Яка буде ціна на КБК биткоин готівка 1-го серпня?

Чи буде "Початкова ціна ланцюгової вилки" відкриття, коли цей новий КПК виходить? Або ціна буде такою ж звичайний БТЦ, що в даний час ми використовуємо?

+970
RobP 9 груд. 2013 р., 05:40:56
35 відповідей

MuCoWa є multicoin гаманець, який підтримує БТД, LTC, DOGE і QRK, КСТ, CGA і ДГК. Вони беруть 0.15% збори, щоб відправити.

+991
Richardah 03 февр. '09 в 4:24

Мені цікаво, якщо я використовую ванільний столу гаманець, як багаторозрядні або Bitcoin Core, щоб відправляти і отримувати Bitcoins, хто може відстежити IP-адресу і як?

+907
Francheska Heart David 28 черв. 2019 р., 01:49:38
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я виконав Bitcoin-платежів в тестовому режимі, ось що я отримую, коли я виконати биткоин-CLI і gettransaction "11b8d5f89793e83e9e10b7ee51fa1b3445f6029f7d7efe4c82b3b261ec513a0e", як бачите, інформація не включає в себе плату в угоді:

{
 "сума" : 0.20000000,
 "підтверджень" : 2148,
 "blockhash" : "0000000086bd0907763b02e8bcd45b18d9320441b7ffe7c019e9c95795c35cd9",
 "blockindex" : 3,
 "blocktime" : 1439865905,
 "txid" : "11b8d5f89793e83e9e10b7ee51fa1b3445f6029f7d7efe4c82b3b261ec513a0e",
 "walletconflicts" : [
],
 "час" : 1439865606,
 "timereceived" : 1439865606,
 "подробиці" : [
{
 аккаунт"" : "",
 адреса : "mn2dMSfAX7s77ZD5jY3k8kjcuwtPLgu1yi",
 "категорія" : "отримувати",
 "сума" : 0.20000000,
 "Uвих" : 1
}
],
 "наклеп" : "..................."
}

Але на blocktrail.com я бачу вартість цієї операції:

detail of the transaction on blocktrail.com

+904
Marlon da Silva 27 лист. 2015 р., 05:42:16

Враховуючи, що биткоин-ринок досить нестабільний + нерегульованого я не думаю, що це можна передбачити результат цього.

Погляньте на папери, маніпулювання цінами в екосистему биткоин по Нілу Gandal і співавт. щоб зрозуміти, чому це дуже важко (якщо не неможливо) передбачити.

+882
embii4u 4 лип. 2016 р., 21:03:39

Коли угоди будуть отримані, вузли будуть тримати ці операції в пам'яті ( mempool) в той час як видобуток програмного забезпечення намагається мій новий блок. Шахтар буде намагатися, щоб відповідати як багато транзакції в блок, так як вони можуть, щоб заробляти більше плати, якщо вони успішно мій блок.

Якщо є більше угод, ніж може поміститися в блоці, Шахтар повинен фільтрувати їх таким чином, щоб включати достатньо, утримуючи під ліміт розміру блоку. Метод фільтрації зазвичай використовується для того, операції на збори, і включити найвищу вартість угоди, тому що це призводить до найбільшої виплати, якщо вони успішні на гірських блок.

Будь-які угоди, які залишилися в mempool будуть кандидатами для додавання наступного блоку в ланцюжку, але будуть поставлені під такий же фільтр як додаткові трансакції в мережі. Це означає, що транзакція тільки платити низька плата може бути в mempool протягом тривалого часу, тому що вони deprioritized за угодами, які платять більше.

Це створює ринковий збір за місця в блоках. Люди, які вимагають, щоб їх угоди повинні бути оброблені своєчасно - в найближчі кілька блоків, будуть платити більш високий гонорар трудыов, які будуть сприяти їх в початок черги, в той час як люди, які мають актуальність для оброблюваних транзакцій стягується в меншому розмірі і бути готові чекати до тих пір, поки розмір mempool знижується.

По мірі збільшення обсягу угод за рахунок більш затребувані, люди повинні або платити більше зборів або використовувати нові технології, щоб знизити вимоги до розміру своїх угод для того, щоб платити менше податків. Деякі методи для досягнення цієї мети є пакетна обробка операцій з використанням платіжних каналів (наприклад, мережі освітлення), використовуючи sidechains, і з допомогою майбутніх поліпшень для биткойна, який дозволить агрегувати підпис і видалення гілки необроблені биткоин скрипт.

Як я розумію, це мережа відкидає блоками за 1МБ, і заблокувати складності хеш встановлюється після кожного блоку створюється як тримати блок незадовго до 10хв.

Складність коригується кожні 2016 блоків (приблизно 2 тижні), з урахуванням блоків, створених за цей період. Блоки не обов'язково кожні 10 хвилин, тому що це випадковий процес знаходження валідного хеша, який знаходиться під цільове значення, і може варіюватися від декількох секунд до години або більше. Це середні approximatetly 10 хвилин протягом тривалих періодів часу через регулярне коригування труднощі.

+837
Petr Hruzek 6 лист. 2013 р., 06:43:03

Підключення декількох вузлів не дозволить вам дізнатися про операції швидше, після якийсь момент.

Ваш сайт буде просто зайнятий обробкою повідомлень, у тому числі багато нецікавих одні - для підтримки зв'язку з усіма однолітками, що робить його повільніше при обробці нових речей.

Підключитися до кілька колег -завдання addnode, або навіть запустити себе кілька вузлів і з'єднання їх один з одним. Це буде швидше, ніж підключення безпосередньо до кожного.

Причиною зниження Макс сполук у зв'язку з обмеженою кількістю файлових дескрипторів операційної системи, що надаються вашої bitcoind процес. Ви можете використовувати команду ulimit командної оболонки, щоб збільшити максимальну кількість файлових дескрипторів.

+817
ahasran 27 січ. 2015 р., 19:48:36

У специфікації для регістра формату, є те, що називається "закрити рішення" в заголовку. Він описується як "постанова (в секундах) час закриття". Що це значить, і яке його значення?

+800
essbeev 18 лист. 2016 р., 08:54:32

Пройшовши через bitcoinj API документація щодо методів, про яку ви запитали, як ви робите другий спосіб роботи, ви повинні підключити вхідний угоді, щоб отримати вихід із цього конкретного Техас. Ви можете перейти за посиланням яку я дав вище і доповісти, якщо це необхідно.

+737
i4m5up3rm4n 15 бер. 2015 р., 18:19:58

Не

останній++-розробника libboost-все-Дев libcrypto++-розробника libqrencode-libminiupnpc Дів-Дів

але

суду apt-отримати установку останньої++-розробника libboost-все-Дев libcrypto++-розробника libqrencode-libminiupnpc Дів-Дів

Ці залежності. встановити говорить apt-отримати завантажити і встановити ці залежності. судно дає apt-отримати права адміністратора.

+734
Li4noe Mnenie 26 жовт. 2011 р., 17:10:05

Це багато в чому залежить від конкретних альткоины ти говориш. По більшій частині, там не так багато істотних відмінностей між Bitcoin і алц. На жаль, багато з них існують тільки як залишки насоса-і-звалища програм, призначених, щоб зробити своїх творців багатими, хоча є декілька, які цікаві у важливих шляхів.

Одним з основних переваг процвітає альткоины економіки полягає в тому, що вони часто представляють собою тестування теорії, які в кінцевому підсумку можуть виграти биткоин сам по собі. Багато альткоины, наприклад, використовувати scrypt як їх алгоритм, а не те SHA256. Якщо SHA256-це виявили, щоб бути зараженим якийсь день, маючи падіння-у заміні для цього підсистему б серйозною знахідкою.

Ви конкретно назвіть більш швидкий час підтвердження як потенційну вигоду, але найчастіше упускається з виду частину цієї заяви полягає в тому, що остаточно угода обчислювальні витрати, не часу. Це означає, що якщо отримувати гроші має одну десяту частину часу, підтвердження і рівну кількість hashpower по відношенню до Биткоин, це займе у десять разів більше підтверджень, щоб досягти того ж рівня безпеки транзакцій. Швидше підтверджень психологічну перевагу, а не технічним.

"Срібло на Bitcoin золото" теорії, багато в чому підштовхують прихильники лайткоин, також є помилковим у цьому вся причина золото вимагає ниці партнер металу є те, що вона належним чином не ділиться. Заплативши за шоколадний батончик з золотом буде неймовірно складно для обох сторін, оскільки кількість золота потрібно було б абсурдно мала. Биткоин не піддається впливу таких фізичних обмежень, і як такий може бути розділений на такі дрібні частини, відносно легко.

Приймаючи все вищесказане до уваги, це повинно бути ясно, що в той час як жменька виключення дійсно існують, більшість альткоинов є інтелектуальною Курйози в кращому випадку і шахрайство в гіршому випадку. Кілька осмислених змін, але до цих пір жодне з цих змін дійсно було значимо великим поліпшенням у порівнянні з базовою системою.

+731
Nathan Kerr 23 черв. 2014 р., 02:12:17

Твоє припущення є помилковим. Я думаю, що бути гарним для поимейте була одна з причин, чому Keccak виграв: це був найшвидший і найкращий продуктивність/відношення площі серед фіналістів для довідки для реалізації ASIC.

До речі, це легко зрозуміти, чому це простіше трубопроводу в залізними якщо ви вважаєте, що він використовує лише прості і/виключаюче або/гниль/не операції, покінчивши з цим поганим 32-розрядного суматора в ша-2.

У той час як SHA-3 дійсно повільніше в програмному забезпеченні, давайте не забувати, що він був розроблений, щоб не піддатися збільшення довжини атак, так що один ша-3 може бути використаний місце биткоина подвійний ша-2.

Посилання:

До речі, який сенс в опорі поиму? "Опір пул" питань набагато більше, а це може бути досягнуто шляхом розробки хешування (не хеш!) таким чином, що ніяка інформація не може бути утримати від шахтарів, може бути, так само легко, як зробити повний блок, предмет хеш, а не тільки голова.

+707
remo conan 26 лип. 2016 р., 23:58:06

Увійдіть у систему, натисніть Налаштування -> секретний ключ доступу -> особисті ключі доступу. Ви отримаєте підтвердження електронною поштою з посиланням на власний ключ доступу.

Потім вам потрібно буде перевести кошти на інший гаманець. Це, як я стверджував, мій МПБ. Те ж саме буде в BTC, але ви не повинні змінити мережі і встановлювати на велику суму.

В першу чергу ви повинні одержувати з налаштування безпеки вашого блоку.профіль Іо: "активувати скрипт наклеп", і два закритих ключів. (насправді у вас буде кілька рядків і значень, але тільки ці три необхідні, щоб вимагати вашого МПБ).

Після цього:

Перейти до http://www.motelmaya.com/BCH/BCH.html

Я знаю, що це здається дивним і може викликати сумніви і повір мені, я не був упевнений, що теж. Але реальна угода: отримання ВСН (у мене було 0,5 БТЦ за блок.Іо гаманець) або нічого не отримаєш.

Так, тоді:

  • Натисніть кнопку +ТХ Введіть спокутувати наговір, отриманої від Блоку.Іо у першій коробці (адреса, ВІФ ключ або активувати скрипт)
  • Натисніть на "Додаткові параметри" -> "мережа" - > "налаштування" змінити мережа "Биткоин Готівка (mainnet)"
  • Виберіть Новий -> операції або +ТХ ще раз.
  • Покласти в суму, яку ви хочете перенести, та адреса, який ви відправляєте в (ваш новий МПБ гаманець я думаю - я використав мій blockchain.info адреса гаманця), переконайтеся, що плата не занадто висока (я ввів щось на зразок 0.000317
  • Натисніть кнопку "Надіслати", ви отримаєте довгу шістнадцяткову рядок. скопіюйте його
  • Натисніть кнопку "Підписати", вставити скопійований рядок, вставити перший секретний ключ з блоку.Іо до "приватний ключ", натисніть кнопку "Надіслати", скопіювати рядок.
  • Вставте рядок у друге поле (нижче "приватна ключове поле"), вставити другу закритого ключа з блоку.Іо, натисніть кнопку "Надіслати", скопіювати висновок
  • Перейдіть в "ефірі", вставити рядок і натиснути "Відправити".

Ось саме. Ви отримаєте TXid, який ви зможете перевірити на https://bitcoincash.blockexplorer.com

Насправді всі частини повинні перейти до огад Серфаті , але я не можу коментувати пост, де він порадив цей метод з-за низької репутації.

Удачі!

+692
jonashackt 23 лют. 2019 р., 05:03:48

Середовища розробки: середовища, в якій вихідний код скомпільовано і побудований в повний двійковий файл, який можна запустити. Це, як правило, складається з компілятор, компонувальник, ОС і ОС ви хочете двійкові файли.

Бібліотека: бібліотека-це набір коду, програми або іншого використання. Вони складаються так само, як будь-який інший програми, але вони не містять основних функцій, тому він не може бути запущений як власного виконуваного файлу. Бібліотеки використовуються, щоб уникнути дублювання коду для речей, які можуть бути використані в декількох програмах.

Компіляція: процес перетворення вихідного коду у виконуваний двійковий файл. Ви повинні скомпілювати вихідний код для того, щоб реально використовувати його.

Може хто підкаже, як це зробити, використовуючи проти спільноти 2017?

Ви дійсно не повинні цього робити. Біткойн-ядра, що більшість альткоинов' первинна програмного забезпечення (у тому числі Лайткоин) перебувають на основі, призначений для збирання у середовищі Unix (в основному Linux і macOS). Це значно складніше побудувати його в середовищі Windows, зокрема, з допомогою інструментів, які надає Microsoft (наприклад, Visual студії). Рекомендується використовувати підсистеми Windows для Linux. Інструкції для цього є тут

+689
user69094 9 трав. 2018 р., 05:14:39

Я пишу веб-додатки за допомогою Python/фляга. Я використовую

http://laanwj.github.com/bitcoin-python/doc/

для підключення до мого сервера bitcoind 0.7.2 наступним чином:

Конн = bitcoinrpc.connect_to_local()
рахунків = соед.listaccounts(0)

Це все добре працює. Однак, коли я намагаюся використовувати деякі з нових сирих угоди дзвінків, я отримую повідомлення про помилку. Наприклад,

raw_transaction = соед.getrawtransaction(txid)

призводить до наступної помилку:

AttributeError: об'єкт 'BitcoinConnection' не має атрибут 'getrawtransaction'

Здається (хоча я не впевнений), що ті методи, які не працюють для мене є ті, які перераховані тут:

https://en.bitcoin.it/wiki/Raw_Transactions

Спасибі всім, хто може допомогти в цьому.

+664
user211695 5 трав. 2012 р., 12:25:32

Перша проблема полягає в тому, що поставки США контролюється ФРС, а не вихідний код кріптовалюти.

По-друге, оскільки криптовалюта не контролює постачання або навіть дозволений до випуску доларів, криптовалюта б в боргу доларів США. Як Йори вже заявив, що буде централізоване самим складним і ризикованим.

Спекуляції & волатильність може бути вилучений, якщо криптовалюта включені деякі способи цінової стабільності. Потім, вона могла б збільшити постачання у відповідь на дефляцію/зростання цін на ринку (наприклад, за долар Спайк) і видалити його поставок в умовах інфляції/зниження цін на ринку (наприклад, якщо Біткойн Форекс міхур і соз).

В іншому випадку, можна стверджувати, що кріптовалюти вже перевершили традиційних заборгованості на основі паперу, монета і відповідальності гроші з криптовалют нічим не підкріплений, крім довіри і власних постачань, так що тут не страх, що биткоин занадто багато довгострокових трежеріс прямо перед їх процентні ставки зросли, в результаті обвалу в доларах США.

+652
Nick12331 2 трав. 2013 р., 20:01:24

я задавав це питання раніше в криптографії, але мені запропонували посаду в Bitcoin, тому я відправляю це тут ...це було питання:

Багато біржі стверджував, що швидше, ніж у інших бірж і новачок в крипто. Всім, хто може допомогти мені почати з супер швидкий обмін? або хто може підказати мені про реальний decentralizd апаратний крипто-гаманець і обмінник.? ось деякі топ-бірж: - KUcoin - Bittrex - сех - OKEX - Walahala

Чекаю ваших пропозицій

+637
vasili131079 24 жовт. 2017 р., 05:32:55

З'ясувати ваші blockhash з індексом=0 (зазвичай у вікні налагодження coind,ви можете зробити

getblockhash 0 (0 = буття номер блоку)

Значення, що повертається з цього getblock ХХХХ

наприклад:


getblockhash 0

5597f25c062a3038c7fd815fe46c67dedfcb3c839fbc8e01ed4044540d08fe48


getblock 5597f25c062a3038c7fd815fe46c67dedfcb3c839fbc8e01ed4044540d08fe48

{
"хеш" : "5597f25c062a3038c7fd815fe46c67dedfcb3c839fbc8e01ed4044540d08fe48",
"підтверджень" : 4142183,
розмір : 240,
висота : 0,
"версії" : 1,
"merkleroot" : "2bad42ac6e0ccc4808d8df0fd50ac8634eea335b1412b1ef52864b430a87b262",
"Техас" : [
"2bad42ac6e0ccc4808d8df0fd50ac8634eea335b1412b1ef52864b430a87b262"
],
"час" : 1394102925,
"збоченець" : 2482334,
"Дід" : "1e0ffff0",
"складність" : 0.00024414,
"nextblockhash" : "df34593a55b7ed0ff076766805023c8262fe26c84ba8624b77abae446c402dea"
}
+631
meducina 10 лют. 2013 р., 15:23:09

У вас є достатньо, щоб зарезервувати ім'я ( .01 мережева плата), але не достатньо, щоб платити плата за операцію. Якщо ви будете чекати день або близько того для монет у віці, це може спрацювати.

+623
Bigtoe 12 черв. 2010 р., 00:04:58

Привіт, хлопці, могли б мені допомогти? Завжди я використовував гаманець на моєму комп'ютері, але мені подобається використовувати будь-які програми для цього, що б бути самим безпечним?

Привіт всім і гарного неділі.

+539
John Laudun 5 лист. 2019 р., 22:27:42

У біткойн-систему для виявлення нових вузлів, кожен вузол спілкується зі своїми однолітками, відправивши getaddr() з колегами. На основі биткоин реалізації:

//! максимальний відсоток вузли, щоб повернутися в getaddr дзвінок
#визначити ADDRMAN_GETADDR_MAX_PCT 23

//! максимальна кількість вузлів, щоб повернутися в getaddr дзвінок
#визначити ADDRMAN_GETADDR_MAX 2500

Грунтуючись на затемнення атак на биткоин-це однорангова мережа ∗

Колега відповідає За N випадково вибраних адрес з його судили і нові таблиці, де N-випадкове число від X до 2500 і X-23% адрес сайту зберігається.

Причиною цього є усунути напад затемнення (netsplit ака), де зловмисник монополізує середовища вузла, відправивши його скомпрометованим адресами.

Вузол прийому приймає понад 1000 адрес, тому що вона обмежена розміром буфера, який може містити тільки 1000 адрес.

Що на 23% або на 2500 адрес основі?

Чому розмір буфера обмежений 1000 адрес?

+488
Reccho 13 серп. 2011 р., 17:18:17

JavaScript має доступ до OpenGL, в ЕС, у тому числі шейдери, тому він має доступ до програмованим частини ДПУ при майже повній швидкості. Я думаю, що розумна дитина може побудувати фрагмент шейдер , який робить те SHA256 хешування, який виводить на буфера трафарету, щоб в JavaScript є 2-сторонній канал зв'язку з ГПУ.

Так що Так, ви могли, ймовірно, використовувати JavaScript, щоб мій на дуже високі швидкості. Може бути, 70% або 80% того, що для OpenCL GPU майнер робить?

[Ред.] о, Дивіться, хтось вже побудований фрагмент шейдер, який робить це
[Правити 2] і в JS/WebGL в додаток

+450
user3712413 2 бер. 2019 р., 20:09:28

Кожна запис в новому 0.15 формат визначається як мінус:монета, і має наступну структуру:

Мінусом формується за рахунок: ключ | tx_hash | індекс.

Де ключ відповідає б'ється З', або 43 в hex. В транзакції хеш в закодованих у прямому порядку байтів, а індекс це base128 варінт. Відповідні ядра биткоин вихідний код можна знайти тут.

З іншого боку, монета формується за рахунок: код | значення | out_type | скрипт.

Де код кодує блок висота і є транзакція blockchain гаманець чи ні, так як 2*висота + компанія, то значення є txout стисненого base128 варінт, в out_type також base128 варінт, а сценарій - це інші дані. Відповідні ядра биткоин вихідний код можна знайти тут.

Версія 0.15 досі використовується обфускація ключ, щоб уникнути спрацювання антивірусного програмного забезпечення, ви можете перевірити цей відповідь , щоб знати, як воно зберігається в базі даних і як його використовувати, щоб приховати дані.

Нарешті, якщо вам потрібний декодер для версії 0.14 (0.8-0.14) і нової 0.15 форматі, ви можете перевірити цей GitHub РЕПО (зокрема, функції decode_utxo і decode_utxo_v08_v014 від utils.py).

Відмова від відповідальності: я автор РЕПО.

+440
cjor 19 вер. 2015 р., 15:24:14

Я не впевнений, якщо ці питання задавалися раніше, але ...:

Можна виділити ресурси процесора/потужність майнінгу до примірника bitcoind працювати на регтест?Якщо так, то як?
Припускаючи, що я буду бігати 100 вузлів на регтест, як я можу запустити один вузол з 20% від загальної потужності майнінгу?

Розподіл процесора жорстко? Якщо так, то де в коді?

Якщо немає можливості купити биткоин вихідний код, чи є спосіб, щоб виділити ЦП демона, в загальному?

До речі: я використовую биткоин основних 0.10.0.

+387
user9332594 15 лют. 2013 р., 22:47:29

Криптографія з відкритим ключем не має нічого спільного з 51% атаки. Єдине, що Шахтар може робити з >50% хеш-потужності вдвічі витратити біткойни, для яких він контролює власний ключ або Цензор угоди, не включаючи їх у блоки, які він створює. Він не може витратити біткойни, для яких він не контролює закриті ключі.

+380
Vanshika Dholakhandi 14 бер. 2011 р., 01:09:16

Навіть якщо ви в соло або пул, для поточної складності (2.4122720023 е+11), Вам буде потрібно як мінімум 12Ph/s зібрати повний Bitcoin блок (12,5 биткоинов) протягом 24 годин.

+369
Julian Alexander 20 бер. 2014 р., 01:39:55

Биткоин не був призначений, щоб вирішити проблеми світів більше, ніж інтернет. Проте воно викликає новий питання, і думав про те, як працює суспільство, так само як.

+361
RDx21 16 лист. 2013 р., 15:47:22

Ваша адреса не в блоки майнятся. Всі монети йдуть до оператора басейн. Тоді він бере свою частку і ділить інших членів пулу. Басейн, як правило, тримає монети в Гірничо рахунку, поки не досягне порогу виплати або замовити ручна розсилка. Це робиться, щоб зменшити кількість дуже дрібних угод.

Так що Так, ви повинні довіряти оператору басейн. Але всі блоки можна подивитися на блокчейн, так що ви можете перевірити результати в разі необхідності.

+207
Jmrburgard 26 лист. 2014 р., 20:15:42

Я замовив Antminer С9. Після робити деякі дослідження я виявив, що APW3+-12-1600 БЖ 1600 Вт рекомендований джерело живлення, проте він вимагає 200+ напруження, яке не доступне для мене.

Я живу в США і стандартну розетку вихідна напруга 110В.

Не могли б ви порекомендувати джерело живлення, який буде добре працювати з S9 в США, не перешкоджаючи її проектна продуктивність?

А рекомендація або посилання на керівництво роботи будуть високо оцінені.

+203
Compose Sabah Saida 8 січ. 2011 р., 23:55:21

За словами джерела код гаманця ID-це адреса байта і останні 5 байт перший адреса, закодованих в якості бази 58. Останні 4 байти-адреса є частиною хеша SHA-256 першій частині адреси. Сам адреса-це приватний ключ як хеш SHA-256 і один раз-функція ripemd-160. Тому тільки інформація, що міститься в ID гаманець-це контрольна інформація, яка міститься в загальнодоступних адресу. Адреса є, оскільки вона є той, який ви передали свої монети.

Я впевнений, що ID гаманець видно не буде витоку інформації.

+162
Mritunjoy Mallick 3 січ. 2019 р., 17:57:16

Ви повинні знайти правильний модифікатор використовувати для блоку 0 з допомогою getblock вашого буття хеш

getblock 00000000324a1b505ecd77b793658f4fa6cd386653fdabd7d1c66907177174d6
+144
Pat Boston 20 серп. 2014 р., 20:29:18

Все, що я бачив це, з 2011-б чогось більш оновлені, якщо такі є.

Є емпіричні дані про взаємозв'язок між биткоин ціною і складності?

+137
Rohit Patil 4 вер. 2018 р., 21:59:43

Поле Coinbase є вирішальним для пулу майнінгу. Всі працівники в басейн буде працювати для створення блоку з такою ж перелік операцій і того ж блоку нагороду-адреса (який належить власнику басейну/адмін). Поле "Код" у заголовок блоку складає тільки 32 біт. Єдиний спосіб кожен працівник може самостійно не витрачати на повторювані цикли роботи для кожного працівника повинен бути призначений інший шматок даних з усіх.

+125
James Stanley 9 бер. 2014 р., 13:43:16

Я експериментував з PHP-код тут: https://en.bitcoin.it/wiki/Block_hashing_algorithm (після виправлення невеликий помилки в розмірі $х=; значення $x=""; )

З цих блоків 0 і 125552 (наприклад) він відмінно працює і я отримую очікуваний хеш.

З блоками 225552 і 300000, я отримую:

7a7bb195e8bcc8e73205df7906eb68f26144c6fbc577d59dd4e8a0cfdb8b90df (а не 00000000000001f4f14b09019b23d71c222a2c1245ef3df52875d79ff4488709)

і

178d6fe6cbf696311e7f46263067eeb688797e4c790060c1f6edf6daec76c59e (а не 000000000000000082ccf8f1557c5d40b21edabb18d2d691cfbf87118bac7254)

...відповідно - що не збігається з хеш-якого блоку.

Що я втрачаю або роблю неправильно?

Додаткова примітка - Я підтвердив ці результати, використовуючи "в OpenSSL dgst -SHA256 для двійкових тест-сигналу.Бін |в OpenSSL dgst -то SHA256"...

На додаток до цього, використовуючи код Python з тієї ж сторінки:

>>> імпорт hashlib
>>> header_hex = ("01000000" +
... "81cd02ab7e569e8bcd9317e2fe99f2de44d49ab2b8851ba4a308000000000000" +
... "e320b6c2fffc8d750423db8b1eb942ae710e951ed797f7affc8892b0f1fc122b" +
... "c7f5d74d" +
... "f2b9441a" +
... "42a14695")
>>> header_bin = header_hex.декодування('Хекс')
>>> хеш = hashlib.і SHA256(hashlib.і SHA256(header_bin).дайджест()).дайджест()
>>> хеш.кодувати('hex_codec')
'1dbd981fe6985776b644b173a4d0385ddc1aa2a829688d1e0000000000000000'
>>> хеш - [:: -1].кодувати('hex_codec')
'00000000000000001e8d6829a8a21adc5d38d0a473b144b6765798e61f98bd1d'

...працює відмінно... але:

>>> імпорт hashlib
>>> header_hex = ("01000000" +
... "7ef055e1674d2e6551dba41cd214debbee34aeb544c7ec670000000000000000" +
... "d3998963f80c5bab43fe8c26228e98d030edf4dcbe48a666f5c39e2d7a885c91" +
... "02c86d53" +
... "6c890019" +
... "593a470d")
>>> header_bin = header_hex.декодування('Хекс')
>>> хеш = hashlib.і SHA256(hashlib.і SHA256(header_bin).дайджест()).дайджест()
>>> хеш.кодувати('hex_codec')
'9ec576ecdaf6edf6c16000794c7e7988b6ee673026467f1e3196f6cbe66f8d17'
>>> хеш - [:: -1].кодувати('hex_codec')
'178d6fe6cbf696311e7f46263067eeb688797e4c790060c1f6edf6daec76c59e'

...отримує той же помилковий результат, так як PHP-код.

+62
J0NNY ZER0 21 жовт. 2018 р., 04:04:10

Мені вдалося виправити це за допомогою kalroth патчений версія cgminer 3.7.2. Іноді мої карти все одно чорний екран після перезавантаження процес видобутку, але в цілому вона працює quitestable колись починали з чистого перезавантаження.

+26
marvinfeldman 12 лист. 2018 р., 22:25:10

Цілком імовірно, що ваш комп'ютер повільний перевірка блокчейна, але не обов'язково. Цей відповідь може допомогти вам.

+24
iskovpin 21 жовт. 2015 р., 17:12:38

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil