що таке мотивація одна-процесора-один голос правила?

Оригінал статті, опублікованій Сатоши Накамото, порівнює між-процесора-один голос і одна IP-адреса-один голос, потім вибирає перший з-за того, що хтось зможе виділити більше одного IP.

У цій заяві також звучить проти когось з величезними потужності майнінгу.

З цим, здається, що, ГПУ / ПЛІС / хешування поїмо не був передбачений на момент публікації цього документа.

Це важлива зміна, або просто дизайнерське рішення для зростання екосистеми Біткойн? Яка мотивація одна-процесора-один голос правила? І, це все-таки належить до біткойн-екосистемі?

+725
DioZ 15 лист. 2018 р., 19:39:52
26 відповідей

Як ви відправляєте биткоины людині по електронній пошті, вважаючи, що мої біткойни зберігаються локально на моїй машині?

Листи supposely не бачив будь-яка інша особа, ніж магнітолу (з допомогою, наприклад, грот).

+891
David Filiatrault 03 февр. '09 в 4:24

Ви тут невірне припущення: У той час як блоки можуть перевіряти операції, не варто проводити операції в цілях створення блоків. Єдина угода, яка є обов'язковою в блоці-це компанія , яка є угодою, яка створює нові біткойни. Ця угода складається на кожний шахтар за їх спроби блоку окремо (як він відправляє гроші в їх власний адресу, яка індивідуальна для кожного шахтаря), так це, звичайно, буде доступний. По суті, перші не останні транзакції в блок 170.

Таким чином, оскільки операції не потрібна, блоки обмежені по-різному: буває через труднощі. Шахтарі створювати кандидати в депутати блокують постійно, а потім перевірити кожен відповідає вимозі складності. Всякий раз, коли вони знаходять блок, який перевершує необхідні труднощі, вони успішно видобувають блок. Як трудність регулярно скидає адаптуватися до змін потужності гірничодобувних мережі, блоки працювати, щоб бути виявлений приблизно кожні десять хвилин.

На самому початку биткоин, складність видобутку дуже низька, так як було мало людей їх домашні комп'ютери, щоб добувати Bitcoin. Сатоши Накамото був першим, щоб запустити комп'ютер для майнінг, і таким чином був в змозі здобувати більшу частину раннього блоків.

+845
Benson Ojwang 4 трав. 2016 р., 20:33:54
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Casascius' биткоин-адреси утиліта включає в себе Base58 калькулятор. Ви можете ввести в нього найнижчі та найвищі значення для кодування, щоб отримати найнижчі та найвищі струни.

Наприклад, щоб отримати найменший адреса свій Namecoin, почнемо з подання шістнадцяткових мережі байт 52, що на 34, і додати 40 нулів (тобто 160 біт хеша відкритого ключа в шістнадцятковому вигляді). В результаті MvaNCeVyvP6ZXYFWGpKaDX9ujEQ418F7sm. Крім того, щоб отримати вищу використовувати рядок 34 40 Ф, даючи NKuyBkoGdZZSLyPbJEetheRhMjezbtjJcf.

Тільки 34-символьні рядки, які знаходяться між цими двома, в лексикографічний замовлення, можуть бути дійсні адреси свій Namecoin. Порядок символів сумісна з 123456789ABCDEFGHJKLMNPQRSTUVWXYzabcdefghijkmnopqrstuvwxyz у форматі ASCII, і тому більшість середовищ програмування повинні бути в змозі перевірити адресу з вбудовані функції порівняння рядків.

Зокрема, перші 2 символу може бути лише одна з комбінацій між МВ і ПК, які МВ, МВ, МХ, мій, МОЗ, Н1, Н2, Н3, Н4, Н5, Н6, Н7, Н8, Н9, Н, НБ, ПК, НД, нє, НФ, НГ, Нью-Гемпшир, Нью-Джерсі і ПК.

Більш загальний підхід для декодування адреси число, і переконайтеся, що результат складається із Необхідна версія байт послідувало n біт (де Н - це довжина закодованих даних, 160 у разі отримання адреси).

+816
Jarrin van der Velden 14 жовт. 2012 р., 00:18:35

Адреси, які ви отримуєте від getnewaddress частина вашого гаманця. Для резервного копіювання, використовуйте backupwallet ЕКП команди. Це дозволить створити копію файлу гаманця в зазначеному Вами місці.

Биткоин ядро за замовчуванням має keypool з 1000 ключів. Однак, оскільки ядра Биткоин використовує біп 32 ієрархічно детерміновані гаманці, однієї резервної копії достатньо для вас, щоб бути в змозі генерувати всі приватні ключі ваш гаманець буде коли-небудь.

Хоча ви будете мати доступ до всіх закритих ключів, як і раніше, рекомендується, що ви резервне копіювання регулярно, щоб зберегти транзакційних даних та інших метаданих, що зберігаються в гаманці, а також усі ключі і не потрібні щоб відновити їх після відновлення (відновлення не обов'язково всі операції, пов'язані з ключами, які були не в keypool під час резервного копіювання). Таким чином, ви повинні зробити резервну копію гаманця кожні 1000 ключів, так що останній невикористану keypool завжди є частиною вашої останньої резервної копії.

Крім того, якщо ваш гаманець зашифрований (це має бути), то вам потрібно, щоб розблокувати ваш гаманець кожні 1000 ключів, так що keypool може бути поповнений. Ви можете зробити це з walletpassphrase ЕКП команди.

+816
Jessica Ruiz 26 лют. 2016 р., 16:36:18

При отриманні інформації про операції з blockchain.info з API кожна операція містить рівно один "prev_out" об'єкт і всередині об'єкта "Н" завжди дорівнює 0 або 1.

Що ці речі коштують на/у сенсі?

+773
MissTricia 31 серп. 2013 р., 13:20:17
Питання про побічні поставка крипто-валютах, у тому числі швидкість і механізми, з допомогою яких монети були доступні чи недоступні в економіці та вплив грошової пропозиції на цінність і корисність валют.
+747
Sasha 5 лют. 2013 р., 06:02:16

Оновлення 7 серпня 2015 ~ старт

Тому після того, як IP або два заборонили, тому що перевірки часто... так ось, я наведу кілька варіантів, як уникнути отримання бана. По-перше, не використовуйте скрипт під це оновлення; змінна розширення Баш преформ викликає численні виклики https://blockchain.info в короткі терміни. Ви можете спробувати додати сну 120 між поступкою і дзвінки, але це буде дуже повільно. Другий ключовий речі; перевіряти місцевий граф $(биткоин-CLI і getblockcount) і переглянувши відомий вузол $(через wget -кв http://blockchain.info/q/getblockcount) та перевірка локальної синхронізації державі $(биткоин-Кінк getblocktemplate)

Поєднати блокчейн зі свого сайту на інший в одну лінію

$($(через wget -кв http://blockchain.info/q/getblockcount)-$(биткоин-Кінк getblockcount))
# Для друку з Ехо-штамп дати і
Ехо " $(дата) : $($(через wget -кв http://blockchain.info/q/getblockcount)-$(биткоин-Кінк getblockcount))"
# Перенаправлення і виходу з 0 : тобто місце в crontab
Ехо "$($(через wget -кв http://blockchain.info/q/getblockcount)-$(биткоин-Кінк getblockcount))" > в /var/журнал/btc_blocks_left_to_sync.журнал 2>&1

Останній вище-імовірно, кращий для сценаріїв як файл він зберігає, щоб можна прочитати в число всередину або в останній раз це було modifide.

Оновлення 7 серпня 2015 ~ кінець

Дійсно необхідна функція виклику відображається там, @BinaryMage, спасибі.

можливі дублікати при скачування блокчейна в перший раз, звідки мені знати, коли це буде зроблено? – BinaryMage 4 кві '13 в 0:50

Людини, щоб показати необхідна функція @LoHoris, однак, оновлення для програмного забезпечення Біткойн-вузол використовує биткоин-Кінк getblocktemplate і не bitcoind для цих пошуків.

Завдяки обом із них можна пропонуємо вам всі комбінації з обох відповідей, загорнутий в скрипт перевірки; готовий до налаштування і оновлені на 2015 рік


#!/бін/Баш
timed_wait=600
vars_to_load(){
 ## Встановити Варс на функція така, що вони встановлюються на кожен дзвінок
 localCheck=$(биткоин-Кінк getblockcount)
 перевірити=$(для wget -М -Про - http://blockchain.info/q/getblockcount)
diffBlocks=$(($перевірити-$localCheck))
 localSize=$(ЛЗ-Хел ~/.биткоин/блоки | в awk '/загальна/{друку $2}')
}
check_sync(){
 а правда
робити
текущее_время=$(дата)
 Відлуння $текущее_время
 биткоин-Кінк getblocktemplate
 якщо [ $? = 0 ]
тоді
 Ехо "синхронізовані"
ще
 Ехо "ох, біг доступний перевірок"
 ## виклик функції, яка запускає це все на таймер
networked_sync
 Ехо "вузол $localCheck в розмірі перехресне блоків".
 Ехо "розмір місцевих блокчейн становить $localSize"
інтернет
 Ехо "спить за $timed_wait секунд або $(($timed_wait/60)) менуети".
 спи $timed_wait
зроблено
}
networked_sync(){
vars_to_load
 ## Функція для друку різниця у вузлі синхронізації
 якщо [ $diffBlocks -екв 0 ]
тоді
 ехо "з синхронізацією з хорошим $diffBlocks блоки"
ще
 Ехо "синхронізація $diffBlocks блоків завантажити"
інтернет
}
check_sync

Цей сценарій спочатку перевіряє вихід статус біткойн-CLI і getblocktemplate тому що нічого іншого, крім 0 - це, звичайно, помилка, що він буде працювати в інших частинах, тільки якщо биткоин-CLI і getblocktemplate показує помилку. Звичайно, це можна перевірити, а не конкретні коди помилок і робити конкретні коди помилок... але це працює в якості шаблону для мене при налаштуванні вузлів BTC в автономній середовищі. Інший перевіряє, потім порівняти локального блоку підрахунку вірші https://blockchain.info і роздруковує скільки блоків вашої системи вимкнений. Ці тільки тоді, коли таким чином місцеві перевірки стану помилки синхронізації, якщо ви знаходитесь на повільніше, як @Стівен Русе згадував цей скрипт ідеальний.

За замовчуванням-час очікування між перевірками становить 600 секунд (10 хвилин), щоб зберегти мережу перевірок і локальних перевірок до мінімуму, проте для входу і більш раціонального використання ресурсів це легко, досить закоментувати поки, робитиі робити і спати $timed_wait лінії. І додати один рядок у crontab для виконання запуску за розкладом. Останні зміни в самому кінці скрипта написати висновок у файл.


Функції змінені;

check_sync(){
 # а правда
 # робити
текущее_время=$(дата)
 Відлуння $текущее_время
 биткоин-Кінк getblocktemplate
 якщо [ $? = 0 ]
тоді
 Ехо "синхронізовані"
ще
 Ехо "ох, біг доступний перевірок"
 ## виклик функції, яка запускає це все на таймер
networked_sync
 Ехо "вузол $localCheck в розмірі перехресне блоків".
 Ехо "розмір місцевих блокчейн становить $localSize"
інтернет
 Ехо "спить за $timed_wait секунд або $(($timed_wait/60)) менуети".
 # спи $timed_wait
 # зроблено
}

І бігати кожні 10 хвилин

 судно нано /etc/crontab-файл
 */10 * * * * корінь /pathTo/script.sh 2>&1

Потім щоб ввімкнути змініть виклик, який починається кожна річ у сценарії;

 check_sync | трійник -а /tmp/BTCsync_log.txt

Сподіваюся, це достатньо прийнятний відповідь, щоб відзначити це питання, як [вирішено], таких, що майбутнє веб-пошуковики можуть мати більш легкий час цього.

+738
Ahsan Ali 13 черв. 2014 р., 02:04:04

Я використовую бібліотеку bitcoinj для Bitcoin.

Я хочу, щоб всі закриті ключі всіх моїх згенеровані адреси.

Як я можу домогтися цього? Будь ласка, допоможіть, хто знає цю відповідь.

Спасибі.

+656
user2999110 21 жовт. 2017 р., 12:13:23

Шахтарі будуть видобувати на "порожній" блок містить тільки одну транзакцію для себе) , а монтаж нового блоку, правочинів, які вони мають намір шахти. Іноді вони знаходять хеш-рішення за цей короткий проміжок часу і, отже, ефір порожній блок для збору блокової субсидії.

Це має сенс, тому що дотації в даний час набагато вище, ніж сума всіх зборів по угоді.

Хоча Шахтар міг бути навмисно видобуток порожні блоки, щоб спробувати і затримка підтвердження операції, малоймовірно, так як вони просто позбавляють себе збори та передає ці гроші на "Шахтар" у наступному кварталі.

+651
Ashton Remi Hunter 21 бер. 2016 р., 16:09:17

Щодо Біткойн-форумах.

+616
JDWK 4 вер. 2011 р., 22:57:29

SegWit не зберігає простір, як такої.

Що він робить:

  1. З точки зору неоновленою вузол, він вчиняє правочини , здається, менше. Свідок частиною не визнається або вважається за попередньо виделкою вузлів, так їх більше поміститься в блок.

  2. З точки зору модернізованого вузла, розмір блоку розраховується по-різному. Меншу вагу присвоюється даними свідком відомості, що не були свідками даних. Тому для цілей розрахунку, операції SegWit вважається легше, ніж не SegWit угоди. Так що більше їх пускають на блок - але фізичний розмір блоку даних збільшується в результаті.

SegWit буде впроваджуватися, тому що вирішує ковкість і т. д. Але це також дає можливість збільшити граничний розмір блоку (щоб більше угод), не вимагаючи жорсткою вилкою, і цю можливість було вилучено, у результаті чого описаний вище.

+558
Zishan Khan 15 лист. 2012 р., 15:59:13

Зв'язування даних є єдиним способом є які-небудь питання про конфіденційність. Коли ви робите угоди з біткойнами, товари чи послуги, які ви замовили буде потрібно мати адресу доставки. Також, якщо ви посилаєте ваш BTC на будь торгівлі, обслуговування або обміну, який має свої персональні дані, буде припущення, що відправник є власником використовуються входи і людина, що у них є записи. Немає шляху навколо цього.

Крім того, питання, який існує для всіх криптовалют, ви, можливо, забажає розглянути питання про виконання деяких налаштувань конфіденційності тут для гірничодобувної установки. Хороший рада не порушувати закон.

+508
user298038 29 трав. 2016 р., 06:58:24

Може бути, одне з питань, який дослідники намагаються вирішити в протоколах блокчейн, як і Bitcoin або Эфириума-зняття / зменшення "комісійні". Однак, якщо ми порівнюємо блокчейн плата за угоду з традиційної централізованої банківської протоколами (Visa або MasterCard), яка має більш доступним, плата за угоду? (Або будь дорожче? блокчейн (биткоин/Эфириума)? або Віза/Мастеркард?)

+456
Allen Atallah 15 лип. 2018 р., 10:06:21

Що рекомендований спосіб почати тестування ядра биткоин-коду.

Заздалегідь спасибі, Джим

+342
lnjuanj 11 серп. 2018 р., 05:04:15

Є дві проблеми з вашим розрахунком:

  • Ви припускаючи, що ви як виробник і продавець (виробник або при покупці і продавець при продажу, або бере на покупку і на продаж), яка може бути правдою, але не завжди може
  • Ви знаходитесь розрахунку мита виходячи з ціни придбання (яка не є точною, оскільки відповідне виробник/продавець плата-це відсоток від продажної ціни теж).

Ваш розрахунок має сенс тільки якщо ви в даний час стягується як виробник і продавець-збори і ваш buyPrice == sellPrice. Який ніколи не буде = 0, тому що якщо Ви є купівля і продаж за тією ж ціною, то ви втратите на збори.

Якщо обидва замовлення були творець замовлень ваш розрахунок буде такий: Беззбитковості буде при: (sellPrice * (1 + виробник)) - (buyPrice * (1 + Чайник)) = 0

Якщо купити чайник був порядок і продати покупець замовлення: Беззбитковості буде при: (sellPrice * (1 + консьєрж)) - (buyPrice * (1 + Чайник)) = 0

Потрібно розширити ці сценарії для всіх 4 можливих перестановок виробник/продавець зборів.

+286
kaibuki 16 січ. 2010 р., 02:41:11

То ж і тут. Радий чути, що я не самотній, але все-таки цікаво, що відбувається. Ви використовуєте поч або Windows для майнінг? У мене є клунь на Windows і установка на поч і як показати в автономному режимі, але хешування нормально.

У мене є установка, яка працює вже кілька тижнів нормально, а сьогодні він показує він перезавантажується 5 разів. Цікаво, якщо nanopool виникли питання або щось.

+266
user171883 15 лист. 2011 р., 18:57:23

Якщо у мене є доступ до валюти-конкретні змінні/масиви даних для будь кріптовалюти вибір (див. нижче), як мені вирахувати, які кріптовалюти (з фіксованого набору, скажімо, 3-5 альткоинов-sha-256 і Scrypt тільки) буде найбільш вигідніше добувати в даний момент часу?

Дано: складності, хэшрейт (мережі), блок графа, блок часу, блок нагороду, курс, обмін і обсягу.

Щоб бути більш конкретним, мені цікаво, що математика буде йти в розрахунок очікуваних надходжень/(МЗ/сек) для кожної кріптовалюти з цими даними? Я не повинен просити щось на зразок http://www.coinwarz.com/cryptocurrency/ яка приймає свої власні пристрої хеш швидкість і енергоспоживання:потужність співвідношення витрат для визначення індивідуальної рентабельності, я кажу про загальні розрахунки, де вихід на очікувані доходи/(МЗ/сек)'

(Я не впевнений, наскільки складний розрахунок, як це, тому я не прошу точну математику або що-небудь, де/як почати з такою проблемою)

+238
user209953 5 лип. 2019 р., 23:01:40

Коли я намагався дістатися https://www.bitaddress.org з Firefox, я був перенаправлений на https://www.bitaddress.org/bitaddress.org-v2.7.2-SHA1-364542f1ccc5777c79aebb1692a6265cf3e42e7e.html і отримав сертифікат безпеки попередження:

enter image description here

То ж перенаправлення сталося з хромом, без будь-яких попереджень безпеки.

Є проблеми безпеки з bitaddress.org?

+230
Iceman1hu 25 черв. 2010 р., 20:43:15

Регулярні вузлів, за замовчуванням, тільки підтримувати баланс в'яжуться за адресами у власний гаманець. Ви можете додавати кожен адресу на гаманець як годинник-лише адреси, або побудувати свій власний індекс на верхній частині сайту шляхом сканування кожного з блоків та вилучення даних з нього.

Є кілька виправлених версій вузли, такі як підтримка проникливість дослідників, які також підтримувати індекс адреси для прискорення операцій Explorer до. Однак, ці версії рідко до дата.

+197
Grant LeSueur 14 серп. 2013 р., 19:34:35

Я новачок в биткоин намагаюся освоїти гірнича справа. Я знаю, що для того, щоб отримати значення (заголовок) в хеш, ви називаєте Getwork. Я бачив биткоин вікі-сторінки і читати відповідні теми на різних форумах. Що я хочу, хочу знати, що вимагається, перш ніж зробити дзвінок Getwork? Зокрема, наступні:

  1. Який URL-адресу для виклику з якими параметрами?
  2. Я розумію, це виклик REST. Чи Можете ви підтвердити, що це так?
  3. Ви повинні бути зареєстровані, перш ніж зробити дзвінок?

Будь ласка, розміщувати якісь корисні посилання, які можуть допомогти.

+188
exbluesbreaker 2 черв. 2014 р., 01:07:36

Переконавшись, що гаманець не робить часткового резервування вимагає співпраці з його боку (і його користувачів), і я сподіваюся, що в майбутньому більшість буде співпрацювати таким чином.

Кожен користувач підбере унікальний ідентифікатор (який може бути пов'язаний з якою-небудь інший ідентифікуючої деталі, якщо вони хочуть, чи ні, якщо вони хочуть, щоб їх право власності було відомо публічно), і гаманець буде відкритий список балансі кожен ідентифікатор, округлене до підвищення анонімності. З цієї загальної суми може бути розрахована, і кожен користувач може переконатися, що його власна запис у списку, щоб переконатися, що він не заниження. Час від часу гаманець буде рухатися всі монети в одній транзакції на адресу(а) доказово його власного, таким чином він може показати, що він все внесені монети під його контролем.

+182
Akash Kothawale 3 лип. 2019 р., 03:29:17

Я скачав весь bitcoiin блокчейн на мій зовнішній підключений диск, як показано нижче, і названий bcore каталог.

Потім я зробив симлинк на цю папку, як це в моїй домашній папці (~) розташування :

ЛН-з /тугриків/ХХХХ/bcore .биткоин

Потім я побіг .bitcoind, але я думала, що я скачав весь блокчейн. Звідки я знаю, якщо його просто синхронізацію з тим, що я вже скачав або це буквально знову завантажити всі? Чи є спосіб просто пропустити перевірку блоків, якщо це те, що він робить. У мене немає часу, щоб чекати кілька годин на це, так як я вже чекав 23 години вже скачати блокчейн.

Є файл можна просто завантажити, де він пропускає перевірка блоку?

Також ще одна причина, чому я думаю, що його завантаживши його знову, тому що коли я біжу з Bitcoin-Qt на дні він каже: "синхронізація з мережею", яка залишає мене трохи збентежила.

enter image description here

+164
Awvk183 26 лип. 2016 р., 16:59:21

У теорії, це було б ідеально, якщо вашою метою є виключно отримання транзакції з моєю.

Болить permissionless гірничо однак це вимагає знаючи, як дістатися до шахтарів безпосередньо. Видобуток призначений для permissionless бізнесу, доступні для людей з правильного обладнання. Ваше рішення вимагатиме публікації IP-адрес шахтарів для всіх творців угоди.

Болить відправника конфіденційності, було б також боляче конфіденційності, як шахтарі хотіли дізнатися ip відправника транзакції творці, можливо, дозволить їм на Цензоре на основі цієї інформації.

Не ретрансляції транзакцій не досягнете набагато гранична вартість перекладки кожної угоди для кожного вузла низька, так як впровадження алгоритмів як BIP152 (компактні блоки). Припускаючи, що угода в кінцевому підсумку буде все одно добували, що угоду повинен досягти кожен повний вузол в кінцевому результаті (як частина будівлі). Передаючи його як окрему попереду транзакцій час нічого не коштує, якщо реле блоку можете звернутися до більш ранньої операції, а не. Є деякі витрати, пов'язані з повідомлень інв-що може бути знижена, без зняття реле проводки.

Болить блокують швидкість поширення і, нарешті, тільки мовлення угоди шахтарям безпосередньо погіршить блоку швидкість поширення дуже істотно. Сучасні блокові протоколи реле (як BIP152 та волокна) спираються на сайти, знаючи, що основна маса транзакцій блоків заздалегідь, щоб швидко реле цих блоків.

+157
thatgeeman 25 січ. 2014 р., 15:02:12

Це буде статистична аномалія, якщо цього так і не сталося час від часу.

З басейнами, має понад 20% або близько того, вони зобов'язані знайти 6+ послідовних блоків, кожен зараз і потім.

Це не проблема. Вони не можуть зловживати або пошкодити систему такою, тим більше, що вони можуть не планував для такого роду речі, щоб це сталося випадково. Навіть якщо б у них 30%, це все-таки рідкісне явище (як менше, ніж раз на тисячу спроб).

+111
user54493 27 лют. 2011 р., 19:31:35

Адреси NXT мають тільки 64 біт. Тому знайти ключову фразу, яка відповідає його займе в середньому 2^63 рази.

Але як тільки ви посилаєте операції адресу, адресу отримує постійно замкнені на публічний ключ, який ви використовували, щоб здійснити операцію. Відкритого ключа складає 256 біт. Так що тепер навіть якщо хтось тріщини адресою, вони не можуть зробити нічого, поки вони не зламати відкритого ключа.

+107
Allie Freidrichs 30 жовт. 2013 р., 11:36:21

Я новачок в Bitcoin, і я розглядаю, що дозволяє людям платити за програмне забезпечення з ними. Перш ніж я продовжу, я хотів би прояснити деякі речі. Мій погуглити не дай мені відповіді, які я був після.

Я розумію, що ви можете створювати нові адреси для кожної транзакції. Сказати, що я 1BTC приділено і 1BTC виплачена Б.

На вкладці Огляд биткоин-клієнта за замовчуванням, баланс буде відображатися як 2BTC. Я можу тільки припустити, що він просто склав усі суми на адресу Б?

Але коли я відправити 2BTC на адресу C, це створити новий 'адреса відправника' X і перейти на суми від A і B в X, а потім відправити на C або відправити дві угоди по одному від кожного рахунку A і B?

+76
Keren Ruben 31 лип. 2019 р., 17:05:30

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil