Відправка БТЦ використання насіння HEX або мнемоніка

Мене цікавить відправка BTC з гаманця на інший і, можливо, автоматизувати його через деякі бібліотеки.

У мене питання: якщо в мене є сім'я шестигранною або 12 слова я можу генерувати всі мої гаманці (адреси закритих ключів) з допомогою мнемонічних BIP39.

Як я міг знати, що зовнішні гаманці (закритих ключів), я повинен використовувати, щоб відправляти BTC використання бібліотек за умови, як правило, змінює?

Як я можу в принципі відправити BTC на який гаманець, тільки насіння шестигранною або 12 слів?

+117
user3675542 20 трав. 2011 р., 16:13:35
38 відповідей

У мене дуже конкретне питання і це не Боян про:

Биткоин покладатися на інтернет?

Моє питання зводиться до того: коли ви майнінг биткоинов, як "часто" комп'ютер/обладнання виконує інтелектуальний необхідності підключення до інтернету?

Однак, щоб краще пояснити що я маю на увазі питання, ось кілька підпитань.

Коли комп'ютер є видобуток, коли є результатом інтелектуального прийняв/підтвердив?

Наприклад, після того, як комп'ютер отримав достатньо інформації, щоб почати видобуток, коли цієї інформації не достатньо для продовження видобутку? Іншими словами: коли комп'ютер потрібно мати доступ в інтернет, так що він може продовжувати видобуток? 1 пикосекунда? 1 наносекунда? 1 мс? 1 секунду? 1 хвилину? 1 година? 1 день?

Що станеться, якщо розрахунок робиться на моєму гірничодобувної комп'ютер, а потім Інтернет-з'єднання вимкнено? В результаті "втратили" і якщо результат буде втрачений, після того, скільки часу він втратив? 1 пикосекунда? 1 наносекунда? 1 мс? 1 хвилину? 1 година? 1 день?

Це може виглядати як "дурний" питання, але це дійсно допомогло б мені краще зрозуміти, як працює біткойн...

(як я тут новенький [але, звичайно, не новий в мережі ЮВ] я не знаю, який тег використовувати: спасибі перейти відповідно у разі необхідності)

+969
David Zeindler 03 февр. '09 в 4:24

У випадку такі, як цей. Схоже, ви говорите про фізичну гаманець програмного забезпечення. Якщо ви не програміст, вам безумовно потрібно це. Ваніль гаманець займає занадто багато часу, щоб дістатися до дати блокчейн. Щось такі як багаторозрядних (що можна погуглити) - це легкий клієнт, який завантажує тільки частина блокчейн замість цілого.

MultiBit-це відносно простий у використанні.

Щоб дізнатися більше про гаманці ви повинні дивитися на деякі відео на YouTube як багато з тих, що є наочні покрокові інструкції буде набагато швидше розібратися, чим простий текст.

+837
Sadanand 26 січ. 2011 р., 21:22:21
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо ви не бачите повідомлення про помилку непогано розшифрувати, а якщо херню ти бачив, був рядок орг.биткоин.виробництва, після розшифровки працював. В останніх версіях биткоин гаманець, як описано в рідмі, гаманець резервного копіювання не зашифровані відкритим текстом, але користувальницький protobuf формат.

Ви можете написати розшифровані гаманець у файл за допомогою з варіант в OpenSSL, який, ймовірно, більш корисним, ніж скидати його на екрані. Однак, якщо ви хочете, щоб прочитати його або отримати ключі вручну, вам, ймовірно, потрібні спеціальні інструменти, яких я не впевнений, якщо хтось написав. Дивіться також чи є спосіб, щоб експортувати свій гаманець особистий ключ від "биткоин Android додаток" (ком.bitcoinandroid)?, хоча це може або не може бути поточним.

Якщо ви бачите повідомлення поганих розшифрувати тоді у тебе пароль невірний. Спробувати інші варіанти.

Очікуваний спосіб використання зашифрованого файлу резервної копії достатньо просто скопіювати його на свій телефон і відновити його в додаток для Bitcoin-гаманець з "Безпеки:відновити функцію гаманця". Вам не потрібно вручну розшифрувати його з OpenSSL, якщо ви намагаєтеся зробити щось незвичайне.

+806
Beat Bug 5 лют. 2011 р., 14:05:23

Припустимо, є басейн з 10000 шахтарів і ще один басейн з 10 шахтарів. Є два шахтаря в басейні A і B, кожна з яких володіє обладнання середнього діапазону з 500Ч/с (на Монер видобуток його добре я вважаю). Якщо обидві басейни виявив блок з дуже низьким зусиллям, до щастя. Як нагорода буде поширюватися? Буде майнер на пул б отримати більше нагороди за басейн ? Або вони будуть отримувати рівну винагороду на основі потужності?

+803
Serggreat 12 трав. 2017 р., 05:50:08

Час, необхідне для операції, які будуть транслюватися по мережі зазвичай становить кілька мілісекунд. Використання високій HD якості, застарілий процесор або безліч дрібних невитрачені виходи у вашому гаманці зможе затримати час, що потрібно вашому клієнту для виконання мовлення.

Час, однак, необхідних для вашої угоди для одержання одного підтвердження, припускаючи, що ваш клієнт синхронізується і самої угоди є чинним і здійснює плату за право, щоб їх включати відразу ж у наступному кварталі, в даний час близько 8 хвилин (6:45 до 8:43 хвилини за останні 30 днів).

+781
Rasim1991 3 лип. 2010 р., 01:42:52

Про Bitcoin, Що більш анонімно?

1.з допомогою сервісу змішування(я чув, є багато шахрайства)

2.покупка з Amazon подарункові карти в Paxful

+770
Qazi Firdous 21 квіт. 2019 р., 17:53:58

По-перше, перевірити blockchain.info і побачити, що статус угоди. Переконайтеся, що він показує, що адреса, який ви думаєте, було направлено дійсно отримав монети. Як тільки ви зробили це, ви знаєте, що угода була публічно зафіксована. Тоді це всього лише питання відкриття гаманця, якій ця адреса належить.

Вам потрібно перевірити на вкладці "запит" у Многоразрядной і переконайтесь, що адресу ви відправили монету, перерахованих там. Якщо це не так, то ви неправильно відкрив гаманець, і вам потрібно знайти гаманець, який містить адресу, яким ви його відправили.

+768
izhoujinjian 29 серп. 2019 р., 07:42:17

Якщо АЛТ були відмовитися від складності і приурочений випуск нової пропозиції шляхом видалення даних з блоків, тому вся складність/цільовій системі, це хешування без штирів як і раніше дає той же блокчейн анти-підробка безпеки?

Якщо ні, то як міг цілісності блокчейн без хешування труднощі?

Як я розумію, блоки мають спеціальні слова, щоб задовольнити складності, так що процес перемішування сповільнюється для цілей контролю швидкості нова поставка крипто проводиться.

Будь ласка, припустити, що поставка буде здійснюватися з допомогою помножувача, як описано тут , а не в якості нагороди за майнінг. У цьому випадку генерація блоків не повинні бути сповільнені для цілей інфляції поставка крипто, але блокчейн повинен бути зламостійкий.

Чи вірно, що просто хешування зокрема способів зробити зламостійкий операцій, або noncing хеш ще треба?

+752
pralich 25 вер. 2016 р., 11:07:59

Ви могли б використовувати останні торгівельні інструменти.

+738
Dragggy 10 січ. 2018 р., 10:08:03

Біп 32 використовує тільки один раунд з HMAC-криптографія SHA512, щоб перейти від насіння до майстер-закритий ключ.

Жодна з двох джерел, які ви перерахували відбувається з насіння (чи фразу) на майстер-закритий ключ. Вони йдуть від мнемоніка або пароль насіння.

Що оволодіння биткоин описують-це біп 39 перетворення з мнемосхема біп 32 насіння. Звідти, що насіння буде поставити алгоритм криптографія SHA512 ще один раз, щоб отримати остаточний господар закритого ключа.

bip32.org за допомогою алгоритму HMAC-SHA256 і (що не ксом-криптографія SHA512) 50000 раз для того, щоб перетворити пароль ви входите в біп 32 насіння. Знову ж таки, результуюче значення буде хешований ще раз, використовуючи алгоритм криптографія SHA512, щоб отримати головний приватний ключ.

+726
Martin Seeler 21 бер. 2013 р., 16:24:04

Більшість повинно бути надійним, але не зважена за їх кількістю примірників програмного забезпечення, але будь-обчислювальної потужності та економічної влади, в залежності від контексту.

Основні технічні припущення, що більша частина потужності не намагається атакувати мережу. Так що зловмисникові необхідно придбати і ввести в експлуатацію більше особистий, ніж інші мережі в поєднанні; це не легко.

+671
Kate Paulk 14 груд. 2016 р., 22:18:10

У той час як там менше проблем з Python 2.7, Python 3.4 спирається на бібліотека pycrypto для численних фантиків/Апіс/інструменти, такі як BlockTrail, pycoin, pybitcointools і т. д. і т. п.

Помилки я отримую:

будівля 'крипто.Випадкові.OSRNG.розширення winrandom' 

попередження: ГМП або MPIR бібліотека не знайдено; не будує крипто.Відкритий ключ._fastmath.

помилка: не вдається знайти файл vcvarsall.летюча миша

Це проблема з ССЗ C++ компілятор для Windows, я розумію, однак бінарники запропонували у вирішенні цієї проблеми, на жаль, не поширюється на Python 3.4 (версія пз 3.3 не скоротити його, на жаль).

Рішення - крім встановлення псевдо-стандарту POSIX (тобто Ming32) - буде дуже корисний для тих, хто переходить на Python 3.хввести форматований текст тут

+645
Ahmad Ali 28 трав. 2017 р., 23:43:43

Мене цікавить відправка транзакцій безпосередньо на Шахтар або басейн для переробки. У мене загальне знайомство з Bitcoin-Qt версії. Які додаткові знання і дії мені потрібно для того, щоб відправити транзакцію прямо в басейн?

+641
Labo RMIB 9 квіт. 2016 р., 05:26:00

Як блокчейн бути скорочені?

Якщо блокчейн вандалоустойчива, таким чином, не може бути змінено, як дані будуть видалені?

Будь ласка, будьте максимально відвертими.

+557
rahularyansharma 20 серп. 2014 р., 16:24:04

Так ось мій situattion:

Деякий час тому я придбав як і експеримент деяких хмарний майнінг, я в кінцевому підсумку отримати близько $70 з нього. У будь-якому випадку я використовую офіційний Android додаток для Bitcoin:

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.schildbach.wallet&hl=en

У мене є резервна копія. І тепер, коли я намагаюся відновити його, додаток просто зависає на певному етапі. На початку це 8 місяців позаду, і як угоди починають з'являтися в ній, під кожної угоди є попередження в основному говорять, що з-за того, що ці операції відправити на кілька адрес відразу, що додаток може стати повільним плином часу. І хлопчик.. вони праві. Після того, як досягне певного моменту угоди навіть не з'являвся, і я не можу здатися, щоб мати можливість відправляти ніяких биткоинов до деякої іншої адреса, перш ніж він повністю синхронізований.

Так що моє запитання, чи Можу я взяти резервну копію файлу і відновити його на інший гаманець додаток (може бути, один з онлайн або навіть кілька ПК в одну (в Ubuntu)), як мені здається, що мій телефон просто не можу впоратися з цим (пробував HTC один M7 і якийсь сраною Соні Xperia). Якщо так, то як це зробити? Або все, що я можу зробити, це просто продовжувати чекати? Або будь-яким іншим способом, щоб отримати свої биткоины з гаманця, і просто забути про те, що гаманець?

+553
user56535 29 жовт. 2017 р., 09:15:05

Що саме це за атака? Було б непогано мати гарне пояснення, як це працює і які ланцюга може бути здійснено за рахунок цього. Це відноситься до биткоин основною ланцюга, або тільки новіше і менше альтернативних ланцюжків?

+512
ms erica 21 бер. 2016 р., 12:53:09

Можливо, що ви знайшли блок, але він отримав сиротами. Ще один майнер знайшов блок приблизно в той же час, і з якої причини, на наступний Шахтар, щоб знайти блок вирішив перейти по посиланню їх замість вас.

Це часто відбувається в тестовому режимі, з-за особливого правила, що якщо блок не знайдено протягом 20 хвилин, Складність тимчасово падає до 1. Коли це відбувається, як правило, багато людей знайти блоків відразу, і я вагаюся, який використовується поряд Шахтар.

Ви можете перевірити, налагодити.журнал якщо ви хочете знати точно, що сталося.

+468
Cogito 28 черв. 2013 р., 04:21:12

Я вважаю, що Вікі натякає, що транзакції іншого користувача не буде двічі провів. Тому що атакуючий не має особисті ключі іншого користувача, він не може витратити свої монети на нові угоди під час атаки. Він міг запобігти ці транзакції в блоки, але досі не має доступу до монет. Ось що я думаю, що мається на увазі під "без їхньої допомоги".

+461
Jony Ahamed 15 квіт. 2016 р., 04:46:21

Коротка відповідь: Ні.

Обміни не постити угоди блокчейнами, підтвердження зайняло б занадто багато часу. Замість цього вони тримають кошти у власних гаманців (часто оффлайн) і розрахунки за трансакціями у своїх системах тільки за допомогою блокчейн, коли користувач хоче вивести криптовалюту.

+429
kubanczyk 12 серп. 2016 р., 02:48:42

Хтось з гаманця Blockchain відправити мені деякі Bitcoin на мій Юпітер гаманець #1BtQi9JmvTvyEBmbGvMQLUCEdUXQyZF21y і це були два дні ще havnet отримаєте нічого, але і вона підтвердила, що відбувається? Допоможіть, будь ласка, спасибі

+418
GodmanT 14 груд. 2014 р., 03:45:49

Я з допомогою bitcoind-RPC в JavaScript, але я не можу використовувати функції API, які вимагають 2 або більше аргументів. Наприклад, що таке правильний формат аргументів, необхідних для createRawTransactions?

нехай params1 = формат JSON.перетворити в рядки([{"txid":txid, "Uвих":Uвих}]);
нехай params2 = формат JSON.перетворити в рядки({[усуненню]:кількості, [changeAddress]:changeAmount, "дані":дані});

чекають ЕКП.createRawTransaction(params1, params2, (підстрахуватися,сировина) => {
консоль.журнал(сировини);
});

Я запустив скрипт вище, але це дає мені цю помилку

{
 результат: нульовий,
 помилка: { код: -3, повідомлення: очікується тип масиву, є рядок' },
 ідентифікатор: 91952
}

Тоді я спробував не у форматі JSON.перетворити в рядки, як і раніше дає мені ту ж помилку

нехай params1 = [{"txid":txid, "Uвих":Uвих}];
нехай params2 = {[усуненню]:кількості, [changeAddress]:changeAmount, "дані":дані};
+398
yate 2 груд. 2019 р., 06:45:58

Я займаюся розробкою програмного забезпечення з відкритим кодом для об'єднання всіх цих непересічних джерел в одну базу даних. Я знайшов цікавий безкоштовний API сервісу (IcoBench) , що є багато інформації на Іко, як і ціни, команда, навіть рейтинги та багато іншого. Пост ІКО ціни не зберігаються, але ви можете використовувати coinmarketcap.com для пошуку історичних цін після ІКО закінчилася і буде запущений на ринки. Я розробив API оболонки і парсер для цієї сторінки, який працює в Python, перевірити.

Я буду радити, коли проект буде більш просунутим. В даний час цей вид уніфікації відкритим вихідним кодом-це величезна необхідні роботи в cryptoworld. Ура!

+384
nate pagel 11 лист. 2019 р., 05:13:49

Віф -> закритий ключ

 • Використовувати base58-decode, щоб перетворити рядок в байти base58
 • Прокладка першого байта (байтів мережі) та останні 4 байт (контрольна сума). Інша частина є ключем
 • Переконайтеся в тому, що перші 4 байти і SHA256(SHA256 і(мережевих байт || ключа)) прирівнюються до контрольної сумою
 • Якщо ключ закінчується 0х01 (стислий) видалити останній байт. Ви залишилися з закритим ключем

закритий ключ -> відкритий ключ

 • Литий закритий ключ як ціле
 • Розмножуються з точки генератор крива secp256k1, щоб отримати точку(X,Y) на кривій. Це ваш публічний ключ

 • Кодувати ваш публічний ключ в стислому форматі. Байт 0x03 (якщо y-непарне) або 0x02 (якщо навіть), за якої слід X, а 256-бітове ціле число

Відкритий ключ -> адреса P2WPKH

 • Створити програму свідок = ripemd160(і SHA256(відкритий ключ))
 • Кодування в bech32 , надаючи свідок програму, до н. е. як удобочитаемое частина і 0 в якості свідка версія

Відкритий ключ -> P2SH-P2WPKH адреса

 • Створити програму свідок = ripemd160(і SHA256(відкритий ключ))
 • Створити викупити скрипт = 0x0014<свідок>програма = свідок версії + push20 + свідоцтво програми
 • Розрахувати hash160 = ripemd160(і SHA256(скрипт))
 • Вставити хеш з версією байт 0x05
 • Обчислити контрольну суму = і SHA256(SHA256 з(версії байта || scripthash ))
 • Base58-кодування(версія байт || scripthash || перші 4 байт контрольної суми)

Як ці два формати відрізняються і чому їх два? Я бачив, що у P2SH версія сумісна зі старими клієнтами, рідні Segwit адреси немає?

Старі клієнти не можуть відправити segwit адреси, але вони можуть відправити за адресами P2SH і розширення P2SH-P2WPKH

+372
Vitali Cvet 30 жовт. 2019 р., 21:28:04

Давайте уявимо гіпотетичний сценарій, якщо биткоин стане основною в світі (найбільш часто використовувані + висока ринкова капіталізація) за один день валюти. Як це змінить світ? Очевидні точки-це більш дешеві перекази, але те, що про його вплив на світову економіку? Це "дефляційна" валюта краще для світу? Це кількісне пом'якшення справді так погано?

+338
Thanh Tan 6 жовт. 2011 р., 20:04:37

Процесора нічого не робить сам по собі - це просто залізо без всякої логіки.

Вам потрібно підключити його до USB і запустити майнінг програмного забезпечення (наприклад, cgminer) на ПК, де поїмо підключений через USB.

+338
avallen 6 бер. 2013 р., 03:24:18

На біржі, коли купувати або продавати, це негайно. Не угода повинна бути книга з блокчейн? Значить, мої аккаунта BTC на біржі все ще не книга. Наскільки правомірні мої бтц на обмін тоді? Я розумію, коли я вивести BTC на моє холодне зберігання, це час, це книга на блокчейн, і це зазвичай займає деякий час. Я прав?

+260
Adams 29 лист. 2011 р., 01:40:21

Якщо я правильно розумію, я можу створити дійсну биткоин-адреса (ключова пара) після цього алгоритм.

З адресою, сформованої таким чином, я зможу отримувати биткоин без необхідності встановити биткоин-клієнт. Це правильно?

Як я можу слідувати цим алгоритмом із загальною (командного рядка) інструменти, тобто ті, які зазвичай доступні на (навіть старих систем GNU/Linux? (вони не повинні бути встановлені за замовчуванням, але вони повинні бути частиною архіві пакет дистриб'ютора)

Будуть якісь ризики/проблеми, використовуючи такий ключ, а не створений биткоин-клієнта?

+224
jmg999 1 груд. 2016 р., 00:41:15
Відноситься до питання про проект blockcerts.org .
+183
damirgogi 8 серп. 2015 р., 05:34:10

Новий блок додається в блокчейн, якщо більше 50% шахтарів кажуть, що це вирішується правильно.

неправильно. ви не можете caclulate відсоток. ви можете або прийняти блок в ланцюзі або відхилити його

+182
user282831 20 бер. 2012 р., 19:23:11

Припустимо, я хочу створити довільне дерево, що випливають з одного головного секрету, з довільною структурою, з деяких філій можуть бути довільними різних криптовалют (наприклад, пара BTC/Пов/співтовариства/...).

Це завжди можливо? Є валюти, які не підтримали закритий ключ схема покоління?

+174
sugu 16 бер. 2012 р., 09:19:11

Можливі вектори атаки з вихідний вузол включає:

 • Вихідний вузол отримує свої руки на дійсний сертифікат SSL визнаються і довіреною нормально
 • Вихідний вузол повертається тільки HTTP, а не https дані HTTPSEverywhere не зможе підключитися через HTTPS, так що вона падає на спину без шифрування
+123
Lena2627 20 трав. 2015 р., 22:05:10

На сторінці https://en.bitcoin.it/wiki/Protocol_specification я розумію Меркле дерево працює як

Меркль([А,B,З,D]) = ч( ч(а,б), год(З,D) )

Але коли я роблю шар протоколу http://mining.bitcoin.cz/stratum-mining/ , він працює щось на зразок цього

Меркль([А,B,З,D]) = ч(ч(ч(А,Б),В),Г)

І ось код

деф build_merkle_root(самовисування, merkle_branch, coinbase_hash_bin):
 merkle_root = coinbase_hash_bin
 для H в себе.merkle_branch:
 merkle_root = doublesha(merkle_root + binascii.unhexlify(ч))
 повернення binascii.hexlify(merkle_root)

Я нічого не пропустив?

+116
Shawn Davis 29 бер. 2018 р., 17:04:19

Я намагаюся додати вже існуючі бібліотеки нижче в тирі вихідний код : Jerasure

Я включив всі вихідні і відмінності файли в каталозі 'jerasure' всередині 'ГРЦ'.

В Makefile.ам , я додав наступні рядки:

libbitcoin_server_a_SOURCES = \
 jerasure/Коші.з \ 
 jerasure/Галуа.з \ 
 jerasure/звільнення.з \ 
 jerasure/reed_sol.з \ 
 jerasure/часу.з \ 
 jerasure/енкодера.з \ 
 jerasure/декодер.з \ 
 jerasure/jerasure.з \ 
$(BITCOIN_CORE_H)

Будуть додані заголовки, як показано нижче:

BITCOIN_CORE_H = \
 jerasure/Коші.ч \ 
 jerasure/Галуа.ч \ 
 jerasure/звільнення.ч \ 
 jerasure/reed_sol.ч \ 
 jerasure/часу.ч \ 
jerasure/jerasure.год

Я отримую помилку :

у src/Makefile в. ам:324: попередження: мінлива 'jerasure_libbitcoin_jerasure_a_Sources' визначається, але немає програми або у src/Makefile в. ам:324: бібліотека 'jerasure_libbitcoin_jerasure_a' як канонічне ім'я (можливо помилка)

Я використовував раніше makefile'И, і я намагався від те, щоб звикнути до Makefile.я ідея, але не в змозі з'ясувати, як отримати цю роботу.

Я можу скомпілювати це на мій macOS, але не на Ubuntu 16.04 ЛЦ. Будь ласка, допоможіть мені зрозуміти, що я повинен зробити, щоб отримати цю бібліотеку, щоб бути використані.

Якщо є спосіб, щоб скомпілювати цю бібліотеку, що б теж допомогти. Але зараз

Я хочу, щоб імпортувати джерело або відмінності файли у вже існуючі СРР файли і бути в змозі використовувати функціональність.

+83
mjr104 7 лют. 2011 р., 22:37:29

Що завадить уряду, говорять, що уряд США, зі словами "Ей, це нормально, якщо ви хочете використовувати биткоины, але ви повинні використовувати як мінімум версію 0.6.3".

А потім через рік міняти права на "ей, це нормально, якщо ви хочете використовувати биткоины, але ми збираємося, щоб переконатися, що ви використовуєте останню версію клієнта Bitcoin через акт АБВ."

Потім ще рік, а новий законопроект: "Ей, ти любиш биткоины, вірно? Як щодо нового законопроекту, який "покращує" безпека і вимагає яких-небудь биткоин-клієнтів, додаючи Абетка".

Ще один рік іде, і: "гей, Гей, ми не можемо дозволити вам використовувати неліцензійний клієнт Bitcoin, який не дуже відповідально! Переконайтеся, що ви використовуєте один з клієнтів у цьому списку!"

365 днів потому: "Гей, як вам подобається ваш биткоины? О, чудово, ну, ми просто хотіли повідомити вам, що ми збираємося випустити клієнт нашого власного. О ні, ніяких серйозних розбіжностей, ми просто хочемо зробити його більш безпечним. Ви все ще можете використовувати 3 учасника клієнтів, це просто дає вам більше виборів! GO США!"

Пройшов ще один рік і біткойн у великій користі з допомогою системи PayPal, Amazon, eBay, Newegg і тисячі інших відомих компаній, як мільйони дрібних-раз мама і поп-сайтів. Державного регулювання і вимоги ліцензування продовжують розвиватися і змінювати характер алгоритму Bitcoin і Blockchain (маючи незліченні тисячі підприємств з використанням державних ліцензованих клієнтів дозволяє більш ніж 51% контролю над алгоритм і правила блокчейн).

Дуже скоро уряд диктує нові норми і правила, що дозволяє легко створювати нові монети урядових машин. Це також може привести до введення податку, що смужки дуже невеликий відсоток від кожної угоди, яка надсилається на адресу центрального уряду. Це може ввести анти-конфіденційності зміни відстежувати географічне розташування і IP-адреси для кожної транзакції і адресу.

На моє запитання, що ми можемо або розробники зробити, щоб зупинити повільний, з року в рік вторгнення, здавалося б, нешкідливі, навіть корисні" закони і правила?

Якщо биткоин коли-небудь, здається, законним великому бізнесу і використовується на дуже загальних підставах, багато фірм з задоволенням дають в уряд вимоги до використання регульованих клієнтами, якщо закон говорить, що вони повинні. Великомасштабне перемикання на уряд пошкоджені клієнт може отримати більше, ніж 51% контролю над мережею Bitcoin. Все уряд має зробити, це чекати для тих, хто готовий погодитися на її вимоги, щоб вирости більш ніж на 51%.

Що можна зробити, щоб запобігти цьому?

+57
Jacson666 28 лип. 2014 р., 04:46:59

Популярні інтуїція зазвичай правильно добре насичених ринках, але биткоин це не добре насиченому ринку. Хоча пропозиція Bitcoin в даний час зростає попит значно швидше зростає. Це тому, що ми під час початкової кривої впровадження нової технології і новий попит створюється як фізичні особи відкрити нові технології.

Коротше кажучи, немає абсолютно деякий знижувальний тиск на ціну биткоина, який чиниться накачування маси, але він був повністю поглинений тиск від прийняття нового.

+53
Judy Ponto 24 груд. 2010 р., 02:44:13

Його гіпотетичне майбутнє і BTC2 розробляється. Кожен любить BTC2 і ніхто не хоче, щоб старий BTC1 більше.

Люди, які мають BTC1 б дратувало, що їх активи раптово коштує набагато менше, тому що немає попиту на їх BTC1 більше, тому дизайнери BTC2 хочете включити простий спосіб конвертувати їх BTC1 в BTC2.

Для того щоб це працювало, BTC1 світ був потрібний спосіб для монет, які можна поставити за використання в світі BTC1, таким чином, що кожен може бути впевненим, що ніхто не може використовувати испарившейся активів BTC1 більше.

Чи є такий механізм? Якщо немає, то можна/потрібно додати?

+43
Drail 21 бер. 2011 р., 22:14:46

Насамперед прошу вибачення за потенційно дурне питання, але я погортав сім сторінок тут Питання і я не зміг знайти конкретної відповіді на це:

Як свій Namecoin в основному працюють? Я розумію основні принципи Bitcoin і чув це ж в свій Namecoin - ви мої монети, отримаєте нагороду, яка поступово зменшується. Але у свій Namecoin, монети видаляються, чи не так? Чи Не означає це, що ми врешті-решт закінчилися поставки Namecoins?

+42
issa1897 13 бер. 2018 р., 18:18:17

Схоже, шифруються тільки приватні ключі. Ваші адреси будуть зберігатися в незашифрованому вигляді, так що програма може показувати ваш баланс, не вимагаючи пароля.

+25
Victoria Sara 7 квіт. 2019 р., 08:49:06

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil