Повторне використання однієї адреси на одному/різних одержувачів на компроміс безпеки?

Чи є різниця, якщо я повторно використовувати один і той же биткоин адресу одного одержувача або іншого одержувача?

Наприклад, я зробив операцію з Алісою з моїм адресою АВС.
Потім...
Сценарій: я зробив 2-ой операції з Алісою (ще раз), використовуючи ту ж адресу Абетка.
Сценарій б: я зробила 2-ой операції з Джоном, використовуючи той же адресу Абетка.


Обидва сценарії ставить під загрозу безпеку мою адресу АВС так само, або сценарій буде в збиток безпеки набагато менше?

Іншими словами, чи Може атака/злом буде зробити на мою адресу використовується ким-небудь або просто одержувачем/контрагент угоди?

Примітка:
Це не питання анонімно/приватна. Це питання про безпеку/компроміс.

+511
Toqeer 18 черв. 2017 р., 12:42:01
37 відповідей

Я встановив bitcoind на моєму сервері Linux. Досі він скачав блоки 0-386561 за биткоин-Кінк getinfo.

Я пішла на випадковий блок в цьому діапазоні, і нахапався цієї угоди:

TXID: a3d7b336b5e1024de75c21612bc8af7f4b30e05ccb863a438463fda4034d34db

Я хочу перевірити, скільки підтверджень цієї транзакції, використовуючи мій bitcoind з допомогою команди CLI.

Так що я набрав биткоин-CLI і gettransaction a3d7b336b5e1024de75c21612bc8af7f4b30e05ccb863a438463fda4034d34db.

Він дав мені це: enter image description here

Може хтось будь ласка, поясніть, що не так??

+968
valkirilov 03 февр. '09 в 4:24

по-перше, налаштування ядра биткоин серверного API на ваш комп'ютер.

після установки PHP-Curl для сервера Apache.

потім дотримуйтесь посиланням: Ен.биткоин.він/Вікі/PHP_developer_intro

покладіть команди API як ім'я функції, і якщо є які-небудь параметри, потім поставити в параметр функції. я сподіваюся, що це буде працювати.дасть вам результат у форматі JSON.

Повинні на свій дисплей помилок в РНР.Іні

+920
Balderman 6 лют. 2011 р., 20:12:28
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я намагаюся увійти в мій MultibitHD гаманець і сказати пароль не розблокувати гаманець. Можливо я забув пароль, але у мене таке відчуття, що я використовую правильний пароль.

У мене є 18 слів щоб відновити гаманець (я шкодую, що зробив це 18 слів, я повинен 12 слів, щоб я міг імпортувати його, використовуючи інший гаманець), але ось що відбувається, коли я намагаюся відновити пароль:

enter image description here

enter image description here

enter image description here

Він просто застряє на останній сторінці, нічого не відбувається. Протягом багатьох років я завжди нарватися на такі проблеми, як цей з MultibitHD, зазвичай я можу відновити його з хоч слова. На цей раз я не можу. У мене є близько €100 биткоинов тут це проблема. Я спробував відновити гаманець з точки резервного копіювання, але це не спрацювало. Є що-небудь ще я можу зробити?

+919
Wisdom Wisdom 11 трав. 2010 р., 14:34:31

На сторінці сльота басейну:

Басейн тепер підтримує довгі опитування і NTime прокатки. Старі шахтарі мають багато проблем з тими новими можливостями, які можуть негативно вплинути на ваші нагороди. Будь ласка, оновіть ваш шахтарів до останньої версії!

Що NTime прокатки і окказиональной середній пробіг для мене, як мінер? А що шахтарі підтримують його? (+варіанти)

+873
Sipke Schoorstra 6 серп. 2017 р., 22:35:52

Схоже, в деяких місцях ви використовуєте тестовому режимі адреси (tprv.., м..) і в інших місцях ви використовуєте mainnet адреси (xpub.., 1..). Якщо ваша програма чекає одне, а отримує інше, то ви, ймовірно, є деякі проблеми (наприклад, Электровый не дозволю тобі натисніть кнопку "Далі"). Переконайтеся, що все програмне забезпечення ви використовуєте налаштований, щоб дати вам бажаних результатів.

Див.: https://en.bitcoin.it/wiki/List_of_address_prefixes

+863
timstott 24 груд. 2019 р., 01:18:28

Так як биткоин-це програмний пакет, який включає в себе "живі" гроші (оскільки будь-яка валюта "Реал"), я знаю, є серйозні стимули для несумлінного люди, щоб побудувати бекдори в програмне забезпечення, пов'язані з Bitcoin. Наприклад, розглянемо поточний попередження в IRC#биткоин: "...всі ключі були згенеровані з brainwallet.org слід вважати скомпрометованими" (бекдор був, мабуть, побудований в програмне забезпечення, хоча у мене немає конкретних деталей).

Так як я вважаю, що будівництво другої биткоин-вузол для себе (мій перший був в арці з використанням офіційного пакету), на цей раз в Лінукс Мінт 17.1 (заснований на Ubuntu 14.04) з допомогою неофіційного биткоин ППА, я прийму до уваги попередження, яке я зазвичай звільнити без особливих роздумів у використанні Дебиан/Убунту/Мінт ППД: "ви можете оновити систему з непідтримувані пакети з ненадійних ППА, додавши НПА:биткоин/Bitcoin на джерела програмного забезпечення вашої системи." (акцент не в оригіналі)

І так, перш ніж я використовую цей ППА, я думав, я хотів би запитати Тут, Якщо хто-небудь ще використовував цей ППА (який тільки нещодавно переглядав Метт Корало на 2015-02-18), і якщо ви знайшли якісь конкретні проблеми з ним?

Як я думаю про себе, мені цікаво, якщо я повинен дивитися на контрольну суму MD5 і/або порівняння вихідних файлів, використовуваних в НПА в порівнянні з оригінальною биткоин основних джерел. Я не знаю; може бути, це занадто параноїк, але мені цікаво, якщо інші використовували цей PPA і якщо це так, якщо вони порівняно з оригіналом вищестоящих джерел.

Я розглянув це питання в https://askubuntu.com/, але я думаю, що він краще підходить для цієї м/співтовариства, тому що це менше про Ubuntu (я думаю, що цей НПА можуть бути використані в багатьох різних дистров, що всі вони засновані на Ubuntu, як мій м'ятний дистрибутив) і більше про Bitcoin.

+835
Jenny Mac 11 квіт. 2014 р., 07:49:29

З іспитовим і помилка, я знайшов це :-)

Префікс для API https://test-bch-insight.bitpay.com/api

Наприклад: https://test-bch-insight.bitpay.com/api/addrs/2MzrMhMEPN9KYsZHgijMqekPa8kmvwsuEVm,2N1w811DgtWzjHdwtP1zzbXqJdh9vNK3sk9,2N3rs2KJBYxZQifg5TY6Bjb8CGcvmYTppsg/utxo

+794
Thanh Tan 12 квіт. 2017 р., 07:23:30

Шахтар, який створює блок, отримує винагороду і гонорари, які знаходяться в цьому блоці.

  1. Що станеться з іншими вузлами, щоб не створювати блок. У їх випадку, не будуть вони отримати які-небудь винагороди, а також будь-яких зборів? Як вони виживають?

  2. Як я розумію, при створенні блоку, всі шахтарі почати все заново знаходячи рішення для створення такого блоку. Може шахтарі вибрати, які угоди перевірити? Якщо це так, то всі блоки цього часу, вони однакові?

Спасибі!

+780
Vaibhav Rekhate 15 лист. 2012 р., 01:23:45

Мабуть, щоб отримати ЕКП команда removeprivkey вам знадобиться побудувати біткойн-клієнт, який включає в себе тяги #220 (який був включений в основну). Остання версія (на даний момент версії v0.12.1) містить цю функцію.

Тут представлені інструкції, щоб зробити це:

Крок 1. Резервне копіювання вашого гаманця. Ви виконуєте операцію гаманець тут, ... і робити речі, які ви, можливо, не хотів.

Запустити біткойн в якості сервера, наприклад,

$ ./биткоин-qт -сервер

Тоді

Якщо ти зашифрував свій гаманець, вам буде потрібно відкрити його для RPC

$ ./bitcoind walletpassphrase [рядок] 1000

Тоді

$ ./bitcoind dumpprivkey [биткоин адреса]

Потім скопіюйте та вставте секретний ключ, які вона надає. Тоді

$ ./bitcoind removeprivkey [приватний ключ]

Потім закрити биткоин-на Qt.

Після цього

$ ./bitcoind -пересканувати

+773
marsel66 16 лип. 2013 р., 03:26:41

Я почав інвестувати в биткоин близько року тому, зробив невелике дослідження і вирішили мінувати не варто, тому що шанси знайти биткоин. Останнім часом я почав бажаючи перевірити операції народами з-за високих цін на Bitcoin і тому що від мого розуміння, якщо ви перевірити операції ви отримуєте невеликий розріз для роботи вашого комп'ютера.
Найсмішніше, що я досі не знаю, чи хочу я моє, я не можу кинути мій комп'ютер підключений до інтернету весь день і це процесора пов'язана, але з дослідження я зробив, я під враженням, що для того, щоб перевірити операції я повинна бути видобуток, а також. Так що я думаю, моє питання, я можу перевірити операції не намагаючись добувати Bitcoin, я можу зробити це тут і там, коли мій комп'ютер вільний і підключений до інтернету, і чи є ресурс, я повинна читати, щоб допомогти мені? Дякую за допомогу, вибачте за нубский питання.

+772
2disbetter 7 груд. 2013 р., 07:44:27

Це, звичайно, вже через vbytes; все інше не має сенсу. Практично скрізь основний звіти про операції биткоин розмірів, вони повідомили в vbytes (для non-segwit угоди, 1 vbyte = 1 байт, тому він був прозорий і сумісних).

Однак, блок Біткойн-ядра використовує "BTC за 1000 vbyte", а не більш загальний "сатоши в vbyte".

Ядра биткоин повідомили feerate з 0.00123456 БТЦ/КВБ відповідає 123.456 СБ/vbyte.

+753
Korli 31 лип. 2014 р., 21:42:11

btcarmory.com є кращим варіантом для використання.

bitcoinarmory.com не оновлювався з версії .96 був звільнений.

+733
RSB 23 трав. 2017 р., 05:52:24

У протоколі правил для підтвердження транзакцій він каже:

Правило 9:

Для кожного входу, якщо зазначений вихід існує в будь-якій іншій Техас в басейн, відмовитися від цієї угоди.[5]

Я припускаю, що коли вузол отримує транзакцію, він повинен перевірити його, що застосовують ці правила, Перш ніж додавати його в пам'яті басейном і відправте його. Також шахтарі будуть тільки додавати транзакції в блоки, якщо вони будуть підтверджені, тобто, вони знаходяться в пулі пам'яті. Будь ласка, поправте мене, якщо я помиляюся.

Припустимо я транслювати транзакції за таку низьку плату, що не Шахтар готовий додати його в блок, але це діє, вузли, які отримали це підтвердив і шахтарі також перевіряються його, але він застряг у підвішеному стані, це не в будь-блок, так що одержувач не може посилатися на які-небудь вихід в цій угоді.

Чи є спосіб повторного витрачання матеріалів, зазначені в цій угоді? Я думаю, мені доведеться чекати, поки транзакція видаляється з пулу пам'яті шахтарів, але я не впевнений. Якщо це правда, як довго це триватиме?

+652
MikkoAttila 30 квіт. 2018 р., 14:03:12

Я не зміг знайти відповідь ніде, так що я запустити потік.

  1. Як зробити майнінг пули підключення до мережі Bitcoin для поширення проводки і блоків? Вони управляють своїми повний вузол? Якщо так, скільки повних вузлів? Я припускаю, що це важко, щоб запустити майнінг пулі тільки один повний вузол, тому що його IP буде піддаватися впливу деякі мережеві атаки, як DDoS.
  2. Як шахтарі підключитися до пулу? Чи є сервер, працюючий на майнінг пули, так що гірники можуть підключитися?
+642
mous69 5 січ. 2020 р., 08:20:46

Я шукаю приклад операції на блокчейне Биткойна, використовуючи стелс рішенні.

Я мозковий штурм, як стелс-адреси будуть використовуватися серед звичайних адрес в комбінації (а Монер і CryptoNote протоколи поки тільки використовувати стелс-адрес).

+639
user58699 22 серп. 2011 р., 08:57:30

Блоки прийдуть швидше і швидше. Через деякий час (за умови наявності достатньої кількості комп'ютерів, і ціна досить висока) блоки б не добували належним чином, оскільки їх підписи будуть занадто близько. Це, однак, не відбудеться, якщо видобуток енергії залишається незмінним також і в цьому випадку, все відбудеться як звичайно.

+635
Arjun Kantia 18 черв. 2011 р., 12:29:52

Практично будь-яке програмне забезпечення, гаманець повинен задовольнити ваші вимоги. Безпека-це те, що вам, ймовірно, доведеться з'ясовувати самостійно, наприклад, як захистити ваш сервер, ймовірно, мають більш високий шанс бути діра в безпеці, ніж будь-який широко використовується биткоин бібліотека.

Ви, ймовірно, варто почати з того, яку мову ви хочете написати свій бот і знайти найбільш широко використовуваний биткоин бібліотек для цієї мови.

+600
89532870577 19 вер. 2017 р., 23:02:54

Чи можна створити гаманець послуги URL-адресу для ядра биткоин гаманець

Так, це можливо.

Це можливо тому, що ядра биткоин має віддалений виклик процедур (RPC) інтерфейс може використовуватися з різними мовами програмування, в тому числі популярних для створення веб-сервісів, доступних з веб-браузерів.

У розробника посилання каже:

Биткоин ядра службі RPC прослуховує HTTP POST запити на порт 8332 в режимі mainnet або 18332 в тестовому режимі або в режимі регтест. Номер порту може бути змінений шляхом установки щоб Bitcoin.конф. За замовчуванням служба RPC прив'язує до localhost локального сервера, так що це не працює з інших серверів. Перевірка справжності здійснюється з використанням базової автентифікації http. Запити RPC через протокол HTTP, повинні містити заголовок типу вмісту значення text/plain і контент-довжина заголовка задайте розмір тексту запиту.

Формат тіла запиту та відповідь даних базується на версії 1.0 в форматі JSON-RPC в специфікації. Зокрема, http пост запиту має бути JSON-об'єкт

Як саме можна було б написати нове програмне забезпечення, щоб використовувати це програмне забезпечення-розробка/питання програмування. Наприклад, побачити , як спілкуються між Java і bitcoind?

Послуги URL-адресу гаманця, так що я можу працювати в інтернеті

Ні, API-інтерфейс на основі RPC. Може бути, ви шукаєте що-то з спокійним інтерфейсом, доступним із звичайного веб-браузера або готові під вартою-гаманець-служби HTTP - в цьому випадку я пропоную пошук через інтернет-пошуковик по вашим вибором.

+560
bogdansrc 20 вер. 2016 р., 09:05:29

Я постійно отримую повідомлення про помилку при спробі завантажити биткоин ядро останньої версії.Я постійно отримую " помилка відкриття файлу для запису ". Що я роблю не так ?

+553
Justin Helgerson 10 лют. 2018 р., 16:18:00

listunspent буду перераховувати всі невитрачені виходи адрес гаманці контролю, він не буде працювати для будь-довільний адресу.

Ви можете importaddress щоб додати будь-яку адресу як годинник-лише адреси, але це може зайняти деякий час сайт буде потрібно пересканувати блокчейн, щоб знайти всі пов'язані з ним операції. Також зверніть увагу, що при використанні importaddress, ви не зможете витратити всі кошти за цією адресою, так як ваш гаманець не буде влаштовувати приватні ключі для нього.

+519
noobob 6 трав. 2013 р., 08:02:54

Більшість, якщо не всі константи не описані, документовані або інакше обговорювалися. Для більшої частини коду ядра Биткоин-це посилання, яка випливає все інше, а не код, який намагається відповідати якийсь стандарт. Якщо б це залежало від конкретної частини документації мережі повинна бути жорстким роздвоєним кожен раз було нове поведінка, виявили, що не відповідає специфікації.

Операції 201-це дійсно межа, а також жорстке обмеження на кількість перевірок підписи, які можуть виникнути в блоці, а також. Всі речі в биткоин скрипт движка, ймовірно, найменш добре документована і має цілий ряд дивацтв, частково із-за пізнього включення.

Це коли клієнт намагається перевірити дані для наступної угоди, коли виникає проблема.

Ви можете зробити всі види з абсолютно невірний висновок скриптів, так як ви знайшли, немає перевірки на них, поки вони не витрачені. Він автор нестандартних скриптах, щоб зрозуміти систему і не надає своїх монет ООН-витрачається. Якщо ви цього не розумієте, спробуйте ці речі на testnet3, перш ніж ви втратите реальні гроші.

+450
desmon96 28 груд. 2016 р., 23:46:44

Спочатку трохи погляд на ПЛІС видобутку.

Приблизно в 2011 році деякі шахтарі почали перехід від графічних процесорів для ПЛІС, (програмовані вентильні матриці), після першого впровадження біткойн-майнінг вийшли в мові Verilog, (апаратний дизайн мова, яка використовується для програмування Пліс).

Загальне обґрунтування Пліс, щоб спробувати отримати як можна ближче до продуктивності користувацького обладнання, а також дозволяє власнику картки, щоб налаштувати його або змінити його "в полі".

На відміну від користувацького обладнання чіпи розроблені на заводі і зробити те ж саме назавжди. ПЛІС пропонують кращу продуктивність, ніж відеокарти, особливо на "біт махінацій" операцій, які є тривіальними, щоб вказати на FPGA.

Охолодження теж легше з ПЛІС і, на відміну від процесорів, теоретично ви можете використовувати майже всі транзистори на платі для видобутку корисних копалин. Як з ДП, ви можете упакувати багато Пліс разом і гнати їх з одного центрального блоку, який є точно, що люди почали робити.

В цілому, можна було побудувати великий масив Пліс більш акуратно і чисто, ніж з відеокартами. Використовуючи ПЛІС з ретельного виконання, ви можете отримати до ГХ/С, або один мільярд хешей в секунду.

Це, звичайно, великий виграш в продуктивності за ЦП та ГП, але навіть якщо у вас сто 141 дошки разом, кожний з 1 гр/с пропускної здатності, це все одно займе більше часу, ніж 50 років у середньому, щоб знайти Bitcoin блок на поточний рівень складності.

Незважаючи на приріст продуктивності, дні видобуток ПЛІС були вельми обмежені. По-перше, вони женуть складніше для майнінг биткоинов — на весь час і розігнаний, ніж споживчі клас Пліс були дійсно призначені. З-за цього багато людей бачили помилки і збої в їх Пліс як їх видобуток. Він також виявився складним для оптимізації 32‐бітних додаток крок, який має вирішальне значення в алгоритмі SHA‐256. ПЛІС також менш доступні‐ви можете купити в більшості магазинів і там менше людей, які знають, як програмувати і налаштовувати ПЛІС, ніж ГПУ. Найголовніше, хоча, навіть незважаючи на ПЛІС більш високої продуктивності вартість‐продуктивність була лише незначно покращено за ГП. Це зробило гірничо Пліс був досить короткочасним явищем. У той час як GPU майнинге домінували приблизно через рік, Дні видобуток ПЛІС носять набагато більш обмежений характер — протягом усього лише декількох місяців до користувача ІС прибутку.

Однак - цикл повторюється.

Варто відзначити, що кілька невеликих альткоинов дійсно використовували різні головоломки, ніж SHA‐256, але я бачив схожу траєкторію в гірничодобувній промисловості як Bitcoin.

Для компанії ASICS попереду ще багато часу між розробкою чіпа та його відправкою, так що якщо нові альткоины використовує нову головоломку (навіть просто модифікована версія алгоритму SHA‐256), це дозволить нам виграти час, в якому процесори ще не доступний. Як правило, видобуток буде тривати лише на Bitcoin від процесорів GPU і/або ПЛІС на сайт Asics (якщо отримувати гроші дуже успішним, як Лайткоин). Особисто я дуже зацікавлений в Zcash.

Значна частина змісту цієї відповіді було зробити з цього чудовий ресурс.

+442
Tom Carroll 16 бер. 2018 р., 02:28:37

Де адреси електронної пошти користувача і пароль зберігаються, коли користувач, зареєстрований на веб-сайтів, веб-гаманець, як blockchain.com ?

У ОРСУБД базі.

Це blockchain.com безпосередньо взаємодіяти з биткоин блокчейн і зберігати адресу електронної пошти та пароль на блокчейн ??

В blockchain.com має повний біткойн-вузол і взаємодіяти безпосередньо з биткоин-вузол. Вони не користувачі зберігають дані(електронна пошта, паролі тощо) В Blockchain

Як веб-гаманець працює ? Як вони взаємодіють з блокчейн ?

Веб-гаманці-це звичайний проміжного між вузлами та користувачами, вони знаходяться в хмарі.

Як більш захищену веб-гаманець, спілкуються з Blockchain ?

Ваш гаманець захищений, але завжди є шанс, що цей веб-гаманець(або будь-який інший веб-сервіс, який пропонує веб-гаманці) будуть зламані.

+433
Ross Cesery 7 квіт. 2019 р., 10:30:52

Я не бачу жодних варіантів у Вигляд > Параметри і на вкладці відправити!

Я не можу знайти будь-яких результатів в ДДГ пошук!

+394
Manoel Galdino 13 вер. 2018 р., 09:39:30

Я шукав відповіді на питання. Від того, що я читав досі, книга нано з не підтримує кілька облікових записів BIP44 HD, але я зв'язався з ЦК для підтвердження цього.

Ця функція буде дуже корисною для розподілу резервних копій вашого пристрою книги (ні однієї резервної копії зможе вкрасти ваші гроші), але зберігають можливість підписати свій власний операцій без 3-ї партії.

Я буду оновлювати цей відповідь, коли я отримаю відповідь від ЦК.

Оновлення

Досі немає відповіді від ЦК, але я знайшла іншого вирішення проблеми я спочатку намагався вирішити, тому я думав, я б поділитися.

Ян Коулман розробив реалізація Шаміра таємний обмін схеми для BIP39, що дозволяє розділити один BIP39 мнемосхема на певну кількість частин, які можуть бути відновлені схожий на М-О-Н гаманець з мульти-підписом - тобто ви можете створити 4-х частинах для резервного копіювання і привести до повної резервної копії для відновлення лише 3 з 4-х частин.

Більш детальну інформацію можна знайти в GitHub ссылке: https://github.com/iancoleman/shamir39

+392
huny lucky 18 трав. 2012 р., 18:37:15

В нинішньому стані обрізки не реалізована. Тому що примикає публічних тригера повідомлення повинно залишитися в ланцюжку, поки підрізування включена. У цьому випадку можна зробити тригер повідомлення unprunable? Це може бути корисно для контракту перевірка параметрів. Наприклад:

Якщо я тригер договір з додатком повідомлення: {"контракт":"ExampleContract","слово params":{"veryImportantParameter":"42"}}

Я хотів би, щоб це послання громадськості (щоб кожен міг перевірити, що я викликав контракту ExampleContract з параметром veryImportantParameter і його значення 42) і не prunable (так що кожен може перевірити повідомлення в будь-який час у майбутньому).

Чи це можливо?

+319
Mahesh Cheliya 9 бер. 2012 р., 08:10:32

Я думаю, я знайшов спосіб зробити те, що мені потрібно. Я пропоную QR-код з адресою і викупити скрипт, кожен у своєму рядку. Я розумію, що гаманці можуть не розуміти його, і ніякого "автоматичного" створення угоди. Але це крок у правильному напрямку, досить для мене.

+301
Cigno 21 серп. 2011 р., 00:31:39

Можна мати обліковий запис, який пов'язаний з іншими. Наприклад у мене є обліковий запис з 0 адреси, а в мене є ще одна із 1 адреси, я хочу, щоб якщо хтось відправляти биткоины 1, биткоин перейти до 0, і я хочу, щоб це було б можливо для мене, щоб побачити 1 угоди.

+279
RMD 2 черв. 2015 р., 06:28:52

Буде 21.Co бути успішним в його зусиллях по монтажу гірничо-шахтного обладнання в мобільних телефонах і інших споживчих пристроїв по всьому світу?

Це просто так погано у багатьох відношеннях. Видобуток на телефоні робить найменш сенс усіх безглуздих ідей. Знадобилося десятиліття, щоб красиво харчуванням телефонів, які працюють більше години на розряд батареї, а потім додати в Гірничо поиму? А потім в рамках "стимулювання повні вузли"? Ні в жодному разі, що телефон повинен бути сайт, здатний видобутку (чергова трата обмежені ресурси телефону, якщо нічого іншого).

Насправді весь 21 гірнича справа є дуже оманливим, так як їх чіпи шахти на їх (і тільки їх) басейн. Навіть якщо ви хотіли провести весь вузол, ви не були б у видобуток корисних копалин.

Насправді, всього 21 штука не має ніякого сенсу взагалі. Я не бачив хто-небудь пояснити свої маркетингові блабла.

+267
Josh Hewett 12 трав. 2011 р., 14:50:00

Якщо мережевої транзакції блискавки між 2 учасниками, де оплата надходить по декількох каналах, це означає, що всі повні вузли до яких подаються ці виплати повинні зупинитися онлайн, щоб уникнути шахрайських закрити канал ?

+248
muhammadmahmud 9 лист. 2010 р., 16:07:33

чи є спосіб, щоб запустити сайт блискавки на біткойн-вузол СПВ на даний момент? Я читав, що обидва ЛНД і C-блискавки потрібен биткоин Fullnode в цей час. Це може здатися неуком, але я не хочу, щоб пройти через клопоту синхронізації всього ланцюжка для невеликої тестовій прямо зараз. Биткоин-блискавка гаманець для Андроїд наприклад вимоги для роботи на биткоин СПВ, так що там повинен бути спосіб.

Спасибі, будь-яка допомога вітається.

+248
ustadra 30 бер. 2014 р., 18:26:07

Редагувати: правильним рішенням було передбачено Метт Корало, але так вийшло, що видалив. Використовуйте аргумент-Ленг командного рядка=мову.

Наскільки я знаю, в Qt вибирає мову в залежності від налаштувань ОС. Тому я думаю, перше, що необхідно зробити-це налаштувати вашу ОС не використовувати іврит інтерфейс.

Якщо це терпить невдачу, ви повинні спробувати, щоб з'ясувати, як відключити локалізації в Qt колах, так як биткоин-qт локалізації повністю успадковує від Qt.

Якщо все інше зазнає невдачі, ви можете перекомпілювати без мови.

+220
Brian Spitulski 22 трав. 2016 р., 06:24:52

Ваш гаманець-це набір закритих ключів і запис операцій, пов'язаних з ними. За замовчуванням ваш гаманець ключ басейну з 100 ключів. Так що при створенні ваш гаманець, близько 100 приватні ключі генеруються випадковим чином і зберігається у вашому гаманці.

Кожен закритий ключ і відповідний відкритий ключ, і кожен публічний ключ має відповідну адресу. Відкритий ключ не "те ж саме, що" адресу, але є алгоритм, який може дати вам адресу, відповідний будь-який публічний ключ. Зворотне не вірно. Є багато різних відкритих ключів для кожної адреси, з відкритими ключами 256 біт адреси-всього 160 біт.

Коли ви виберіть пункт "нова адреса" у вкладку отримання монет клієнта, він покаже вам адресу, яку ви ніколи не бачили раніше. Це взято з 100 адресу keypool. У keypool поповнений, коли можна завжди містити 100 невидиме адреси. Якщо ваш гаманець зашифрований, то це не можливо, щоб поповнити keypool до тих пір, поки гаманець не буде розблокований з паролем.

Також, Коли ви робите транзакцію з гаманця, цілком ймовірно, що сума, яку ви відправляєте точно не відповідати сумі будь-якого з входів, ви в даний час мають власні ключі, і тому деякі "зміна" повинен бути відправлений назад на ваш гаманець. Коли це станеться, адреса 100 адресу keypool використовується для одержання зміни. У цьому випадку keypool буде відразу поповнений, так як ваш гаманець повинен бути розблокований, оскільки ви витрачаєте монети.

Все це відбувається за кадром - ви не побачите жодних доказів, що це відбувається, якщо ви подивитеся на блокчейн.

+219
shandoosheri 22 лип. 2016 р., 14:46:20

На прапори полі (2 байти) був розділений на два різних (1 байт) поля, message_flags (старші біти) і channel_flags поле (найменш значущий біт). Звідси і прапори значення, яке відображається в ЛНД має message_flags байт значення від 0x00 і message_flags значення 0х01.

message_flags вказує на те, що цей channel_update має деякі додаткові поля додаються в кінець. В цьому випадку він має 0-й біт, який відповідає option_channel_htlc_max варіант, тому channel_update має додаткове поле htlc_maximum_msat додається.

+187
user848432 10 січ. 2016 р., 06:36:50

Я читав деякі книжки та статті про Bitcoin і відчуваю, я зрозумів багато свої поняття, але я не зміг знайти відповіді на питання, який я мав протягом довгого часу:

Як працює мережа Bitcoin пристосовується до збільшення або зменшення кількості угод за інтервал часу?

Я знаю, що мережа намагається постійно коригувати криптографічного складності, так що нові блоки видобуваються в 10 хвилин в середньому. Коли розмір блоку обмежений, кожен блок може містити тільки максимальну кількість угод.

Це означає, що шахтарям треба встановлювати пріоритетність одних операцій над іншими (швидше за все ті, які платять більш високі гонорари), коли кількість вхідних транзакцій кожні 10 хв інтервал перевищує цю максимальну вартість. Коли кількість вхідних транзакцій з часом падає нижче цієї межі, ці необроблені транзакції (нижче за витрати) будуть включені в такі блоки.

Але що станеться, якщо протягом більш тривалого періоду часу, кількість вхідних транзакцій за інтервал 10 хв ніколи не зменшується?

Отже, це буде означати, що всі операції з комісії, досить не висока і не перетворити його в блокчейн (або, принаймні, не дуже довго).

Як працює мережа Bitcoin вирішити цю проблему?

(Безумовно, з збільшеною прийняття буде більше, ніж кілька сотень або тисяч транзакцій кожні 10 хвилин?)

+101
dave 22 лип. 2016 р., 19:25:08

Редагувати, після написання цього поста я виявив, що OP_CHECKDATASIG в основному це в двох словах. Він реалізований на биткоин грошові кошти і найближчим часом може бути на Bitcoin Core, а також.

Хтось навіть написав цей пост в биткоин готівкові гроші розумний контракту: https://honest.cash/pein_sama/spending-constraints-with-op_checkdatasig-172

+96
realestats 24 груд. 2010 р., 12:07:42

У tansaction плата базується в основному на розмір угоди (у кілобайтах), а не його кількість (BTC).

Навіть більше: протокол Биткоин досить недоброзичливо до невеликої операції, щоб уникнути спаму в мережі. Якщо транзакція висновок більше, ніж 0,1 БТЦ, то плата може бути використана (більше на плату алгоритм генерації тут)

+58
Dixie Felipe 13 серп. 2015 р., 14:34:05

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil