Як визначити допустимий адреса марнославства префікси для будь-якого початкового чистого байт?

Питання навіяний цим.

Існує кілька сполучень букв, які ніколи не буде пред'явити дійсний марнославство префікс адреси для різних мережевих байт. Наприклад, для чистого байт 52 (свій Namecoin), не можна створити адреси, що починаються з

На, НБ, НГ, НД, нє, НФ, НГ, НГ, Н, НЖ, ПК, Н, НН, не, ПП, ПД, НР, НС, НТ, Ну, НВ, НВТ, Пх, Пу, NZ, за нл, Нм, ПН, ПП, ПД, НР, НС, НТ, ну, Н, НВ, в NX, Нью-Йорк, Нова Зеландія

Наведений сайтів, таких як марнославство басейн , що аутсорсинг марнославство адреси створення, створення чорного списку префіксів адрес для кожної чистої байт буде складним завданням. Як можна визначити допустимий діапазон префіксів адрес, які можуть бути створені з будь-чистої байт?

+52
D Sargeaunt 21 квіт. 2015 р., 09:07:12
27 відповідей

Дорогі Якщо PHP-скрипт, і Биткоин гаманець на одному комп'ютері, не шифруючи посилання треба? як включити SSL на:rpcssl=1

+907
korol534 03 февр. '09 в 4:24
один-ко-багатьом система зв'язку зазвичай використовується для спілкування, але також використовується і який крипто-валютою клієнтів щоб їх клієнтське програмне забезпечення, щоб знайти інших клієнтів.
+875
user316904 13 бер. 2012 р., 23:32:04
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене багато адрес, організованих під етикетку.
Є команда, щоб показати сума доступна під етикеткою ? (Або адреса)
Я будую платіжний шлюз і мені потрібно отримати сума адреса thats, чому я не можу використовувати listreceivedbylabel.
Я теж не можу покладатися на блоці API для дослідників.


+805
JoshMeech 31 лип. 2015 р., 17:55:08

Ви не повинні зазнавати будь-яких технічних складнощів, прийом/відправка Bitcoin, який ви купили за $30 або $3000 не буде мати значення для вашого гаманця. Багаторозрядні ваш гаманець буде просто сказати тобі найкращого наближення вартості в доларах США ваш Bitcoin, який не може бути тією ж ціною, що у вас в биткоин для.

Як сказав Нік, переконайтеся, що ви купуєте биткоины за розумною ціною. Зробіть своє дослідження і ви не будете обмануті. Порівняння цін на місцях, як валюти, біржі, і coinmarketcap.

+796
JustinFreid 8 серп. 2018 р., 20:09:55

Я чув, що це не гарна ідея, щоб приймати платежі PayPal в обмін на Bitcoin. Чому?

+754
ekhandekar 5 лист. 2014 р., 07:11:07

Ви завжди будете мати 0.001 БТЦ, буде ціна коливається чи ні. Беручи биткоин, ви 'купити' БТД екосистеми, місії, мережева і т. д., і тому більшість людей в тому ж просторі) вважають, що ціна биткоина різко збільшуватися в майбутньому, в силу нечисленності і дефляційної грошово-кредитної політики.

Тому, наприклад, піца, яка була продана за 10 000 биткоинов, в майбутньому ви будете мати певну кількість биткоинов, яке може коштувати більше, ніж ви заплатили.

Отже, висновок, ви можете використовувати його в якості валюти, щоб прийняти платіж, і більшість людей у цій ситуації припустити, що ціна піде вгору, і вони або використовувати його в якості ощадний рахунок або купити інший матеріал з биткоин, а також.

+743
Oyey Presbitero 9 груд. 2010 р., 01:00:12

Ні, жодна з цих речей допоможе.

Єдине, що дійсно впливає на ваші шанси це ваш хэшрейт, та заходи, які ви описали, не роблять нічого, щоб допомогти йому.

Одна інша річ, яка може зробити дуже невелика різниця (< 1%) затримка: час, необхідний для отримання нових кварталах від мережі або від вашого басейну), і відправити свій. У малоймовірному випадку, що ви знайти блок дуже близько до того ж часу, як хтось інший, це б трохи збільшити шанси, що ваш блок отримав першу іншими шахтарями, і тим самим зменшити ймовірність того, що він є сиротою. Але якщо сервери басейн правильно працювати, вони повинні робити це досить ефективно. Може бути, швидше, ніж ваш власний повний вузол буде.

У relayfee не має відношення до гірничодобувної промисловості. Якщо що, ви захочете її збільшити, так, що ви передаєте менше угод і таким чином зберегти пропускну здатність для прийому і відправки гірничих робіт. Але цей ефект, ймовірно, буде все одно мізерно мало.

+671
BugHunter 14 груд. 2019 р., 20:00:26

В додаток Coinbase API документації сказати:

Якщо точки даних легко доступні, ваша відповідь може містити як багато, як 300 свічки і деякі з цих свічок може передувати заявлена вартість запуску.

Так що, схоже, потрібно розібрати і видалити зайві дані, якщо ви не маєте потребу в цьому.

+589
user755318 27 трав. 2017 р., 12:44:17

Як описано в біп-113. Не останні 12 блоків наблизити нас до одного-зміщення години (тобто 120 хв, медіана 60)?

+588
kykong 24 груд. 2011 р., 04:50:53

Мабуть, з ранку сиджу, ручки закриті ключі для вашого гаманця, яка дозволяє їм легко справлятися купівля і продаж.

Як Coinbase є розміщеного гаманець, ми не надаємо користувачам з їх закритих ключів; це може перешкодити нам скористатися нашою безпечної холодної технології зберігання, щоб захистити ваші биткоины.

Хіба це не саме те, що МФ Gox зробив, перш ніж він був зламаний?

+580
Shankar Prasad Gautam 18 квіт. 2019 р., 22:35:04

У мене в MultiBit гаманець з 2 адрес і звичайно 2 закриті ключі.

Я показав, поточний баланс, що містяться в гаманці, але немає пробою цього рівноваги, згідно з якою адреса/ключ тримає точно, скільки його. Схоже, дивним недогляд не показувати цю інформацію?

Я можу пройти через журнал транзакцій і побачити операціями, пов'язаними з кожного адреси, і тим самим визначити, скільки балансу пов'язаний з кожного адреси, але це важка робота для людини і прогулянка в парку для комп'ютера! Так чому не зробити це?

Чи я щось пропустив?

Будь-які ідеї?

+570
Setily 16 трав. 2018 р., 23:37:14

Я думаю зробити торговий центр на основі платіжної системи Bitcoin.

Але, як ви всі знаєте, биткоин ціна, ринок відчуває різкий стрибок, і сьогодні падіння і він також буде продовжувати змінюватися в майбутньому.

У цій ситуації, як я повинен зробити мій торговий центр, використовуючи биткоин ?

Існуючі центри, використовуючи биткоины приймаєте ?

Я повинен змінити мої ціни продукту в будь-який час ринкова ціна биткоина, таких як MtGox і BTC-E-це змінило ??

Хто-небудь є ідеї про це?

+568
Junaid Arshad 1 лист. 2017 р., 21:08:55

Я думаю, що ваш сценарій буде працювати, якщо у вас є спосіб мовлення адреса ELB (або бажано запис CNAME) до відомим особам по мережі. Наприклад, ми знаємо з попередньої відповіді "кілька імен хостів (таких як dnsseed.bluematt.я) стверджував, що рішучість список IP-адрес, відомих запущена вузлів". (bitcoin.stackexchange.com/a/3537/44818).

+555
Meng Wang 20 серп. 2014 р., 17:44:34

Є форк Биткойна під назвою Tenebrix , які стверджують, що процесор-доброзичливий і GPU-упорний (з урахуванням видобутку). Вони кажуть, що це тому, що вони використовують алгоритмі Scrypt і SHA256 замість. Від того, що я читаю, скрипт схожа з файлом bcrypt або PBKDF2 з тим, що це просто багатоступеневу схему. Якщо це просто більше раундів те, що вже швидше на GPU у порівнянні з CPU, то не N раундів все ще буде швидше на GPU у порівнянні з CPU або я щось пропустив, властиві скрипт, який руїни ГПУ ефективність?

+504
Ian Sherman 30 серп. 2012 р., 17:47:56

Я скачав програму гаманець з electroncash.org версія 2.9.4. Я тут перевів трохи биткоины з blockchain гаманець з допомогою друидских до мого нового ВСН гаманця і через кілька хвилин, побачив мої маркери в порядку.

Потім через 2 дні, коли я знову загорівся програмного забезпечення, мій пароль не працює!

Чи Можете ви допомогти мені? Я отримав насіння фраза, але як її використовувати? Коли я запустіть програму, тільки гаманець вибрати default_wallet. Я також бачу поле Пароль трохи нижче випадаюче меню, щоб вибрати свій гаманець. Я також спробував увійти в насіння фразу в полі "Пароль".

+496
Shahul3D 9 серп. 2015 р., 22:52:02

Я перевірю Міки API-інтерфейс. Це безкоштовно, не має обмежень по швидкості, і дає вам більше історичних даних (безкоштовно), що робить CoinMarketCap, доступних на найдорожчих плануванням.

Міки безкоштовних (і платних) обмін крипто API даних поставляється з десятками кінцевих точок, включаючи кінцеві точки, які повертають нову міні-діаграму, валютний курс, весь час (АТН), та надання даних. Також включені історичні відомості свічки/Свічки OHLC для парного трейдингу cryptoasset на біржах, як Bithumb, Binance, Bittrex, біржами, Bitflyer, ворота.Іо, компанія професійний/GDAX, Близнюки, HitBTC, Кракен та Poloniex.

Одна помітна відмінність між API і змагання економіки полягає в тому, що Мікі продукт без обмежень швидкості. Наприклад, CryptoCompare і API CoinMarketCap всі обмежити кількість інтерфейс програмування додатків дзвінки, що можна зробити за хвилину, в той час як економіки в даний час не накладає таких обмежень.

Розкриття: я-один із засновників наук.

+495
rajen 1 серп. 2017 р., 05:56:44

Для Java, подивіться на validateAddress(string) метод цього класу: https://github.com/jim618/multibit/blob/master/src/main/java/org/multibit/viewsystem/swing/action/Validator.java

+459
Shaek 23 лип. 2012 р., 18:50:51

Я скинути блокчейн близько 5 разів за тиждень і досі нічого

Я підвищений у MultiBit гаманець версія 0.5.15 і все одно нічого.

Будь-якої ідеї чи допомога буде прийнята з вдячністю!!! :-)

+457
Joan Luetkemeyer Irwin 25 січ. 2013 р., 01:42:06

Я думаю, що краще перевести на гаманець, ви керуєте першим.

Це дає вам повний контроль угоди, ви відправляєте здійснити оплату ТП постачальником. Це може бути важливим у деяких ситуаціях. Наприклад:

Коли продавець дає вам платіжний адресу, він може прийти з умовою відправлення платежу протягом певного проміжку часу (1 година, наприклад). Якщо ви купуєте у банкомат, оператором банкомата може тільки відправити транзакцію на оплату всіх клієнтів кожні пару годин. Так що якщо ви спробуєте заплатити постачальнику безпосередньо з банкомату, сторінці оплати постачальник може час, коли оплати підтверджується. В цьому випадку, вам, ймовірно, доведеться зв'язатися з їх службою підтримки для вирішення вашого замовлення.

+450
Matthew Blair 21 груд. 2012 р., 23:46:41

Це сталося тому, що мережа була повною і Техас довелося низьку плату, так що він отримав видаляються з бази даних блокчейн mempool через деякий час.

Але як бачите є https://www.blocktrail.com/BTC/tx/911e63f1e674bc5ca50f39a3003e5a08307e04bfbdb3aa50f59fe3bc4f56a2b3 попередній Техас, який залишився непідтвердженими було витрачено знову ж таки з того ж входу, але в цей раз, з адекватну плату, щоб дозволити шахтарям процес в розумні терміни.

Якщо ви спочатку перевірте проводку ссылке https://www.blocktrail.com/BTC/tx/172bbca8d4bad4401e9d732daf01c8c2e13319032cbb03573455e49d3a271e5e ви можете помітити напис "подвійних витрат" в "підтверджень" і трохи нижче що це Техас, де цей вхід був "двічі проводив".

Зверніть увагу, це "псевдо подвійних витрат" справи фактично жодної монети витрачаються в два рази.

+415
ChristopheLynch 2 квіт. 2010 р., 18:46:47

Що станеться, якщо хто-то не скопіювати і вставити ", щоб" правильно адресу?

Наприклад:
Якщо мою адресу 1xxxxxxxxxxxxxxxA

і людина намагається відправити гроші 1xxxxxxxxxxxxxxx
(Примітка відсутній останній алфавіт)

транзакція пройти і монети будуть втрачені?

Спасибі! Райан

+415
tomstuder 20 лип. 2012 р., 03:21:25

Я знайшов відповідь: використовувати TeraCopy і виберіть старше тільки коли його запитали про заміну призначення файлів. Та просто щоб бути впевненим, що все оновлюється як треба, я перевіряв отриману папки резервного копіювання, запустивши Біткойн-вузол на ньому, і все було нормально.

+297
Mbloflin 15 лип. 2019 р., 01:31:29

Я знаю, що при виборі операцій з підтвердженнями, перший набагато краще, ніж провести операції з 0 підтверджень прямої.

Але чому?

+267
Sunny Taksande 24 вер. 2019 р., 21:57:23

Спробуйте ввести у вікно пошуку Шукач "биткоин". Впевнений, що ви побачите "биткоин Qt з логотипом" перший у списку знайдених файлів. Перетягніть його в кошик і потім очистити його. Таким же чином видалити всі файли програми з "биткоин" слово в своїх назвах. Це не обов'язково, що бібліотека буде містити основний папці Биткоин, тому я видалив ядра биткоин додаток таким чином.

+193
Jack London 15 груд. 2015 р., 21:55:01

Якщо операція була зроблена через веб-сайт третьої сторони (наприклад, En електронний гаманець або обмін), ви могли б спробувати зв'язатися з власником сайту і попросити логи, якщо такі є.

Протокол Биткоин не записує сама по собі ця інформація.

+162
user12862 14 жовт. 2016 р., 14:23:22

Це питання було поставлено кілька разів у різних місцях, і ніхто не висунув доказів подвійної атаки. Це, звичайно, можливо, що ніхто не пристає з таким нападом, тому що все одно чекає підтвердження.

Ваш правильний аналіз. Ви можете діяти на меншу кількість підтверджень з тим же рівнем надійності при моніторингу мережі з декількох точок-в ідеалі як можна ближче до, як багато великі гірничодобувні басейни, як це можливо. І якщо хтось коли-небудь вдалося в результаті такої атаки, ви б незаперечні докази-конфліктуючі транзакції.

Цікаво, якщо майнінг пули будуть готові надати веб-сторінку, де перераховані операції, які вони мають намір включити в наступний блок (припускаючи, що вони здобуті один раз тоді). Якщо кілька великих пулів зробив це, що дозволить вам отримати значно більш виразно, що не було ніякої конфліктної трансакції в мережі. Якщо дві найбільші басейни мають ваших угод і жодна з басейни мають конфліктуючі транзакції, ви можете бути майже впевнені, що ви в безпеці, навіть без підтверджень.

+156
Russell Nash 27 груд. 2018 р., 17:13:42

Я хотів би створити psbt, використовуючи walletcreatefundedpsbt витрати непідтверджені ouptputs. Це можливо?

Коли я називаю, що RPC команди з 0 підтвердив, балансі, але з достатньою непідтверджені результати, я отримую повідомлення "недостатньо коштів" помилки.

Заздалегідь спасибі!

+83
user97236 21 груд. 2012 р., 01:45:15

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil