Який сенс завантажувати блокчейн?

У мене є биткоин-ядра на моєму Mac, і на даний момент це синхронізація.

Але який сенс мати весь блокчейн завантажується на ваш комп'ютер? Це тільки там так що ви можете мати офлайновий гаманець?

Або чи є інші переваги на вашому комп'ютері...і якщо це так, то якими б вони були?

+662
Mateusz Ruszkowski 8 груд. 2013 р., 17:57:44
31 відповідей

API-інтерфейс CryptoCompare-це найбільш повний безкоштовний API, який я можу знайти.

Посилання:

  1. https://www.cryptocompare.com/api/
  2. https://min-api.cryptocompare.com/
+996
Tekmans 03 февр. '09 в 4:24
 хоча сума > 0:
 amount_i = інт(mtgox_depth['заявок'][індекс]['amount_int'])
 price_i = інт(mtgox_depth['заявок'][індекс]['price_int'])
 якщо amount_i < сума:
 total_value += amount_i * price_i
 сума -= amount_i
 Еліф amount_i >= суми:
 total_value += сума * price_i
 сума = 0
 індекс= 1
 місце = інт(total_value / поплавок(total_amount))
 повернення місце

Щось на зразок цього, де mtgox_depth є JSON-об'єкт з https://mtgox.com/api/1/BTCUSD/depth?rawмає працювати для вас.

+990
Alexander Myshov 7 лист. 2015 р., 13:04:15
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мені цікаво, як люди, які працюють або керувати ядра биткоин платять, наприклад, Володимир Г. ван дер Лаан.

Вони роблять роботу тільки... в якості волонтерів?

+942
radhika neupane 2 лип. 2019 р., 00:46:59

Згоден з Адамом. Биткоин використовує блокчейн, без нього БТЦ не може існувати. І блокчейн використовують інтернет в основному. Може коли-небудь люди створять іншу технологію blockchain, яка не вимагає Інтернет-з'єднання... але це вже інша історія.

+927
Zachary Taylor 29 черв. 2011 р., 19:03:40

Для створення P2WSH адресу, ви повинні мати якийсь скрипт. Найпростіший-ви можете використовувати скрипт multisig. Ви можете зробити це з addmultisigaddress. Якщо ви робите щось на зразок

addmultisigaddress 1 '["37Ju7oTbPfe5qNAHYiAKfdTtVvCSP3TTdl"]' "" "bech32"

ви повинні отримати P2WSH адресу.

+883
Hochuli Marc 9 лист. 2012 р., 15:01:54

Ви не можете створити minikey для приватного ключа - потрібно створити закритий ключ після того як ви створили minikey.

Ви повинні переконатися, що SHA256 для міні-ключ плюс знак питання після його хеш, починаючи з 00.

Або, в Python:

і SHA256(кандидат + "?")[0] == ЧР(0)

Наступна програма на Python буде генерувати міні-ключі:

імпорт hashlib
від імпорту binascii hexlify як НХ
імпорт випадкових
Рандом = випадковий.SystemRandom()

B58_ALPHA = "123456789ABCDEFGHJKLMNPQRSTUVWXYzabcdefghijkmnopqrstuvwxyz"

деф і SHA256(и):
 повернення hashlib.і SHA256(и).дайджест()

деф gen_candidate():
 кандидат = "И"
 для мене в xrange(29):
 кандидат = кандидат в + Ренд.вибір(B58_ALPHA)
 повернення кандидата

деф test_candidate(кандидат):
 повернутися і SHA256(кандидат + "?")[0] == ЧР(0)

у той час як правда:
 з = gen_candidate()
 якщо test_candidate(з):
 друку, НХ(і SHA256(с))
+804
Jesse Craft 24 трав. 2016 р., 13:06:38

Якщо ви використовуєте биткоин ядра (я не впевнений, коли ця функція з'явилася, я біжу 0.15.1), в рамках .каталог биткоин ви повинні знайти файл з назвою "налагодження".журнал записів контактів з вузлами і передача блокчейн блоків. Інформація тут корисна, коли блокчейн переходить на вашу машину в перший раз, тому що це дає уявлення про те, як швидко блоки, які прибувають і як далеко ви повинні піти.

Приклад запису блоку прибуття:

2017-11-29 14:49:06 UpdateTip: новий кращий=висота 00000000000000000106ae17dcccd5a0bde5ea3e47d255bd140e521719c6e4c5=481133 версії=0x20000002 log2_work=86.959389 ТХ=2017-08-18 247718348 дата='19:35:прогрес 03'=0.899967 кеш=225.9 Мб(1826706txo)

Коли ваш блокчейн є неповним, значення прогрес-це приблизно те частина блокчейн, яку ви отримали. висота є фактичне кількість блоків у блокчейне.

Якщо ви бачите високий мережі і використання диска, цілком імовірно, ви ще отримуєте первинну передачу блокчейн. З точки зору з'ясувати, довго отримувати весь блокчейн буде брати, зверніть увагу, що як блокчейн висота збільшується, час на отримання додаткових блоків збільшується (не знаю чому). Дозвольте більше часу, ніж просте множення затримки між блоками і блоків хотів би запропонувати.

Вам знадобиться багато дисків, щоб запустити повний вузол. На момент написання цієї статті, висота блокчейн є 497132 і .биткоин займає 175GB каталог (txindex=1).

Оновлення: працює з bitcoind-налагодження будуть скидати тонни налагоджувальної інформації в налагодженні.журнал. Щоб просто побачити реальних угод ви отримуєте запустити bitcoind з звичайні прапори, а "- "налагодження" =mempool -налагодження=mempoolrej"

+795
omarrr 21 вер. 2018 р., 08:50:13

Для clightning я створив відео, яке пояснює, як відновити свій сайт з насінням і стан ви можете подивитися тут: https://youtu.be/-S7pQOw36vI

Загальна ідея полягає в тому, що hsm_secret сайтів насіння в двійковому і сайти і sqlite3 бази вашого каналу.

Я вірю в ЛНД процес буде схожий тільки в тому, що вони дають насіння слова явно замість hsm_secret. Вони також повинні мати деякі бази даних або файлу, в якому вони сайті державного каналу.

Що стосується сторожових веж. В даний час, наскільки мені відомо, немає таких послуг.

+790
user29798 30 трав. 2014 р., 19:05:31

Я пропоную зв'язатися ринках BTC і з проханням збільшити плату за транзакцію. ЦК не проблема - більшість гаманців відображення непідтверджених транзакції.

+786
vanya13li 24 вер. 2019 р., 10:15:01

Хто ж прийме таке рішення, яке особливість биткоин включити?

Биткоин-розробники ядра, особливо ті, що з фіксацією доступу, прийняти остаточне рішення про те, які функції додати для ядра биткоин---але вони дійсно прислухаються до відгуків спільноти, особливо ввічливі і компетентні коментарі, залишені на GitHub pull-запити.

Якою буде процедура голосування (хто і як) приймає рішення про те, включати чи не включати Sidechains?

Sidechains буде введений в якості федеративного sidechains, яка описана в додатку a sidechains папери. Федеративні sidechains не вимагає ніяких змін на Bitcoin Core або протокол, так що не буде ніякого голосування.

Злили-заміновані (цифрові мультиметри) бічні ланцюги можуть бути додані в якості м'якої виделкою. Якщо це робиться точно так само, як BIP34 м'якої вилки або майбутній BIP66 м'яка вилка, це буде шахтарів, які голосують. Вони подали свої голоси під час оновлення до версії ядра Биткоин, яка включає в себе нову СПВ-доказ перейменовано в ОП коду.

Однак, тільки-дайте-шахтарі-голосування спосіб призначений в основному для неконфліктним вилки. (Нам потрібні шахтарі голосувати, тому що тільки вони можуть досягти консенсусу змінити правило (вилка) в мінімально руйнівним способом.) При додаванні докази ВП код SPV є суперечливим, то, ймовірно, потрібно зробити щось інше, щоб забезпечити мінімальний збиток. (Див. пункт нижче).

Чи вузли учасника (орієнтовно більш ніж 6300) голосувати так само?

Вони можуть. Кожен вузол самостійно перевіряє кожен блок на блок ланцюга, даючи їм можливість застосовувати чи не застосовувати які-небудь правилом вони хочуть. Наприклад, якщо вам не подобається майбутня BIP66 м'яка вилка, ви можете змінити код вашого сайту, щоб відкинути всі версії 3 блоків.

Якщо ви робите це самостійно, то це швидше за все означає, що ваш сайт не буде знову приймати інший блок, оскільки всі інші по ланцюжку, яка включає в себе версії 3 блоків. Це також означає, що люди не хочуть підключатися до вашого сайту, так як сайт виглядає вона відстає від усіх інших.

Але якщо багато операторів вузла прийняти таке ж рішення відхилити версія 3 блоків, це буде оману про те, що відбувається. І якщо ще кілька шахтарів приєднатися до вас, ви будете мати блок ланцюга з вилковими, який створить більше плутанини.

Під час плутанини, буде важко сказати, хто контролює, що биткоины і подвійних витратах, може стати легкою. Це робить биткоин ненадійний, і ніхто не хоче використовувати ненадійною фінансової системи---Саме тому ми працюємо дуже важко, щоб уникнути подібних непорозумінь. Ось чому тільки шахтарі-голосування система використовується тільки для неконфліктним Форкс.

Я думаю, що план Грег, Адам, та інші Blockstream співзасновників використовувати федеративні sidechains, щоб ввести нас всіх в дві бік кілочки так, що ми можемо побачити, що вони роблять. Тоді, як ми звикаємо з ними і почати хочу додаткова перевага розподіленого довіри з Об'єднаних гірничодобувної промисловості, ми можемо працювати через будь-які суперечки навколо додаючи доказ СПВ ВП код.

+754
PetrVecerek 25 груд. 2012 р., 13:34:27

Це міг би бути питання, який може бути легко ігнорувати до минулого року. Але після випадку з IRS і всіх, адже стільки людей отримують податкове повідомлення від фонду, що їх інформація може бути передана після певного порогу - це тема та питання, який не можна ігнорувати.

Я зіткнувся з аналогічною проблемою нарахуванні мені податку на криптовалютных угод, скоєних на різних біржах. Пару видних програмного забезпечення або нарвався на від'ємне сальдо, або вони були занадто дорогими для прибутку я зробив.

Це допомогло мені побудувати і запустити його для громадськості. Ми назвали його BearTax - повний набір для криптовалютных трейдерів та професійних бухгалтерів. Ви можете зв'язатися з необмеженою бірж і може обробляти необмежену кількість транзакцій без якої-небудь оплати. Ви можете закріпити, огляд і обчислити приріст втрати безкоштовно.

Обробка потреби в електроенергії пальне і ми беремо тільки тих, хто хотів би завантажити податкові форми і CSV файлів аудиту. Дайте йому спробувати і дайте мені знати Вашу думку. Оцініть відповідь від всього співтовариства тут

+730
O Emre 4 жовт. 2018 р., 03:37:37

Мені цікаво, погода там буде сценарій, де шахтарі не приймають дійсне заблокувати або прийняти блокувати шкідливі

Єдиний сценарій, в якому це могло статися, якщо хтось в мережі запущений шкідливий версію коду з різними правилами консенсусу. У цьому випадку, хто-небудь працює цей код прийме невірний блок (що є допустимим у відповідності з їх неправильним правил), в результаті виделкою в ланцюзі.

Однак, все в мережі, використовуючи діючими правилами консенсусу вважатимуть кожного блоку зигзагоподібна ланцюг недійсними, і продовжити розширення реальну ланцюг, як очікувалося.

+690
oneoss 9 трав. 2019 р., 23:05:27

До сьогоднішнього дня я думав, що всі адреси повинні починатися з 1.

Ну, ось 3M8XGFBKwkf7miBzpkU3x2DoWwAVrD1mhk, який є мульти-сиг адресу escrow , створені для утримання баунті для розвитку CoinJoin. Це як на першому виступі я зазначив, що починається не з 1, а перший мульти-сиг-адресу, що я бачив в дикій природі.

Чи існують інші можливі префікси? Що характеризує різні префікси? (Напр. всі адреси, що починаються з 3 multisig адреси? Є multisig-адреси, які не починаються з 3?)

+679
David Vickers 17 лист. 2011 р., 06:12:18

Як повідомили 0x49D1: зниження биткоин ядра кеш бази даних дозволило зменшити використання пам'яті, яка викликала збій синхронізації.

В Bitcoin.конфігурації dbcache=<Н> або як аргумент командного рядка -dbcache=<П> де П - розмір кеша бази даних в мегабайтах (за замовчуванням: 300)

Джерело

+622
Kerkouch 27 січ. 2013 р., 23:45:17

Хто-небудь знає кращий спосіб змінити биткоины у фунтах (GBP), потім зробити банківським переказом або за допомогою платіжної системи PayPal? Я знайшов деякі, але вони беруть на тиждень.

+525
user143804 18 черв. 2011 р., 05:56:24

Одного підтвердження недостатньо. Припустимо, два шахтаря відкрийте для себе новий блок хеш-приблизно в той же час. Кожен з них пошле його зі своїми однолітками, а потім з їх однолітками, так що, можливо, половина мережі Біткойн має новий блок, а інша половина має новий блок Б, обидва вважаючи, що воно є допустимим новий блок для наступного послідовності.

Ця ситуація не буде вирішуватися до тих пір, поки наступний блок генерується після цього. Можливо (хоча більше навряд чи) до такого роду ситуації повторюються, тому, ви повинні чекати кілька підтверджень, перш ніж приймати оплату як діє.

+468
rocking 20 квіт. 2017 р., 03:10:20

Як вивести викупити сценарій для нового оплата-свідок за замовчуванням хеш-адрес? З існуючими P2SH це виявлено після надання N кількість публічних ключів через createmultisig функція клієнта Bitcoin. Це те ж саме, тільки один відкритий ключ через createwitness або аналогічну функцію?

Це в даний час доступні для махінацій з в тестовому режимі?

+461
man 3 бер. 2017 р., 08:01:13

Він знаходиться на прикладному рівні, а ось Біткойн-p2p-протокол, який працює по протоколу TCP. В p2p-протокол повинен бути реалізований на вузли спілкуються один з одним (тобто блок, Техас, інв повідомлення).

+442
Extonite 12 груд. 2018 р., 17:31:58

Згідно биткоин.це вікі-сторінка на операційні витрати залежать від кратні 1000 байт (з округленням вгору).

Вище сторінка посилається Гевін Андресен це пост на 0.8.2 нотатки про випуск:

Плата за замовчуванням для низького пріоритету операцій знижується від 0.0005 БТЦ (за кожну 1000 байт в угоді; в середньому угода близько 500 байт) до 0.0001 БТЦ. [виділено мною]

+441
HAMZA 24 вер. 2013 р., 14:15:29

Рідний виходи segwit (P2WSH і P2WPKH) в даний час не має тип адреси, тому немає адрес цих виходів.

+429
user831272 25 квіт. 2011 р., 11:48:10

Нещодавно я зробив інвестиції з Forexbitoptions і зробили деяку прибуток. Вони нібито спрямовані ці доходи для мого гаманця Blockchain, але кажуть, що це не переживає, як мені потрібен закритий ключ для цього. Питання у мене є, мені потрібен закритий ключ для цього, і якщо так чому я повинен платити за окремий ключ, щоб відкрити мою прибуток?

+405
novas86 28 лип. 2018 р., 04:58:41

Робить сайт тільки банити IP-адреса шкідливий сайт? або, є й інші особистості включені. Я маю на увазі, якщо зловмисний користувач може створювати кілька IP-адрес, щоб відправити підроблені Техас, які будуть контрзаходи тоді? Припустимо, інший сайт, який буде перевіряти цей Техас, також зловмисник.

+331
Ryan Lucia 7 лист. 2011 р., 04:10:35

Я люблю починати новий проект на биткоин. Мій проект-це створення веб-гаманця Bitcoin. Я стругав, що запустити bitcoind на один VPS і використовувати RPC для виконання операцій гаманець. Я планування, щоб створити окремий адреса для кожного нового користувача.

Моє питання

  1. Моя думка правильна чи краща практика..??
  2. Binance як excahange є generete одному адресою монет для кожної монети. Я що Binance це робити, щоб запустити один вузол для створення декількох адрес. Хіба це правильно..??
  3. Насправді кілька адрес дорівнює декільком гаманець на стороні користувача...??
+327
user1641677 6 черв. 2010 р., 21:28:41

OP_IF споживає число з вершини стека.
У OP_IF буде оцінене як істинне , якщо число не 0, і false , якщо число дорівнює 0.

Ч/т за цей відповідь Девід Шварці Пітер Wuille за те, що я на правильному шляху.

+303
scotty86 22 трав. 2015 р., 23:29:00

Можна імпортувати гаманець.дат Bitcoin-Qt без перезапису поточного гаманець? Ніби як злиття функції? Або Blockchain.org тільки ми, щоб об'єднати гаманці під одним обліковим записом?

+290
dean1957 13 груд. 2018 р., 03:20:58

Я хочу, щоб моє просте додаток гаманець для автоматичного вибору UTXOs для входів. Я розумію, що я не можу досягти цього за допомогою всього bitcoinjs, але я можу що-небудь додати до нього, щоб стежити за unspents? Чи є спосіб, щоб використовувати якийсь API для автоматичного вибору unspents? Я розумію, що це досить легко зробити з btc.com але я хотів би бути в змозі зробити це з альткоинов, а також. Заздалегідь спасибі!

+281
Krupali 16 лют. 2013 р., 00:22:28

В налаштуваннях свого профілю ви можете отримати своє реферальне посилання для запрошення ваших друзів. Я думаю, ви обидва отримаєте $10, якщо ваш друг витрачає $100 в купує.

+194
Donut 28 10 вер. 2016 р., 04:46:56

Я читав введення в биткоины. Але головне питання залишається: які причини можуть підштовхнути мене на покупку биткоинов сьогодні?

+131
Sharon Thompson 25 груд. 2011 р., 18:23:09

Це буде перший сайт потрапити під обстріл з боку урядів, коли вони починають свою атаку на биткоин і ви втратите всі свої вклади. :(

+129
Yosep Indra 27 лист. 2016 р., 23:04:13

у мене питання, не будучи в змозі побачити IP-адреса 192.168.1.99, але коли я поміняв IP на сам комп'ютер працював.

скинути Шахтар і потім йти на з'єднання Шахтар на свій комп'ютер кабель Ethernet одним і змінити IP-адресу і маску.

це повинно дати доступ до antminer створеній сторінці

+72
David Helm 17 квіт. 2017 р., 18:48:00

Ви можете знайти виконання подібних виплатити хеш скрипта (P2SH) проведення тут: Сплатити скрипт хеш виконання

В основному scriptSig оцінюється, по-перше, він штовхає порожній масив байтів у стек, бо коду OP_FALSE, а потім штовхає підпис 3045....001 в стек, і, нарешті, штовхає сценарій викупу 5141...1ae на. Потім ми перейдемо до оцінки scriptPubKey, закодований сценарій викупу береться з стека і хэшируется і хеш порівнюється з хешем e9c3...60а. якщо вони рівні, ми перейдемо до реальної оцінки сценарію викупу. Це означає, що стек повертається в момент перед стратою scriptPubKey, так що ми маємо:

5141...1ae
3045....001
 (нульові значення)

Верхній елемент витягується, декодується, а потім оцінювали. В даному випадку, це OP_CHECKMULTISIG сценарій, розкодована версія сторінці ви пов'язані, а також у вашому питанні, але це multisig має тільки один відкритий ключ і одного підпису, так що в принципі еквівалентно оплатою прямо на цю адресу. У OP_CHECKMULTISIG буде перевіряти підписи 3045...001 з відкритим ключем, і якщо він співпадає, то угода дійсна. Порожні дані відсунули на початок OP_FALSE просто там з-за CHECKMULTISIG ще один елемент, що він повинен, з-за помилки, так це просто невикористаний біт даних необхідно, щоб вона працювала.

Я не впевнений, що ви розумієте під його сценарій. Це скрипт, це просто закодовано в 5141...1ae. Ви можете розшифрувати його з decodescript дзвінок на биткоин ЕКП.

+44
Sjoerd Rinzema 29 квіт. 2019 р., 05:17:21

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil