Хто вирішив, що segwit2x не станеться?

Я прочитав цю статтю:

https://lists.linuxfoundation.org/pipermail/bitcoin-segwit2x/2017-November/000685.html

Оскільки биткоин є децентралізованою системою, хто вирішив, що segwit2x не збирається бути розгорнуті?

+554
Dawson Cook 22 вер. 2015 р., 22:37:32
38 відповідей

Нещодавно оновив свій парсер LevelDB для роботи з новою LevelDB 0.15 внутрішньої структури. Однак, мене цікавить два невеликі зміни, які я знайшов:

  • Приставка для операцій був змінений з б'ється з' до б 'с'.

  • У nVersion поля був видалений з бази даних.

Є конкретна причина для зміни префікса?

З іншого боку, і про поле версією, це було завжди таке ж значення для кожного запису (не можу згадати, якщо 1 або 0), так що падати начебто правильно, але чому воно було включено в першу чергу?

+991
Arslan 03 февр. '09 в 4:24

ОК, мені вдалося зробити це з відмінним биткоин-інструмент matja https://github.com/matja/bitcoin-tool

ГІТ https://github.com/matja/bitcoin-tool.git клон

компакт-диск биткоин-інструмент

зробіть тест

./биткоин-інструмент-введення-тип закритого ключа-Віф --введення-формат base58check --вихід-тип закритого ключа --висновок-форматі HEX --мережі биткоин --enter KzRVLwCuCi2tH2PpSNZnwUqPwg6gaqXAm2lwobuurzasndc5jese"

який дав мені 5f92519eef7ec4e37cbcd25f9ba4a82e5acf9a8cd274d4d3aa3aa727fd7b6969

у результаті.

+974
TrustedDeveloper 21 січ. 2011 р., 10:43:34
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я знаю, що ти написав це місяць тому, але я хочу дати мої 2 центи варто.

Якщо пристрій має кілька роз'ємів живлення, використовуйте їх. Інженерам, які розробляли продукт не тільки мати додаткові роз'єми валяються їх потрібно використовувати. Вони там із зрозумілих причин.

С1 тягне більше 800 Вт. Це подвійний струм на С3 (що цілком нормально, тому що це хеші на 1 ТБ). Множинні роз'єми знизити кількість струму, що протікає через кожний з'єднувач (800 Вт розділити на 4 роз'єми -або - 800 Вт / 8 роз'єми). Це означає, що використовуючи всі 8 роз'ємів буде тримати дроти і роз'єми від попадання гарячої. Спека-це погано. Теплової енергії втратив, втратив ефективність, і збільшення вашої влади законопроект, тому що частина енергії, яка йде до влади Шахтар зараз опалення приміщення.

Більшість фірмове найменування джерел живлення, як Корсар і EVGA можуть розміститися 8 роз'ємів PCIe. Його не велика справа. Вони зазвичай мають 2 роз'єми PCI-E роз'ємів не менше 2 кабелів. Слідуйте за мною?

Особисто я рекомендую ЕВГА 1300 Г2 80+ золото джерело харчування для майже всіх мінімумів. Вони менше ніж за 180 $і в наявності на Amazon, і вона поставляється з 8 ліній PCI-E роз'ємів. І, з його потужністю 1300 Вт, ви будете діяти, це значно нижче його максимальної потужності, яка означає, що вона не нагрівається. Спека-це погано. Тепло пропало електрику. Це буде коштувати вам менше, щоб запустити майнер з цим блоком живлення. Плюс, в наступному році можна розігнати, і ви будете мати ніяких турбот про блок живлення. Плюс дана модель має 10-річну гарантію заміни. Чи треба говорити більше?? Я можу піти далі і далі про це неймовірно гарну справу...

Але якщо у вас вже є цілком хороший 1000 ватт або так харчування, всі кошти використати його. Або два по 500 ватт, або чотири 250 вт, або ... я, як, використовуючи один БЖ, просто тому, що його просто так. Статистично, ви двічі як правоподобны для того щоб мати відмова використання 2 бж, порівняно з використанням 1.

Я тільки вчора отримав свій перший С1 і це великий шмат роботи. Я вже замовив ще один. Можливо скасувати Antminer пройшла довгий шлях

Марк

+949
Olivier Bonnemaison 30 квіт. 2017 р., 04:44:29

Він призначений, щоб бути масштабованим.

Пропозиції сумуються з іншими пропозиціями цієї валютній парі в тому ж напрямку, такої ж якості (швидкості). У ЦК є "такий індекс" експлуатація і пропонує індексуються якості, тому знайти вигідну пропозицію до книги так само просто, як обчислення індексу на основі портфеля замовлень і, дивлячись на наступній операції.

+878
Sonu Kumar Prajapati 4 серп. 2019 р., 00:57:04

Як це працює

Биткоин використовує алгоритм цифрового підпису еліптичної кривої. Алгоритм описаний у Вікіпедії (посилання). Биткоин спеціально використовує крива secp256k1 еліптичної кривої.

яке значення перевірки двох юридичних осіб, які належать тому ж користувачу?

Немає двох сутностей.

Підпис доводить, що власник закритого ключа, який відповідає відкритому ключу, створюється підпис за даного повідомлення. У випадку з Bitcoin, повідомлення хеш операції (за винятком самих підписів, тому що вони ще не існує). Це гарантує, що людина витрачає на виході дозволила зробити це і гарантує цілісність самій угоді витрат.

+817
Duri 16 лют. 2019 р., 09:49:36

TX_1 є недійсним, оскільки він знаходиться в конфлікті з підтвердив TX_5. TX_3 і TX_4 також є недійсними, оскільки вони залежать від TX_1.

TX_2 залишається дійсною угоди. Однак, якщо пан хакер двічі провести атаці беруть участь втрачених в один блок, в якому TX_1 і TX_2 обидва були містяться, потім TX_2 більше не відображається на блоці ланцюга і тепер 0 підтверджень. Але ніщо не заважає їй бути включено в майбутній блок, а якщо він прикріплений плату, кожен шахтар, в мережі є стимул, щоб включити його в свої блоки. Так що, швидше за все, буде швидко підтвердили. (В принципі, там може бути можливість для р-н законним подвійний витрати та визнання недійсним TX_2 якщо він бажає, але він, ймовірно, зажадає потуранні одного або більш потужний шахтарів.)

Що гаманець містера Сміта показує, про нього зараз-інвалід TX_4 до цього програмного забезпечення. Деякі можуть просто показати його застряг на 0 підтверджень. Інші можуть відображати більш конкретний метод, який був визнаний недійсним. У будь-якому випадку, вони будуть, сподіваюся, було зрозуміло, що він в даний час не в змозі витратити ці монети.

Якщо служба, як і раніше має гроші р-н законним і Містер Сміт, вони будуть створювати нові угоди, щоб оплатити їх. Очевидно, що вони можуть більше не витрачати виходів TX_1, вони не можуть витрачати TX_2, поки це не підтвердив. Вони можуть замість того, щоб витратити інший UTXOs вони контролюють, або якщо у них немає, їм доведеться придбати ще кілька монет звідкись.

Я не думаю, що є якийсь спосіб обслуговування можна уникнути повторення атаки, коротше просто чекаємо підтверджень. Якщо у них є якийсь спосіб відрізнити р-н Хакер від їх інші клієнти, вони можуть нав'язати більш високі вимоги підтвердження на нього одного. Вхідні трансакції з іншими клієнтами може продовжувати бути негайно витрачені, у той час як пан хакер проводяться для отримання додаткових підтверджень, перш ніж витрачаються. Що б знизити ймовірність нападів на хакера, щоб заважати іншим вихідних транзакцій послуг.

+775
Govind Rai 15 квіт. 2014 р., 08:37:44

Хеш-функція, використовувана в доказі робота не є якоюсь змінною або додаткових даних в блоках биткоин основні потреби для перевірки. Крім того, доказом роботи є не тільки те, що можна уявити; в дійсності, це не окреме поле даних. Доказ виконаної роботи хеш заголовка блоку, і перевіривши докази роботи засобів обчислювальної хеш і порівнює його з поточного цільового значення.

Так, щоб змінити доказ алгоритму роботи вам потрібно змінити хеш-функція використовується для хешування блоку заголовків. Майте на увазі, що це також буде змінюватися, як блоки встановлені, оскільки блоки ідентифікуються по хешу.

Функція, яка викликається для обчислення і отримати блок заголовка хеш-код може бути знайдений тут. Сама ця функція викликає допоміжну функцію, яка викликає якісь інші помічники. Якщо ви хочете змінити хеш-функція, використовувана в Пау, потрібно також змінити ці помічники. Майте на увазі, що якщо ви занадто змінити ці функції, інші речі можуть зламатися і більше, ніж хеш-функція, використовувана в пр будуть змінюватися.

+766
Shixma 13 січ. 2015 р., 02:10:54

Тіло повинно бути рядком.

Ви можете використовувати форму замість тіла.

Посилання: https://www.npmjs.com/package/request#forms

+759
Haromn 25 вер. 2014 р., 18:46:00
статичне випробування порожнеча ( )
{
 константный MyByteArray Х ( клас QByteArray ( "відправник" ) );
 _trace ( х. і SHA256 ( ).getAddressHashCompressed ( ).метод toString ( ) );
 _trace ( х. sha256d ( ).getAddressHashCompressed ( ).метод toString ( ) );
}

висновок:

1DcTtaa37w971TmoafPpE9Pk16xc42YA87
18aMGf2AxQ3YXyNv9sKxiHYCXcBJeJv9d1

Отже, ваш код працює і SHA256 тільки один раз, а не двічі

+699
Gabrand 3 квіт. 2017 р., 04:44:11

При відправці Bitcoin для Іко гаманець міцелій автоматично годинник тільки адреса і відправив БТЦ звідти. Мені потрібен закритий ключ для цього дивитися тільки отримати доступ до моєї жетони. Це можливо? Спасибі, Пірсів

+674
JoeMc94 21 квіт. 2018 р., 04:06:45

Я забув про моєму рахунку биткоин до недавнього часу. У мене є версія, перераховані вище, і моя остання реальна угода була у 2012 році. Я не пам'ятаю свій пароль, але мій 12-річний ПК. Чи потрібно мені переносити це на гаманець? Я зробив переклад тесту з $100 або близько того, але він не стартував. Я помітив, що S/W є "наздоганяючої" і "завантажити 173968 блоки історія транзакцій". І "останнього отриманого блоку був створений 2121 днів тому". Якісь поради? Чи потрібно мені чекати його, щоб "наздогнати"? Спасибі.

+671
FetchLazy 14 черв. 2014 р., 20:09:08

Перший таймер тут

...Я скачав ядра биткоин кілька тижнів тому до минулого тижня, де він до цих пір не синхронізовані, так що я почав все заново...я спочатку чекав БТЦ ядра для синхронізації(я пропустив ту частину, в установки, який заявив мені потрібно 220+ ГБ вільного місця)...мені довелося відформатувати завантажувальний SSD-накопичувач(256 ГБ..і де я спочатку намагався зберегти БТЦ ядра)...ось чому він займає так багато часу і я купив 1 ТБ samsung Ево. Мені цікаво, якщо мою адресу БТЦ буде такою ж(так як я фактично ніколи не синхронізуються з серверами і так як я не використовую той же SSD, де БТЦ ядра зберігається. Однак, це ж SSD, що Windows завантажується, але мені довелося перевстановити Windows.

Я зараз скачав БТЦ Core на мій новий SSD і він синхронізується. На жаль, я не можу знайти свій BTC і коли я використовувати блок Explorer засоби не існує(я перевірив з минулого тижня і БТД був там... але очікування або очікування для синхронізації...тепер його немає)

...мій змінити адресу БТЦ? чи буде коли-небудь синхронізації зі старшим, тому я можу отримати мої кошти?

сподіваюся, що хтось може допомогти

+643
Daniel Bonnell 15 лип. 2015 р., 02:08:10

Всі 24 слова з насіння фраза бути унікальним по специфікації? Або це можна слова, щоб зайняти дві позиції (тобто слово "інструмент" № 8 і № 20 в дійсне, надійно генеруються насіння)

+639
Tobitobitobi 6 жовт. 2018 р., 21:56:11

Оригінальний клієнт Сатоши (тепер називається Биткоин серцевиною) був розроблений документ. Бірж, розміщених в інтернеті гаманці і багатьох інших речей, які потребують ідентифікації прийшла пізніше. Ви все ще можете працювати з биткоин Core або схожий гаманець на робочому столі і багато людей цінують анонімність.

Ви праві в тому, що коли ви використовуєте Exchange або іншого сервісу, де ви зобов'язані ідентифікувати себе, прив'язуйте до рахунку банківські рахунки або інших подібних заходів, що ви можете бути ідентифіковані.

+624
MAT 10 лип. 2019 р., 18:17:52

Я правильно розумію, що блоки серіалізовать, так як вони повинні бути відправлені в мережу?

Якщо так, то всі дані (незалежно від того, чи є вони блоки чи ні) повинні бути серіалізовать. Тоді чому ми згадуємо, що явно (наприклад, в цьому пості)?

+615
user3641702 6 лист. 2015 р., 17:48:29

Не змінюючи обладнання, гірничо ГПУ майже напевно "кращий варіант". Для Bitcoin ASIC є самим швидким, все інше-марна трата електрики на даний момент. Для лайткоинов ГПУ-це найшвидший і ЦП близько безубитка (споживання електроенергії значення проти Лайткоин).

Майте на увазі, що Лайткоин по суті приблизно в 1000 разів повільніше, ніж майнінг биткоинов. Отримання 32kh/з з ноутбука ГПУ робить досить добре (мій робочий ноутбук робить те ж саме). Що ж GPU можна отримати практично 30Mhps майнінг Bitcoin.

+570
jar sobh 9 квіт. 2010 р., 21:49:56

https://blocktrail.com має кран тестовому режимі, але вимагає логін

+553
NinjaDeveloper 4 лип. 2010 р., 04:21:57

Підписання той же шматок даних з однаковим ключем, як правило, виробляє різні підписи, якщо ви не використовуєте детерминистской схеми підпису. Перевірте, якщо це стосується бібліотеки, яку ви використовуєте для підписання.

Редагувати: схоже, що пітон-алгоритму ECDSA підтримує детерміновані підпису

+546
zernushka 1 бер. 2014 р., 18:43:24

Привіт у мене була така ж проблема і був у владі занадто низьку плату, яку я послала. Я чекав 36 годин, а потім спробував це: https://www.viabtc.com/tools/txaccelerator/ я поняття не маю, це може бути збігом, але це підтвердили протягом години. Може, це просто збіг. Так що я поклав свої операції там для тебе. дайте мені знати, якщо щось зміниться!!!! :)

+536
attolee 30 лист. 2010 р., 17:12:27

Ось коротка відповідь: ні, пульсація-це не лохотрон.

Однак, є багато биткоин-ентузіастів, які вважають, що пульсація є конкурентом биткоин.

Багато претензій у форумах і сайтах, є помилковими.

Наприклад, ripplescam.org каже:

Пульсація не є відкритим вихідним кодом. Немає вихідний код сервера були звільнені, при цьому виплатила розробникам за пульсації визнати, що це, щоб запобігти інші від використання будівлі щось краще, ніж пульсації у відкритий вихідний код мода.

Вихідний код для клієнта, вже звільнили, а серверний код очікується найближчим часом.

Кожна пульсація вузлів контролюється власного прибутку компанії. Він централізований, як банк або PayPal. Не децентралізована валюта.

Також не відповідає дійсності. Будь-хто може запустити пульсації шлюзу.

Я міг би продовжувати, але ви отримаєте картину.

Справа ось у чому: деякі биткоин люди бачать пульсації як конкурента. Насправді, пульсація-це безкоштовний биткоин. Оскільки пульсації-це відкрита платіжна мережа, ви можете використовувати будь-яку валюту, в тому числі Bitcoin. Насправді, думаю, що якщо пульсація злітає, пульсація буде найпростіший спосіб обміну биткоинов на долари, євро і т. д.

+525
user5899 1 вер. 2011 р., 00:58:05

У мене 2 х Сапфір 7950 буст-картами, що працює на Windows. Я можу тільки отримати їх працює стабільний по інтенсивності 16 з допомогою CGMiner. Все, що вище, і вся система зависає (залишається на екрані, але все інше не відповідає).

Раніше вони в мене були на ОС Linux БАМТ, і я міг отримати їх у порядку інтенсивності 18/19 довше.

Тому я впевнений, що карти повинні бути в змозі обробляти більше, ніж інтенсивність 16, і у мене є ще два комп'ютера за допомогою всього однієї карти в біганині 600 х/з, так що я знаю, що вони можуть.

Що може бути причиною до зависання системи? Це карти або може бути водії і т. д.? Їх здоров'я накрутили тільки на 1000/1250, з 24768 для різьблення-паралелізм. Нічого зверху, і параметри, які добре на дві окремі карти ПК.

Ось мій файл конфігурації:

"ядра" : "скрипт",
"скрипт" : правда,
"ні, уявіть, сперте" : правда,
"темп-відсічення" : "85,85",
"темп-перегріти" : "80,80",
"темп-мішені" : "70,70",
"авто-фан" : правда,

"АПІ-слухати" : правда,
"АПІ-порт" : "4028,4028",

"інтенсивність" : "16,16",
"вектори" : "1,1",
"worksize" : "256,256",

"пошук-ДАП" : "2,2",
"нитка-паралелізм": "24768,24768",
"ГПУ-двигун" : "1000,1000",
"ГПУ-вентилятор" : "0-90,0-90",
"на GPU-memclock" : "1250,1250",
"ГПУ-memdiff" : "0,0",
"на GPU-powertune технологія" : "0,0",
"на GPU-vddc" : "0.000,0.000",

"дії" : "30",
"ГПУ-dyninterval" : "7",
"ГПУ-нитка" : "1",
"sharethreads" : "32",
"журнал" : "5",
"черга" : "1",
"повтор-пауза" : "5",
"сканувати-часу" : "30",
"темп-гістерезис" : "3",
"акції" : "0",

"ядра-шлях" : "/usr/місцеві/Бен"
+509
Suleiman 26 груд. 2018 р., 14:21:10

ви повинні спробувати ставити це питання на bitcointalk.org. Якщо є помилка в клієнта, то, можливо, це допоможе, якщо ви спробуйте скопіювати ваш гаманець.десь дат і завантаження в нову версію клієнта або нова установка? Це гарна ідея, щоб мати свій власний ключ для кожної адреси ви плануєте зберігати биткоины у записано десь перед тим, як відправити биткоины на них. Потім можна завантажити закритий ключ в будь-який гаманець, щоб витратити биткоины.

+477
z5182 12 квіт. 2011 р., 01:35:33

Коли клієнт закінчить скачування ланцюжку блоків, то все повинно показувати як підтвердили.

+460
BlackPOP 1 серп. 2017 р., 12:18:43

я хочу знати, чи є блок-це комбінація операції перевіряється один вузол так, всі транзакції в цьому блоці перевіряється і як тільки вузол весь вузол буде транслювати його або будь-який вузол може додати операції в цьому блоці?

+458
Aaron Kerns 9 лют. 2011 р., 10:09:53

Я думаю, ваш кращий вибір, щоб запустити свій власний сайт, а потім викликати getpeerinfo на ньому. Це дасть вам список всіх підключених бенкетів, в тому числі такі відомості, як повідомляє Версія. Ви можете також використовувати операцію addnode можливість переконатися, що ви намагаєтеся підключитися до всіх вузлів у списку.

+440
user70106 7 груд. 2015 р., 10:15:33

Веб-служба надає засоби обліку за ваші транзакції або може навіть надати одну чи більше закритих ключів у М-О-Н multisig схеми (скажімо, 2-з-3) так, що ні веб-сервіс провайдер, ні ви взяли на себе повну відповідальність за ваші кошти, тому в разі, якщо буде зламана ваші кошти не будуть вкрадені.

+398
nicktmro 7 груд. 2010 р., 00:15:33

Хто-небудь знає, де дошки вимикачів і кабелів можна придбати через інтернет, що надає чотири роз'єми PCIe 6-pin коннектора для живлення Antminer C1 від сервера-класу блок живлення (БЖ)?

Фон: я дивився Spondoolie SP20 Джексон відео , що показав сервер, клас електроживлення і переривач ради, який міг би годувати чотири роз'єми PCIe. Відео змусило мене задуматися... у мене є пара високу якість 1100 Вт PFE1100-12-054RA 1У сервер-клас блоки живлення від canabalizing мертвого 1.6 м/с Cointerra коробки (завжди був дуже ненадійний), що було б соромно витрачати.

Одного блоку живлення навантаження повинна бути ~94% ефективніше при включенні в Antminer С1. Проблема так званих "дощок вимикача" мертве поле Cointerra вже 4 AWG мідних проводів, які використовуються для подачі гірської дошки Cointerra. Це буде дуже брудний хак (вимагає обпресування та потенційно пожежонебезпечним) у моді свій власний кабель для підключення Cointerra "дошка Бурун" для 4 роз'ємів PCIe для живлення Antminer С1.

Canabalized Cointerra Breaker Board

FYSA - В С1 інструкція показав жирну скріпки трюк, щоб мати двома блоками живлення ATX, для повної потужності С1, що забезпечує короткий відповідь як живити можливо скасувати Antminer С1? Не харчування, використовуючи продукти Antminer з тканини Coolmax... два модель:ZX-600 померли протягом 30 днів при використанні параметрів С1 Antminer за замовчуванням. С1 навіть згоріла стара метелик Labs (БФЛ) БЖ ATX. Це і послужило поштовхом для цього питання. Від інших інтернет-повідомлень, виявляється, що сервер клас PSU повинен бути використаний для можливо скасувати продуктів Antminer. Також якщо ви замовили С1 без SysCooling комплект, використовувати SysCooling комплект придбати після того.

+388
Andrew Panknen 28 лют. 2016 р., 03:24:22

Дві основні проблеми, як правило, згадується, що оплата протоколу "біп 0070" (Андресен, 29-07-2013) повинен вирішити, чи є зручність і захист від Людей-в-середині атаки. В останньому випадку зловмисник підмінити адресу, що належить йому на адресу продавця, коли платіжний адресу показується замовнику. В результаті клієнт платить зловмисник замість купця.

Цей напад було зроблено раніше? Якщо так, то як це було реалізовано? Чи це просто теоретична проблема?

+387
MaSh 11 лист. 2019 р., 17:26:39

Схоже, що код в CheckForWarningConditions(). Це встановлює прапори fLargeWorkForkFound і fLargeWorkInvalidChainFound, які перевірені GetWarnings(), який викликається в CRPCTable::виконати() щоб перевірити, якщо безпечний режим потрібно дотримуватися.

Схоже, що код виглядає для великих вилок в ланцюжку блоків, припускаючи, що шахтарі не згодні на які блоки є дійсними. Два прапора, схоже, відповідають табір наш клієнт падає.

+366
Dannypocklington 6 квіт. 2016 р., 09:13:33

Всі надіслані через мережу Bitcoin є публічною, так що вам нема чого турбуватися, якщо ваш провайдер відстежує з'єднання (тільки пов'язані з біткойн-транзакцій; ваша приватність досить умовна і в інших випадках). Єдина річ, яка є приватним твої ключі, але це не передається по мережі. Тепер, якщо ваш провайдер контролює все, що рухається через свої сервери, це може змінити компоненти угоди. Однак, при створенні угоди, підписати всю транзакцію з вашого закритого ключа. Так що, якщо який-небудь компонент угоди змінюється, що підпис недійсний і, отже, вся операція стає недійсною. Тому, навіть якщо ваш інтернет-провайдер управляє всієї вашої мережі, він не може змінити вашу угоду без порушення її. Просто переконайтеся, що ви тримаєте ключі від сейфу (для зберігання холодної як апаратні гаманці або паперовий гаманець).

+344
Shrawan Vickey Choudhary 7 лип. 2011 р., 10:33:55

Ні, це не правильно.

  1. Можна витратити дещицю биткоин.

  2. Монети можуть передаватися від людини до людини (як і будь-який інший вид грошей). Так само монети можуть бути задіяні в різних операціях.

До речі, нагорода за дійсне блоку хеш в даний час 25 біткойнів, а не 1, хоча це буде зменшуватися з плином часу. Навіть після цього знижується до 0 (коли загальна кількість биткоинов в обігу становить 21 млн.), Вона як і раніше буде можливим для нових угод, як люди дарують один одному біткойни в обмін на товари і послуги.

Немає ніякого практичного обмеження на кількість угод.

+304
GGS 13 трав. 2019 р., 11:21:52

Ви праві встановити UTXO зберігається на диску .каталог биткоин/chainstate використовуючи leveldb. Він зберігається в стислому стані та поточний розмір близько 1,5 ГБ

Для прискорення bitcoind доступу використовується в кеш-пам'яті, який може бути налаштований за допомогою -dbcache варіант.

Отже, я припускаю, що chainstate-БД зберігається на диску, але доступ кілька разів в секунду, щоб перевірити вхідні дані операції. Яка сума пам'яті це наводить на сайті?

Доступ до самої бази даних leveldb-це як доступ до будь-якої іншої NoSQL бази даних. Ви в принципі підстановки ключа, який є utxo і отримати значення у висновку, який вам потрібен, щоб десериализовать і зберігати в пам'яті змінної

+222
Cistem 29 бер. 2019 р., 00:25:14

Розділ 11 представлені результати розрахунків ймовірності подвійних витрат, п(с, р), з урахуванням зловмисник відносної хэшрейт м і блок підрахунку з.

Calculations

Р(я, Q) може бути зрозуміле тільки знаючи точно, що Z є. У розділі розрахунки:

Одержувач чекає, поки транзакція не була додана до блоку і Z блоками після нього. Він не знає точну кількість успіхів нападника зробив, але якщо чесно блоків взяв середнє очікуване час на блок, потенціал прогресу зловмисника буде розподіл Пуассона з матожиданием... [мій акцент]

Очевидно, що угода ще одне підтвердження. Операція "була додана до блоку" і нуль блоками він. Іншими словами, операція пройшла на кінчику активної ланцюга.

Тим не менш, вірогідність цієї угоди будучи двічі провів на 100%, незалежно від потужності майнінгу зловмисника. Насправді, ймовірність 100% навіть без активного зловмисника.

Це протиріччя посилюється Сатоши рівняння дає:

enter image description here

При z = 0, Р = 1.0.

Що я втрачаю?

Є принаймні одна з відповідей на це питання стверджує, що z=0 означає, що операція не підтверджена. Це суперечить пункту я наводив.

Там, здається, помилка десь у розділі "розрахунки" призводить до протиріччя. Я шукаю відповідь, або вказує на помилки, чи пояснює, що я неправильно тлумачив.

Редагувати

Один відповідь пропонує пропозицію про те, що Сатоши може говорити про атаку Фінні. Іншими словами, зловмисник вже попередньо заминировав блоку перед спробою подвійного витратити. Припускаючи, що зловмисник може поширюватися блоки швидше, ніж мережа, буде 100% шанс на успіх. У цьому випадку зловмисник і мережі зав'язані на z=0, і враховуючи, швидше поширення блоку, перевага переходить до зловмисника.

Однак, в розділі розрахунки явно забороняє атаки Фінні. Зокрема, зловмисник замінував немає блоків перед нападом:

Приймач генерує нову пару ключів і передає відкритий ключ відправника незадовго до підписання. Це дозволить відправнику готує ланцюг блоки раніше часу, працюючи на ньому постійно, поки він досить щасливий, щоб отримати достатньо далеко вперед, то для виконання операцій в даний момент. Як тільки транзакція відправляється, шахрай починає працювати в таємниці на паралельної ланцюга, що містить альтернативну версію своєї угоди.

Я вважаю, що принаймні частина проблеми-це математичні. Зокрема, Сатоши дає значення λ як:

enter image description here

При з=0, λ=0.

Повертаючись до початкової висновок Сатоши від подвійної витрати ймовірність Р(Е, м):

enter image description here

λ=0 означає, що кожен термін дорівнює нулю, незалежно від хэшрейт. Іншими словами, зловмисник не може двічі провести.

Це суперечить "переставити" форма рівняння, яке дає можливість 100%, як зазначалося вище.

Я не математичний фахівець, але, наскільки я можу судити, два види п(с, р), що дає Сатоши це не еквівалент для З=0. Насправді, вони дають протилежний відповідь:

  • в одному випадку зловмисник завжди зазнає невдачі, п(с, р) = 0
  • в іншому випадку, зловмиснику вдасться зі 100% ймовірністю, п(с, р) = 1.

У будь-якому випадку, зловмисника щодо хэшрейт не враховуватися при аналізі, коли з=0.

Я розумію, що з'явилися інші методи лікування цієї проблеми. Для Тепер, я просто хочу виправити очевидні проблеми з "білої книги" аналіз для З=0.

Можливо це, і якщо так, то як це можна зробити?

+208
Vitor C Goergen 15 квіт. 2011 р., 06:19:08

Так. Кошти можуть бути витрачені з multisig-адреса так само як і з інших адрес, крім того, що потрібно мати необхідну кількість дійсних підписів. Кожен UTXO повинні бути витрачені в повному обсязі, але ви можете створити "змінити" вихід, який відправляється на той же multisig-адресу. Тому він ефективно працює як частковий витрат з точки зору користувача.

1 БТЦ за адресою, а потім створити ще один, щоб провести 0.3 БТЦ?

Примітка: Ви повинні враховувати Техас збори, тому трохи менше.

+164
CooperBuckeye05 4 лют. 2017 р., 06:43:12

Я бачив це питання спливав на реддите кілька разів, і я не знаю відповіді.

Однак, я знаю, що мій власний гаманець, кілька непідписаних адрес з'явилося за час без мене з проханням для їх створення. Ці будуть змінюватися адресами, коли я витратити біткойни, чи зміна адреси невидимий з графічного інтерфейсу?

+136
Rup 10 трав. 2016 р., 19:27:52

Я хотів би запропонувати вам використовувати Bitaddress.org

він з відкритим вихідним кодом і безпечно без необхідності встановлювати що-небудь.

або ви можете зробити це, використовуючи биткоин-бібліотеки PHP PHP.

vanitygen занадто старий і не оновлюється майже з 7 років.

Оновлення

Вибачте за попереднє речення, я думав, bitaddress.org має цю функцію.

vanitygen бібліотека, що ви сказали занадто старий, вам краще використовувати vanitygen-плюс, це актуальна і підтримує Bitcoin і альт-монети.

+103
user241489 19 січ. 2011 р., 00:34:08

Я намагаюся отримати невитрачені операції з використанням bitcoinj, як тут без використання API-дзвінків. Як я можу це зробити?

+85
neilio 30 серп. 2012 р., 12:47:14

Биткоин не використовувати протокол HTTP для обміну даними - він має свій власний певний протокол, який працює безпосередньо поверх TCP. Так що HTTP-проксі начебто squid не допоможе.

Якщо ви не зможете здійснювати вихідні TCP-з'єднань через брандмауер (в основному до пункту призначення порт 8333) потім ви повинні будете зверніться до ІТ людей про додавання відповідних правил брандмауера. Те ж саме, якщо ви хочете мати можливість включити прослуховування.

+34
jakab922 3 вер. 2016 р., 21:51:02

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil