Чи існують реальні способи від шкідливого сторнирующие проводки?

Як може бути угод зловмисно назад? Які потрібні ресурси?

+283
selenasyper 9 лип. 2018 р., 17:45:53
37 відповідей

Я намагаюся побудувати додаток, яке використовує біп-32. Але я не впевнений, як використовувати його.

У мене є фраза , з якою я створюю похідний закритий ключ і відкритий ключ отриманий. Якщо я поділяю мою отриманий відкритий ключ з другим гаманець гаманець зможете створювати інші похідні відкритого ключа від нього ? Чи це можливо ?

І оскільки у мене є оригінальний , отриманих закритий ключ зі мною, я можу бачити, що відбувається у другій гаманець ?

Крім того, якщо я вільна як похідні приватного ключа і отриманий відкритий ключ, чи я зможу відновити мої гаманці, використовуючи тільки пароль ?

+985
astark 03 февр. '09 в 4:24

Я думаю, що кращий спосіб аналізу вашого питання буде порушувати знищення биткоин на категорії. Є поняття жорсткого знищення сенсу зроблена спроба фізично компроміс мережі Bitcoin або 51% до атаки або міжнародного законодавства. І є поняття м'якою знищення, де робляться намагання делегітимізувати валюти за допомогою маніпуляції ЗМІ, а також постійні DDoS-атаки на інфраструктуру, що підтримує биткоин.

В умовах жорсткого знищення, я можу визначити наступні сценарії:

 1. АНБ чи якоїсь іншої організації з бюджетом та досвід створення НВІС проекту, для розробки і розгортання конструкція ASIC, що спричинить за собою 51% атаки

 2. Міжнародне положення розроблено, що значно пригнічує здатність обмінювати биткоины на місцеву валюту. По суті змушуючи биткоин під землею як наркокартель

 3. Математик виявляє як розрив алгоритму ECDSA (дуже малоймовірно)

 4. Інноваційні результати в биткоин замінюється іншою валюті

В умовах руйнування м'яких, можна визначити наступні сценарії:

 1. ЗМІ також прихованих мульти-спроба уряду провести кілька пропагандистських кампаній, щоб переконати громадську думку, що Bitcoin-це або масовий лохотрон або як-то погано

 2. Обтяжливі правила прийняті для того, щоб контролювати і контролювати обмін Bitcoin

 3. Постійні DDoS-атаки відбуваються на великих біржах, як MtGox і також підтримуючої інфраструктури

 4. Один із способів атаки биткоин буде мати великі суми грошей поперемінно штовхають в Bitcoin і витягнув з біткойн, тим самим збільшуючи волатильність. Ці коливання ринку можуть бути посилюється прихованої урядової програми фінансування деструктивних і публічних Дис-інформації. Це зробить ведення бізнесу в биткоин складніше.

Чесно кажучи, биткоин-це експеримент. Ми не знаємо, що буде і хто буде противитися цьому.

+951
user258096 12 лют. 2012 р., 06:26:16
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Так. це нормально, це просто питання про те, як це відбувається.

Я навіть можу імпортувати закритий ключ з спадщиною гаманець (в Електрум), що дає мені 1QGFb7AUSFFnXEfBMUEf79NGKXqXMf9Tq7

Потім ви можете зробити base58 перевірити, якщо він дійсний.

См http://lenschulwitz.com/base58 і перевіряти на собі.

+943
IzhPlanet 16 лют. 2012 р., 18:21:18

Спочатку вони з'являються те ж саме, тільки враховуючи, що є хеш, що входять в цей блок.

Меркл дерево є більш ефективним, щоб довести, що транзакція включена в блок, так як інакше, треба мати і хеш кожної операції, щоб довести, що угода передбачає використання хеш, так що весь вузол може зробити це, але СПВ клієнта (та скороченого вузла перегляд поза блоків його зберіг) не може.

Є трохи більше інформації про те, як це працює в ці відповіді: корінь Тьмяніла і Тьмяніла докази

+919
bbjeg 22 лист. 2010 р., 05:18:33

Плата за операцію-це вимога, коли передача біткойнів на ланцюгу. Це частина нагороди, яка тримає шахтарі, видобувні биткоин (інша нагорода, звичайно ж, усунення блоків і генерація нових монет). Можна встановити свою власну плату за транзакцію/винагороду, але чим менший внесок тим менше ваші шанси, що ваш переклад буде перевірений (Шахтар включаючи угоди їх блок) і навпаки.

Більшість бірж і гаманців встановити стандартну плату, які в значній мірі гарантувати, перевірки за розумною ціною. Ви можете переглядати більшість своїх ставок в розділі Допомога. Ланцюги від угоди відбуваються, коли конкретний постачальник (або угоди між різними провайдерами) обмін биткоинов і зберегти запис обміну між собою (скоріше всього база даних SQL) та державні послуги.

+905
ZeraMarie 6 лют. 2013 р., 08:47:33

Можна довести, що ви є відправником у транзакції? Довести це з 3-х сторін, а не тільки приймач.

+885
rpzatkoff 6 жовт. 2010 р., 20:24:28

І те й інше можливо; справді, я роблю так, коли виникає можливість.

Для #1, я, наприклад, вже успішно провела арбітраж на світового, купуючи в крипто Rush для 0.00018 і продаж його на Mintpal для 0.00019. У вас напевно є деякий ризик тут не виконується досить швидко, тому шукати ринки, які є достатньо ліквідним (тобто відносно низький бід-аск спреду). Я робила схожі арбітражних судах не менше п'яти разів. Це не буде супер прибутковим, але це хороша можливість скористатися.

Для #2, все зводиться до того, що начебто довгої позиції, які ви хочете провести. Так, наприклад, якщо ви хотіли провести 0.2 БТЦ і 100 000 DOGE в першу чергу, то має сенс розподілити їх між двома біржами, з 0.1 BTC і 50,000 доже на кожному. Коли ставка стає вище, ніж запитати іншого, виконати арбітраж в даний час. Звичайно, само собою зрозуміло, що ви не повинні намагатися цю стратегію монета, які ви не збираєтеся, щоб отримати вплив в першу чергу.

+855
Duszek Smsaczek 29 трав. 2014 р., 17:12:04

Вам не вистачає залежностей, необхідних для компіляції. Більш конкретно в нестандартному місці.ч або Perl-сумісні регулярні вирази бібліотеки.

Щоб вирішити цю установка системи MacPorts , а потім використовувати його для завантаження необхідних залежностей:

порт судно встановити версію autoconf
порт судно встановити бібліотеки PCRE
судно ЛН-и /опт/місцеві/вмикати/бібліотеці PCRE.ч в /usr/вмикати/

Це не я не користувач Mac, але він повинен працювати.

+844
recamshak 2 лип. 2013 р., 12:04:08

Опкодов, які закінчуються перевірки, як правило, не залишають нічого на стеку. Що такі різні і аргументація при проектуванні ці опкоды, що CHECKLOCKTIMEVERIFY і CHECKSEQUENCEVERIFY опкодов залишає щось на стеку і, отже, має бути досягнуто з допомогою краплі інструкція?

+844
Claudinelameldoise Claudinelam 26 лист. 2019 р., 04:39:21

Після мого боса читати гірничодобувної сайти про візити, які він отримав ідею для використання всієї мережі ми маємо доступ. У мене є доступ до 3000+ комп'ютерів, і дати дозвіл виконати тест на вихідних. Деякі з цих комп'ютерів відеокарти-то немає. Я хотів би запустити cgminer з --enable-cpumining прапор, щоб дозволити процесору працювати на комп'ютерах без відеокарти.

коли я використовую тег

- включити-cpumining

Я вам

- включити-cpumining: невідомий параметр

Я думаю, що я пропавш щось тут, будь-яка допомога буде велике.

+840
scmg 30 черв. 2019 р., 17:21:25

Немає необхідності для вузла "забути" вузол. Це не те що потрібно і не потрібно. Що таке Bitcoin ядро виконує у відповідь на getaddr повідомлення (так він відправляє АДР повідомлення), що він перевіряє свій список вузлів. Він фільтрує з цього списку за те, що вона недавно була зв'язок і що його не було кілька невдалих підключень до до. Немає перевірки того, що сайт справді жити, а не робити це Встановити таймер небудь.

+827
ReSur 22 бер. 2018 р., 17:36:55

Як ви додати свою адресу blockchain.info? Ви використовували паперовий гаманець QR-коду, щоб імпортувати вашу адресу? У цьому випадку, ви повинні написати свій власний ключ, і якщо ви не втратили його.

Як я пам'ятаю, якщо ви просто використали blockchai.info щоб мати гаманець, blockchain.info не буду створювати окремий ключ.

+817
tupan 23 жовт. 2018 р., 02:20:51

Я запустити ОС Х неповнолітніх Діабло на моєму новому MacBook. Це, здається, працює досить добре, і вона приносить мені кілька біт-центів кожен день.

Єдина проблема полягає в тому, що я повинен відрізати його всякий раз, коли я працюю на Маці, тому що він дивиться в ГПУ. Існує параметр або якийсь файл конфігурації всередині .набір додатків, що я можу змінити, що дозволить знизити рівень агресії, тому я можу використовувати мій мак і мій з невживані цикли процесора?

+805
U47 27 квіт. 2012 р., 05:30:55

З мого досвіду, GPU майнинге були найбільш прибутковими і менш ризикованими, оскільки вони можуть бути використані добувати інші кріптовалюти крім биткоина. Також апаратне GPU може бути повторно продано гравці повинні крипто майнінг валюти не вийде. Ось кілька відмінних гідів, щоб збирати свої власні майнінг обладнання.

+775
geeks 1 вер. 2010 р., 06:38:58

Я займаюся розробкою торгових бібліотеки ccxt криптовалюта, перевірити його на GitHub:

https://github.com/kroitor/ccxt

Це бібліотека для криптовалюта торгівлі та електронної комерції з підтримкою багатьох биткоин/ефір/альткоины валютних ринках і торгових Апіс.

З його допомогою ви можете отримати доступ до ринкової інформації і торгівлі биткоин, ефіру і альткоинов з більш ніж 70 (!!!) бірж криптовалют. Він використовується для підключення і торгівля з ринків крипто і послуги по обробці платежів по всьому світу. Вона забезпечує швидкий доступ до ринкової інформації для зберігання, аналізу, візуалізації, розробці індикаторів, торгова стратегія тестування, програмування бота, побудова торгових алгоритмів на вершині, інтеграція інтернет-магазин та огляди програмного забезпечення.

База коду JavaScript / Python (від 2 і 3) / РНР. Ви можете розгорнути його з PyPI, з НПМ (для Node.js) або шляхом клонування репозиторію GitHub.

Бібліотека ccxt активно розвивається зараз, але вже пропонує швидкий старт для торгівлі і технічний аналіз з багатьох біржах крипто з коробки. Він призначений для використання кодерів, девелоперів і фінансових аналітиків для побудови стратегій алготрейдинга на ньому.

enter image description here

+678
gasko peter 2 жовт. 2011 р., 05:13:42

Я не дуже добре знайомий з PHP, але я просто хочу знати, як це працює. Я намагаюся використовувати API блокчейна, щоб відправити деякі гроші для цілей тестування, але угоди не відбувається. Мій поточний код, це :-

<?

$ідентифікатор="хххххххх";
$main_password="хххххххх";
$сума = "50000";
$с = "хххххххх";


$json_url = "https://blockchain.info/merchant/$guid/payment?password=$main_password&second_password=$second_password&to=$address&amount=$amount&from=$from&shared=$shared&fee=$fee&note=$note";

$json_data = функції file_get_contents($json_url);

$json_feed = json_decode($json_data);

$повідомлення = $json_feed->повідомлення;
$tx_hash = $json_feed->tx_hash;

?>

Будь ласка, скажи мені, у чому помилка в моєму коді, а також як роздрукувати відповідь на екрані.

+575
Gs niteesh 10 січ. 2014 р., 06:46:21

В Bitcoin-Qt буде наполягати, щоб ви додати плату, якщо (і тільки якщо) це необхідно, щоб вам підтвердили коли-небудь - значить, це має підтвердити, в кінці кінців. Якщо ви хочете завжди включають плату за швидке підтвердження, перейдіть в Налаштування. На жаль, в той час як біткойн дозволяє вам додати плату пізніше і Bitcoin-Qt не підтримує.

+555
Filomena German 17 січ. 2015 р., 04:36:48

Спробуйте використовувати bitwasp. Він, здається, дають багато можливостей. Спробуйте його і дайте нам знати, якщо він працює.

https://github.com/Bit-Wasp/BitWasp

https://bitcointalk.org/index.php?topic=109223.0

+547
George J Myers Jr 5 вер. 2011 р., 21:13:30

Ланцюжок б розпалася і коли ці мережі повторно зв'язав найдовший ланцюг буде мати пріоритет.

Всі операції на сірих ланцюг з часів розколу буде визнаний недійсним. Добре, якщо ти марнотрат, погано, якщо ви були в приймач.

Зверніть увагу, що одна компанія вже розгорнула системи супутникового мовлення биткоин блоків. Якщо там були вузли на обох частинах мережі прийому супутникового мовлення, коли "розкол мозку" стався, вони змогли б утримати його від розгалуження, принаймні, така теорія.

+501
FoxBuster 11 черв. 2013 р., 13:36:15

Не панікуйте, ваші биткоины раніше на адресу, які ви надали. Збирається https://blockchain.info/address/ ви можете побачити, що вони містять наступні суми:

Випробування:

публічний адреса #1: 1NNcPWKhowH7QhKDAjRYrdBFVbAHoDDcce 0BTC

публічний адреса #2: 1CqmjgYj46vRqBxFvbt5WsqMudRShhGKmd ~0.01 БТЦ

Ті, що ви дбаєте про:

публічний адреса #3: 16D1XkRHunUgSfuPDQZSPG42cAicTbSmzu ~0.98 БТЦ

публічний адреса #4: 1qjThyMzMrpy3m1esvXF32o3MHVixnxna 1BTC

Ви, напевно, завантажив невірну закритого ключа клієнт Збройової, шукати гаманець.DAT файлів в Оружейній каталогу і спробуйте ще раз.

+491
Mathias Weibel 22 черв. 2015 р., 01:51:25

Вчора я встановив багаторозрядні в мій комп'ютер, і я поклав деякі Bitcoin в багаторозрядні. Деякі биткоин покласти на інших сайтах, але більшість биткоин-вона залишилася в гаманці.. Сьогодні, я хотів поставити пароль в моєму гаманці, але я натиснув на закрити гаманець.. мені було сумно з цієї ситуації.. так от, я шукав, але його не виявилося...

Після експерименту, я створив інший аккаунт і якщо я закрив гаманець, він опинився у відкритому гаманець.... Проте, я не розумію, де це залишається гаманець, який зник.. що я можу зробити? мій адресу було 17VxARsZCpLYcqxcaaeZQDm6gxY6e1tyxx і це моя остання угода на мій гаманець: http://blockchain.info/pt/address/17VxARsZCpLYcqxcaaeZQDm6gxY6e1tyXx?filter=0

як я можу відновити мої BTC або мій гаманець?

на жаль мій англійська. дякуємо за допомогу..

+485
Korine Perez 20 груд. 2011 р., 02:37:53

Є частка правди у вашому питанні. Дійсно, в кінці кінців, він досягне точки, де ви можете відстежити його. Але там може бути багато угод/хміль, перш ніж це відбудеться.

Якщо він переключився, що багато рук, як ви можете бути впевнені, що він все ще знаходиться в руках зловмисників? Ці гроші могли б бути твоїм, але він був використаний в цілому ряді законних угод. На вершині, що, з'ясовуючи особистість останнього людини, не допомогти в упійманні поганого хлопця.

+460
abarua 17 лип. 2015 р., 21:39:02

Прямо зараз я бачу на MtGox найнижчою ціною 105$ і остання ціна 165$, але коли я хочу придбати за ціною від 105$ і я не можу зробити так, єдиною опцією становить 165$.

Щось я неправильно зрозумів?

+414
Jaggu Bhai 21 лют. 2019 р., 01:07:44

Припустимо, у мене є простий комп'ютер (процесор - Intel i7 для прикладу), і я почала видобутку блоків в біткойн-мережі. Скільки часу в середньому потрібно, щоб створити в 1 кварталі? (1 раз в тиждень? 1 раз в місяць? 1 раз в 3 місяці? ....)

І якщо відповіддю буде 1 раз в місяць, або щось подібне, чому не усьому світі беруть участь у процесі видобутку? здається, легкі гроші, щоб заробити ... І ось чому я думаю, що я щось пропустив в моїх знаннях

Заздалегідь спасибі!

+389
Daira Hopwood 30 трав. 2011 р., 13:08:24

У середині 2012 року я використовував bitaddress.org в автономному режимі генерувати адреса/приватні ключові пари. Я купив биткоины і монети, надіслані на адреси. Мені потрібно перемістити ці биткоины, щоб тримати їх в активній ланцюга? (Я читав про 15 травня крайній термін, щоб оновити клієнт, але ніколи не використовувати клієнта).

+365
questorfla 19 вер. 2011 р., 09:03:19

Я не думаю, що фонд Bitcoin або будь-якого аналогічного органу місця офіційної або кращою додаток для Android, не таким же чином, що Bitcoin Core-це офіційний клієнт для настільних ПК, оскільки він є базовою реалізацією.

Але самий популярний, здається биткоин гаманець Андреас Шильдбах.

+316
Naveen Raghuwanshi Ukawad 22 лют. 2015 р., 15:20:34

Вона повинна бути сумісна якщо запущено один примірник за один раз, але я думаю, що datadir не блокується. Постарайтеся знайти більш детальну інформацію в журналах, він повинен сказати вам причину помилки, яка може бути що завгодно. якщо ви використовуєте будь-яке програмне забезпечення біткойн на Windows зупинити його і спробуйте перезапустити bitcoind з вашим лінуксом.

Редагувати: ви установці bitcoind і запускати від імені root? якщо ні, можна спробувати зробити chown -R ~/.Bitcoin як корінь, а не в папку DB сам, він все ще може бути проблема з дозволом,

+290
Sanat Panigrahi 30 трав. 2019 р., 20:56:56

Якщо я запостив brainwallet пароль тут кодуванні секретного ключа з нерозтраченої биткоины і Ти спокутував биткоин, я знаю, що це був хтось @AmirrezaNasiri:

 1. Як же можна йти про виявлення вашої реальної особистості?
 2. Як ваша онлайн/реальному житті тож допоможіть мені безповоротно відновити витрачені биткоины?
 3. Як мені довести, що донощик бреше, коли вони стверджують, що груба гра в руках хакера? винен хакер
 4. Якщо у мене є документ, що підтверджує вашу особу, хоча, які правові наслідки може на міжнародному рівні на основі особистості, очікувати від моєї країни закони?

Але припустимо, в кращому випадку, де онлайн-ідентичність пов'язана з відомою реального життя особистості. І припустимо, що жертви шахрайства з того, хто є громадянином тієї ж країни. Дуже малоймовірно? Ну, все це насправді сталося з $1,8 млн "рубати" входів.Іо; адміністратора відповідь на австралійські ЗМІ:

(Входів.TradeFortress Іо адмін) він сказав, що не буде повідомлення про інцидент у правоохоронні тому що були вкрай обмежені дії" він міг би зробити, враховуючи валюти не може бути легко простежується.

Це насправді дуже простий: якщо ви не тримаєте особисті ключі до біткойн, ти не володієш ним

+257
Paul Alexander 21 жовт. 2013 р., 22:17:35

Так докладно на моє питання:

 • обидва ці два алгоритми відрізняються один від одного?.
 • Я десь читав, що ці два алгоритми використовуються для різних криптовалют. якщо це правда. тоді чому?
 • яка є ефективною в порівнянні з іншою.

це буде набагато вдячний, якщо ви дасте мені відповідь з прикладом.

+241
digicinematic 1 лип. 2019 р., 00:36:49

Я приїхав сюди після того, як блокчейн заблокувала від мене свою підтримку без видимих причин. Я послав дві угоди на загальну суму в $40, який працює вже 3 з половиною тижні. Я послав їх один на WarThunder через них. (гра) (я буду посилатися на це як мій 1-й угоди), і ще 4 дні останній новий гаманець я зробив з них. гаманець сервісу (я буду посилатися на це мій 2-ий угоди). Зазвичай, коли ви платите за них. це показує, що він бачить, угода йде в цьому не сталося з моєю 1-й угоди, я не знайомий з сервісом компанії "BitPay" гаманець, так що я не знаю, якщо він показує. Я б на Центр підтримки блокчейн протягом 2 з половиною тижнів і всі вони сказали, будь ласка, чекати, а потім вони перестали відповідати на мої повідомлення протягом 3 днів, а потім вони усунули мене без причини. Мене відсторонили сьогодні, бо вчора ввечері я перевірив, якщо мій пост був відповідь. Я б любити його, якщо хтось може допомогти мені.

1-й угоди: https://blockchain.info/tx/2ffeff9f8befe76056005a23cb71b6e81460d60fc68dd8480d754a16bdbc5130 2-ой операції: https://blockchain.info/tx/1165ccf9c3667c32c89653daad188c99862441c3e31fe254c6a698a7c8a6c2ee

+230
Don Marti 11 черв. 2016 р., 15:25:18

Не правда. Існують тисячі копій повного блокчейна, і якщо один вузол втратили блок, він може легко повернути його від однолітків.

Оскільки блоки не можуть бути перевірені без повного ланцюжка своїх предків до блок Genesis, втративши один блок буде рівносильно втраті довіри у всіх блоках, що вдалося це. Це загублені ланцюжки буде вважатися недійсною без зв'язку з його предками.

+190
jruff7 9 серп. 2010 р., 16:36:33

не впевнений, що ви розумієте під різний розмір... гроші/гонорари? Техас розмір у байтах має менше значення відкриття каналу. В даному конкретному випадку використовувати у вашому випадку, схоже, діє. Якщо ви наполягаєте" на відкритті 10$ канали для суб-цент канали (і ще 10 доларів, щоб закрити), ви, природно, приходите до висновку, що мережа стає централізованою. І варіантів практично необмежені створювати припущення/ідеї централізації з блискавкою. Однак ви можете також уникнути централізації. У вашому прикладі, у вас є припущення, що 5 канали відкриваються одночасно, а 50$ це "неліквід", і в підсумку програли шахтарям. Тримаючи один канал тільки за 10$ збиток ( + , можливо, дехто збори для стрибків через мережу). Так от питання, скільки Техас штовхати через мережу, порівняно з "нормальним" биткоин Техас. Ви можете відкрили канал на рік, та порядку кожен місяць книгу. В блискавки він виглядає як разових витрат на відкриття каналу. В Bitcoin це буде 12 платежів. Було проштовхнутися в неті, що я дозволив собі трохи розширити:

enter image description here

Три ліві картинки обмежені таким чином, що кожен пов'язаний з усіма іншими. Ймовірність того, що ви і мені відкрити канал, потім закрити її, і навіть може вирішити, коли, щоб закрити канал (коли збори падають) часто не згадується. Замість припущення завжди короткого часу. Я думаю, що загальні теми є також припущення, що мита залишаться високими назавжди. Немає жодних доказів для цього, але як вважають, він (тільки) може призвести до централізації. Приймаючи припущення, що багато Техас піти на блискавці мережі, основний блокчейн звільниться від 10.000 х низька плата Техас (див. Також Йохен сторінці). Це дозволить різко знизити збори. Тоді ми б segwit на "більше можливостей", і блискавки для повторення низький рівень Техас - тільки майбутнє покаже. Те ж відноситься і до інших крипто валют :-) вражає часи.

до речі: перша Техас на mainnet, хочете приєднатися до революції?

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2815332.0 https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/7pwna9/lightning_network_megathread/ https://lightning.network/lightning-network-paper.pdf

Bitcointalk обговорення тут: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2854596.0

+184
user32270 14 черв. 2016 р., 08:52:32

Є місце, в якому перераховані поточні операційні витрати для різних криптовалют як Биткоин, Лайткоин, пульсація, Эфириума, биткоин готівка і т. д?. Оптимальним буде платежі перетворюють у якогось Фіат (долари, євро) для легкого порівняння.

+147
Stephane Lallemagne 2 жовт. 2014 р., 16:26:56

Я читав багато про те, що Канада більше не вважає биткоин законним платіжним засобом.

"Визнаються в якості законного платіжного засобу тільки в канадських банкнот і монет Канада. Цифровий валюти Bitcoin є не законним платіжним засобом в Канаді," в чиновник з департаменту фінансів Канади сказав в електронній пошті заяву.

Це можна прочитати у всіх цих місцях:

серед інших. Однак, ні один, що я можу знайти сайти вихідного документа. Всі вони тільки, здається, відносяться один до одного. У кого-небудь є копія листа або урядовий джерело документ, що підтверджує це? Я також прийняти доказ, що документ ніколи не існував в якості відповіді.

+98
GhostCore 4 січ. 2011 р., 15:03:22

Даний сайт не призначений для відгуків чи рекомендацій. Відповіді тут може бути застарілою протягом декількох місяців або років. І це дійсно може опинитися на сайті шахраїв, якщо домен або весь гаманець захопили злі люди.

Це, мабуть, безпечніше вказувати тільки на www.bitcoin.org і слідуйте вказаним там інструкцій, один з яких вибирає свій гаманець. Ці люди доклали багато зусиль, щоб ретельно розглядати і порівнювати гаманці на моментах, які мають велике значення (тобто безпеки) і докладе всі зусилля, щоб виключити щось погане або віддалено шахрай.

Звичайно, моє перше попередження і раніше діє й тут: будемо сподіватися, що домен не вкрали чи злі люди пробратися поганий гаманець минулому своєму огляді.

+96
Bisma 8 трав. 2015 р., 00:34:01

Незважаючи на свій биткоин гаманець баланс буде 0, залишок грошових коштів на цю ж адресу повинен бути ненульовим. Перевірити, що з готівкою провіднику і імпортувати ваші особисті ключі у грошовий гаманець, щоб отримати доступ до монет.

+51
eskwayrd 25 бер. 2012 р., 16:52:41

У мене є набір шт hasing в 100 х/З і в даний час складність мережі 2674.36329706.

Мій споживана потужність становить 200 Вт, а згідно https://www.litecoinpool.org/calc?hashrate=100&difficulty=2674.36329706&power=200&energycost=0.12&currency=USD

ймовірність знайти блок до 30 днів становить 2.23%

Однак моя швидкість інтернету була скорочена на 52 кілобайт в секунду і я цікаво, якщо це змінює вище ймовірність від 2% до нуля? тобто мені потрібно мати велике підключення до інтернету, щоб хоча б 2% шанс?

+42
Filmes e Videos Online 11 бер. 2011 р., 21:09:06

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil