Що таке аналіз душок?

Я просто наткнувся на термін "аналіз душок" в крипто-огляди розмова.

Це сталося при обговоренні "відстеження биткоин-транзакцій", так це якось пов'язано з цим. Це все, що я знаю.

+235
Rangi Lin 19 серп. 2011 р., 15:42:27
32 відповідей

наступного разу спробуйте зробити це кілька питань, занадто багато відповідей...

Чому так довго ?? Його просто 150 гб максимальний розмір блокчейна...

Повний вузол перевіряє кожної угоди для її дійсності, так що локальна копія блокчейна є безпечним для використання. Більш докладну інформацію про bitcoin.org. Так це нормально, це не "просто завантаження".

... але у мене завжди помилка і я повинен заново завантажити його, я скопіювати його на новий сервер?

Ви не сказали.й. на вашу помилку, ми не можемо вгадати! Якщо у вас така ж програмне забезпечення, це має бути можливим. Я робила це багато разів з основного клієнта. Потрібно САВ перед файли гаманець, просто щоб бути впевненим!

У мене є копія тільки блоки і папки chainstate. Я можу завантажити його швидше?

Бачте, це не скачування файлу, він підключається до однолітків просять Техас, щоб зібрати "блокчейн" локально. І тому процес перевірки відбувається. Ви можете використовувати підрізають режим, який не буде зберігати весь блокчейн на вашому диску, але і це б ще прочитати весь Техас. Це швидше, але знову не зроблено протягом кількох хвилин. Спробуйте почитати про це на bitcoin.org або онлайн книгу Андреаса ("освоєння биткоин"). Це допомагає зрозуміти.

+933
tensor 03 февр. '09 в 4:24

Якщо у мене є гаманець/адреса 1BTC в ньому, як я можу поширювати його в 1000 різних адрес (1к нові адреси з 0.001 BTC у кожній), платити найменшу кількість зборів за операції? Відправка 1000 околонулевой-плата проводки і сподіватися, що вони пройдуть в "прийнятне" час-це варіант я думаю, але чи є інші варіанти?

+916
user474865 1 груд. 2010 р., 00:57:35
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Є більш, або більшість, вартість/космічний ефективний спосіб створити транзакцію з 100 виходів і 1 вхід? Чи є обмеження на кількість виходів в транзакції (крім будь-яких обмежень за blockspace)?

+886
user3455201 5 лип. 2013 р., 14:24:07

Люди досі сперечаються про це або вони дійшли консенсусу?

Я, напевно, найгірший людина, щоб представляти, чи є консенсус чи ні, так як я один з дизайнерів пульсації. Але головне, принаймні, на мій погляд, полягає в тому, що немає ніякого "секретного соусу".

Програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом. Люди вільні змінювати їх, як їм заманеться. Ми ж програмне забезпечення, яке ми пропонуємо на публічних серверах і наші валідатори. Інші вільні бігати валідатори і вони роблять так.

Як це відбувається, велика частина мережної інфраструктури працюють з нами сьогодні. Але ми більш ніж щасливі передати це іншим, які готові це робити.

Чому ти так хвилюєшся, якщо щось є децентралізованою? Основною причиною зазвичай є те, що ви не хочете, щоб користувачі системи будуть змушені прийняти зміни, внесені власником/оператором системи, чиї інтереси можуть бути схильні до них. Пульсація є децентралізованою в цьому сенсі.

Наприклад, eBay-це не децентралізована. Вони не склад своїх товарів. Але якщо eBay компанія говорить, що немає аукціонів для дорослих товар, тоді не буде таких аукціонів. Це не важливо, якщо користувач не згоден з політикою. Їх єдиним виходом було б відтворити що eBay зробив, тобто, щоб себе реалізувати секретний соус компанії eBay.

Навпаки, пульсація має секретний соус. Будь-хто може запустити свій власний сервер. Якщо ми вносимо зміни людям не подобається, нічого не вимагає від них, щоб запустити код з урахуванням цих змін. Якщо пульсація зникла і користувачів книга хотів його продовжувати, ніщо не зупинить їх від продовження.

Також, станом на сьогодні (вересень 2015), що є основною перевагою гофре за биткоин?

Пульсації, спрямовані на вирішення різних проблем від тих, Биткоин намагається вирішити. Bitcoin-це засобу збереження вартості, яка включає в себе платіжна система для збереження вартості. Спочатку, пульсація була спрямована на забезпечення децентралізованого обміну довільних активів. Сьогодні, пульсації, спрямовані на забезпечення високої швидкості, низької вартості платежів між різними валютами, і навіть різних платіжних систем.

Якщо ви збираєтеся порівнювати їх безпосередньо (який я не думаю, що це зовсім правильне порівняння), я б сказав, що основна перевага пульсація над биткоин полягає в тому, що пульсація в публічний реєстр, система спочатку підтримує крос-валютні платежі з використанням системи замовлення книг. Тому що ці книги порядок роботи з використанням відкритого програмного забезпечення з усіма, надходять від громадських ланцюжка блоків, є мінімальний ризик несумлінного виконання Замовлення.

Крім того, майже немає бар'єрів для входу. За менш ніж 1 $варто спільноти, ви можете створити свій власний актив, а люди можуть розміщувати пропозиції покупки і продажу цього активу на будь-які інші активи, на блокчейне.

+826
jhubscher 3 лют. 2014 р., 13:10:35

Немає. Він старий, повільний і застарілий. Замість того, щоб купувати сучасне гірниче обладнання.

+822
Olaf Kock 22 трав. 2019 р., 22:53:34

У bitcoinQT який знак повідомлення? Я не зовсім впевнений, що я можу використовувати це.

 • може хто-небудь дати приклад, як це можна використовувати у профаном сенсі? нічого технічного, будь ласка.

 • також це повідомлення перебувати тільки на вашому комп'ютері або вашому гаманці файл?

 • тому він не перейде в блокчейне?

+686
ozovahmed 7 бер. 2019 р., 10:30:56

У мене є DAT-файл, який я створив, використовуючи функцію резервного копіювання ядра биткоин, я думаю. Я не впевнений, якщо це можливо ***щоб отримати биткоин сердечника для того щоб імпортувати файл, так що вона стає гарячою гаманець.

+680
mrmurmanks 11 вер. 2011 р., 12:21:32

Є два етапи, які впливають на подвійних транзакцій.

Спочатку, коли угоди не підтверджені, вузол може не знати, що операція була "першою" або "подвійних витрат". За допомогою локальної політики він може вибрати, як правило, перший це бачить. Але він може обрати інший, наприклад залежно сума комісії (шахтарі воліють високу плату).

Як тільки одна з угод буде підтверджений (6 підтверджень, щоб бути впевненим), інші будуть недійсні. Биткоин-вузол підтримує невитрачений вихід угоди (UTXO) набір. Коли транзакція витрачає вихідний (раніше transaciton), що вихід видаляється з набору UTXO і будь-які виходи нової проводки додаються в набір.

Подвійне витратити угода буде намагатися провести вихідний, що не входить в комплект UTXO і, отже, є недійсним.

Набір UTXO в даний час складає близько 1 ГБ і зберігається в пам'яті, щоб зробити всі запити дуже швидко. Є декілька оптимізацій в роботі, що б зменшити цей розмір. Хоча з більшого прийняття Bitcoin набір UTXO також буде рости знову.

+658
screamofsilence 28 серп. 2013 р., 15:57:26

Є кілька з відкритим вихідним кодом програмного забезпечення для створення індексу за адресою. Компанія у Тоши синхронізує дані в індексованих баз даних PostgreSQL. Них. проникливість пише індекс для локального сховища за допомогою рівня. Є також випустити патч биткоин ядрі, де вона сама підтримувала адреса індекс.

+621
MERLiN 23 січ. 2011 р., 10:31:14

Припускаючи, що у вас вже є відкритий ключ, ось як ви можете створити адресу, використовуючи Python:

імпорт binascii, hashlib, base58

спосіб # псевдонім 
decode_hex = binascii.unhexlify

деф gen_address(открытый_ключ):
 # виконувати хешування SHA-256 на відкритому ключі
 і SHA256 = hashlib.і SHA256()
 і SHA256.оновлення( decode_hex(открытый_ключ) )
 хеш = SHA256 хеш.hexdigest()

 # відкритий ключ хеш (для p2pkh) - функція виконання ripemd-160 майнінгу на алгоритм SHA-256
 # додати mainnet версія байт
 ripemd160 = hashlib.новий('ripemd160')
 ripemd160.оновлення( decode_hex(хеш) )
 public_key_hash = ripemd160.hexdigest()
 mainnet_public_key_hash = '00' + public_key_hash

 # виконайте хешування SHA-256 розширена функція ripemd-160 результату
 і SHA256 = hashlib.і SHA256()
 і SHA256.оновлення( decode_hex(mainnet_public_key_hash) )
 хеш = SHA256 хеш.hexdigest()

 # виконувати SHA-256 на попередні хеша SHA-256
 і SHA256 = hashlib.і SHA256()
 і SHA256.оновлення( decode_hex(хеш) )
 хеш = SHA256 хеш.hexdigest()

 # створити контрольну суму, використовуючи перші 4 байти попереднього хеша SHA-256
 # appedend в 4 байт контрольної суми до розширена функція ripemd-160 хеш
 контрольна сума = хеш - [: 8]
 хеш = mainnet_public_key_hash + контрольна сума

 # перетворити хеш-функція ripemd-160 + checksum в кодуванні base58
 повернення base58.b58encode( decode_hex(хеш) )
+613
zadeeaq 15 серп. 2016 р., 17:18:53

Незабезпечені замовлення не з'являються в БД. Я припускаю, що mtgoxlive заснований на тих же даних, що надаються API, так що це, ймовірно, точно.

Якщо ви дійсно хочете знати, просто порівняйте глибини ринку від mtgoxlive з тих, що показані на bitcoincharts і clarkmoody.

+569
khalibillal 28 вер. 2010 р., 03:06:38

Для відправки або отримання СМС, вам тільки потрібно биткоин гаманець, коли у вас є контроль над приватним ключів. так що веб-гаманці не в рахунок

+559
MuTiny 4 лист. 2010 р., 14:38:58
 • У биткоин - адресу завжди починається з 1 або 3.
 • В [Лайткоин] адреса завжди починається з літери Л.
 • У Пиркойны адреса починається з літери П.

Припускаючи, що ви можете з'ясувати, як перевірити перший символ PHP, ви можете розрізняти різні адреси. Потім ви можете запрограмувати будь-які значення, які ви хочете в угоді. Удачі!

+502
bali big9 16 груд. 2019 р., 13:57:00

Так, ви праві. Є два способи зробити це:

Ви можете створити мульти-сиг угоди, як ви згадали, в тому числі М-О-Н-скрипт, в якому буде визначено кількість підписів (м) від загальної суми Н, яка буде необхідна для погашення з переходу. Структура сценарію від Т2 буде:

ScriptPubKey: <м> <PubKey_1> <PubKey_2> ... <PubKey_n> Н

І викупити сценарій у Т3 буде:

ScriptSig: <Sig_1><Sig_2> ... <Sig_n>

Зверніть увагу, що для того, щоб бути дійсним, підписи в Т3 має бути в тому ж порядку, як відкриті ключі в Т2.

З іншого боку, ви можете укласти з мульти-підписом скрипти, згадані avobe в платне scriptHash, в цьому випадку перша угода скрипт (Т2) буде простіше, так як це буде всього лише хеш, і угода буде виглядати більше схожим на традиційне платне відкритий ключ-хеш.

+495
AndreyTO 14 черв. 2012 р., 10:03:46

Я вчуся, як використовувати bitcoind, і хочете створити сайд-проект, який використовує биткоин для того, щоб дізнатися по дорозі. Я з допомогою JSON-RPC з PHP на моєму сервері. Я хочу створити службу, яка буде отримувати биткоины від користувачів, і в кінцевому підсумку відправити ці биткоины назад Користувачі або свій власний гаманець.

Для того, щоб тримати речі в безпеці, як тільки монети прибувають на унікальний адресу, я хочу, щоб автоматично пересилати їх на інший гаманець, який не має закритих ключів на сервері.

Таким чином, мої запитання:

 1. Що найпростіший спосіб справитися з Bitcoins від оф-сервер гаманець (на моєму комп'ютері або подібні), не роблячи абсолютно все рукою? Можна написати скрипт, який робить все, що я хочу це робити з офф-сервера монет, після запиту мені в особисті ключі? Наприклад, база даних може містити всі биткоин команди, які необхідно буде виконати, але це необхідно по "ОК" для запуску (потребують ключів). Б ключі бути як-то видно, якщо хтось отримав доступ до сервера?

 2. Якщо не описаний вище метод, як ще можна автоматизувати процес як можна більше? Єдине, що я можу думати зараз-це зробити все вручну: мати власний гаманець на свій домашній комп'ютер, бачачи, що робити з биткоином за різними адресами, і вручну відправляти їх через мій будинок біткойн-клієнт на необхідні адреси. Це буде надзвичайно втомлює з великою кількістю користувачів сервісу. Безумовно, є найкращий, безпечний спосіб?

 3. Я не хочу зберігати секретні ключі на сервері з двох причин: а) я нічого не знаю про сервер, адміністрації або сервера безпеки, а я всього лише розробник, і Б) в результаті, у мене керованому сервері (управляється хост), щоб вони могли потрапити в сервер в будь-який час. Мені цікаво, хто-небудь може підказати, як почати роботу в адміністрації сервера і безпеки, так що я можу взяти його в свої руки?

Спасибі.

Редагувати: уточнити, я маю на увазі обробку транзакцій з сервера, а не в "холодному сховищі." Офф-сервері гаманця може бути розміщений на моєму персональному комп'ютері ... я просто не хочу, щоб він на сервері, так як він більш схильний до атаки.

+486
SashaNad 21 черв. 2016 р., 05:10:33

Кілька тижнів тому, я би отримати непідтверджені utxos від Blockchain.info роблю виклик API https://blockchain.info/unspent?active=$адресу. Що дозволило мені успішно зробити наприклад мікроплатежів канал (ГДК).

Однак починаючи з минулого тижня, виклик API для адреси з непідтвердженими utxos тільки дає:

{
 "повідомлення" :"деякі засоби, до моменту підтвердження і не може бути вичерпаний (значення 0.00412834 БТД)",
"unspent_outputs":[

]
}

(Я знаю, що це тільки питання часу, перш ніж ці utxos підтверджені і це питання займає, але ... )

що має на увазі моє МПЦ не буде більше працювати.

Чому така зміна? або я щось не так?

Я розглядаю цю адресу. Ми бачимо непідтверджені баланс не нульовий, але API не повертає (неофіційний) UTXO.

Дякую

+476
Ajaxier 13 вер. 2011 р., 03:52:07

Все це фактично 3 операції?

Ні, думаю ви маєте на увазі '3 по ланцюжку угод. Корисно проводити відмінність між собою по ланцюжку транзакцій і оплати будуть відправлені. Відкрити канал потрібна одна (на ланцюгу) угоди, і закрити його вимагає іншого.

Але в той час як ЛН канал відкритий, учасники можуть надсилати один одному необмежену кількість платежів з допомогою каналу (аж до їх пропускну здатність каналу, звичайно). Ці платежі не відображаються на ланцюгу, замість їх ЛН киває відслідковувати поточний стан каналу. Це дозволяє більш ефективно використовувати блокчейн простір, одночасно надаючи учасникам каналу механізму для ефективної відправки платежів та без необхідності довіряти своїм контрагентом або третіми особами.

Крім того, учасники каналу також можуть маршрутизувати платежі в інші ЛН користувачами за умови, що є діючий маршрут з відповідною потужністю. Сильно зв'язний граф ЛН може дозволити всім користувачам здійснювати платежі один з одним, без необхідності постійно публікують на ланцюг угод.

+421
Winston Ewert 17 квіт. 2019 р., 04:54:59

Формат повідомлення періодично потрібно міняти. Це зроблено для зворотної сумісності, обмінюючись версії у версію повідомлення і спілкувалися на "мові" клієнта з найнижчою версії. З допомогою цього механізму, клієнти, що працюють з версії 0.1 раніше повинні бути в змозі говорити з останніми клієнтами.

Блоки та операцій спеціальні. Коли ці формати оновлюються, вузли можуть не змінювати старі повідомлення, щоб використовувати новий формат, оскільки це порушує крипто. Так що версія 2 вузли повинні зберігати і передавати обидві версії 1 і 2 кварталах, а також спеціальні номери версії, необхідно їх розрізняти.

Блок/варіанти операції, не 1 не приймаються.

У версії повідомлень, використовувати ту ж версію, версію клієнта, що ви намагаєтесь бути сумісним с.

+411
user286186 4 груд. 2018 р., 08:57:38

Відкрий свій гаманець (через walletpassphrase) і запустити keypoolrefill як повідомлення про помилку говорить. генерувати і setgenerate вимагає ключі від гаманця, і якщо keypool порожній, вони не будуть працювати.

+407
Charles Goodwin 24 квіт. 2019 р., 11:56:34

У мене південноафриканських рандів, що я хочу купити биткоины. Ніякі сайти я не знаю приймати рандах (ZAR). Як я можу обійти це?

+341
Cristy Cristy 8 січ. 2011 р., 09:00:34

У мене є інтернет-кафе, що постійно 30 шт по 24 години на добу, вони є базовими ПК, я можу використовувати їх для видобутку псування процесора?

+340
Brigitta Szepesi 25 квіт. 2013 р., 02:30:00

Це питання на крипто.ДП описує, як прообраз атаки уникнути в мережі Bitcoin.

Для другого прообразу:

хеш(х) = хеш(р) передбачає хеш(хеш(х)) = хеш(хеш(р))

Тому він не захищає від прямого прообразу. Биткоин будує Меркле дерево для б зразок цього: хеш(хеш(хеш(а)+хеш(б))+хеш(хеш(з)+хеш(с))).

Ми знову побачимо, що якщо хтось знайшов з таким же SHA-256 хеш як З, вони могли б замінити його і кінцевий результат все одно було б те ж саме.

Хоча це правда, що це може поліпшити опір першого прообразу атак, немає ніяких очевидних випадках, коли ті були які-небудь зловмисник, як правило, б відкритим текстом, що згенерований хеш. (І атаки прообразу за адресами виглядають неправдоподібно, враховуючи, що Робота за алгоритмом ECDSA там.)

Припустимо, дві автономні транзакції створюються з тією ж ц' хеш. Припускаю, що це займає кілька місяців/років, щоб створити кожен штат Техас. Потім:

 1. Зловмисник створює TX до купця
 2. Зловмисник створює другу TX з тими ж параметрами, як #1. Потім секретний ключ генерується до тих пір, поки Техас хеш дорівнює хешу з'.

Питання

 1. Як працює мережа Bitcoin реагувати на ці конкуруючі транзакції з тієї ж хеш?

 2. Як результат бути іншим, якщо угода була нестандартною, і, отже, не реплікуються в шахтарі?

+330
Kinley Ives 24 лип. 2010 р., 21:28:08

Так, абсолютно. Ось лише один приклад, як це може статися:

 1. Вкласти биткоины на суму $100 якоюсь високою процентною схемою.

 2. Ви гроші з системи і отримати біткойни на суму $200.

 3. Ви інвестуєте ці биткоины.

 4. Ви втрачаєте їх.

 5. Високий інтерес схема виявляється схемою Ponzi. Ви подали в суд на відступні в $100 вартості биткоинов, які були обманним шляхом вам.

 6. Вас втратити цей костюм і тепер зобов'язані $100 на $100, які ви вклали.

Іншим прикладом може бути, якщо ви через незнання вивести кошти з біржі саме неспроможним, а потім реінвестувати і втратити ці кошти. Якщо біржа оголошує про банкрутство, ваш висновок може бути визнана пільгової передачі , і вам доведеться погашати.

+258
Jukka Matilainen 30 січ. 2016 р., 19:33:00

Я читав про який пилу обмеження на биткоин касових операцій? що дрібні угоди з менш 546 сатоши вам відхилені шахтарів, але я заплутався.

Це товариства застосовується до суми входів або виходів (за винятком комісії за майнінг)?

Я намагаюся реалізувати биткоин гаманець тестовому режимі на JavaScript,

асинхронність signTransaction функції(fromECPair, щоб, amountToSend) {
 адреса константный = getP2pkhAddress(fromECPair);
 константный баланс = очікуйте методу getbalance(адресу);
 константный utxo = чекають getUtxo(адресу);

 константный ТХ = новий биткоин.TransactionBuilder(BitcoinNetwork);
 для (нехай я = 0; я < utxo.довжина; я++) {
 Техас.addInput(utxo[я].txid, utxo[я].Uвих);
}

 нехай transactionFee = (148*utxo.довжина + 34*2 + 10) * price_per_byte; 
 нехай amountToKeep = баланс - amountToSend - transactionFee;
 Техас.addOutput(до, amountToSend);
 Техас.addOutput(адреса, amountToKeep);

 для (нехай я = 0; я < utxo.довжина; я++) {
 Техас.знак(я, fromECPair);
}
}

Я тільки зробив угоду з одним з виходів менш 546 Сатоши так що напевно це можна зробити на такий вихід як мінімум в тестовому режимі https://chain.so/tx/BTCTEST/021c782fbb75dab2ca843d83a3709e0e846f0d3e99c14a5826f7e18cccfeab25 Тому зловмисник може спам на мою адресу з великою кількістю крихітних виходів і ця наївна реалізація гаманець не робочий (це було б більш дорогим, щоб підписати ці UTXOs, ніж значення вони не мають). Що б бути правильний спосіб, щоб запобігти?

+234
xilezow 29 черв. 2013 р., 06:38:42

Я думаю, його не можливо повернути публічний ключ, хтось буде застосовувати суперкомп'ютерні потужності, щоб повернутися все биткоины і стати супер багатими.

+224
Mark Staton 25 вер. 2019 р., 07:46:37

з P2Pool ви хоч за монети об'єднання інтелектуального аналізу ви не можете переналаштувати їх, щоб піти на будь-який інший рахунок, крім рахунку за замовчуванням це гаманець. Однак ви можете бути в змозі вирішити цю проблему одним з наступних способів в залежності від вашої здатності кодування.

Монітор журнали P2Pool ви і запускають скрипт

Дивитися P2Pool ви журнали і, коли блок знайдений викликати скрипт. Цього можна досягти, використовуючи зразок (Лінукс інструмент для перегляду файлів журналів) і шукаю об'єднані блоками, які з'являються в /шлях/до/P2Pool ви/даних/биткоин/журналу (не можу знайти приклад злилися блок зараз відредагую пізніше включити), тому в даному разі, що б ви зробили це, використовуйте наступну команду: зразок -Т /шлях/до/P2Pool ви/даних/биткоин/увійдіть і створіть файл ~/.swatchrc у вашу домашню директорію щось на зразок цього:

watchfor /частка|блок/
 старпома Ехо "подія P2Pool ви:\н\н$_\N" В | З Python ~/pyPushBullet/pushbullet_cmd.py 6xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx60993c Примітка хххххх"повідомлення P2Pool ви" "$_"

Im через пуш-куля для відправки повідомлень на акцію і заблокувати повідомлення. однак у вашому випадку ви хотіли б створити скрипт, щоб перевірити сам блок для об'єднаних виходів.

Гаманець Повідомимо

Більшість клієнтів крипто тепер налаштування дії для

 -blocknotify=<команда> виконати команду, коли кращі зміни заблокувати (%s УМК замінюється блок хеш)
 -walletnotify=<команда> виконати команду, коли гаманець зміни операції (%s УМК замінюється TxID)
 -alertnotify=<команда> виконати команду, коли відповідне попередження отримав (%s УМК замінити на повідомлення)

Ввічливість З Биткоин Вікі

знову в тому ж ключі, що і перший оптин ви можете створити скрипт, який спрацьовує на гаманець повідомляти Nnamecoin гаманець і перемістіть монети з addreaa за замовчуванням, щоб ви вибрали за адресою.

+219
RIH 15 жовт. 2014 р., 10:11:06

Так. В даний час налічується близько 10 мільйонів унікальних адрес в ланцюжку блоків, так що 0.1 БТЦ буде достатньо, щоб відправити сатоши на кожну адресу. Дані операції становитиме близько 340 МБ. Мережі анти-спам захистом, зробили б цей проект як дуже дорого (з-за плати за операцію) або дуже багато часу.

+210
panku 22 січ. 2012 р., 08:07:51

Я стверджую, клієнт BitMinter це найпростіший мінер. Ви йдете bitminter.com і натискаємо кнопку "Запуск двигуна" кнопку, щоб запустити його. Можливо, вам доведеться піти на java.com та встановіть Java, якщо у вас немає його вже.

Коли спливає вікно, натисніть "пристрою" -> "зонд всі порти", у випадаючому меню, щоб виявити, підключеної Пліс і ASIC. Потім натисніть на кнопку "Запустити двигун", щоб почати видобуток.

Скоро буде оновлення для підтримки БФЛ (метелик Labs) компанії ASICS.

Якщо ви хочете видобувати на Авалон, він має вбудований комп'ютер з передвстановленою інтелектуального програмного забезпечення.

відмова від відповідальності: я автор клієнта BitMinter.

+168
sapientpants 31 бер. 2015 р., 02:18:42

Я думаю, що мені вдалося отримати всі мої залежностей і бібліотек правий (схрестив пальці), але тепер при спробі побудувати blackcoin-в Qt, компілятор QTSdk дає мені цю помилку при побудові qtipcserver.про:

У Boost функція типу bool::межпроцессный::з WinAPI::unlink_file(константный тип char*)':
внутрішня помилка компіляції: в gimple_rhs_has_side_effects, на Гимпл.з:2343
[збірка/qtipcserver.про] Error1

Функція unlink_file на лінії 1638 від win32_api.ГЕС в бібліотеку Boost. Це виглядає як помилка компілятора GCC, які ідеї?

+125
hemantha gouda 9 квіт. 2013 р., 08:04:52

Наскільки я знаю, що онлайн гаманці Blockchain.info це Bitcoind примірник, який дає кожному користувачеві обліковий запис і кожного рахунку, які відносяться до декількох адресах допомогою JSON-RPC-дзвінків, як blockchain.info резервне копіювання гаманця індивідуального особового рахунку ? я уявляю, що всі облікові записи зберігаються в одному гаманці.дат ! або blockchain.info є гаманець.DAT для кожного облікового запису ?

+112
schil227 20 лист. 2017 р., 20:30:41

Якщо попит продовжує зростати, а маса постійна, тоді так. Але пропозиція не збирається бути постійним, це абсолютно нереалістичне припущення. Вже, альтернативних валютах та онлайн-сервіси гаманець збільшують ефективну постачання биткоины.

Якщо отримувати гроші-це розумно передбачуваною вартістю .1 биткоин, чому я повинен піклуватися ви дати мені 10 биткоинов або 1 альткоины? (Вартість може піти вгору, або він може піти вниз, але так довго, як вони з однаковою ймовірністю, мене не особливо хвилює.) Таким чином, кожен альткоины збільшує ефективну постачання биткоины.

Аналогічно, я не хвилює, якщо ти даси мені 10 биткоинов або МТ. Код иди_ п. 10 биткоинов. Таким Чином, МТ. Діяти коди добро як биткоины, а також.

Як тільки шорти доступні, процентних рахунках буде можливо. Це дозволить дві короткі сторони, щоб відмінити, не вимагають ніяких биткоинов, а довга сторона також буде виступати в якості джерела биткоинов. Я можу розглянути обіцяють виплатити в наступному місяці 10.2 биткоины так само добре, як 10 биткоинов сьогодні. Я можу вважати обіцянкою сплатити вартість 10.2 биткоины в наступному місяці в доларах США так само добре, як 10 биткоинов сьогодні. (Передбачається, що обидва підкріплені обіцянки обмін і відслідковується як обмін активами.)

+81
Otter in a sweater 25 квіт. 2017 р., 17:24:41

Якщо я хочу мати сайт, який може кредит биткоины на аккаунт користувача, коли вони депозит биткоинов, як у мене на сайті автоматично виявити, коли биткоины були отримані в гаманець адресу цього клієнта (що належить мені), і, отже, оновлювати сайт, щоб відобразити їх новий баланс автоматично - без необхідності вручну перевірити мій гаманець.

Я не зацікавлений у використанні існуючих платіжних сервісів для цього, але мене цікавить необхідні принципи кодування.

+62
Jim Matthews 7 квіт. 2017 р., 21:40:52

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil