Будь-яка консультація з адвокатом биткоины?

Я тільки почав приймати Bitcoin для потенційно анонімних юридичних консультацій. А у кого там є якісь поради про те, як здійснити анонімно, але юридично конфіденційні відносини адвоката? Я твердо вірю в адвокатською таємницею, але відомо, що в судовому порядку може примусити до розкриття, тому реальність конфіденційності питання в позасудовому порядку.

+515
Nabarun Chatterjee 21 черв. 2013 р., 00:30:12
26 відповідей

Ось це відмінний відповідь на те, як розрахувати розмір транзакції перед відправкою. (Обов'язково прочитайте остаточного редагування.)

Як за плату, ви все зрозуміли правильно: яку суму від входів не відправлені на інші адреси, стає плата за операцію для шахтарів.

+963
Junior Owns Joseph 03 февр. '09 в 4:24

Просто натисніть на кнопку "ВТФ?" посилання у правому верхньому кутку, і все це пояснюється на сторінці ви дивіться.

+949
Andrea Cumpelik 30 жовт. 2015 р., 14:00:46
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви зможете побачити їх, як тільки ви синхронізувати блок, який містить оплату.

+843
zilexa 2 трав. 2014 р., 16:27:08

Немає універсальної відповіді на це питання, який кожен може використовувати, і конкретної відповіді для користувачів биткоин-ядра (версії 0.10.0 і вище).

Універсальний варіант

Замість того, щоб прямо відповісти на ваше запитання з відповіддю, яке буде застарівати протягом декількох хвилин, так як наступний блок був виявлений, ось такий загальній формі ви можете подивитися поточний кількість блоків в ланцюжку:

 1. Перейдіть в цей список блокчейн дослідників.

 2. Виберіть один (або декілька) і відвідайте його сайт.

 3. Майже всі вони на головній сторінці відображати висоти останніх блоків.

 4. Висота блоку, скільки блоків є до цього блоку в блокчейне, щоб взяти висоту найвищого блоку і додати одну—ось скільки там блоків в блокчейне.

Зверніть увагу, що це не рідкість для блокчейн дослідники помилилися різні факти, в тому числі висота найвищого допустимого блоку. Відвідавши кілька сайтів, зменшується ризик одержання недостовірної інформації, не усвідомлюючи цього, якщо різні сайти розходяться в думках щодо висоти більш ніж один блок, ви будете знати, що щось не так.

Для ядра биткоин-користувачів

У getblockchaininfo ЕКП включає в себе як висота найвищого завантажили блоку і висота найвищої допустимою-перегляд завантажених заголовків. На швидке з'єднання, ядра биткоин, як правило, завантажити всі заголовки протягом двох хвилин, він перший почав, так це кількість заголовків зазвичай загальна кількість блоків за кращою блокчейн (мінус один, так як відлік починається з нуля).

{
 "ланцюжок": "головна",
 "блоки": 381466,
 "заголовки": 381466,

Перші кілька рядків getblockchaininfo на повністю синхронізовані вузол

Важливо, щоб вузол, який заголовки граф можуть піти вниз, якщо биткоин ядро виявить блоки, які повинні бути прив'язані до ці заголовки є недійсними. Зовсім недавно це сталося під час 4 липня 2015 вилка (хоча 0.10.0 і пізніше биткоин основні вузли не були порушені) і він також може статися, якщо є спроба хард-форк, що має підтримку більшості швидкість мережі хеш.

У біткойн-ядра графічний інтерфейс (биткоин-Кварти), ви можете запустити getblockchaininfo ЕКП, перейшовши в меню Довідка -> налагодження пункт -> консоль вкладці, а потім введіть в:

getblockchaininfo
+833
user139059 28 січ. 2012 р., 10:59:29

Загальний відповідь полягає в тому, що Ваша нова карта викликав величезне падіння в хеш-ставка. Карти Radeon, як правило, краще для майнінг (швидше і ефективніше) у порівнянні з NVIDIA. Є хороша діаграма, яка відповідає хеш-ставка на карти тут: https://litecoin.info/Mining_hardware_comparison

Ви дійсно повинні розглянути алгоритм скрипт на рентабельність басейн (я думаю BTCGuild і зараз), які будуть видобувати найвигідніші монети і конвертувати його в BTC за вас, за невелику плату звичайно. Це повинно збільшити ваш майнінг прибутковість по 10 разів або близько того!

Ви також можете спробувати Cudaminer замість GUIMiner для відеокарт NVIDIA. Я краще через cudaminer для відеокарти NVIDIA, ніж CG і bfgminer.

+831
thinkquester 27 квіт. 2012 р., 12:39:25
 • При отриманні грошей, архівні, знайти адресу в питання ("ім'я користувача (відправлено через ХХ"). Натисніть цю кнопку, щоб повернути його до активної адресами:

  enter image description here

 • Під відправити гроші, митниця, відправити всі гроші з цієї адреси на іншу адресу в ваш гаманець. Тепер ви можете знову архіву адресу.

+703
G Hixon 19 вер. 2015 р., 06:32:00

Виплата методу в P2Pool ви базується на PPLNS. У цьому методі, кожну акцію нараховується за кожен знайдений блок в наступному часткам. Залежно від точного значення n і удачі в пошуку блоків в басейні, це може означати кілька блоків.

+680
AnnapoorniS 9 лют. 2019 р., 14:50:56

Незважаючи на назву, MAX_MONEY константа не використовується при визначенні максимальна кількість монет. Швидше, він використовується лише на осудність перевірити: будь-яку операцію виведення більше, ніж MAX_MONEY автоматично відхиляється як невірний. Вони просто встановили цю нову константа, рівна в кінцевому підсумку максимальна кількість биткоинов, так як це значення, яке, звичайно, ніколи не повинна бути перевищена ні виходу. Це було частиною виправити ранньому помилка , де тільки сума всіх виходів для операції було перевірено, що призводить до того, що додаток може переповнитися.

Субсидії блоку (нагорода ака) обчислюється в GetBlockSubsidy функції validation.cpp.

CAmount GetBlockSubsidy(внутр nheight, константный консенсусу::параметри& consensusParams)
{
 інт скорочення вдвічі = простого / consensusParams.nSubsidyHalvingInterval;
 // Сил блок винагороди до нуля, коли зсув вправо визначено.
 якщо (скорочення вдвічі >= 64)
 повернення 0;

 CAmount nSubsidy = 50 * монета;
 // Субсидії зменшується вдвічі кожні 210 000 блоків, які будуть відбуватися приблизно кожні 4 роки.
 nSubsidy >>= скорочення вдвічі;
 повернення nSubsidy;
}

Тут ви можете побачити початковий блок нагорода 50 монет-це жорстко. Скорочення інтервалу consensusParams.nSubsidyHalvingInterval знаходиться в chainparams.cpp в конструкторах для CMainParams, CTestNetParams і CRegTestParams відповідно (відповідні значення за замовчуванням 210000, 210000, 150). Зверніть увагу, що MAX_MONEY не з'являються.

Тому для зміни загальної грошової маси вашої монети, ви повинні зробити трохи математики, щоб вирішити, що початковий блок нагороди і скорочення інтервалу має бути, і змінити їх відповідним чином. Якщо ви хочете, щоб винагородити регулюється і будь-який інший механізм, ніж "продовжити скорочення до тих пір, поки нагорода не досягне нуля", тоді вам доведеться переписати GetBlockSubsidy функції. (І ви повинні також змінити MAX_MONEY відповідне значення, які не повинні бути перевищені на будь-яку операцію виведення.)

+663
Bosswa 26 квіт. 2019 р., 02:10:32

Видобуток

Шахтарі є основним джерелом биткоины і якщо ви шукаєте для великих кількостях ви повинні обов'язково зв'язатися з ними, але в більшості випадків, вони мають обмінників, з якими вони працюють.

Обмінники

Вони отримують биткоины від шахтарів або людей і пропонуючи трейдерам. Я використовую coinify , який легко, і ви можете заплатити за допомогою кредитної картки (Європа) і localbitcoins.com також добре для торгівлі биткоинами незалежно від високої плати.

+634
Joseph Chan 26 серп. 2014 р., 00:23:43

Моє питання відноситься до технічної сторони:

хто тримає приватні ключі, якщо третя сторона використовує мій світловий вузол для участі в платіжній мережі каналу блискавки ?

Дякую

+596
nilonex 16 серп. 2012 р., 18:48:24

З допомогою C-блискавки можна з'єднати блискавкою вузла на повний віддалений вузол:

~/.блискавки і конфігурації

биткоин-rpcconnect=<віддалений IP-адрес>
биткоин-щоб=<ЕКП-порт>
биткоин-rpcuser=<ЕКП-користувачів>
биткоин-rpcpassword=<ЕКП-пароль>
псевдонім=<псевдонім>
мережа=биткоин

Потім запустіть додаток блискавки:

$ lightningd --демон

Примітка для цього потрібно включення RPC-сервер (сервер=1 в биткоин.конф) на повний вузол і настроювання автентифікації. См

$ bitcoind --допоможіть
...
-rpcauth=<userpw>
Логін і хешований пароль для JSON-RPC для підключення. Поле
<userpw> приходить у форматі: <ім'я користувача>:<сіль>$<хеш>. А
канонічні скрипт на Python входить у частку/rpcuser. Клієнт
потім підключається зазвичай з допомогою
rpcuser=<ім'я користувача>/rpcpassword=<пароль> пару аргументів. Це
опція може бути зазначена кілька разів
...
+554
Jeffcole1 6 лип. 2010 р., 04:08:14

Єдиний спосіб отримати доступ до биткоин на даний адреса є запам'ятовуючи закритий ключ за цією адресою. Існує декілька способів кодування (ФВИ, бази 58 та ін).

Також, можливо, у вас є доступ до насіння гаманця, з якого ви можете відновити власну адресу, який може бути у вигляді мнемонічної фрази (12, 24 або такі слова)

+549
Emad Mosaad 30 квіт. 2013 р., 03:27:37

Його називають блокчейн для причина, є багато творців цього шедевра цього сина. Я сподіваюся, що це працює для вас, найкращий мате удачі.

+533
Louie Borden 14 лист. 2014 р., 01:00:22

Інструменти-експорт закритих ключів,ви можете отримати yourwallet.ключ.Чим відкрити його за допомогою текстового редактора,можна побачити особисті ключі відкритим текстом.

+333
LiquidityC 18 квіт. 2011 р., 07:11:08

Перемістити всі ваші монети в гаманець, де приватна ключі під свій повний контроль.
Ви не повинні втрачати спадщина БТЦ, що у вас є який-небудь послуги, але ви можете втратити нові монети, якщо вони не підтримують нову вилку.
Якщо у вас є монети у власний гаманець, ви можете отримати програмне забезпечення, всі самі нові вила відкрили свій оригінальний "спадщина" гаманець з новим програмним забезпеченням, і ви будете мати нових монет.

+308
chuta saia 30 груд. 2018 р., 15:29:20

Першим пунктом у відповіді на це питання застосовується у вашому випадку (можливо дублювати питання?). Як ви запустите повний клієнт (Bitcoin сердечника) легко, як Bitcoin готівки та еквівалентних додатків, які Форкс цього. Я використовував биткоин Абетка.

Я використовував окремий автомат на биткоин гаманець. Можна працювати як на одному комп'ютері (за різними даними довідники - див. Це питання) але незважаючи на те, що називається 'Биткоин АВС.додаток' якщо ви спробуєте встановити його на тій же машині, один з Bitcoin ядро, ви отримаєте повідомлення з пропозицією перезаписати останнього. Коментарі про те, як зробити це на одній машині вітаються.

 1. Резервне копіювання ядра биткоин гаманець (~/library/application підтримки/биткоин/гаманець.дат) на USB (ми його пізніше). Це ключ зробити, що, звичайно, ви вже зробили
 2. На другому машина скачати биткоин ABC з bitcoinabc.org. В даний час це .употр файл в додатками директорію. Я очікую, що вони будуть покращувати УБ є тільки кнопка легко для Mac завантажити.
 3. Щоб отримати блокчейн для синхронізації або просто запусти биткоин АВС, поки він не запрацює (вона скачає ланцюг аналогічні за розміром ядра биткоин, тобто - 150 гб+) або копія застарілої частини ланцюга (загальний на обидві монети) від биткоин основних даних каталогу. Як op коментарі, Машина часу або інших резервного копіювання ідеально підходить для цього. Я буду оновлювати цей відповідь, якщо хтось може прокоментувати, як саме це зробити не один, а в ідеалі вам потрібно всього вмісту блоків і chainstate каталоги вгору до розвилки дата; 1 серпня. Тоді тобі потрібно синхронізувати з тих пір.
 4. Перезаписати новий гаманець.файл DAT биткоин абетку створили (адреса вище) з одним із Крок 1.
 5. Обидва додатки синхронізуються тепер ви повинні бути в змозі відправляти/приймати БТЦ/КБК незалежно один від одного з відповідного додатку - я.ви тепер обидві. Ви повинні спуститися на одну сторону барикад і продати всі ви, звичайно, можете видалити це додаток, дані каталогів і запасних/позикові машини.

З точки зору не можна, ви повинні ігнорувати будь-які консультації по експорту/безлад з вашими закритими ключами - особливо хтось пропонує, щоб вимагати вашого БЦК монет для вас, якщо ви надсилаєте свої ключі..

+275
DevNull 12 квіт. 2015 р., 15:58:33

це 'вартість' нічого, щоб налаштувати обліковий запис? Якщо биткоины є віртуальними, чому, як курсовою роботою?

+203
caisah 16 лют. 2010 р., 04:42:45

Яке значення X в Base58?

Проблема, коли я послався на цю таблицю: https://en.bitcoin.it/wiki/Base58Check_encoding

Зрештою Я придумав D Коли я 30, але я хочу Х, так що буде правильне значення для PUBKEY_ADDRESS і (при необхідності) SCRIPT_ADDRESS

Це мій існуючий код:

PUBKEY_ADDRESS = 30, // літера X (версія 1 Ел.) 
 SCRIPT_ADDRESS = 9, 
PUBKEY_ADDRESS_TEST = 56, // буква P (0 версія АДР.) 
 SCRIPT_ADDRESS_TEST = 119,

Може хтось дасть значення, яке дасть мені Х

+165
Steven White 17 серп. 2017 р., 05:06:50

Яким чином владної еліти може перешкодити кріптовалюти?

Кріптовалюти як видається, не сприйнятливі до більшості форм влади, регулювання або контролю. З-за своєї децентралізованої і анонімної природи, вони часто підноситься як антидоту до влади, Уолл-Стріт, підтасування і т. д. Через валюту і гроші.

Наскільки точна ця? Яким чином актор, який має інтерес в сказати, засилля Уолл-Стріт або просто якимось причина для використання їх силах, щоб контролювати, інакше вільних акторів могли б зробити це криптовалюта економіки?

+162
graumand 7 лют. 2016 р., 04:04:37

Він буде включатися в дві (або більше) різних блоків. Але тільки один з цих блоків буде поширюватися в мережі і отримати підхопили інші шахтарі, стати частиною "довгі ланцюжки" і згодом бути продовжений.

Тому неважливо, якщо у будь-який момент часу є вилки в кінці "блокчейн", важливо лише те, що одне подання є постійним.

+100
Manu K R 3 черв. 2013 р., 01:14:15

Це стандарт.

Всі ці засновані ERC20 маркерів (як мінімум) одні й ті ж імена атрибутів, ті ж імена методів.

Так що я автоматично знаю, що мені потрібно викликати метод "передачі", коли я хочу передати мої жетони. Ніхто не назве його "transfer_tokens_hello_world". Несуттєво, який з тисячі маркер я хочу перевести: це завжди один і той же метод.

Перевага бірж і/або користувацьких інтерфейсів є те, що він дуже простий в реалізації. Якщо біржовий список маркерів A і B, то знак C має такі ж структуру і легко це реалізувати.

+71
Mahshad Rupam 26 вер. 2014 р., 16:29:37

Я перевіряв биткоин Вікі для сценарію і Bitcoin контрактів і у мене є деякі сумніви щодо додаткових договорів.

Наприклад, я бачив у багатьох місцях посилання на пароль контрольованої передачі, де тільки власник сайту може отримати BTC в договорі. Ви знаєте який-небудь приклад в Blockchain? Мені цікаво про що з командами скрипта за рамки стандартного використання.

+52
venkatesh 8 груд. 2013 р., 16:50:36

Ще один шлях-зробити свій власний клієнт.

Ось мій на PHP. Навіть якщо ви не знаєте PHP, ви можете побачити, як легко це, щоб створити з нуля:

JSONRPC:
https://github.com/nmmmnu/BlockchainWalker/blob/master/jsonrpc.php

Вибрані команди Bitcoind мені потрібно:
https://github.com/nmmmnu/BlockchainWalker/blob/master/bitcoindrpc.php

оновлення:

У випадку, якщо у вас власний клієнт, переконайтеся, що ви впоратися з першої угоди

"4a5e1e4baab89f3a32518a88c31bc87f618f76673e2cc77ab2127b7afdeda33b"

у спеціальний код, тому що bitcoind не впораюся.

+48
user59586 25 вер. 2010 р., 15:26:29

Биткоин грошові кошти клієнта не підтримує індекс адреса біткойн, так що вам потрібен пропатченних клієнт для використання цієї функції. Ви можете використовувати https://github.com/bitprim/bitcoin-abc. Я також розщедрився биткоин-ABC з функцією індексу за адресою. Цей РЕПО в https://github.com/Sotatek-DucPham/bitcoin-abc. Дотримуйтесь будувати гільдії і зробити свій bitcoind, не забудьте додати usecashaddr=0 в биткоинах.конф перш ніж бігти. Удачі.

+26
James McCormac 22 січ. 2014 р., 01:32:49

Я можу перевірити, що я правильно записав насіння під "відновленням" мій гаманець на столі гаманець, як Електрум з допомогою насіння подарував мені мій нано з? Це дзеркало моєї апаратного гаманця, правильно?

Це безпечно / правильно ?

+21
Kim Lyford Bishop 9 лип. 2019 р., 03:51:02

Ви можете використовувати будь-яке програмне забезпечення, яке здатне транслювати угоди. Це може бути інший гаманець програмного забезпечення, такі як Електрум або командного рядка інструмент, як биткоин-submittx.

+16
jcevallos 27 серп. 2017 р., 19:39:59

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil