільки Бльо, і керується виключно "подивитися з боку" дует, може виконати дешифрування ключів, питання необроблені транзакції і тільки потім передавати їх підписав, через Bluetooth на іншому кінці (смартфон підключений до інтернету). Кожному кінці ИЧЕСКИХ з'єднань буде грати свою окрему роль, а час, як навіть штрих-код, запитану для того, щоб дізнатися адреси одержувача можуть бути відскановані з годинники камерою. Основний недолік стався в процесі оновлення передач з Android на Tizen буде, замість цього, який змінив створена майданчик на Android з менш зрілими (і безпечно) одній частині світу. По-друге, оновлення до KitKat, який вплинув на нічого не підозрюють користувачів (я б сказав тоді більшість користувачів биткоин) функція пропоновані додатки додаток Ops (зараз працює тільки для кореневих смартфонів), а саме можливість блокувати ці нескінченні і неприємні пільги попросили майже будь-які нові додатки, встановленого з Google play. Обидва цих заморожений проект Accela за досить довгий час, як я чув від когось знайомі з питанням. Для стислості, дані контейнера створюється Accela б ефективно утеплити процесів, використовуваних для витрачати монет (думаю, начебто Нокс функції, які працюють окремо від основного "додому" додатків і потоків даних усередині одного смартфона). За іронією долі, саме ту ненависну версія передач буде найбільш відповідати для того, щоб використовуватися в якості практично цілком надійний мобільний гаманець (немає інтернету, немає світла, немає SIM-карти, а також кілька інших спеціальних переваг, які краще приховують від громадськості). Отже, відповідь на запитання може бути і так ... для людей менше, ніж параноїк :) --, але важко досягти, тому що Bitcoin в світі все ще перебуває в зародковому стані.

+574
eush77 9 лип. 2017 р., 16:59:11

В гофре по API,

Є API, доступні для поділу оплати, які я можу пройти більше, ніж один адреса призначення в одній операції.

Дозвольте мені поділитися з вами код:

константный RippleAPI = вимагають('пульсації-Ліб').RippleAPI;

константный API-інтерфейс = нова RippleAPI({
 сервер: 'ВСС://ов.вірусом.rippletest.об'єм:51233' // громадських хвилястий сервера
});//API для оплати:
r4Ct32uDZvL9e5GRbPftAnu8rpCg7aXXxx константные адреси =";
константный секрет = 'shvtBfNDJ3yf9sqGoc7XUgSTnXXXX';
інструкція як const = {maxLedgerVersionOffset: 5};
оплата від const = {
 джерело: {
 адресою: адреса,
 maxAmount: {
 значення: '1.01',
 валюта: 'співтовариства'
}
},
 пункт призначення: [{
 адреса: 'rn8KqzsH7b8fGZYmbaDXinLb8XffneXXxx',
 розмір: {
 значення: '1.01',
 валюта: 'співтовариства'
}
},
{
 адреса: 'rn8KqzsH7b8fGZYmbaDXinLb8XffneXXxx',
 розмір: {
 значення: '2.01',
 валюта: 'співтовариства'
}
}]
};
функція вихід(повідомлення) {
консоль.звіт(повідомлення);
процес.вихід(0);
}
функція(повідомлення) {
консоль.помилка(повідомлення);
процес.вихід(1);
}
API-інтерфейс.підключитися().тоді(() => {
консоль.журнал (пов'язана...');
 повернутися до API.preparePayment(адреса, оплата, інструкції).потім(підготовлений => {
 консоль.журналу('платіжних операцій, підготовлені...');
 константный {signedTransaction} = API-інтерфейс.знак(підготовлено.txJSON, секрет);
 консоль.звіт (оплата договору, укладеного...');
 API-інтерфейс.подати(signedTransaction).потім(вихід, глючити);
});
}).зловити(незалік);

В даний час, я отримую помилку, я передаю адресу призначення в масиві. Але якщо я буду в якості об'єкта, то він буде працювати нормально. Але мені потрібно пройти більше, ніж одну адресу в одній транзакції.

Чи Можете ви будь ласка, дайте рішення якомога швидше про це?

+562
ammPilot 22 лист. 2015 р., 09:13:38

Биткоин обмін через загальний веб-гаманець, на якому користувачі депозити і виводити биткоины. Операції виведення об'єднуються, так що в очікуванні операції кілька користувачів згруповані разом, щоб врятувати Техас збори. Загальна Wallet підтримується нормальний bitcoind установки.

Давайте уявимо, ми хочемо підтвердити, що конкретний адресу X належить загальний гаманець. Адреса X отримав биткоины, а потім деякі з цих биткоинов вже вийшли через інші, не пов'язані угоди.

Тому що ми-користувачі один і той же загальний веб-гаманець, ми можемо послати і биткоины від цього загальний гаманець і ми одержуємо знання про деяких отримання та зміна адрес і операцій, пов'язаних із загальним гаманцем.

Таким чином, можна

 • Щоб довести, що адреса X належить загальний гаманець, аналізуючи інші операції, як ми знаємо, ставляться до цього загальний гаманець

 • Чи існують які-небудь інструменти або скрипти для цього виду блокчейн аналіз ще

+524
user3071759 13 січ. 2015 р., 23:15:30

Константа називається MAX_BLOCKFILE_SIZE і знаходиться в каталозі src/перевірки.с. В даний час встановлено 0x8000000 , яка становить 128 Мб (134,217,728 байт).

Ви можете побачити, де він перевіряється в FindBlockPos() в src/validation.cpp.

Немає ніяких вказівок, чому цей конкретний розмір був обраний і може бути довільним. Бажано мати якусь межу, оскільки деякі операційні системи (або окремих файлових систем) мають обмеження на максимальний розмір файлу, зазвичай вище 2 ГБ або так. Так, принаймні, це обмеження гарантує, що ми ніколи не наближуся до межі ОС.

+523
Adi Chiru 20 бер. 2014 р., 05:29:10

Ви можете обміняти биткоины на долари на крипто-біржі. Виберіть його в залежності від комісії, яка підходить саме вам.

+503
Jen Webster 3 трав. 2010 р., 16:49:01

Самий простий і самий простий спосіб був би збирається www.allchains.info

Не потрібно возитися з командного рядка та інше.

+496
GiantNuker 11 жовт. 2010 р., 04:09:46

Через догкоин-Кінк, я відправив половину биткоины я власний зовнішній адресу. Тепер, коли я називаю listaccounts функцію, я отримую це:

[корінь@веб -~]# . /догкоин-Кінк listaccounts
{
 "" : -25001.00000000,
 "дож" : 48136.85072100
}

Зверніть увагу, як має -25001.00000000. Я з допомогою запиту з PHP, щоб отримати баланс "дож" і відображати його користувачеві. Що повертає 48136.85072100, який є проблемою, тому що у мене тільки дож 23135.85072100. Як я можу виправити цю проблему? Спасибі!

+478
pbrunnen 8 квіт. 2011 р., 04:16:21

По-перше, ви можете перевірити набір utxo здебільшого, використовуючи докази СПВ. По суті, це означає, ви потребуєте 80-байтові заголовки блоків з кожного блоку (в даний час 410,000 або так, що означає, що 32 МБ варто заголовків) І кожна угода в utxo набір може нести Меркле доказ для блоку, який був опублікований, який може допомогти вам перевірити набір. Тому потрапляючи в UTXO разом з Меркле докази по кожній угоді принаймні хоча б деякого обіцянки дійсності.

По-друге, можливо, UTXO встановити, що хтось дає вам може бути не вистачає певних UTXOs чи інакше відправимо провів виводить угоди. Таким чином, це можливо для іншого користувача, щоб обдурити вас про набір UTXO завершення.

По-третє, небезпека в отриманні набору UTXO від кого-то ще, що ви ставите під загрозу своє власне приватне життя. Це нормально для багатьох людей (тих, хто використовує СПВ гаманці, наприклад), але це не може бути для вас.

+456
user16910 1 лют. 2010 р., 17:46:28

Мітки починаючи з блоку 145044 є:

145044: 2011-09-12 15:46:39 
145045: 2011-09-12 16:05:07 
145046: 2011-09-12 16:00:05 // ~5 хвилин до блоку
145047: 2011-09-12 15:53:36 // ~7 & ~12 хвилин до 2 до блоків
145048: 2011-09-12 16:04:06 // після 2 попередніх блоків, але ще до 145045

Як це відбувається?

+451
user3990869 30 лист. 2019 р., 23:43:28

Ви можете побачити цей питання стосовно цієї проблеми. Вона охоплює різні можливості.

+403
Kayla Gross 15 лют. 2010 р., 16:13:16

Це не можливо для користувачів, щоб просто підписати "відправити транзакцію" повідомлення в блокчейн зі значенням поля і поля адреси, і валідатори зробити роботу шукають через blockchain і підсумовування всіх відправляє транзакції, щоб переконатися, що монети дійсно існують? Я гіпотетично припускаючи, що операції з ранку сиджу, до цих пір існують і просто список виходів в адреси одержувачів, таким чином, кредитування цих адрес з новими монетами.

Це ідентифікатор транзакції просто інструмент для досягнення масштабованості? Чому операції посилатися на попередні матеріали?

+392
user113805 21 черв. 2018 р., 20:17:20

Я хочу використовувати відкриті проводки бібліотек в мої вікна складання мого віджетів Qt програми. Міняйла тестовий інтерфейс для ВЗ побудований на Qt. Як крок до розуміння того, як в Qt код міняйла і C++ код від взаємодії, я хочу побудувати міняйла на Windows 7 x64 з бінарного від дистрибутива .dll файли.

Я не можу знайти документацію про те від бібліотеки, коли я будую міняйла. Поточної документації (що я буду радий поліпшити:) в Git/рідмі.МД / git/doc/INSTALL-win.txt

Стартові Умови

Помилки компіляції в MSVC/компілятор MinGW для Qt компілятори

 • Відкрийте проект/міняйла.ПРО Творця в Qt
 • Налаштувати комплекти творець Qt з різними компіляторами і версії Qt, в тому числі за MinGW 4.8.2, OpenGL для індексу MSVC 2012 32біт, 32біт індексу MSVC 2013, індексу MSVC 2013 OpenGL для 64-бітної
 • Виберіть "налагодження" налаштування
 • Натисніть кнопку "Виконати"

Робочого столу на Qt 5.3.0 допомогою MinGW 32 біт (повний звіт)

<СНиП>
компіляції ../../src/jsoncpp/jsoncpp.cpp
р++.ехе: помилка: C:/Program файли (х86)/ГІТ/bigobj: немає такого файлу або каталогу

Цей компілятор MinGW підтримка відповідь , здається, сказати, що мені потрібна індексу MSVC компілятора для jsoncpp для компіляції.

Робочого столу на Qt 5.3.0 MSVC2013 OpenGL для 64-бітної

Робочого столу в Qt 5.3.0 MSVC2013 32біт

Робочого інтервалу QT 5.3.0 MSVC2012 OpenGL для 32біт (повний звіт)

<СНиП>
компіляції ..\..\src\jsoncpp\jsoncpp.cpp 
...
&& був несподіваним у цей час.
...
13:53:19: процес "C:\dev\qt\Tools\QtCreator\bin\jom.exe" завершився з кодом 2.

Індексу MSVC 2013

Наступне, що я спробував перетворення проекту Qt в рішення Visual студії"". У підготовці до цього я встановив відладчик Windows Tools в SDK для Windows 8.1.

Файл doc/INSTALL-windows.txt пропонує інструкції:

Відкрийте Visual Studio в командному рядку х86 2013.
перейдіть у каталог "проект".
виконайте команду: qmake в -р-ТП ВК міняйла.про

Я отримав команду qmake для роботи:

> "Файли C:\Program (x86)\Microsoft Visual студії 12.0\VC\bin\cl.exe"
> компакт-диск C:\dev\project\moneychanger\project
> qmake в -р-ТП ВК міняйла.про
 'рідко' не розпізнається як внутрішньою або зовнішньою командою,
 виконується програмою чи пакетним файлом.
C:\dev\project\Moneychanger\project>"C:\dev\qt\5.3\msvc2013\bin\qmake.exe" -Р-ТП ВК міняйла.про
Читання C:/dev/project/Moneychanger/project/curl/curl.pro
Читання C:/dev/project/Moneychanger/project/libidn/libidn.pro
Читання C:/dev/project/Moneychanger/project/jsoncpp/jsoncpp.pro
Читання C:/dev/project/Moneychanger/project/bitcoin-api/bitcoin-api.pro
Читання C:/dev/project/Moneychanger/project/nmcrpc/nmcrpc.pro
Читання C:/dev/project/Moneychanger/project/moneychanger-qt/moneychanger-qt.pro
C:\dev\project\Moneychanger\project>

Зараз у мене є проект/міняйла.СЛН.

Індексу MSVC помилки збірки

Ось що відбувається, коли я побудувати проект/міняйла.СЛН в Visual Studio 2013 З: (повний звіт)

помилка C1083: не вдається відкрити файл Include: 'opentxs/файл stdafx.ГЕС': 
Немає такого файлу або каталогу 
c:\dev\project\moneychanger\src\core\stable.hpp`

Схоже, що мені потрібно вказати міняйла на мій ВЗ бібліотеки. Я не знаю, як це зробити або Qt Creator або індексу MSVC. Зараз я бінарні da2ce7 за версією v0.92c з otapi.dll, otlib.dll і багато іншого. В кінці кінців я хочу побудувати вікнах бібліотека від себе і використовувати це. Зараз я буду погоджуватися на бінарних пакетів.

Будь ласка, скажи мені, це так само просто, як копіювати речі і перебудова!

+391
Aditya Nair 15 груд. 2014 р., 05:56:24

$биткоин->sendfrom($цьому->сесія->наприклад, userdata('рахунок'), $_POST, де['адреса'], number_format($_POST, де['сума'], 8));

але це не працює. у мене все через JSON-RPC. але не можу відправити або перевести гроші з допомогою JSON-RPC. в чому проблема?

+371
binjoker 2 лист. 2018 р., 22:35:17

Ви можете завантажити IPreporter з сайту підтримки можливо скасувати це. Запустити програмне забезпечення IPreporter, тепер перейти на Шахтар і на задній стороні Шахтаря в наступному порту LAN є кнопки протягом 1-2 секунд. Тепер ви повинні мати IP-адресу. Вставити його в веб-браузері і поставити в тіні. І у вас є доступ.

+354
BodyBend 12 лют. 2017 р., 20:37:18

Який максимальний розмір тексту проводиться у частині пам'ятка запиту платіжної системи блискавкозахисту?

+221
Joakim Skjefstad 24 трав. 2015 р., 12:21:32

У Великобританії, банки можуть припинити надання банківських відносин з певними покупцями. Банк метро вирішили зробити це з Intersango. Тепер у них немає банку у Великобританії, і там дуже мало торгується на біржі BTC/GBP на ринку з 30 серпня дій, так як немає методу для переміщення Гбіт / с або..

Не було жодних згадок про те, що я бачив цей номер може бути вирішене найближчим часом.

enter image description here

Для оновлення, див. Intersango в статусі сторінки.

+179
mooder 13 лют. 2016 р., 08:38:53

Мета труднощі в тому, щоб забезпечити блокчейн розчину виробляється приблизно кожні десять хвилин. Якщо є багато потужності існуючих, то рішення буде знайдено швидко, що призводить до корекції, щоб зробити його сильніше, або навпаки, щоб зробити його простіше.

Так суть питання-те, що викликає відмінності в потужності майнінгу? Коротка відповідь полягає в ефективності вирішення проблеми. Це вводить інших аспектів:

 • Економічно ефективних систем пошук рішень (процесори, графічні процесори, Пліс, процесори, суперкомп'ютери, видобуток трояни і т. д.)
 • Рівень альтруїзму в системі

Припускаючи, що більшість шахтарів перебувають у ньому за гроші, а не просто ентузіасти, то головним завданням є рентабельність. Так довго, як мінер може обернутися прибутком, яка перевищує інші доступні інвестиції, то він раціональний, щоб продовжити видобуток. Потім він стикається з проблемою максимізації його прибутку вище точки беззбитковості.

Ще спосіб-знаходити і використовувати супер-ефективний спосіб вирішення проблеми хешування трохи попереду інших шахтарів, а потім його знижуються експлуатаційні витрати без збитку для рівня складності.

Іншого-зменшити експлуатаційні витрати, можливо, скориставшись безкоштовним електрикою. Він може навіть насолоджуватися побічний ефект опалення свого будинку під час холодних зимових місяців, це знижує його експлуатаційні витрати в подальшому.

Це буде означати, що хэшрейт буде інваріантної відносно незначні коливання в ціні Bitcoin.

Так, коротше, це індивідуально прибутку для шахтарів, яке управляє хэшрейт, а не голий цін на биткоин.

+155
Abdurrahman Rikadawa 25 бер. 2013 р., 19:07:03

Мені цікаво, як біржа MtGox працює. Я шукаю деякі вичерпну інформацію. Нижче наведено конкретні питання, сформульовані в термінології, загальної для фондових бірж.

 1. Це MtGox вартість на основі книги ордерів? Це відкрита книга замовленням?
 2. Я можу зробити замовлення-замовлення повна харчується?
 3. Якого типу замовлення можуть бути відправлені? Тільки ринкові і лімітні ордери?
 4. Робить відповідні двигуна перейти за ціною-часу пріоритетному порядку?
 5. Є офіційний чи призначених маркет-мейкерів?
 6. Чи біржі MtGox пропонуємо послуги colocation?
+135
Muers 16 лип. 2013 р., 22:28:48

близько 3 років тому я створив свій гаманець трохи монет і купив трохи монет. Я зробив пару операцій з мого гаманця платити за речі, які я купив в інтернеті.

У мене немає запису мого гаманця

У мене є закритий ключ

Нещодавно я намагався імпортувати закритий ключ blockchain.info і отримав повідомлення невірний приватний ключ кодування

Я знаю точно, що це мій особистий ключ

Я буду вдячний будь-якій допомозі, пояснюючи, що може бути причиною цього повідомлення про помилку

Також, як я можу бачити угод, скоєних з допомогою цього закритого ключа

..і звичайно, будь-які ідеї оговтатися буде прийнята з вдячністю

+121
Cody Lozano 19 вер. 2018 р., 23:30:12

Там був принаймні один сайт, який зробив це, я пам'ятаю.

+36
Sahar Ali 2 вер. 2012 р., 07:22:47

Я скачав репо. У мене ці налаштування в моєму ЛНД.файл conf:

слухати=192.168.100.134
externalip=186.4.235.84

Я іду деякі підручники в інтернеті, які не включають ці налаштування (як це одне) . Може хто-небудь пояснити роль цих змінних, будь ласка? Я не експерт по мережі і я хочу зрозуміти код, який я пишу.

+23
Dave Kidder 23 черв. 2019 р., 01:09:33

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil