Який відсоток сіпатися Типпинг зараз відбувається з Bitcoin?

Як биткоин чайові порівняти на PayPal? Є прогнози, коли криптовалюта чайові переплюне PayPal для продажу на платформі?

+942
user2904460 23 черв. 2012 р., 15:55:10
27 відповідей

Нові бази даних BerkeleyDB не сумісні.

Деталі: https://github.com/bitcoin/bitcoin/issues/6253 https://github.com/bitcoin/bitcoin/issues/3686#issuecomment-74836708

Особливості:

BDB є дуже болючим для оновлення. Моє враження, що вона була розроблена для установок, де оновлення бази даних відбувається тільки під наглядом фахівця. Зокрема, писати лог-файли, створені для міцності іноді не читається на більш пізніх версіях. Це причина, чому биткоин основних релізів протягом багатьох років застряг з BDB 4.8 для гаманця.

https://bitcoin.stackexchange.com/a/51446

+861
Vladislav Rastrusny 03 февр. '09 в 4:24

Редагувати 2019-02-08: це вже зараз стало очевидно, що ця проблема була з-за пошкодження файлової системи і помилки в Електрум. Помилка проявляється, коли ви створюєте більше одного гаманця, один за іншим протягом одного сеансу. Електрум помилково пише адреси генерується з насіння перший гаманець і насіння і xpub зі свого останнього гаманця на свій файл гаманець. Якщо ви відправили гроші на будь-адрес в гаманці єдиний спосіб відновити доступ до цих засобів шляхом відновлення з насіння літніх гаманець ви створили. Більш детальна інформація тут.

+842
Ecam 22 серп. 2019 р., 11:57:00
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я хочу задати запитання, чому не Гуй Шахтар працює це до чого сказано

у правому нижньому кутку написано підключення... але нічого не відбувається Я дуже новий і не знаю так багато здобичі і це перший раз, коли я намагаюся допоможіть у мене на Windows 8

+828
gati 3 серп. 2016 р., 21:28:26

Його не можливо із-за різних механізмів врегулювання.Кожна біржа має свої розрахунковий період і їх операції та перекладу.

+822
jesse Reyes Cortes 5 квіт. 2010 р., 12:31:55

Ви можете виразно зробити це. Взагалі кажучи, ви можете мати будь-яке поєднання з N входів і виходів як Н А K-цілі числа.

Я припускаю, що ви хочете знати, як реалізувати процес підписання. Процес, щоб підписати таку угоду досить бере участь. Ви в принципі поставили підписи на всіх входах в порожню рядок і потім перебирати входи, копіюючи угоди з порожньою підписів, вставка скрипта відповідного виходу на місце підписи та підписи спричинило тимчасову проводку.

Для точної інформації дивіться дуже докладні роз'яснення в блозі.

З іншого боку, якщо ви використовуєте Bitcon основний формат JSON-RPC в тоді це просто питання виклику signrawtransaction (по API) і передає в RAW, тобто без знака операції. Будьте обережні, так як немає перевірки при підписанні таким чином, і в результаті угоди робить саме те, що ви розповіли про це, наприклад, він може претендувати на 10 биткоинов і виділити тільки 1 на виходах, залишивши 9 биткоины плаваючий для виплат, і ви будете втрачати їх.

+811
Donna Mosley 12 квіт. 2011 р., 17:44:30

На мою думку приймає вузол перевіряє підписи, пов'язані з dsha256 повідомлення до перевірки timestamp і не перевірити залишок повідомлень, якщо підпис недійсний. Так що якщо інші поля крім підпису, то підпис не буде дійсна (так як повідомлення змінилося), а вузол не буде обробляти додаткові повідомлення.

Це правильне розуміння. Він заявив раніше в правилах прийому. Хоча клієнт реалізація повинна прочитати хоча б chain_hash і short_channel_id з повідомлення, щоб отримати відкритий ключ, пов'язаний з цим каналом з його пам'яті (якщо вона існує), для того, щоб виконати підпис на чеку.

якщо підпис не є дійсною підпису, використовуючи ид_узла подвійний SHA256 з усього повідомлення після поле підпису (у тому числі невідомих полів наступні fee_proportional_millionths):

 • Не Слід процес далі повідомлення.

 • Слід збій з'єднання.

Чеки на timestamp та інші області здійснюються лише у разі, якщо підпис вірний, та мета перевірки-попередити спам від дійсної підпису. Передбачається, що більше одного channel_update в ту ж секунду-це Дос спроба, і, отже, вузол, відповідальний за підписання таких повідомлень повинні бути в чорному списку.

+790
Dorothy Hawley 22 лист. 2011 р., 11:49:00

Для цього закритого ключа генерується MyEtherWallet, я хотів би, щоб у мене коштів, щоб самостійно приходять до аналогічних результатів.

Писав оболонку для Keccak , щоб прийняти обох шістнадцятковому і ASCII матеріалів, які будуть sha3-224 або sha3-256 або sha3-384 або sha3-512 хеш. Хеші відповідають тестових векторів. Хотілося б застосувати його з биткоин-провідник (ВХ) версия_3 команди, щоб побачити, якщо я можу синтезувати Пов адрес. У разі успіху в узагальненні адреси для ETH, коду валюти XMR, і Макс альткоинов, я йду через зусилля представляти собою тягнути запит на додавання sha3 хешування функції ВХ версия_3, і оновлювати Вікі про застосування ВХ для альткоинов.

+762
Sujal Thakur 20 серп. 2013 р., 21:47:53

Кілька цікавих додатків биткоинов включати сценарії, де вони навмисне "знищив". Є інструмент з відкритим вихідним кодом, який може бути використаний, щоб знищити биткоины?

І якщо це так, можна програмно перевірити (через той же інструмент або інший), що биткоины дійсно були знищені?

+754
user3602441 17 січ. 2020 р., 22:15:36

Нижня схеми часу підтвердження для гірничодобувної блок буде мати істотний вплив на осиротілих блоків, з обернено пропорційно сформованих відносин.

Як правило, це можна пояснити досить просто, тому що коротше раз підтвердження для блоків буде означати безліч одночасних конкуруючих довжини ланцюга. З цих конкуруючих ланцюжків, одна в кінцевому підсумку будуть інтегровані в ЦК, коли висота блоку більше висоти конкуруючих мереж. Однак ланцюга, які є застарілими (тобто короткі ланцюжки не інтегровані в ЦК) буде означати, що втрачені блоки мають набагато більше шансів якраз підтвердження зменшується.

Візьмемо приклад, де це в 1 хвилині раз підтвердження. Якщо є 4 конкуруючих ланцюгів, кожна 5 блоків у висоту/довжину, потім все це займає для одного з ланцюжка блоків, щоб бути підтверджені, скажімо, 10 секунд, потім підтвердження в 10 секунд (що не рідкісний випадок), який зробить висоту блоку 7. Тому інші ланцюги висота 5 (або 6, якщо була вирішена блоку) буде надана сиротам, і все Txns в ньому, виявляться втраченими.

Є баланс, який повинен бути вдарив між часом підтвердження і осиротілих блоків, і з мого досвіду з альткоинов, на 2-й хвилині (як працюють лайткоины) - це функціональне обмеження. Эфириума має набагато більше короткий час підтвердження, тому що це зовсім інший вид альткоины. Однак для монет військовополонених, як ЛТЦ/БТЦ, а ~20С час підтвердження неможливо.

+739
Fatima Yar 25 серп. 2017 р., 09:06:09

У той час як видобуток на НОМП видобуток басейн, я помітив, що при додаванні підтвердив блоки і в очікуванні блоки разом, вони рідко складаються в загальну блоки знайшли. Це моє розуміння, що зниклі блоки були "викинуті". Що це значить, коли блок "люлей"?

+719
Eric deRiel 11 бер. 2013 р., 14:58:58

Веб-камери не підтримуються в багаторозрядні.

Однак ви можете вставити QR-код, використовуючи кнопку "вставити" в бічній панелі. Ви також можете перетягнути зображення на існуючі QR-код на бічній панелі.

+626
johnnydanger 30 лип. 2011 р., 15:57:06

В даний час я насилу розумів, як дістатися до дізнатися адресу гаманця і отримаєте залишків, тобто якщо користувач хоче відправити 3btc і у них всього за 10 адресами з різними сумами в них, як відняти суму з кожної адреси, щоб отримати 3btc користувач хоче послати?

+529
TodK 14 черв. 2018 р., 05:56:25

Ні гаманця перевірки програмного забезпечення, щоб побачити, якщо вони 'б'- для вас, щоб мати зіткнення в адресах буде астрономічно малоймовірно (неможливо за такий сценарій), або вказують, що ви не безпечно створення ентропії для ваших ключів.

+459
Stas Stas 27 груд. 2016 р., 11:18:59

Ваш блокчейн пошкоджений. У datadir биткоин ядра, переходимо в папку блоків. Видалити файл з ім'ям blk0075.дат і не чер*.дат файл з великим номером. Також видалити rev0075.дат і кожен оборот*.дат файл з великим номером. Почати Біткойн-ядра, її потрібно переіндексувати. На цьому етапі, він повинен приступити до створення блок баз даних, а потім завантажити блоки, які ви видалили, як тільки він добереться до цієї точки.

+405
Chanley 20 лип. 2010 р., 11:50:11

насамперед, ви можете продовжувати використовувати біткойн, просто використовуйте міксер сайти монету, щоб відправити ваш платіж, як Sharecoin та інші. Це дуже простий у використанні і надає набагато більше анонімності порівняно з за замовчуванням відправлення.

У альткоины світу: я б порекомендував вам перевірити CryptoNote протоколу. Він використовує кільце підписів змішувати результати угод, що робить його практично неможливо відстежити кошти. (Я розумію, що це ваша найбільша турбота)

Як приклад ЦН реалізації ви повинні дивитися на Bytecoin (BCN с). Воно було розпочато ще в 2012 році і добували приблизно 2-3к осіб, які були розділені на команди.

Так як це портал крипто ви, напевно, знаєте, Адам повернувся, він згадав CryptoNote як нове покоління альт-монети.

Крім того, я відчуваю себе зобов'язаним згадати кілька анонімних монет, щоб поглянути на: певний внесок, Anoncoin і їх вила.

+340
BentheFolker 26 лют. 2010 р., 22:26:35

Три прості думки:

 1. Ідентифікатор (тире-відокремлюється рядок з рядкових текст, згаданий вище) зазвичай відправляється електронною поштою з темою: Ласкаво просимо в мій гаманець.
 2. Якщо у вас немає "ласкаво просимо в мій гаманець" по електронній пошті, Blockchain.info поштою Ваш ідентифікатор, адресу електронної пошти, пов'язану з вашим обліковим записом якщо ви виконаєте наступні дії:
  • У веб-браузері: https://blockchain.info/wallet/#/login
  • Натисніть на "опції перегляду" в правому нижньому куті форма входу
  • Виберіть опцію, яка говорить: "Я загубив мій номер гаманця: напишіть Мені нагадування з моїм ID гаманець на мою адресу"
  • Виберіть "Нагадати"
  • Введіть адресу електронної пошти, який ви використовували, щоб створити гаманець, заповнити "капчу" та надішліть форму

Якщо ви правильно вказали адресу електронної пошти, який ви використовували, щоб створити свій гаманець, а потім Blockchain.info повинні вислати вам гаманець ID протягом декількох хвилин.

 1. Нарешті, якщо ви можете отримати ваш гаманець ID, але не пам'ятаєте свій пароль, ви можете знайти систематичний процес, щоб спробувати знайти свій пароль в цій статті.
+320
user3147192 15 лип. 2011 р., 11:33:11

При оголошенні угоди, як працює биткоин клієнт, переконайтеся, що мережевий однолітки його взяли? Наприклад, якщо я ставлю без операції-плата, але і всі однолітки, я підключений до вимагають плату і, отже, відкидають мої угоди, як я це помітила?

+304
jcoffee 19 лист. 2010 р., 06:00:52

Я відправила сьогодні тестову транзакцію. Він з'являється в Blockchain.info але не Электруме гаманець.

Там вже більше 20 підтверджень.

Електрум версія: 2.6.4

Чому угода не показує і як я можу це виправити?

+209
Akash Tomar 31 бер. 2012 р., 20:31:43

Кілька років тому, в якості експерименту, я брав участь у мінування басейн і отримав ряд биткоин виплат, все за тією ж адресою. Потім я перестав видобутку. Я не проводив ніякого балансу у мене нарощені. Однак сьогодні, вперше за рік, я вирішив запустити мою програму гаманець і після синхронізації передозу (так, це тривало цілу вічність!) це, здається, мають нульовий баланс. Я можу дивитися на https://blockchain.info при отриманні адреси я б спочатку використовував і побачити всі платежі, які мали місце спочатку, на загальну суму, що я очікував. Але як це виглядає як якщо б я облажався, що зв'язок між ними і те, що я думав був мій гаманець. Я абсолютно загубився в складному світі блокчейн, гаманці, адреси, ключі і т. д. Я думав, що всю інформацію мені потрібно, щоб довести свою відповідальність за ці платежі в Bitcoin я отримав, але явно чогось не вистачає в тому, що я зробив. Може хто-небудь запропонувати спосіб, що я можу повторно отримати як-то ці виплати? Прошу вибачення, якщо термінологія, я використовую не зовсім доречна - я, здається, забув те небагато, що я знав про Bitcoin :(

+190
Need for 4 січ. 2010 р., 00:49:43

Я новачок на проекті BTC, так що позбавте мене, будь ласка, якщо я запитав щось новачкам.

Я скачав останню 0.92 вихідний код BTC і намагаюся налаштувати функції walletnotify для себе під час роботи в bitcoind. Але коли я пошук код, що викликало виконати команду() на util.cpp і п'ю "Кінець дороги".

Я погуглив про цієї функції walletnotify, але все мені здавалося тільки використання інформації. Так що я думаю, настав час поставити тут питання, але думаю тупикова сама по собі.

+183
Cody Parks 22 лют. 2011 р., 19:30:00

Ніхто не може визначити в силу тих чи інших загроз призведе, але деякі "популярні" загрози:

 • Екстремальні державного регулювання.
 • Биткоин програвши конкуренту монета.
 • Технічним атак, включаючи атаки на протокол (51% атаки) або атаки на криптографію.
 • Навмисне маніпулювання ринком до краху ціна.

Деякі фактори, які можуть керувати цими подіями, щоб бути більш вірогідні або включити їх:

 • Невирішених технічних питань, таких як блокчейн наворотів, або ліміти на транзакції у блоки.
 • Кінець або зменшення заблокувати винагороди змушує людей відмовлятися від видобутку.
 • Підвищення централізації з якихось причин (передова технологія, нуль витрат на електроенергію і т. д.)
+176
Nguyen Nguyen 21 січ. 2018 р., 13:19:20

Спочатку йти по легкому шляху, я хотів би використовувати будь онлайн калькулятор, але більшість з цих гірських калькулятори вимагають хэшрейт мого пристрою. Я не в змозі знайти підходящий відповідь або керівництво до, легко вирахувати значення для будь-якого пристрою з урахуванням його конфігурації. Це стане можливим?

Сценарій:

Коли я заходжу на ці сайти онлайн калькулятор, вони ще перетнуться питання мені про хэшрейт/ потужність майнінгу. Мені потрібно визначити це значення і годувати в цих сайтах, так що я можу отримати бажаний результат. (наприклад, cryptocompare.com). Я хочу знати, чи легко обчислити ці значення з деякою інформацією про вашому комп'ютері-процесор GPU і всі, скільки часу я збираюся запустити його. Я знаю сайти калькулятор потрібен вхідної потужності пристрою.

+161
hankduan 27 лист. 2018 р., 03:25:10

Ви також можете використовувати електронний гаманець або обміну, щоб відправити біткойни. Більшість веб-сайтів можуть бути доступні з телефону, тому вам не потрібно нічого встановлювати.

Біржі MtGox вже є мобільний додаток , яке можна використовувати для доступу до облікового запису. Я впевнений, що в інших додатках та мобільних сайтах скоро з'явиться.

+145
Artem11112 13 груд. 2013 р., 13:58:25

Альтернативи для скачування всього блокчейна:

Електрум (https://electrum.org/) являє собою клієнт-гаманець, який не скачати весь блокчейн. Я думаю, MultiBit-це інше.

Ви також можете отримати найбільш блокчейна через DVD. Ось ще одне місце, яке пропонує на DVD: http://startbitcoin.com/blockchain-on-dvd/

+141
NicJ 6 черв. 2011 р., 14:51:30

Більшість людей, що торгують в іноземній валюті не є технічними і не навчаться працювати в "технічні нетрі" що таке биткоины.

Відомі якісь плани, щоб викрити Bitcoin на Форексі, залишаючись у своїй зоні комфорту, наприклад, будь-які існуючі іноземних бірж, які планують підтримати биткоин (замість того, щоб змушувати їх йти на сайти, що спеціалізуються на биткоин?)

+129
Kevin Q 21 лист. 2014 р., 05:14:17

Напад, як це можливо, це просто спосіб отримати прибуток від 51% атаки. Однак ви повинні пам'ятати кілька речей:

 • якщо майнер контролює менше 51% від hashpower, то, швидше за все, вони не зможуть зловити назад вгору до мережі після видобутку шкідливих Техас, так що чесні мережі будуть переважати як можна більш довгу ланцюжок

 • якщо Шахтар намагається атакувати, але не вдасться, вони втратили багато ресурсів при цьому (витрати). Порівняйте це з більш гарантованого прибутку не є шкідливим

 • якщо атаку, як це вдалося, і користувачі помітили, це зашкодить безпеки мережі, а значить, ціни на монети слід очікувати падіння. Так що Шахтар підірвав їх власних інвестицій.

Якщо ви полюєте навколо онлайн, я бачив просту формулу для визначення вартості транзакції проти кількість підтверджень блоку почекати перш ніж розглядати модель TX 'фінал'. Ваша лінія міркувань є правильним: для більшої передачі цінностей, період очікування повинен бути більше, так що потенційна вигода від шкідливого поведінки переважують нагорода чесна видобуток.

+101
user2469133 5 лют. 2013 р., 07:29:20

Биткоин клієнт повертає щось дивне з цієї угоди (getrawtransaction 90f...УЛХ 1) : є тільки один вихід - адресою, і шість вхідних адресою. Тим не менше, однією з вхідного адреси об'єктам другий вихід - адресою ("Uвих": 1).

$ биткоин-Кінк getrawtransaction 90ff15e5a80593977fb2f6666de2860584d39ebc3a41f65a0a1fdc3a851aefda 1

{
 "наклеп": "0100[...]000",
 "txid": "90ff15e5a80593977fb2f6666de2860584d39ebc3a41f65a0a1fdc3a851aefda",
 розмір: 726,
 "версії": 1,
 "locktime": 0,
 "Альвин": [
{
 "txid": "0b086abe2602f870a2d93ed496b0558d5fc349c4504eb0d474cc4ca99b4b1308",
 "Uвих": 0,
 "scriptSig": {
 "АСМ": "304502202466ca9b80920af2f518962695dd31e35d5d688729dc17e52cf6d05369bca69b022100edd5e092b81d4b64001f1c437fd6a9fe710bfdbcbb0eb00fa9d66099ed50c671[ALL]",
 "наклеп": "48304502202466ca9b80920af2f518962695dd31e35d5d688729dc17e52cf6d05369bca69b022100edd5e092b81d4b64001f1c437fd6a9fe710bfdbcbb0eb00fa9d66099ed50c67101"
},
 "послідовності": 4294967295
 }, 
{
 "txid": "a32363cff5c5663ee7625ec038d78fedd2060a25782f67d0608b9558dce43963",
 "Uвих": 0,
 "scriptSig": {
 "АСМ": "304402202991e2c0a6fedd64b6e2d0caa54b256aa689dcb75d3d92a53bf41b9305e152ab0220710bcc25136cdcfc233f33d5527227642e2bdaec64070847b1c2e44f1c6b17d2[ALL]",
 "наклеп": "47304402202991e2c0a6fedd64b6e2d0caa54b256aa689dcb75d3d92a53bf41b9305e152ab0220710bcc25136cdcfc233f33d5527227642e2bdaec64070847b1c2e44f1c6b17d201"
},
 "послідовності": 4294967295
 }, 
{
 "txid": "e36f06a8dfe44c3d64be2d3fe56c77f91f6a39da4a5ffc086ecb5db9664e8583",
 "Uвих": 1,
 "scriptSig": {
 "АСМ": "304402206ff8c7fba70ac27df61abfb249200247c94c206095b486485cbc39752b97b51c02203466533aab833a47fef8600bcd92c54bd45a21d9f386e08188f094870c9aef11[ALL]",
 "наклеп": "47304402206ff8c7fba70ac27df61abfb249200247c94c206095b486485cbc39752b97b51c02203466533aab833a47fef8600bcd92c54bd45a21d9f386e08188f094870c9aef1101"
},
 "послідовності": 4294967295
 }, 
{
 "txid": "3f5d810e62022ae5c3cd46131a2bc64cf92a5a9b3b9ac316a814bb47507616dc",
 "Uвих": 0,
 "scriptSig": {
 "АСМ": "3045022100de3dce233f69eae1d003a92213fd233112f80c331265bbe22994deeacf84bdbd02207c331411d3a62089b7c632a5e53c20d5d2e4de72235b60f1a3eb80f0f98c3f5a[ALL]",
 "наклеп": "483045022100de3dce233f69eae1d003a92213fd233112f80c331265bbe22994deeacf84bdbd02207c331411d3a62089b7c632a5e53c20d5d2e4de72235b60f1a3eb80f0f98c3f5a01"
},
 "послідовності": 4294967295
 }, 
{
 "txid": "312eacd1cf17e131b33a3ad35c89a517bbf640a9ae06fdcf7977d06941cb2cae",
 "Uвих": 0,
 "scriptSig": {
 "АСМ": "3045022100add2e315ff749421aa5c204fc9d1ac6304b55337471e47b69be6433f9186aa4602202b97f5a29c1fe9b2a1acb5695369217c39d7a94fc3c8ed7cbb4ed4487694317b[ALL]",
 "наклеп": "483045022100add2e315ff749421aa5c204fc9d1ac6304b55337471e47b69be6433f9186aa4602202b97f5a29c1fe9b2a1acb5695369217c39d7a94fc3c8ed7cbb4ed4487694317b01"
},
 "послідовності": 4294967295
 }, 
{
 "txid": "1704b85b190683be893af88515c6f3900aaef4c02067112f1d0d50fb39aa0999",
 "Uвих": 0,
 "scriptSig": {
 "АСМ": "3045022100bd60476ed58cf35ff5f8cd6157b18be18844dfbbb6cca265bcb0bd57a8f9818a0220296f5cb8757e0d1dafe8cd8e8ee0a330fe6b717227132fc13ed4508cdb3cd8bd[ALL]",
 "наклеп": "483045022100bd60476ed58cf35ff5f8cd6157b18be18844dfbbb6cca265bcb0bd57a8f9818a0220296f5cb8757e0d1dafe8cd8e8ee0a330fe6b717227132fc13ed4508cdb3cd8bd01"
},
 "послідовності": 4294967295
}
],
 "Uвих": [
{
 "значення": 275.00000000,
 "н": 0,
 "scriptPubKey": {
 "АСМ": "OP_DUP OP_HASH160 12ab8dc588ca9d5787dde7eb29569da63c3a238c OP_EQUALVERIFY OP_CHECKSIG",
 "наклеп": "76a91412ab8dc588ca9d5787dde7eb29569da63c3a238c88ac",
 "reqSigs": 1,
 "тип": "pubkeyhash",
 "адреси": [
"12higDjoCCNXSA95xZMWUdPvXNmkAduhwv"
]
}
}
],
 "blockhash": "000000008c526b4821b66aa55980dd0c5c40a710fc45b11e4e2509c207cbc64f",
 "підтверджень": 388004,
 "час": 1232392372,
 "blocktime": 1232392372
}

Крім того, blockchain.info здається, не були порушені, що...

Чим можна пояснити такий comportement ?

+57
noooodlez 10 груд. 2019 р., 17:12:47

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil