Це вважається поганою практикою, щоб мати гаманець "клонується" на обидва смартфона і настільного ПК?

Я вже перевірив питання як:

Чи можу я використовувати мій гаманець на різних комп'ютерах?

Гаманці можуть бути спільними для різних машин?

...але те, що я прошу розглядає популярні гаманці в них. і Електри, тобто як на настільних і мобільних додатків, що дозволяють експортувати та імпортувати гаманець. Нічого, що враховує балуватися з будь-якого гаманця.дат файл.

В даний час Я роблю це з них. гаманець, і це, здається, працює добре. Коли відбувається транзакція (тобто я отримую кошти) це буде повідомлено на обох платформах (я думаю, що це пов'язано з тим, як ці гаманці працює; я маю на увазі обслуговування Bitcore гаманець).

Я теж читала про горезвісну цитатою "не хороша ідея", але я не впевнений, що це відноситься до різного типу гаманці або що ще...

Яких-небудь роз'яснень на це більш ніж вітається.

+86
user6701211 23 квіт. 2018 р., 23:28:00
36 відповідей

Це те, що я думаю, повинно бути просто, але це зводить мене з розуму. Дивись, наприклад, цей список угод, пов'язаних з адресою:

https://blockchain.info/address/1EZK42jGEJVniyBn1wXrUx92wzyUkYB8kJ?format=json

Те, що я хочу зробити, це просто приїхати в той же total_received, total_sent статистика та баланс за наведеними даними.

Очевидна вимога-це щоб не вважати "зміна" як новий платіж на адресу. Моя ідея була просто сума всіх результатів в угодах, чиї входи не з того ж адреси, наприклад, якщо транзакція має вхід (або кілька входів) і виходу на B і A, ставитися до цього вихід, як змінити і не включити його в суму ... тільки це не виробляє ту ж суму, що blockchain.info! В цьому випадку він виробляє 158.11536395 проти 251.24164662. Схоже, я щось упускаю?

Наступним кроком буде прийняти перелік заходів перший крок, і подивитися, які проводяться, а які ні. Сума невитрачених виходів поточного балансу. Це правильно?

Хто?

+994
tomas00100100 03 февр. '09 в 4:24

Биткоин підтвердження. Коли і як мені зробити підтвердження продажу. Я отримаю листа від вас, коли я продаю.

+991
aorth 2 січ. 2016 р., 12:36:42
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

якщо плата не нижче 0.0001 БТЦ/КБ. ви можете прискорити операцію, використовуючи viabtc прискорювача. https://pool.viabtc.com/tools/txaccelerator/

+984
Margaret Meggers 14 груд. 2018 р., 20:36:52

Вам потрібно перевірити, який крипто-валютою дає вам більше грошей, ви повинні добувати його, і це залежить від хеш-pawer, що монети мережі складності, а також середнє. вартість його на ринках.

Ви можете вести себе перевірити ці сайти:

Або використовувати "мультипула", яка автоматично перемикається з видобутку одну монетку на іншу в залежності від того, який з них є найбільш вигідним. Видобувають монети продаються відразу і вам платять в биткоинах. Я тільки використав цей один до цих пір, здається, добре:

http://middlecoin2.s3-website-us-west-2.amazonaws.com/

+959
Tony BENBRAHIM 13 лип. 2018 р., 00:05:45

Я використовую перевірки btc-e.com у розділі Фінанси. Вона постачає два ключових кодів і має квадратний штрих-код сканування. Я після налаштування облікового запису Google на дві частини перевірки, і Google також поставляє ключ. Я скачав зчитувача штрих-коду, але, мабуть, я повинен щось робити з цими 3 ключів до зчитування штрих-коду дасть це 6-значний код для мене, щоб увійти в безпеці btc-e.com /фінанси розділ.

Може хто-небудь сказати мені, де я ввожу код безпеки Google? Та скажи мені, де я повинен ввести два коду безпеки btc-e.com ? Мені потрібні чіткі покрокові інструкції, які я не можу здатися, щоб знайти онлайн. спасибі, ПС. Я повний нуб в цьому. Я прочитав аналогічні питання і відповіді на цьому форумі вже є, але вони не пояснюють, куди ці коди дійсно повинен йти.

+937
courage 21 вер. 2019 р., 07:10:45

Припустимо, модель блокчейн, яка не містить ніяких даних операцій - просто чистими даними. Через певний час ці дані будуть видалятися, а цілі блоки будуть видалені. Як би модель безпеки блокчейна страждати? Це полегшило б для "довгого ланцюга" атаки, і якщо так, то як це можна запобігти?

Ідея в тому, щоб зберігати дані в блокчейн. Хтось міг зберігати дані в цьому ланцюжку, і всі вузли мають копію цієї ланцюжку. Є блок гонці, щоб забезпечити блокчейн як зазвичай, але не було б ніякої вигоди, так як це не система, заснована гроші. Як виняток робилося ще належить вивчити, але в основному всі вузли погодяться всі блоки старше х місяців можуть бути видалені з системи.

Зловмисник зможе обчислити більш довгого ланцюжка, якщо вони знають про точку, в якій дані видаляються, а потім показати це в мережі, а потім зробити мережу вважаємо, що це правильний і дійсний ланцюга? Якщо так, то як ми можемо зупинити це? (Припустимо, що зловмисник має менше 51% обчислювальної потужності.) Я заглянув в мітки, і час капсула шифрування заснований, але те, що я хочу-це механізм, де зловмисник не зможе успішно створити блок інформації, яка могла б бути виявлена тільки в певний день.

+929
Vag 18 лист. 2011 р., 17:54:00

Я використовую тест, щоб побачити, якщо я можу отримати успішні біткойн-адреси зіткнення після генерації мільярди адрес. Я не зовсім впевнений, як я хотів би перевірити їх. В принципі у мене є зайвий 10 ТБ Жорсткий диск і біжу supervanitygen на моїй 32-ядра, 128 ГБ ОЗУ Лінукс для роботи за комп'ютером. Це, здається, генерувати близько 90.000.000 (90 мільйонів) адреси (адреси + закритий ключ пари) кожні 4 години.

Як ви думаєте, це можливо або шансів зіткнутися з адресою зіткнення таким чином? Або, можливо, якби все в світі робили те ж саме? Або що, якщо я чекав 10-20 років, а потім перевірили адреси?

Це всього лише тест, щоб побачити, якщо система Bitcoin є досить безпечною для великих інвестиційних рішень.

+916
Iain Mullan 19 квіт. 2011 р., 11:25:08

Шахтарі не доводити дійсність. Вони вирішують проблему необхідності вибору між двома потенційно суперечливі, але в іншому випадку обґрунтованих версій історії.

Правило, що повні вузли свідчить про те, що вони приймають найдовший діючий блок ланцюга, де діючу визначається мережі консенсусу правила, і давно визначено, як має більш гірничих робіт. Якщо Шахтар видобуває блок, що є неприпустимим у відповідності з цими правилами (наприклад, витрачає монету без дійсної підпису), повне вузли, ігнорує блок і будь блок побудований на вершині.

Є також полегшені вузли ("Вузли СПВ"), які не перевіряють валідність на всіх, і буде приймати все, що ланцюжок блоків має велику роботу. Однак їх безпека ґрунтується на тому, що блоки є дорогими у виробництві, тому Шахтар не зробив, що не прийняті повні вузли.

+891
Ekrem Ergun 6 лип. 2013 р., 19:06:14

Дзвін у, щоб підтвердити, що вдвічі наближається швидше, ніж заплановано - минуло 30 днів з @Greg_Hewgill опублікував оцінку від Bitcoinclock. В даний час він відображає:

Нагорода-краплі ЕТА: 2016-08-02 15:26:20 за Гринвічем (96 тижнів 8 годин, 40 хвилин)

Протягом останніх 30 днів, Bitcoinclock знизив передбачувана дата до наступного скорочення на 3 дні / 10%.

+876
Andrew Kozlov 16 лип. 2018 р., 08:33:32

Без перевірки транзакції самостійно, немає ніякої гарантії, що угоди ви отримуєте від небудь способом дійсні. Вузли можуть брехати про те, що угод у них в mempool, наприклад, і відправити вам тарабарщиною. З іншого боку, вузли також не зобов'язані надіслати вам угод, які вони мають. Є кілька нестандартних угод, наприклад, що багато сайтів просто не реле, так що у вас немає можливості дізнатися про них, але вони все ще можуть зробити видобувають в наступному кварталі.

Для того, щоб на ділі перевірити непідтверджені транзакції, ви будете потребувати, щоб бути повноцінним вузлом весь блокчейн зберігається, так що ви можете перевірити їх самостійно. Немає жодних гарантій щодо поведінки будь-якого іншого вузла на непідтверджені транзакції і припускаючи, що вони дійсні, це просто не хороша річ, щоб зробити з точки зору безпеки.

Тим не менше, якщо ви хочете самий великий набір можливих непідтверджені транзакції, найпростіший спосіб це підключити, щоб як можна більше вузлів і отримати те, що угоди в їх mempools. У мережі Bitcoin протокол має багато дуже корисних команд для цієї мети ви можете створити. Особливий інтерес представляють інв та методу GetData команди.

Звичайно, це саме те, що bitcoind вже робить і перевіряє всі операції завантаження, так що ви дійсно чесно дублюючи ту ж функцію. Великі можливості оптимізація тут будуть в основному на виборі кращого однолітків, які чомусь "найбільш інформований" про непідтверджених транзакції.

+871
Anna DW 30 січ. 2018 р., 03:52:22

Немає 2х виделкою вже тепер, оскільки вона була скасована

+863
Melanie Lopez 25 груд. 2015 р., 20:10:09

Я був в такій же ситуації ви не місяць тому, але, уважно прочитавши все навколо і даючи час на речі, просочуючись справді допоміг мені багато чого зрозуміти.

Я постараюся зберегти моя відповідь зовсім не технічний, просто для кращого розуміння цілей.

Для технічних пояснень, Андрій дав хороший огляд, Річ дав точні розрахунки за лаштунками і Пітер пояснив, де ви може бути нерозуміння процесу угоди.

К1. Я нещодавно прочитав (посилання масштабованість), що Bitcoin може зробити 3,3 до 7 транзакцій в секунду

А. показник, який використовується для розрахунку швидкості проводки-це неправильно. Що ми можемо порахувати, скільки угод з'являються в Blockchain кожні 10 хвилин, а прийом кожен блок в блокчейн займає приблизно стільки ж часу. Отже, з розміром блоку 1 МБ, і це все додається до ланцюга через кожні 10 хвилин, в даний час, ми можемо зберігати тільки обмежена кількість (що б 1 МБ може поміститися) транзакцій кожні 10 хвилин.

Як це можна покращити?

Є нові технології, такі як SegWit, будучи додані Bitcoin Core, який допомагає в руйнуванні даних у корисну інформацію (угод) та надлишкову інформацію (підписи). Є також нові алгоритми хешування, такі як Шнорра, які знаходяться під спекуляції, щоб зменшити використання даних блоку за транзакцію. Існує також другий шар поверх биткоин блокчейн, який обробляє транзакції (навіть мікро-операцій) окремо взагалі, хороший приклад, про який буде блискавка мережу.

В2. Мені цікаво, що є вузьким місцем для швидкості угоди?

А. люди правильно "втрутився" при цьому кажучи, що вузьким місцем є розмір блоку.

Трохи глибше...

На цей раз є пропозиція збільшити розмір блоку, щоб викорінити проблеми масштабування 2Мб розмір блоку в SegWit2x. Ви можете знайти проблему масштабованості биткоина як пов'язані статті в розділі також на Вікіпедії.

В3. Це перевірка підписів? чи може це перевірка достатніх коштів?

А. Немає, перевірка підпису відбувається майже миттєво і грошових коштів, достатніх частина обробляється клієнтом (можливо деякі програми гаманець або обмін) ви використовуєте.

Досі не переконаний, що це відбувається локально?

Ось кілька посилань на мої претензії: як обчислити формування підпису, перевірки підпису, угоди, перевірка швидкості? , Скільки часу потрібно, щоб переконатися, що биткоин в Сатоши підпис клієнта? , Як робити сайти перевірити біткойн-транзакції? , Перевірка транзакцій, після яких транслюється

В4. Моє питання в тому, що процес викривлення ресурсів, обмеження кількості транзакцій в секунду?

А. процес називається 'підтвердження' є обмеження кількості транзакцій в секунду (насправді на 10 хвилин, щоб бути більш точним)

Якщо ви досі не вірите, що я кажу...

Будь ласка, пройти через цей Вікі - доказ роботи (Пр) , як це коротко познайомити вас з Пау - "складність цієї роботи скоректована таким чином, щоб обмежити швидкість, з якою нові блоки можуть бути створені мережі кожні 10 хвилин". Ви навіть можете прочитати інші сторінки у цій Вікі для кращого розуміння.

Я сподіваюся, що це прояснює кожен ваш питання.

+862
Arslan Yousaf 9 трав. 2019 р., 23:54:35
Питання про спосіб, швидкості і стимулювання ретрансляції транзакцій у мережі Bitcoin.
+857
karpada 21 лип. 2015 р., 23:34:04

Я натрапив на таку статтю

"Ніхто не знає, скільки користувачів Bitcoin є, але там були 11,48 млн. біткойн-гаманців в існування у січні 2017 р. відповідно до Blockchain.info. Кожен биткоин гаманець є потенційним клієнтом для інтернет-торговця".

Так що я б сказав Вважаю що менше ніж ~11.5 мільйонів. Очевидний наступне питання-це середня кількість звернень на одного людини і скільки людей використовують холодильні установки. Так що по суті 11,5 млн. / 7,5 мільярда світового населення дасть нам ~0.15% від населення фактично володіє биткоин (моя оцінка менше)? Цікавий показник биткоины потенціал в майбутньому.

+794
NoName13 12 трав. 2013 р., 13:10:22
 1. Як я читав, коли транслювалися операції, спочатку це підтверджується активних вузлів, і пізніше переходить в mempool і шахтарів, вибрати ті, з більш високі гонорари. Так от питання, коли я роблю транзакцію на сайті, Як я можу переконатися в тому, що сайт мовить моя транзакція? Може сайт тримає його, тому що він має високий гонорар, так що він може включити його в свій блок?

Переважна більшість БТЦ-ведення послуг і гаманці не шахтарі. У них немає стимулу, щоб тримати ваші операції, щоб включати в свої власні блоки. Ви також можете переконатися в тому, що Техас був показаний, шукаючи txid на нерідного blockexplorer.

 1. Я помітив, що вузли стають менше з кожним днем , це означає, що, коли вони стають менш безпека біткойн або його вартість зменшиться ?

У той час як менша кількість вузлів можуть зробити негативний вплив на мережу, вони будуть не зменшувати безпеки (хоча якщо число вузлів дійсно падає з обриву він може дозволити атакуючому легше розділити мережу і викликати chainsplit; однак я не є якісь конкретні цифри для цього). Поки є копія блокчейна доступний, і достатня кількість вузлів для маршрутизації безпечно один з одним, мережа буде продовжувати.

 1. Для того, щоб стати шахтарем, потрібно бути теж вузол?

В оригінальній реалізації, всі вузли були призначені для шахтарів. Сьогодні, з появою спеціалізованих мікросхем, це непрактично. Якщо ви добуваєте у рамках пулу, вам не потрібен власний сайт. Якщо ви працюєте в басейн, ви робите.

 1. Btc.com має божевільну швидкість хешування. Це варто навіть того, щоб потрапити в гірський?

BTC.com вугільний басейн, один з багатьох. Їх потужності складається з потужності всіх своїх членів. Якщо ви не в змозі надати достатньо високої потужності з досить дешевої електроенергії, це ще може бути вигідно видобувати.

 1. Сказати, що я хочу стати шахтарем можливість вирішити хоча б один блок на місяць, приблизно скільки я повинен інвестувати? І я повинен купити хмарне простір або мої власні?

Важко відповісти на це питання авторитетно, так як складність мережі постійно змінюється (кожні 2016 блоків). Соло майнінг блоку, кожен місяць, навіть з ASICS і дешевої електроенергії, є недоцільним, не вкладаючи мільйони в устаткування (на який момент Ви можете просто запустити свій власний басейн).

Більшість людей шахти в рамках пулу, який прагне знайти кілька блоків в день. Кожна людина виплачував Пай з кожного блоку, пропорційно кількості робіт, які вони виконують. Цей прийом може бути прибутковим, якщо у вас досить дешеву електроенергію, і ціна БТЦ не впустити занадто багато. Проте, навіть це вимагає стартових інвестицій в один або більше ASIC майнеры, які можуть коштувати понад $1000 (в С9 коштує $1010 на момент написання).

+789
dubbby 27 жовт. 2019 р., 09:52:29

Як БФЛ апаратне і програмне забезпечення досить нестабільна і залежить від початкової температури апаратного BFL.

Що ви можете зробити, це: зупинити видобуток програмного забезпечення, вимкніть ОФЗ Шахтар, і ручки ОФЗ Шахтар в морозилку на 5-10 хвилин (або довше, скажімо 1-2 години), так що він може охолонути.

Коли у мене 50GH/s, він може тільки бігати на 25GH/С. В кінці кінців, я дізнався, що він є чутливим до температури. У мене, саме в той час, живиться його вниз, покласти його в морозилку, а потім живиться його назад.

Я отримую досить вражаючих результатів таким чином. З оригіналу 8 з 16 чіпів, які працюють, зараз я отримую 15 з 16 чіпів, які працюють.

+713
Caide Daniel 19 груд. 2015 р., 23:12:17

Я знаю darkwallet.це підтримує multisignature операцій і Multi-сиг гаманці. Я не використовувала їх.

+708
Era Disoza 16 квіт. 2015 р., 13:01:32

Я думаю, що ви шукаєте "змішування" послуги (я також чув, що його називають "акробатика"). Ідея змішати ваші монети з тими, хто належить до інших, і направлю на вихід нових адрес в нових конфігураціях. Це робить "душок" (частка монет простежується ще на одну адресу) доволі каламутною.

Погляньте на змішування послуг на биткоин.він. Це вимагає певного рівня довіри, так що тут є і зворотна сторона.


Я думаю, головне питання, чому ви хочете все в один адреса? Я виявив, що, використовуючи детермінований гаманець як Електрум робить це так, що ви можете мати багато адрес, плаваючих навколо, і ви проводите з тим, по мірі необхідності.

Якщо б це був я, і я хотіла вихлюпувати купу старих адрес на нові адреси, я б створити новий Електрум детермінований гаманець, і зробити один великий угоди, входи всі ваші старі адреси, а виходи 20 з електрума-згенерованих адрес рівномірно розподілених сум (тобто кожен отримає 1/20 від суми), а потім робити другу велику угоду з 20 нових адрес кожен стає випадковою суми. Сенс тут в тому, щоб вона виглядала, як ви змішуєте монети з іншими людьми, навіть якщо ти не.

Я можу помилятися, так що ви повинні, ймовірно, чекати кращої відповіді на ось перед цим :)

+688
TheCook 26 лют. 2016 р., 07:27:24

Намагаюся зробити перевірку автентичності з біржами працювати. Документи тут: https://www.bitfinex.com/pages/api

Скажімо, клієнт хоче зробити запит на пост

https://api.bitfinex.com/v1/order/new

З корисним навантаженням { "запит":"/В1/порядок/нова", "збоченець": "1234", "параметр1": ... }

Наданий код повинен бути строго зростаючою.

Для перевірки достовірності запиту, використовуйте наступні:

корисне навантаження = параметрів-словник -> кодувати в JSON -> в base64 
підпис = ксом-значення sha384(вантажопідйомність, АПІ-секрет) як шістнадцяткове 
відправити (API ключ, вантажопідйомність, підпис) 

Вони записуються як заголовки HTTP з ім'ям: Х-BFX ВИКЛИКАЄ КІЛЬКІСТЬ ДОДАТКІВ-ЗНАЧЕННЯ APIKEY Х-BFX ВИКЛИКАЄ КІЛЬКІСТЬ ДОДАТКІВ-ВАНТАЖОПІДЙОМНІСТЬ Х-BFX ВИКЛИКАЄ КІЛЬКІСТЬ ДОДАТКІВ ПІДПИСУ

Ось в C# код, який слід наведеному вище прикладі, але видає http 400 помилковий запит. Будь-які ідеї, як виправити?

 довгі збоченець = датачас помилка джерела.Зараз.ToUnixTimestampMS(); //повертає строго зростаючою міткою номер, наприклад, 1402207693893

 string шлях = "https://api.bitfinex.com/v1/balances";
 рядки paramDict = "{\"пошук\": \"/В1/противаг\",\"\ збоченець": \"" + код + "\"}"; //тобто {"запит": "/В1/баланси","збоченець": "1402207693893"}
 рядок повідомлення = конвертувати.ToBase64String(Кодування.В utf8.Метод getbytes(paramDict));

 //Входу в API 
 HMACSHA384 ксом = новий HMACSHA384(кодування.В utf8.Метод getbytes(APISECRET)); //API буде секрет
 байт[] хеш = ксом.Computehash Метод(Кодування.В utf8.Метод getbytes(корисної навантаження));
 рядки hexHash = методу bitconverter.Метод toString(хеш).Замінити("-", "");

 Заголовки namevaluecollection, який = новий namevaluecollection, який();
 заголовки.Додати("х-BFX викликає кількість додатків-значення apiKey", значення apiKey); //мій ключ API 
 заголовки.Додати("х-BFX викликає кількість додатків-вантаж", вантажопідйомність);
 заголовки.Додати("х-BFX викликає кількість додатків підпису", hexHash);

 Дані //Пошта 
спробувати
{
 //створити POST-запит
 Класу HttpWebRequest запит = (класу HttpWebRequest) HttpWebRequest будуть.Створити(шлях);
 запит.Функції keepalive = true;
 запит.Метод = "повідомлення";

 //додавання заголовків
запит.Заголовки.Додати заголовки);

 //виписати корисні дані
 байт[] ByteArray з = Система.Текст.Кодування.В utf8.Метод getbytes(paramDict);
 запит.ContentLength = об'єкт ByteArray.Довжина;
 використовуючи (ВАР письменник = запит.Метод getrequeststream()){письменник.Запис(об'єкт ByteArray, 0, об'єкт ByteArray.Довжина);}

 //прочитати відповідь
 використовуючи (відповідь ВАР = запит.Метод GetResponse() як системи.Чиста.Клас httpwebresponse)
{
 використовуючи (ВАР читач = новий система.ІО.Потік streamreader(відповідь.GetResponseStream()))
{
 //отримуємо відповідь (у форматі JSON)
 responseContent рядок = читач.ReadToEnd();
}
}
}
 зловити (виняток e)
{
 //завжди кидає виняток 
Налагодження.Методу WriteLine(електронна.Повідомлення);
}
+657
Mikhail Gorelyshev 1 серп. 2018 р., 06:57:45

На вікна, я просто замінив папки і все працювало нормально.

+630
Forcexx 2 січ. 2011 р., 11:01:57

Як я можу перевірити свій биткоин адресу. У мене є адреса, але як мені отримати доступ до його

+579
tstrebeck 22 квіт. 2010 р., 07:01:47

Після https://github.com/wobine/blackboard101/blob/master/wbn_multisigs_pt2_spend-funds.py для створення MultiSig, я в кінцевому підсумку з Multisig-адресу.

Перевірити На адресу він показує, як діє, але isMine:помилкових. Я відправити кілька пробних монет, ще unspend список відображається як порожній масив. Я перевірила громадських організацій та всі належать до одного гаманця. Txn з'являється з підтвердженнями про blockchain.info

Отже, моє питання, це правильний шлях, щоб створити його? Чи я щось пропустила.

+415
user21839 18 лип. 2012 р., 19:05:10

Стеллар:

Зоряної мережі іѕ прагматичний проект, блокчейн, яка покликана функція аѕ мосту між протилежними світами криптовалют і традиційних централізованих фінансових установ.

А не створити принципово нову фінансову модель, зоряна іѕ цілеспрямованої інтеграції в рамках поточної фінансової екосистеми, забезпечуючи переваги технології blockchain, працюючи в координації з існуючими банками та платіжними системами.

Зоряні іѕ відрізняється спосіб ипіԛие консенсусу зоряного протоколу консенсусу, який використовує федеративного візантійським зразком угоду про те, що іѕ повністю ипіԛие в ланцюжку екосистеми і не піддається визначенню аѕ в "блокчейн" в традиційному сенсі.

Як такий, Стеллар-це не по-справжньому децентралізованої платформи, аѕ централізовані організації мають вирішальне значення для його основної функції, але вона може поліпшити поточну міжнародної міжбанківської платіжної системи істотно.

Зоряні іѕ іѕ платформі блокчейн, яка в першу чергу орієнтована на інтеграцію розподілених технологій ЦК існуючої фінансової інфраструктури. Найзірковішою представлена аѕ "майбутнє банкінгу", і має намір усунути прогалини, які існують між різнорідними закриті системи, які складають сучасні міжнародні фінансові ринки.

Звездные'ѕ підхід до створення єдиного міжнародного фінансового платформа іѕ рішуче эгалитарной замість того щоб зосередитися на обох боків фінансової централізації/децентралізації дискусії, Зоряних приймає двопартійну позицію, яка одночасно надає рішення для централізованої банківської системи і розширює ассеѕѕ для недорогих фінансових послуг для не охоплених банківськими послугами і при нахилився.

https://www.cryptocurrencyblog.co.za/crypto-news/stellar-xlm-coin

Спільноти:

Хвильовий концепція була заснована на створення розподіленої мережі ЦК геԛиігіпд різними сторонами для підтвердження транзакції, аѕ відміну від централізованого органу або банку.

RippleNet іѕ назва платіжної мережі, який використовується для підключення банків та інших великих установ, надаючи їм інструменти для переказу грошей і цифрових активів через децентралізованої ЦК співтовариства. Це іѕ мережі, який був тепло прийнятий з боку банків і постачальників платіжних послуг, які подобається ідея тертя транзакцій досвідом.

Пульсація іѕ спільноти кріптовалюти використовується для всіх операцій в системі RippleNet. Ця криптовалюта була створена, щоб скоротити витрати і час, пов'язані з вчиненням правочинів у світі. Це займе лічені чотири секунди для системи RippleNet для завершення транзакції. Коли ви порівняєте це з двома хвилинами, необхідне для передачі Эфириума, 60 хвилин це бере, щоб відправити Bitcoin і п'ять днів чекати, це може зайняти, щоб відправити валюту через традиційної банківської системи, ее'ѕ ясно ѕее чому пульсація іѕ всі Алоди онлайн.

На відміну від биткоин, пульсація спільноти ніколи не був створений, щоб бути використані для рау на товари і послуги. Чим больше'ѕ, система RippleNet не був розрахований на роѕе загрозу для біткойн-екосистеми. Замість цього, RippleNet іѕ вважається конкурентом 21-го століття в застарілі банківські системи таких аѕ Свіфт. Что'ѕ хвилююче RippleNet іѕ, що він може обробляти 1500 операцій в секунду з легкістю. Он'ѕ ще є потенціал для розширення візових рівня пропорціях від 50 000 транзакцій в секунду.

https://www.cryptocurrencyblog.co.za/crypto-news/ripple-xrp-from-a-to-z-guide

+408
Cynthia Hoffman 4 черв. 2018 р., 02:56:51

Подивіться на історію торгівлі на правій. Ви бачите якісь інші, що нинішній Ask і Bid ? Це означає, що замовлення зі значеннями інших, ніж 9000 і 8999.99 (брати приклад нижче) не заповнені, тому ці накази не відбувся.

Майте на увазі, що цей домен сильно автоматизовано і більшу частину дій, які ви бачите тут-це боти воюють один з одним. Тому цей рівень часто додавання/скасування замовлень на книги цілком нормально.

enter image description here

+383
SIFE 30 квіт. 2014 р., 22:47:11

Не Java, але цікаво розглядати в якості еталону для вивчення мови Java з цим fc8fba997174132184998ab82b28e441e80c73236ccaf8b6a1efadc33febecfc бути крива secp256k1 еліптичних закритий ключ кривої.

 1. % Відлуння fc8fba997174132184998ab82b28e441e80c73236ccaf8b6a1efadc33febecfc | ВХ ЄС-з-громадського -у | SHA256 на ВХ | ВХ ripemd160 | ВХ обгортання-кодування -у 0 | ВХ base58-кодування 1KNogjhyQ3fSPGpzgAv8gSG5WLVN8L39ln
 2. % Відлуння fc8fba997174132184998ab82b28e441e80c73236ccaf8b6a1efadc33febecfc | ВХ ЄС-з-громадського -у | SHA256 на ВХ | ВХ ripemd160 | ВХ у base58check-кодування -0 1KNogjhyQ3fSPGpzgAv8gSG5WLVN8L39ln
 3. % Відлуння fc8fba997174132184998ab82b28e441e80c73236ccaf8b6a1efadc33febecfc | ВХ ЄС-з-громадського -у | bitcoin160 ВХ | ВХ у base58check-кодування -0 1KNogjhyQ3fSPGpzgAv8gSG5WLVN8L39ln
 4. % Відлуння fc8fba997174132184998ab82b28e441e80c73236ccaf8b6a1efadc33febecfc | ВХ ЄС-з-громадського -у | bitcoin160 ВХ | ВХ-адреса кодування -0 1KNogjhyQ3fSPGpzgAv8gSG5WLVN8L39ln
 5. % Відлуння fc8fba997174132184998ab82b28e441e80c73236ccaf8b6a1efadc33febecfc | ВХ ЄС в громадських | bitcoin160 ВХ | ВХ-адреса кодування -0 1FbGdbUU1ibBtanPTLAuMTAJ4Y9Hkatkcx
 6. % Відлуння fc8fba997174132184998ab82b28e441e80c73236ccaf8b6a1efadc33febecfc | ВХ ЄС в громадських 02cf90dc2b34937fff7cf1eb4b260f1e5610231134b864761e508505938bbef8fc
 7. % Відлуння fc8fba997174132184998ab82b28e441e80c73236ccaf8b6a1efadc33febecfc | ВХ ЄС-з-громадського -у 04cf90dc2b34937fff7cf1eb4b260f1e5610231134b864761e508505938bbef8fc00aeb265797336b74146e018da7b78070f1f1072540a2c3fe83637ca5d605b3c
 8. % Відлуння fc8fba997174132184998ab82b28e441e80c73236ccaf8b6a1efadc33febecfc | ВХ ЄС-з-громадського -у bitcoin160 | ВХ c991f856a2992c877d3923298e67b88fe61e6c76
+376
Jackson Pauls 19 трав. 2016 р., 11:21:11

Ми не повинні чекати до тих пір, поки блок повністю, а не блоки створюються у випадковому процесі. Всякий раз, коли він знайдений, шахтарів безпосередньо спробуйте знайти наступну. Це займає приблизно десять хвилин, незалежно від того, скільки угод, які очікують підтвердження.

Отже, ми всі будемо чекати новий блок.

+351
bschultz 25 січ. 2016 р., 21:37:46

Я налаштований бібліотека bitcoinj так що я можу підключитися до мережі, блокчейн аналізувати, створювати адреси, отримувати і відправляти биткоины. Я через FullPrunedDatabase як заблокувати магазин.

Я до сих пір знайти всі операції в цей гаманець. Я також зацікавлений, як обчислити підтверджені і непідтверджені баланс на одну адресу. Я знаю, що це було запитав Тут раніше,як отримати залишок від конкретної адреси в bitcoinj?, але я не можу з'ясувати, як використовувати CoinSelector

+324
bingung 26 жовт. 2011 р., 01:09:14

Є ще один крок, щоб обробляти транзакції, ви повинні транслювати його. Що у вас є підписаний транзакції , який можна зберегти (і навіть відправити кому-то ще мовити).

Підписані транзакції можна транслювати так:

Електрум payto <bitcoin_address> <сума> | Електрум мовлення

Це угоди в ланцюжку. Ви можете прочитати в офіційній документації.

+285
Mel G 18 січ. 2012 р., 23:39:07

Після того, як складено демон Лайткоин знайти за адресою:

https://github.com/litecoin-project/litecoin.git

і створити ім'я користувача і пароль, назвавши

лайткоин-Кінк -rpcuser=<ім'я користувача> -rpcpassword=<пароль> getnewaddress

повертає помилку "метод не знайдено" від лайткоин демон litecoind.

+271
gnur 24 груд. 2011 р., 16:50:13

Припустимо, у вас є кілька комп'ютерів в одній мережі. Крім того, можна використовувати блок-рівня (зауважимо, що "блок" відрізняється в даному контексті, ніж це зазвичай означає, що в Bitcoin) дедуплікаціі файлових систем, як SDFS для дедуплицирования блоки між цими комп'ютерами.

Скільки дискового простору це зберегти при запуску ядра биткоин? Передбачимо, що всі комп'ютери працюють під управлінням тієї ж версії bitcoind.

+223
Waterloo Stu 15 серп. 2011 р., 14:41:19

Оригінальний биткоин-скоригована труднощі кожні 2016 блоків, які б номінально бути 14 днів @ 6 блоків на годину. 238-я таке коригування проводиться при блок 479,808, і ми в даний час (на початку 2017 4 серпня) у 478,620 або 1188 кварталах по КБК. Я припускаю, що вихідний інтервал регулювання не змінився. 35 блоки були створені протягом останніх 24 годин, бо при такій швидкості потрібно 34 днів, щоб пристосуватися (~5 тижнів). Однак, шахтарі можуть стрибати в і з ВСС по співвідношенню ціна/складність по відношенню до БТД, оскільки вони використовують той же гірничо-металургійний обладнання і різного програмного забезпечення. Тому я очікую темпи вилучення хеш, щоб бути змінною.

Зверніть увагу, що КПК дозволяє для великих блоків, і деякі з них були заміновані, що >1 МБ. Тому навіть на 1/4 ставки блоку, теоретична продуктивність вдвічі вище, ніж у BTC. Курс угоди БЦК працює близько 1/8 БТЦ, тому в даний час блоки далеко не повний. Оскільки багато обмінники і гаманці ще не налаштована для обробки зигзагоподібна монета, обсяг, ймовірно, буде рости протягом наступного місяця або двох.

+218
Abedoss 19 лют. 2018 р., 23:26:17

Я розумію, що кожен другий мітки і потенційних угод хэшируется.

Я припускаю, що існує "час початку" на ланцюжку блоків, ми не можемо звернути години до, тому що операції з тимчасовими мітками на ланцюгу. Але ми могли б відкотити сказати всього лише кілька хвилин? Може це що-небудь отримати нам?

У будь-якому випадку, навіть якщо ми не можемо повернутися в часі, ми могли б змінити програму, щоб спробувати, як багато хешей, як можна кожну секунду. Наприклад, припустимо, що ми 100 разів хеш, а не один раз, на дану секунду, тоді ми транслюємо блоку. Інші вузли мережі приймають блок, хоча це буде трохи пізно? Зробити інші вузли мережі використовувати деякі API, щоб отримати фактичний час? Безумовно, система повинна дозволяти Фадж фактор, щоб врахувати затримки?

Навіть якщо вони відкидають, що з цього приводу: Час 5 секунд шість, потім ми неодноразово намагаються хеш-10 друга мітка часу - ми отримуємо всього 5 секунд, щоб зробити це. Якщо у нас все вийде і ніхто не має, ми можемо транслювати блок.

В принципі, в системі Пау-це дійсно неможливо, щоб отримати перевагу, не купуючи додаткове обладнання - вузол може змінювати код і годин стільки, скільки вони хочуть, вони не отримають перевагу. Це не для мене ясно, як багато як POS-системи захищені, оскільки вони повинні спиратися на цілісність коду і годин?

Аналогічним чином могли карбувати бути обдуреним? Якщо він використовує генератор випадкових чисел, де це випадкове число береться? Це може бути підроблена?

Я технічний людина, так що радий за повна технічна пояснення - не стримує! :)

+136
sujan ahmad 26 вер. 2013 р., 23:33:40

См https://en.bitcoin.it/wiki/Transaction.

Формат Угоди

Ось приклад з моєї мережі регтест:

0200000000010111b6e0460bb810b05744f8d38262f95fbab02b168b070598a6f31fad438fced4000000001716001427c106013c0042da165c082b3870c31fb3ab4683feffffff0200ca9a3b0000000017a914d8b6fcc85a383261df05423ddf068a8987bf0287873067a3fa0100000017a914d5df0b9ca6c0e1ba60a9ff29359d2600d9c6659d870247304402203b85cb05b43cc68df72e2e54c6cb508aa324a5de0c53f1bbfe997cbd7509774d022041e1b1823bdaddcd6581d7cde6e6a4c4dbef483e42e59e04dbacbaf537c3e3e8012103fbbdb3b3fc3abbbd983b20a557445fb041d6f21cc5977d2121971cb1ce5298978c000000

Зліва направо:

Версія: 02000000
Прапор: 0001 (якщо присутній, вказує segwit)
Лічильний Вхід: 01
Вхід 1 попередній вихідний хеш: 11b6e0460bb810b05744f8d38262f95fbab02b168b070598a6f31fad438fced4
Вхід 1 Попередній Показник: 00000000
Введення 1 довжина сценарію: 0x17 (23 байта)
Вхід 1 скрипт підписи: 16001427c106013c0042da165c082b3870c31fb3ab4683
Введення 1 послідовність: feffffff
Розраховувати Вихід: 02
Вихід 1 Значення: 00ca9a3b00000000 (1Б сатоши / 10 бтц)
Вихід 1 відкритого ключа довжина сценарію: 0x17 (23 байта)
Вихід 1 відкритий ключ скрипта: a914d8b6fcc85a383261df05423ddf068a8987bf028787
Вихідне значення 2: 3067a3fa01000000 (8499980080 Сац / 84.9998008 БТЦ)
Вихід 2 відкритий ключ довжина сценарію: 0x17 (23 байта)
Вихід 2 відкритий ключ скрипта: a914d5df0b9ca6c0e1ba60a9ff29359d2600d9c6659d87
Відлік Свідків: 02
Свідок 1 довжина: 0x47 (71 байт)
Свідок 1: 304402203b85cb05b43cc68df72e2e54c6cb508aa324a5de0c53f1bbfe997cbd7509774d022041e1b1823bdaddcd6581d7cde6e6a4c4dbef483e42e59e04dbacbaf537c3e3e801
Свідок 2 Довжина: 0x21 (33 байта)
Свідок 2: 03fbbdb3b3fc3abbbd983b20a557445fb041d6f21cc5977d2121971cb1ce529897
Locktime: 8c000000 (блок 140)

Примітка: всі значення є прямим порядком байтів. Ось опис всіх полів:

Transaction Format

+115
Noman Manya 11 січ. 2018 р., 15:18:18

Зараз, 25/03/2014, ви можете дивитися ваші кошти на МТ. Сайт иди_. У мене є кілька євро коштує там. Чи є спосіб, щоб передати їх. Є процедура, яка може слідувати?

+97
light27 17 квіт. 2019 р., 23:59:56

Тільки що дізналася, як шукати адреси баланс за допомогою Електрум ЦРЗ:

{"идентификатор":"myquery","способ":"getaddressbalance","параметров":["14vuRY354EaxDu4WrgjtvoDEwntDNwMVbx"]}
+90
dcclassics 4 квіт. 2012 р., 21:07:19

Чи є спосіб, щоб отримати адресу з послідовності HD-гаманця?

Припустимо, адреса був використаний для політичних пожертвувань режим в Намібії, яка може отримати міжнародне засудження кілька десятиліть в майбутньому (ніколи не може сказати з політичними партіями, може бути, вони не вторгнутися в Росію взимку і закінчують тим, що пишуть у підручниках історії) або, можливо, хтось пожертвував на кампанію проти зомбі рівність прав зараз публічно засудили у майбутньому непередбачених навіть після того, як більшість населення дісталося і голосував так само, як і ти

Тому я не хочу, щоб мій гаманець, чи я можу відновити насіння на іншому пристрої або майбутнього гаманця. Але я тільки думав про це після того, як адреса був використаний. Це розглядають можливість, що в майбутньому, можливо, я випадково змішати входи на інші адреси, передбачає блокчейн аналіз адрес, я свій, чи, можливо, я просто покинь мій комп'ютер, навіть в якийсь момент в майбутньому, і хто може бачити мої адреси.

Чи є спосіб, щоб витягти її з серії HD або можливо це просто графічний інтерфейс, що програмні клієнти повинні зробити на собі?

+47
Brandon Skenandore 22 лист. 2011 р., 23:37:18

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil