Як зробити басейн сервера обробляти кілька робочих спільне використання одного підключення до з Стратум протокол

На Стратум протокол підтримує роздільну кількох працівників в одному з'єднанні. На жаль, я не знайшов будь-якої документації про те, як це повинно бути оброблено басейн серверного програмного забезпечення.

Якщо кілька працівників поділяють ті ж extranonce1 (що це за з'єднання унікальна рядок), не робочі дублювати роботу? Це повинні бути оброблені клієнтом?

Не всі працівники використовують той же аргумент job_id за частку подання?

Якщо сервер відправити роботу повідомимо, коли другого, третього і т. д. працівник успішно проходить авторизація?

І, нарешті, я (кілька співробітників за з'єднання) і для якої мети?

+174
Manu S Pillai 2 черв. 2012 р., 01:03:59
40 відповідей

У мене є комп'ютер з феноменом другої X6 1090T 3.2 ГГц, і карта GT430 відеокарта. Очевидно, я знаю, що я не зможу добувати багато биткоинов, але я хочу, щоб почати отримувати якісь гроші за авто і все таке. Є єдиним рішенням для гірничодобувної промисловості, отримуючи поїмо машини, або люди на інших форумах запустити басейн, використовуючи величезний ботнет.

Якщо ви, хлопці, можете дати мені які-небудь поради, щоб почати, буду вдячний.

+990
olier 03 февр. '09 в 4:24

Ви можете довіряти шифрування

Якщо ви щось шифрування з допомогою ключа суворого і надійного алгоритму (напр. GPG), то ви можете бути впевнені, що це будуть за економічні досягнення для тих, хто протягом тривалого часу.

Так, у загальному порядку буде

 1. Зашифрувати гаманець.DAT з вашої довгі і складні фрази (яку ви тримаєте)
 2. Прикріпіть зашифрований вихід на вашу електронну пошту
 3. Насолоджуйтесь безкоштовно онлайн-сервіс резервного копіювання

Не просто докласти гаманець.DAT в повідомлення електронної пошти, так як він буде розкрити історію транзакцій і прив'язати своїх виступах прямо на вас, усунувши тим самим вашу анонімність.

+985
Alexander Zrelykh 13 вер. 2017 р., 23:01:02
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене є два комп'ютера з двома різними биткоин-гаманці на Qt:

 1. Дуже важкий-вага робочого столу з можливістю підключення до інтернету.
 2. Менш потужний ноутбук з відносно повільним інтернетом.

Я хотів би завантажити і перевірити блокчейн тільки на робочому столі. Я можу вірити, що блокчейн повинен містити лише достовірні дані, тому що він насправді перевіряє enter і джерело під моїм контролем. Так що я думаю, мені не потрібно робити те ж саме на ноутбуці. Як я можу синхронізувати блокчейн на ноутбуці? Може я по rsync в chainstate, блоки, і базу каталогів наприклад? І потім пересканувати на моєму ноутбуці, і ми повинні бути добре йти! Чи буде це працювати?

+979
Sammy Shah 22 трав. 2019 р., 10:45:25

NBitcoin підтримує підключення до мережі Bitcoin.

NBitcoin на GitHub : https://github.com/NicolasDorier/NBitcoin

NBitcoin з NuGet : https://www.nuget.org/packages/NBitcoin/

Інтро : http://www.codeproject.com/Articles/768412/NBitcoin-The-most-complete-Bitcoin-port-Part-Crypt

Стелс оплати, і BIP38 : http://www.codeproject.com/Articles/775226/NBitcoin-Cryptography-Part

Як побудувати угоди : http://www.codeproject.com/Articles/835098/NBitcoin-Build-Them-All

Використовуючи NBitcoin індексування : http://www.codeproject.com/Articles/819567/NBitcoin-Indexer-A-scalable-and-fault-tolerant-blo

Як перевірити блокчейн : http://www.codeproject.com/Articles/784519/NBitcoin-How-to-scan-the-Blockchain (ви можете ігнорувати команди scanstate частина)

+962
Helton Isac 1 вер. 2010 р., 15:37:19

Конфліктуючі транзакції був виявлений в наш пул пам'яті. Хеш транзакції відображається нижче може змінитися.

https://blockchain.info/tx/9475b7f376ad9e843149c91cf207573f5150a739596432b65962f9ff4fd3ab0b

Я не знаю, що робити; я не можу зняти цю угоду!!!!!!

+865
Hossam Jalal 7 бер. 2015 р., 05:26:23

Я дійсно отримую повідомлення інв. Проблема полягає в тому, як я намагаюся розшифрувати послання інв.

Повідомлення getblocks, здається, працює нормально.

+856
Eureka Ikara 6 черв. 2011 р., 11:21:18

Він зараз говорить мені, що це за 10% зробили і "АБВ" решти блоків. Що це означає?

Мережа Біткойн працює шляхом постійного додавання нових блоків на блокчейн. Кожен блок транзакції, і кожна транзакція може бути сходить до більш раннім операціях, створюючи перевірці документів про право власності для всіх монет в системі.

Тому, щоб показати свій баланс, гаманець повинен синхронізувати з блокчейна, так що він може точно визначити, які (якщо такі є) монети, якими ви володієте.

І мій гаманець бути поновлений тільки після завершення синхронізації?

Та хоч і якщо ви хочете дізнатися вашу адресу в рівновагу швидше, ви можете подивитися адреси, контролюється гаманець, а потім використовувати блок Explorer сайт, щоб перевірити баланс кожної окремої адреси. Зверніть увагу, що якщо ваш гаманець має великий список адрес, це може бути проблемою, щоб зробити.

Крім того, у напрямку до верхньої частини гаманця є повідомлення "попередження ключові складу потрібне оновлення"

Це повідомлення відноситься до пенсійного системи аварійного оповіщення системи обміну повідомленнями, який був побудований у вихідне клієнтів, він призначений, щоб попередити вас про те, що ключ, який дозволяє сполучення бути посланим зараз загальновідомо. Це не критичні функції або безпека гаманця.

Якщо ви оновлюєте до нової версії клієнта, час синхронізації може значно поліпшити (в залежності від того, скільки програмного забезпечення ви використовуєте). Якщо ви розмістите інформацію про те, яку версію програми ви використовуєте, хто може надати більше допомоги в цьому відношенні.

+781
Gerry moran 18 лют. 2013 р., 05:08:53

Ми бачили, що проблеми, що відбуваються з єврозони, зокрема, що країни, які поділяють валютного союзу, схоже, все-таки потрібно поділитися економічному союзі, який, як правило, приведе до політичного союзу.

Є зрозумілу сценарій, при якому биткоин (або схожі) може стати світовою валютою, але чомусь у різних країнах може уникнути економічного/політичного союзу і підтримання суверенітету?

+772
defabricational 12 квіт. 2019 р., 21:29:01

1 Так, якщо ви використовуєте цей гаманець, тільки щоб тримати монети, але ви не використовуєте його для оплати.

2 те ж, що відповідь номер 1

3 немає.

Намагаючись зберегти угоди важко простежити, коли ви передаєте биткоины розміщена друга операція. Ця угода переміщається на новий адресу створений у ваш гаманець. Я не пам'ятаю, скільки "гаманці" у вашому гаманці зберігаються (я думаю 20, але не впевнений). Після цього, нові гаманці створюються як старі спорожняються. Так що якщо у вас є гаманець з досить багато угод і ви перевірити Ваш баланс в blockchain.info ви побачите, що втратили пару монет. Ну вони не зовсім загубили вони в цих гаманців.

Якщо ви використовуєте багато вашого гаманця, вам краще зробити резервні копії часто, або ви будете в кінцевому з відсутніми монетами.

Сподіваюся, я зміг ясно висловлююсь, але якщо у вас є будь-яке питання, просто запитайте.

+772
user203172 12 лист. 2015 р., 18:06:50

Биткоин призначений для середня тривалість часу від 10 хв між блок видобутку. Це робиться за допомогою атрибута труднощі і складності haskey. Але видобуток вимагає так багато енергії і це ручний процес, а також.

Чому просто не створити блок кожні 10 хвилин автоматично?

Зараз биткоин 10кб(не впевнений точно), зарезервований для пріоритетних угод басейн. Давайте просто вирішимо пріоритету тієї ж функціональності, і заповнити наш блок з транзакціями.

Користувачеві потрібно лише відправити транзакцію на басейн, без втрати потужності і автоматизовані. Блоки будуть мати хеш-кодів, і все незмінюваність буде збережена. Просто Шахтар не хоче знайти його. Сказати, що я закодувався биткоин такий: 1. 5 хв для кожного нового блоку. 2. тільки одна транзакція з одного відкритого ключа одночасно. Він буде припинити витрачати, і не потрібно для військовополонених, і протягом 5 хв, зміни будуть відображені в сполучних вузлах.

Чому такі методи не використовуються?? Які недоліки??

+765
Cicatrice 25 жовт. 2015 р., 19:18:19

Форум користувачів і Збройової клієнт розробник etotheipi зібрати кілька хороших знімків, що охоплюють деякі аспекти Біткойн-протоколу, в основному стосуються угоди, побудова та верифікація; див. гілку на форумі.

Крім цього, хоча, більшість з документації код тільки. Якщо тобі комфортно з іншою мовою, ви могли б спробувати, дивлячись на BitcoinJ, що Java впровадження биткоин (клієнтського вузла функціональність тільки), BitcoinSharp, на C# порт BitcoinJ, CBitcoin, в С99 биткоин бібліотека (також часткове), биткоин-Рубі, BitcoinJS, та/або PyWallet.

Зрештою, хоча, в даний час єдиний повний довідник реалізації Bitcoin-це оригінал код C++, так що засукати рукава може бути єдиним варіантом.

+645
Kevin Vijay 21 квіт. 2016 р., 10:01:19

Ви не можете, це створило б зовсім іншу транзакцію, а інший хотів стати недійсними, як тільки один робить це з Шахтарем і в блок.

+630
jwarner112 5 груд. 2015 р., 21:40:15

Я знаю blockchain.info має API: https://blockchain.info/q/addressbalance/134dV6U7gQ6wCFbfHUz2CMh6Dth72oGpgH отримує баланс биткоин-адресу,але це не з відкритим вихідним кодом і повинні підключатися до інтернету.

І я знайти сайт з відкритим кодом blockexplorer.com не показують правильний баланс: http://blockexplorer.com/testnet/address/134dV6U7gQ6wCFbfHUz2CMh6Dth72oGpgH Вона повертає 0, але не від 1250000 blockchain.info.

Я спробував биткоин-клієнт на Qt консоль налагодження: методу getbalance 134dV6U7gQ6wCFbfHUz2CMh6Dth72oGpgh Але він повертає 0, якщо адреса не мій.

Як я можу дізнатися баланс чужого биткоин адресу? Бази даних биткоин-це великий і важко перевірити кожну операцію, щоб отримати баланс.

Є вихідний код або API проста у використанні?

+606
Arijad 1 лип. 2015 р., 01:01:53

Чи є спосіб, щоб експортувати XPUB/копіювати гаманець від MultiBit HD-гаманця (для Windows)?

+537
Ryan Conte 27 жовт. 2014 р., 21:56:17

На вилці нові вузли вводяться в мережу, створення "брудної" мережі. Я хотів би представити зелений(старий) і червоний(нові) вузли збереження єдиного блокчейн на момент запуску.

У м'якої вилки:

 • Якщо новий червоний блок видобувається з цим погодилися всі вузли мережі bchain нормально росте.
 • Якщо старий зелений блок видобувається він відкидається нових вузлів, створюючи зроби або помри ланцюг спліт. На відміну від звичайної ланцюга розбити нові вузли не прийняти версію зі старим блоком.

Як і в кожній ланцюга розбити шахтарі самі вирішують, де вони поставили свої хеші. Оскільки складність хеш не відразу міняти ланцюга підтримується більшість hashpower буде рости швидше. Якщо в ланцюжку redblock має досить гірське підтримку, яку вони виграти гонку і старі вузли приймають свої послуги, і процес повторюється щоразу, коли старий блок отримує заміновані.

У підсумку відбудеться одна з таких подій:

 • зелені блоки більше не видобувають, і ланцюг раніше червоний. Розвилка була успішної модернізації.
 • два різних кола стабілізації, зелений-червоний ланцюг стала занадто довго, щоб бути відкинуто вже все-Червоний.

У разі останньої, абсолютно плутанина може виникнути, два ланцюжки означає одне-це отримувати гроші. Коли це відбувається, хороша якість програмного забезпечення гаманець повинен мати можливість здійснювати операції на одній конкретній ланцюга. Кожен користувач, обмін і гаманець виробник визначає, які послуги отримує оригінал фірмове найменування (за наявності), як правило, це пов'язано з філософського чи політичного вибору. Е. Р. ланцюга з більшості вузлів і користувачів, і ланцюг з найбільш hashpower.

Якщо оригінальний бренд погодилися (~консенсусу) Червоні ланцюга очікується значна частина відкладених hashpower будуть мігрувати в цю ланцюжок, так як ринкова вартість сильно залежить від імені, а не від використовуваної технології. У альткоины технології повинні бути значно краще, щоб уникнути цього бренду-процідити. Коли вилка не включена захист від прослуховування це сприяє плутанині і заважає поділу транзакцій; це розглядається як вороже бренд-спробу поглинання.

Зворотної сумісності характеру м'якої вилки означає, що вони можуть досягти успіху на hashpower поодинці. Один вузол виробляти достатню кількість блоків (51%) може домінувати в стару мережу. Щоб уникнути хеш-домінування старі мережі повинні відокремитися. Це може бути зроблено шляхом введення несумісності unpatchable (тобто нової версії програмного забезпечення) перетворення РФ в hardfork. Зверніть увагу, що навпаки не треба: просто тому, що СФ з досить hashpower гарантований успіх, це не означає, що СФ з невеликим hashpower приречена на провал. Це теорія позаду користувач активований м'якої вилки концепції (UASF). Успіх теорії UASF просто залежить від:

 1. мінімальний поріг шахтарів, щоб зберегти угод розумно використовувати, поки складність не зміниться.
 2. оригінальний бренд перекидаються на основі (сприймається) 'підтримка користувачів'.
+478
Deveras 5 квіт. 2017 р., 06:55:13

Доказ опіку дозволяє комусь купити в Альт-монети.

Як це охороняється так, що хтось не "подвійної витрати", використовуючи ті ж докази горіти одночасно купувати в Альт-монети 1 і Alt 2 монети?

+460
Jo anne 11 лип. 2018 р., 21:02:00

Я знову подивився на веб-інтерфейс і знайшов це:

Параметри облікового запису далі - пароль якщо переважний) - генерал - тарифної політики за замовчуванням - щедрий

Я не впевнений, якщо це щось нове, або я просто пропустив його раніше. Потім я відправила тест 0.01 BTC з мого iPhone, і це включало збір за операцію у розмірі 0.0005 БТЦ. Так це, здається, рішення.

--

Уточнення операцій з блокчейн iOS-додатку тільки здається періодично додавати шахтарів збори. Це дуже розчарування. Одна передача буде мати 'щедрий' плата (як і просили через сайт blockchain.info і тоді наступний буде жодної плати. Дуже дратує, особливо коли намагаєшся зробити локальні транзакції і підтвердження може зайняти годину або більше!

+454
Susan Kinkead 14 лют. 2014 р., 15:11:40

Відкритий ключ-це 2-е слово в scriptSig але ви дивіться на перше слово. Це підпис. Підписи 71 до 73 байт (142 до 146 цифр). Я думаю, що ви, має бути, обсчитался, коли ви написали, що той, який ви знайшли в 140 символів.

У Прикладі ти дивишся, публічний ключ (тобто 2-е слово в scriptSig) є:

04
73769dda763e1f3f0ff1ca65343ed27279d73a63eaf88ca93714f0605d5d06bd
6d57cc6c3097909c5e0947341201d4960e4e16598687aa29c7b6c4675b7d66b6

і становить 65 байт, як очікувалося.

+425
nudistpersonals 13 груд. 2013 р., 00:47:56

Оскільки биткоин оцінюючи, суми, необхідної для купівлі тієї ж речі буде менше в майбутньому. Що робить економіку навколо биткоин-дефляційна.

+384
Yi Chen 24 трав. 2015 р., 07:20:29

биткоин-ядра система бухгалтерського обліку не досконала. наскільки я знаю, розробники більше не підтримують його

Я хочу створити сировинні операції і для цього мені потрібна невитрачені угод.

ви впевнені, що хочете зробити цю важку роботу за 0.00010884 БТЦ? :)

Як я можу зробити ці операції?

 • створити дамп вашого гаманця
 • подивитися усі адреси на блоці Експлорер
 • запишіть невитрачені виходи
+380
Jonzkiler Gontinas 25 жовт. 2011 р., 12:21:14

Де/як можна подивитися моє насіння в основний 13.2? Я розумію, що на 13,0, в HD-гаманці використовуються за замовчуванням.

+352
chris p bacon 6 жовт. 2010 р., 20:20:50

Я провів останні два дні створенні Лайткоин майнінг пулу і від того, що я можу сказати, абсолютно все налаштовано і працює правильно. Однак, після створення нового працівника і підключаємося до неї, я помітив, що статистика на сайті не оновлюють.

Я включив налаштування pushpool нижче, але я в розгубленості щодо того, де проблема може бути?

[корінь@перевірити перемикач]# ві сервері.в JSON
{
 мережеві порти # 
 "слухай" : [
 # двійковий протокол (за замовчуванням), порт 8336
 { "порт" : 8336 },

 # HTTP форматі JSON-протокол RPC, порт 8337
 { "порт" : 8337, "протокол" : "в HTTP-форматі JSON" },

 # HTTP форматі JSON-протокол RPC, порт 8339,
 # з довірених проксі appserver.example.com пересилання
 # запити до нас
 #{ "порт" : 8339, "протокол" : "в HTTP-JSON з",
 # "проксі" : "appserver.example.com" },

 # двійковий протокол, локальний-єдиний порт 8338
 { "хазяїна" : "127.0.0.1", "Порт" : 8338, "протокол" : "двійковому" }
],

 параметри бази даних # 
 "база даних" : {
 "двигун" : слова "MySQL",

 # хост за замовчуванням для localhost, якщо не вказано
 "хазяїн" : "локальний",

 # "порт" використовує правильний порт за замовчуванням для двигуна ДБ,
 # якщо не вказано
 "порту" : 3306,

 "ім'я" : "mmcfe",
 "ім'я" : "користувач",
 "пароль" : "перевал",

 "підлозі.pwdb" :
 Виберіть пароль від pool_worker Де UserName = ?"
},

 налаштування # кеш 
 #"як memcached" : {
 # "сервера" : [
 # { "хазяїна" : "127.0.0.1", "Порт" : 11211 }
 # ]
#},

 "під" : "/tmp/і pushpoold.під",

 # перевизначає локального виявлення хоста 
 #"forcehost" : "на localhost.локального домену",

 "лог.запити" : "/tmp/і запит.журналу",
 "лог.акцій" : "/tmp/і акцій.журналу",

 # сервер передбачає longpolling (Вт/ SIGUSR1 викликається для кожного БЛК)
 "longpoll.відключити" : помилкові,

 # довжина часу для кешування ім'я користувача/пароль облікових даних, в секундах
 "авт.cred_cache.термін дії" : 75,

 Налаштування # ЕКП 
 "ЕКП.URL" : "http://127.0.0.1:9332/",
 "ЕКП.користувача" : "Користувач",
 "ЕКП.перевал" : "перевал",

 # переписати повернувся "цільовий" на трудність-1?
 "ЕКП.мета.переписати" : правда,

 # дозволити клієнтам для оновлення поля ntime їх роботи
 "рол.ntime.відключити" : помилкові
}
+351
Andrey Lobarev 14 лют. 2013 р., 03:37:52

Якщо ви хочете зробити свій перший гаманець, просто встановити биткоин-клієнт і запустити його.

Якщо ви хочете, щоб новий гаманець, створіть резервну копію старого гаманця.DAT і запустити биткоин знову клієнт.

Якщо ви хочете побудувати власний гаманець з урахуванням структури і так далі, я не думаю, що ти не виродок користувачів.

+320
willco 16 квіт. 2011 р., 17:01:26

Це було б тривіально проста, щоб зробити зміни. Усього кілька рядків коду, щоб додати включають в генезис блоці Техас в utxo.

Однак розумію, найскладніша частина полягає в тому, що б створити жорстку вилку. Якщо зміни стали частиною більшості вузлів він буде порушувати правила консенсусу. Якщо цей вихід був коли-небудь проводив якісь вузол працює старий код буде розділений з будь-якого вузла запуску нового коду, так як деякі вузли можуть побачити нові txn як дійсні, так і недійсною. Це вірно для будь-якого сценарію хард-форк. З цієї причини малоймовірно, що хардфорка для неповнолітнього або тривіальних причин ніколи не трапиться.

+314
Wutaz 1 груд. 2014 р., 16:42:46

Комісія грунтується на ціні*одиниць. Ваш "0.00516314 БТЦ" не дорівнює вказана ціна та одиниць.

0.0025 * 0.00001120 * 459.84215625 = 0.00001287558 що узгоджується зі значенням наводжу вам з Bittrex.

Я думаю, що ви праві, може бути, просто плутанина калькулятор.

+309
Shivan Egang 30 груд. 2018 р., 00:39:18
Питання про збереження гаманці та електронні гаманці в безпеці.
+301
user485966 3 січ. 2017 р., 09:55:31
Питання про Bitcoin XT і не по темі.
+284
user6566083 9 бер. 2019 р., 15:36:16

Bitcore вилку з SatoshiLabs дійсно доступний тільки для 64-бітної Linux.

Ви можете спробувати побудувати необхідні файли собі, а потім оновити НПМ встановити скрипти в bitcore, але це дуже важко.

Я б не рекомендував вам запустити bitcore на персональному комп'ютері, так як він додає додаткові дані 200ГБ, так що ви будете в кінцевому підсумку з близько півтора терабайт даних. Крім того, із-за деяких проблем з продуктивністю в коді bitcore, адреса синхронізує базу на кілька днів (близько тижня), де не можна використовувати комп'ютер для чого-небудь ще. (Також диск повинен бути SSD-накопичувач або синхронізація ще довше.)

Якщо ви хочете, щоб ваш власний бекенда, я рекомендував би платити за сервер Linux (але важко знайти недорогий VPS сервер/хост-сервера з 500 ГБ диска).

Все, це не легко використовувати Трезор в повний вузол, на жаль.


Я насправді працює на SatoshiLabs, на бэкенды, прямо зараз :) і у нас немає планів, щоб зробити збірки на ОС Х, так як ми не зможемо в будь-якому випадку перевірити їх.

+268
Nate Evans 19 квіт. 2016 р., 05:04:36

Додаткові технічні деталі:

Головне зрозуміти, що біткойнів насправді існує як 'невитрачені угоди виводить' (UTXO)и. Ось деяка інформація, порівнявши UTXO модель, до рахунків модель.

У вашому першому прикладі, Вася б створити транзакцію, яка поглинає деякі UTXOs в його гаманці ця сума в загальній ≥5 БТЦ, і відправити його до Еліс. Якщо сума була більше, ніж рівно 5, тоді Боба угода буде включати зміни адреси , який платить зайві назад до себе. Боб створює і поширює цю угоду.

Тепер, припускаючи, що у нього було рівно 10 BTC в його гаманці (і ігноруючи Техас зборів), щоб Боб відправити дядька Тома 5 БТЦ відразу, йому потрібно, щоб здійснити операцію, яка включає UTXO зміна в угоді відправив Алісі. Він робить це, і мовить його в мережу.

Обидві ці операції можуть бути добуті в одному блоці, або вони можуть бути добуті в окремі блоки, але головне: Еліс угода повинна бути на першому місці, так як це створює UTXO, витрачений дядька Тома угоди. Навіть в межах блоку, порядок операцій має значення у цьому випадку. Спочатку Еліс, потім дядька Тома. Навпаки створило б неправильний блок, що мережа буде відкидати.


У другому прикладі, Боб підсумувати всі UTXOs в його гаманці, і створити 10 бтц угоди, щоб відправити Алісі, але він також буде використовувати той же UTXOs для створення операції, щоб відправити дядька Тома.

Припустимо, що Боб стратегічно транслювати ці дві транзакції в мережі, так що приблизно половина мережі чув про операції Аліси перша, а інша половина чула про угоду дядька Тома першого.

В цьому випадку, в кінцевому підсумку буде "підтверджений", будучи включеними в блоці, тому що всі UTXOs Боба можна тільки один раз вживати тільки один проводок! Друга спроба буде відкинута мережі як недійсні. Тому якою б угоди входить у блок перший буде переможцем, хоча ви можете хотіти чекати кілька підтверджень, щоб бути повністю впевненим. Будь-які вузли, які чули про інших операція буде просто скинути його, як тільки вони чують про виграшні транзакції в блок.

+252
shikhar mahajan 31 груд. 2018 р., 04:13:36

Використовуючи грубу силу, ви не зможете відновити свій пароль у вашому житті, але ви можете використовувати vanitygen , щоб відновити його (ну не ви, хто його відновити, це буде ваш Гранд Гранд Гранд .... синів, які, нарешті, відновити його)

+250
WeAreRight 5 квіт. 2019 р., 02:13:04

перспективний 13к в день

Це майже напевно шахрайство. Триматися подалі від цього.

Мені потрібно перестрахуватися ... я просто не можу собі дозволити

Не інвестувати в летючі продукти високого ризику, таких як крипто-валют.

+235
all 10 серп. 2013 р., 15:37:26

Так, свій Namecoin використовується для .Трохи домени, для MoneGraph (http://moneygraph.com) і для OneName (http://www.onename.io) як найбільш популярні приклади.

І, звичайно, в якості валюти.

+214
hertsmael 19 бер. 2011 р., 06:15:34

Цитата з BitcoinTalk:

Станом на 12:13часов на 5/14/2013, окружний суд США по округу Меріленд видав постанову про накладення арешту на грошові кошти, пов'язані з Dwolla рахунку мутум Sigilum (а.до.а. МТ. Иди_). У світлі цього судовий наказ, що закуповуються Департаментом внутрішньої безпеки, Dwolla перестала всі види діяльності, пов'язані з Dwolla послуги Мутум Sigilum.

Так що результат виглядає приблизно так:

 1. Власники доларів на біржі MtGox купіть стільки БТЦ, а можливо і прибрати їх з MtGox, тому що немає іншого порятунку для своїх доларів
 2. Володарі біткойн на біржі MtGox буде, ймовірно, відправити їх в іншому місці, тому що продавати їх за долари не має сенсу, якщо ви не можете отримати доларів (хоча, можливо, це ще має сенс для євро/фунти/ієни і т. д.)
 3. Є втрати ліквідності в добро від всіх БТЦ тягнуть звідти
 4. Ціна долара на інших біржах починає падати, тому що вони, як і раніше, точки виходу на долари

Більша частина обсягу торгів у доларах на Gox якщо я не помиляюся, так що це може бути смертельним ударом для них. Хоча враховуючи їх історію некомпетентності, це було досить сумно мережевий ефект був захищати їх. Можливо, фенікс повстане з попелу.

+212
Sharleen Johnson 2 січ. 2012 р., 03:11:21

Я не кажу про подвійних витрат. Я кажу про це типі сценарію:

Скажімо адреса спочатку 1 баланс БТЦ. Створювані транзакції і для простоти припустимо, що весь залишок передається адреса Б у дійсній чином.

Добре, тепер, що транзакція була підтверджена і отримала ще 1 БТЦ з якоїсь іншої випадковий адресу.

Тепер, що заважає зловмиснику, щоб ретранслювати старої проводки, як ті ж умови дотримуються. Вхід має той же баланс, стару підпис говорить відправити баланс на B і т. д.

Очевидно, це буде означати, що це буде один і той же ідентифікатор транзакції і мережа буде відхилити його. Так що моє запитання, Що таке змінна в транзакції, що дозволяє запобігти цей тип атаки? Я не можу знайти будь-яку документацію.

+147
user1406716 22 лип. 2019 р., 07:17:42

Там насправді не стандартної вартості. Різні клієнти реалізують різні суми. Наприклад, на моїй багаторозрядні установки його в даний час встановлено до 0.0001 BTC за 1000 байт транзакції.

Необхідно включати комісії в іншому випадку шахтарі не підтвердіть транзакцію.

Для Blockchain.info'и випадку, використовуючи їх API, якщо у вас немає $плата параметра, Blockchain.info автоматично додати 0.0005 BTC у плата, що є за замовчуванням.

Всі операції включають комісії 0.0005 БТЦ шахтарів.

Так що якщо ви відправляєте 0.01 BTC з їх API, і не вказати параметр $гонорару, він буде додати плату 0,0005 до вашої угоди.

Редагування це означає, що ви насправді потрібно як мінімум 0.0105 БТЦ (0.01 + 0.0005) у свій гаманець, щоб здійснити операцію. Якщо ви хочете відправити всіх на 0.01 BTC, ви повинні відправити 0.0095, у противному разі угода не буде проходити через.

+132
Marco Scheffler 30 січ. 2014 р., 17:35:01

Імпорт приватних ключів в Багаторозрядний:

 1. Створіть файл з розширенням ".ключ" (як "mybitcoinkeys.ключ")
 2. Покласти кожен закритий ключ на окремому рядку.
 3. Поруч з кожним приватним ключем, введіть пробіл, а потім дату, що закритий ключ був створений (у UTC).

(цей останній крок важливий, тому що багаторозрядні тільки перевірка блокчейна від цієї дати)

Ось приклад файлу, який я викопав:

# ЗБЕРЕГТИ ВАШІ СЕКРЕТНІ КЛЮЧІ !
# Усім, хто може прочитати цей файл може витратити свої биткоины.
#
Формат#:
# <Кодуванні Base58 закритий ключ>[<пробіл>[<ключ createdAt>]]
#
# В кодуванні Base58 приватна ключі мають такий же формат, як
# вироблених Сатоши клієнта/ утиліти сіпа dumpprivkey.
#
# Ключ createdAt у UTC, як зазначено в ISO 8601
# е. р: 2011-12-31T16:42:00Z . Століття, 'Т' і 'Z' є обов'язковими
#
THIS_IS_THE_PRIVATE_KEY 2014-08-01T00:00:00Z

# Кінець закритих ключів

С. П. дата може бути вже, як ви хочете, але має бути перед першою угоди адресу. Час доби не має значення, тому що багаторозрядні буде перевіряти починаючи з початку дня.

+55
Febby 2 лист. 2016 р., 10:31:09

Ні, це не можливо. Інструменти, як це використовувати P2SH, що означає, що скрипт, який блокує вихід не видно, поки не було витрачено. Ви можете визначити, скільки може бути заблокована (загальна P2SH виходів, для якого жоден сценарій не відомий) і скільки не (разом-P2SH виходи), але ви не можете сказати більше.

+28
ErDavoodRaja 5 черв. 2019 р., 01:34:42

Биткоин пр SHA256 хеш, хеш заголовка береться і звіряти задану ціль це менше, ніж мета, це може бути легко розглядати як блок хеш починається з нулів. Але як скрипт працює лайткоин, від Блоку провідника, його блок хеші є просто довільними, не починаючи з нуля. Що скрипт насправді видобуток намагається знайти?

+13
Yuma 18 лист. 2014 р., 18:39:34

У чесній сайт - це сайт, який не намагається змінити історію. Це не атакуючий вузол , що намагається змінити минуле блок в Blockchain імовірно в інтересах їх матеріально.

Зверніть увагу, що оскільки угоди є криптографічно підписані, "зловмисник може спробувати змінити одну з своїх операцій, щоб повернути гроші," Биткоин документі.

+12
Charles Congchen Cai 26 жовт. 2013 р., 03:10:23

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil