Як оновити даемон биткоин в Ubuntu 12.04?

Я в даний час має биткоин даемон версії 0.9.0 і bitcoind getinfo показує помилку "потрібне оновлення"

{ "версія" : 90000, ... "помилки" : "терміново потребують оновлення: див. https://www.bitcoin.org/heartbleed" }

Як оновити демон биткоин в Ubuntu 12.04 і хочу знати, демон ще раз синхронізувати блоки?

+737
Guillermo im 3 лют. 2016 р., 12:31:08
40 відповідей

Оскільки ця думка базується, я пропоную свою 2 сатоши.

Такого роду адрес кореневої питання "Навіщо я веду повний вузол?". Існує також окремий питання про те, як мені захистити мої кошти (або який гаманець потрібно використовувати)?

Гаманці

Головне, що вам потрібно, щоб захистити ваші особисті ключі (і будь-доступ, щоб використовувати їх). Якщо ви не імпортувати їх в повний вузол гаманець, вам не потрібно турбуватися про когось контролювати свої кошти, отримавши в свій ящик і виконання операцій. Це стосується будь-якої "гаманець" або онлайн-гаманець.

Якщо ви зберігаєте ваші закриті ключі в мережі, ви можете підписати транзакції з додатком оффлайн гаманець або апаратний гаманець. Якщо ви запустите повний вузол, ви можете відправити транзакцію з допомогою сайту RPC інтерфейс, див.: відправляти необроблені транзакції.

Існує безліч бібліотек та додатків, щоб допомогти вам у цьому, ось приклад списку: високий-биткоин

Повні Вузли

В оригінальній статті концепція Шахтаря і весь сайт в цілому були ті ж машини. Сьогодні, шахтарі спеціалізоване обладнання оптимізовано для алгоритму SHA256.

Для деяких, виконується повна вузла забезпечує низьку латентність інтерфейсу мережі для подачі блоків (майнінг), або вона забезпечує той же інтерфейс для додаток 3 учасника, як заблокувати Експлорер.

Однак, на мій погляд, мета виконання повного вузол не для гаманця, а для участі в консенсусі, перевіряючи угод. Якщо ви володієте і вести биткоин, ви не хвилює, якщо ваші транзакції виконуються правильно і що ваша валюта не надувається? Якщо у вас немає повного сайту, Ви довіряєте іншим, щоб перевірити це для вас.

Багато людей не відчувають, як сильно в місії створення децентралізованої, цензура-наполеглива глобальної цифрової валюти, але якщо ви не віддати свій голос на виконання повного вузла і перевірки блоків, то ви не можете скаржитися на нинішню систему валюти.

+970
user10575 03 февр. '09 в 4:24

ТЛ;ІН: мета полягає в тому, щоб перешкоджати реорганізації та підвищення конфіденційності.

В wallet.cpp трохи вище, де nLockTime отримує встановлений, він говорить:

// Відбити снайперів плату.
//
// Для великої шахтарської значення угод в кращій блоку і
// в mempool може перевищувати вартість навмисно намагаєтеся мої два
// блоків для сиріт поточного блоку. Встановивши nLockTime такі, що
// тільки на наступний блок може включати в себе транзакції, ми перешкоджаємо цьому
// практики, так як висота обмежена і лімітована розміром блоку дає шахтарів
// з урахуванням плати снайпинг менше можливостей для потягнути цю атаку.
//
// Простий спосіб думати про це з точки зору гаманця ми
// завжди хотів блокчеин, щоб рухатися вперед. Встановивши це nLockTime
// як ми в основному робимо заяву, що ми хочемо тільки цей
проводки // щоб з'явитися в наступному кварталі; ми не хочемо потенційно
// сприяти реорганізації, дозволяючи транзакції з'являються на більш низьких висотах
// ніж на наступний блок у Форкс з кращих ланцюга.
//
// Звичайно, субсидії досить високий, і низький обсяг транзакцій 
// достатньо, що снайпинг плату не проблема, але шляхом впровадження виправити
// тепер ми гарантуємо, що код не буде написано, що робить припущення про
// nLockTime, що виключають можливість виправити пізніше.

txNew.nLockTime = chainActive.Висота();

// По-друге, іноді випадковим чином вибрати nLockTime ще далі назад, так
// що угоди, які затримуються після підписання з якої-небудь причини,
// наприклад, висока латентність змішати мережі і деякі CoinJoin реалізації, мають
// краще конфіденційності.

якщо (GetRandInt(10) == 0)
 txNew.nLockTime = СТД::макс(0, (інт)txNew.nLockTime - GetRandInt(100));

Як Мартін Habovštiak помітив, порядковий номер присвоюється макс-1 для кожного входу. Це в коді трохи нижче згаданої раніше код розділу.

+959
lucasjayryan 4 лют. 2018 р., 18:13:19
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Вони не потребують підтримку. Як зазначив Роман ви могли б побудувати всю ЛН в одному договорі. Ви навіть можете здійснювати у відносній вимога OP_CHECKLOCKTIMEVERIFY в набагато кращу сторону.

Насправді ви можете додати більше функцій, ніж це можливо з биткоин ЛН, ви могли б дозволити людям, щоб додати більше ефіру на свою сторону каналу з операцій offchain.

Техас ковкість також не потрібно вирішувати (дуже складну проблему в Bitcoin), тому що це не відноситься. Договір ЛН не доведеться ланцюг offchain угод в якій мірі, просто проходячи підписав offchain "нотатки" роду, які містять відомості, пов'язані з сумами, blocknumber для доступного випуску, і т. д...

Це теж досить тривіально, щоб додати хаб і спиці частина, де випадкова величина R хэшируется, щоб створити год і дозволяють виплати хоп через кілька сторін (але в Эфириума ви можете зробити це без проблем блокування коштів, які їм необхідно додаткове ВП код, щоб вирішити).

Розкриття інформації: я працюю над цим у вільний час.

+953
azurespirit 19 вер. 2013 р., 22:52:53

Я робила годинник і годинник, намагаючись розліпити мої монети не пощастило. Я купив їх у Coinbase і перевели їх на цю дурну додаток Google під назвою sparecoins, звідти мене переведуть на блокчейн, а потім провів їх звідти. Я поняття не мав, що я роблю. Я не розумів, що вони повинні бути підтверджені. Так що свої гроші дістався до sparecoins додаток підтверджений, але після цього наступні 2 зупинки він ніколи не зробив це. Вони сидять застряг. Ніхто не вкрав його або використовувати його, він просто застряг. У sparecoins програми (які я ніколи не використовував) є резервне копіювання гаманець кнопка, яка робить файл відкриваємо файл за допомогою блокнота це вгорі "зашифровані особистих ключів (АЕС) використовувати SHA256 і дайджесту пароля в якості ключа шифрування" і 13 ліній перемішані літери. Я пробував і пробував і не можу зрозуміти, як відновити ці кошти. Може хто-небудь допомогти?

+943
Mrinal Verma 19 серп. 2011 р., 11:40:16

Нижче сайт має хорошу інформацію, включаючи керівництва для різних операційних систем:

litecoin.info/Bootstrap.dat

+943
rapscalli 2 черв. 2014 р., 02:47:33

Натхненний цим і що.

Що може людина, яка використовує пульсації робити, щоб залишитися якомога більш анонімним? Як риппла "профіль анонімності" порівняти биткоины?

Одне специфічне відмінність полягає в тому, що пульсації облікові спільноти повинен бути відкритий, і що співтовариства повинні прийти звідки-то, в той час як биткоин-рахунки є вільними для створення.

+941
John Hoover 29 трав. 2016 р., 15:28:11

Я провела тести на .5 млн адрес, згенерованих за один день. Він вистрілив walletnotify в мілісекундах, без помітної затримки, коли я відправив суму на випадковий адресу. Було помітно, що клієнт взяв 30 хвилин, щоб почати, я думаю нормально, якщо ви працюєте у великій службі. Єдине, що може турбувати вас повільне час створення транзакції, але хто-то тут порадив мені просто перенести кошти на нову адресу щомісяця.

+856
Andres Alvarez 26 лист. 2016 р., 20:35:06

Він конкурує з цілою купою речей, але найбільш важливі з них ІМО:

 • національних валютах (доларах США, австралійських і т. д.)
 • електронні методи оплати (PayPal, кредитні картки і т. д.)
 • товари (золото, срібло тощо)
 • банки
+852
wantedpvp 7 квіт. 2012 р., 10:44:06

Там будуть невеликі помилки вираження. Якщо ви хочете зберегти як цілі числа, просто помножте на 100000000 і зберегти Сатоши.

Як @держав ypercube bigint в MySQL-це правильний вибір типу для зберігання сатоши, в MySQL int не мають достатнього максимального значення.

+837
user29237 10 лют. 2014 р., 21:15:23

Я просто зауважив, що коли ви відправляєте суму на когось. Ви насправді відправити їх всією сумою гаманця, а потім вона відправляється назад, як зміна. Чи Правда це і чому це було реалізовано таким чином?

Також з нього надсилаються змінити, як це вплине на паперовий гаманець? Стосується це? В даний час у мене є паперовий гаманець і відправив монети на інший гаманець з моєї статті. Я сподіваюся, що все-таки безпечний.

+835
thejartender 13 лист. 2011 р., 03:34:29

погляньте на BitcoinIDE (на GitHub.Іо, робота за станом на Квітень 2018)

п,с:

як @Samarth Hattangady говорилося, вихідний код може бути знайдений на цьому РЕПО, якщо ви хочете, щоб запустити його локально.

+820
anita pradhan 17 жовт. 2011 р., 09:07:34

Я хотів би отримати прибуток точки <-> биткоины обмін. Обмін може бути розроблена і запущена постачальників Open-org.com або бути створена існуючих биткоин-біржі. Я, однак, вже зв'язався світі биткоин-біржі, щоб запитати, якщо вони зацікавлені у створенні такий обмін не отримавши відповіді. Розвивати обмін собі здається досить важким завданням, у зв'язку з необхідністю для безпеки, навіть якщо ми будемо базувати її на відкритим вихідним кодом в світі биткоин-біржі.

Причина, чому я так зацікавлений у створенні биткоин-біржі полягає в тому, що дух биткоины дійсно відповідає духу Open-org.com. Ми обидва хочемо взяти на консервативних систем і Innovate для того щоб створити щось краще. У разі Open-org.com головна мета полягала б у тому, щоб створити альтернативу великими і повністю закриті корпорації, які відчувають, що їх власні співробітники.

+812
jeffreymu 14 черв. 2017 р., 20:57:04

Чи існують обмеження щодо того, чи можна використовувати цифрову валюту для фінансування вашого нового бізнесу? Замість того щоб продавати акції, пропонують струму за готівку?

+807
Stuart Badminton 26 лип. 2015 р., 00:15:41
 1. Биткоин генерується згідно з протоколом для доказу роботи, які ви надаєте в мережі. Нагорода складається з блоку винагороди та комісійні з операцій, включених у блок.
 2. Немає. Видобувають нові монети для обігу, а не приймати від когось іншого. Плата за транзакції не вкрали. Відправник кожної угоди вирішує, скільки плата за операцію платити шахтарському. Більш високі гонорари, більш імовірно, результат у швидкий термін підтвердження.
 3. Не боячись бути пограбованим при здійсненні угод. Замість того, щоб боятися бути пограбованим тими, кому Ви довіряєте, щоб тримати биткоин від вашого імені. Дізнайтеся, як захистити свій биткоин і зберегти ваш закритий ключ до безпеки.
 4. Биткоин-це громадська книга, записана на блокчейн. Кожен адреса визначається секретним ключем. Коли ви відправляєте биткоины з однієї адреси на інший єдиний чоловік, який може витратити власник закритого ключа адресою ви відправляєте биткоины. Шахтар не може перехопити ваші Bitcoin і вкрасти його. Вони перевіряють лише угода відбулася, записати його поверх блокчейна для світу, щоб бачити.
 5. Законність видобутку Bitcoin можуть змінюватись в залежності від юрисдикції, але це відбувається в усьому світі. Досі існує більше законів, спрямованих на регулювання бірж, ніж шахтарі.

Ось кілька простих і більш технічні посилання, як ви просили:

https://www.youtube.com/watch?v=GmOzih6I1zs

https://www.youtube.com/watch?v=l9jOJk30eQs

https://bitcoin.org/en/developer-guide#term-proof-of-work

https://en.bitcoin.it/wiki/Controlled_supply

+804
Ben Hall 20 серп. 2014 р., 20:39:58

Я під управлінням iOS 10.3 на 6С iPhone і не можу пройти повз заставки доплата екрані незалежно від того, як довго я чекати. Все працювало просто чудово, поки два оновлення тому.

Хто-небудь його бачить?

+797
Moodime 26 лист. 2019 р., 12:57:50

Сенсу чекати шість підтверджень, що він стає практично неможливо створити шість блоків проти мережі. Тому подвійно витрачає ефективно усунені. З хэшрейт мережі так високо, достатньо чотирьох блоків мають таке ж безпеки?

Крім того, як і у випадку з вилкою, як один, що вилилося в 23 кварталах?

+689
VJK 23 жовт. 2015 р., 18:53:18

Я оцінював кілька биткоинов клієнтів і мій поганий чоловік; і Bitcoin-Qt на десять років одноядерний 32-розрядний процесор Intel з 512 МБ відеопам'яті щосили весь тиждень, і це ще тільки 22gb на 34GB з блокчейна завантажується.

Сьогодні вранці після того, як він розбився, наступного перезапуску необхідно "відновити", яка зайняла годину, перш ніж він зміг відновити завантаженням повний блокчейн.

У мене було багато удачі з Электрумом (додаток Bitcoin гаманець; без весь блокчейн), яка відмінно працює як на singlecore 512МБ на 1024Мб чотирьохядерний сайт RaspberryPi. Що починається 1 до 2 хвилин.

+676
Noah Peeters 18 бер. 2014 р., 20:32:23

У мене є дослідницький інтерес для розуміння поширення інновацій, а також прийняття поїмо машини у видобутку Bitcoin спільноти є особливо актуальним.

Не поиму машини, як правило, залишають слід в блоки, які вони добувають? Б конкретного типу машини залишити такий слід/запису/ідентифікатор запису транзакції?

+675
Kaiser Mikato 2 жовт. 2010 р., 07:23:38

Суд де Нотхаус був засуджений до районного суду (суду). У США федеральна система, суд першої інстанції рішення є переконливими влади тільки - це означає, що інші суди можуть їх читати і обговорювати їх і використовувати їх в якості керівництва, але вони не зобов'язані слідувати за ними так, як вони б відгук від окружний суд США Верховний суд.

Крім того, суди прийняти два види рішень з питань права, і питання факту.

Питання будуть конкретними в цьому конкретному випадку і не значимий прецедент для будь-яких інших обставин. Прикладом може бути "ми вважаємо, що полковник гірчиця вбив Міс Скарлет на кухні з трубою".

Питання законодавства може застосовуватися і в інших випадках - наприклад, "суд вважає, що свинцевою трубою-це смертельна зброя."

Так що, цілком можливо, що суд в Нотхаус разі виніс рішення з питань права таким чином, який може бути продовжений в інших випадках - але багато рішень були швидше сам факт-конкретні (і, отже, неможливі в інших випадках), і навіть рішення з правових питань буде діяти в якості пропозиції для інших судів.

Якщо Нотхаус звертається своє переконання, апеляція швидше за все, призведе до обов'язковий прецедент; але навіть це було б обов'язковим для інших судів у тому, що апеляційний, для решти нас це буде переконливим (але не обов'язковим).

Той факт, що Нотхаус був засуджений не за себе, який-небудь правовий прецедент, хоча це може бути підказкою про почуття американського уряду про альтернативних валютах.

+598
flyingjames 6 груд. 2017 р., 11:03:27

Я використовував дані, які надходять від https://github.com/bitcoin/bips/blob/master/bip-0143.mediawiki#p2sh-p2wpkh. Це легко дізнатися, як отримати sigHash. Але коли я намагаюся відновити відкритий ключ, всі від мене очікували.

І моє питання

 1. Повідомлення повинно бути підписане не 64f3b0f4dd2bb3aa1ce8566d220cc74dda9df97d8490cc81d89d735c92e59fb6?
 2. Якщо повідомлення 64f3b0f4dd2bb3a...59fb6, нічого поганого в моєму коді?

Мій код

імпорт рівнем

з алгоритму ECDSA.імпорт рівнем int_to_string, string_to_int
від імпорту binascii hexlify

прік = "eb696a065ef48a2192da5b28b694f87544b30fae8327c4510137a922f32c6dcf"
прік = байт.fromhex(прік)

pubk = "03ad1d8e89212f0b92c74d23bb710c00662ad1470198ac48c43f7d6f93a2a26873"

сиг = '3044022047ac8e878352d3ebbde1c94ce3a10d057c24175747116f8288e5d794d12d482f0220217f36a485cae903c713331d877c1f64677e3622ad4010726870540656fe9dcb'
сиг = байт.fromhex(сиг)

raw_msg = "64f3b0f4dd2bb3aa1ce8566d220cc74dda9df97d8490cc81d89d735c92e59fb6"
raw_msg = байт.fromhex(raw_msg)

спробуйте:
 за замовчуванням = за алгоритмом ECDSA.VerifyingKey.from_public_key_recovery(
 підпис=сиг даних=raw_msg, кривий=рівнем.криві.Крива secp256k1, sigdecode=рівнем.брухт.sigdecode_der)
 друку([hexlify(паб.to_string()) для пабу в замовчуванням])

за винятком виключень, як е:
 підняти е

деф check_recovery(паб):

 padx = (б'\0'*32 + int_to_string(паб.промовчанням.крапка.х()))[-32:]
 якщо паб.промовчанням.крапка.р() & 1:
 УП = B'\3'+padx
інше:
 УП = B'\2'+padx

 повернення hexlify(СК)

список = [check_recovery(P) для P замовчуванням]
друк(списки)
друку([л == pubk для L до списків])

Те, що я отримав: ['519e33c6b146628b4010ae2b56aa9127ae9b795c82df021979436296daf4cceac17eb495101c3c15011e9d5a08163122054ad375730ee2e219504540eb658211 b', 'd28ba1b718b542f52fe42b51635850b5900f111affbbdcbb63465e9a3dd79ffb80251268ba8d5b5ba4aaec8a682145af51b87bd7c7ab9e956895d31db24c4d4b b'] [б'є 03519e33c6b146628b4010ae2b56aa9127ae9b795c82df021979436296daf4ccea', '03d28ba1b718b542f52fe42b51635850b5900f111affbbdcbb63465e9a3dd79ffb б'] [Помилкове, Хибне]

Що я пропустив?

+594
tsbicca 22 січ. 2012 р., 14:22:46

Щоб відповісти на питання, це дійсно залежить від рівня довіри імідж биткойна в очі. Щоб відповісти на питання, на майбутнє, цілком можливо, що "речі", побудований на вершині биткоин мережа допоможе вирішити цю проблему. Не треба скорочувати час, необхідний для отримання підтвердження, але замість того, щоб звести до мінімуму ризик не чекати 6 підтверджень. Якщо ви думаєте про це з кредитних карт, компаніям сьогодні повністю ігнорувати ризик з оплати за кредитними картками і просто вантажимо деталі, як тільки покупець заплатив, хоча покупцеві можуть пред'явити обвинувачення, назад днів після покупки.

+569
bulterkeks 14 лип. 2016 р., 02:19:21

Я можу уявити собі майбутнє, в якому банки та інші фінансові установи (що працюють з Bitcoin, звичайно) запускати свої власні видобувні вишки і включити їх (вихідних) операцій клієнтів в блоки Шахта їм послуги. Вони повинні брати плату зі своїх користувачів (за зберігання своїх грошей "безпечний") або часткової резервної системи (так вони заробляють гроші за рахунок кредиту), то це буде плата під іншою назвою Сенс їх видобуток все одно буде приносити дохід, навіть якщо вони не будуть заробляти гроші шляхом збору комісійних за транзакції. Існує грошей, щоб бути зроблено у багатьох відношеннях...

+562
3249087 30 груд. 2011 р., 21:41:09

Видобуток з ghash.Іо протягом кількох годин близько 80Gh/С. Однак, я, мабуть, не поділяє і тому я не отримую жодних виплат. Це проблема з моєї установки? Як я можу вирішити це?

+533
shoaib 9 трав. 2014 р., 14:50:16

Ви повинні мати ваші карти відновлення Трезор з 24 слова, які ви записали. З цими словами 24 (насіння відновлення) ви можете отримати доступ до вашої монети без Трезор. Ось це пояснення.

Якщо це не допоможе, можна звернутися в Трезор підтримки.

+472
Deni Martins 16 бер. 2017 р., 19:22:18

Ви не можете зробити це прямо з API Bittrex. Ви можете отримати сирі угод з API, таких як Cluedex. Вони пропонують дані OHLCV якщо ви не хочете, щоб обчислити це самі.

+464
Mikey Wagnor 1 вер. 2018 р., 04:33:53

Адреси зберігаються в base58check форматі. Ось як можна розшифрувати його.

 1. Розшифруйте кодуванні base58 (за аналогією з base64). Ви повинні мати 25 байт.
 2. Перевірити, що 1-й байт-0х00 (байт версія биткоин)
 3. Переконайтеся, що останні 4 байти-це правильна контрольна сума решти. Це робиться (в Python) шляхом:

  і SHA256(SHA256 і(дані[0:21]))[:4] == дані[-4:]
  

  (Або "візьмемо перші 4 байти подвійний SHA256 з перших 21 байт розшифрованих даних, а потім порівняти, щоб останні 4 байт розшифрованих даних.")

 4. Беремо середній 20 байт (дані[1:21]) і вставте її в наступних scriptPubKey.

  OP_DUP OP_HASH160 <х> OP_EQUALVERIFY OP_CHECKSIG
  

Ось деякі бібліотеки, які будуть робити кроки 1-3:

+458
koli jayesh 16 серп. 2010 р., 19:48:59

Це авторитетний сайт, але це дійсно залежить від людини, якій ви купуєте.

Зробіть своє дослідження, обрати людину з хорошою репутацією, переконайтеся, що ви розумієте, як ескроу-система працює, і ні за яких обставин звільнити ескроу рано.

+419
Feisal Halaseh 7 січ. 2019 р., 10:44:14

Мені потрібен ВПС посередником між ASIC майнер і пул ...

нормальний режим : ASIC Шахтар >> гірський басейн

Потрібний Режим: ASIC Шахтар >> ВПС >> видобуток басейн

Як я можу це зробити?

+414
Coto TheArcher 27 лют. 2015 р., 08:26:53

Насправді биткоины не в гаманці. Биткоины сидіти в Blockchain. Багато списів, що блокчейн проживає в вузлах (комп'ютерах). Простіше кажучи, ваш гаманець просто список адрес, за якими відповідно до блокчейн є (частки) биткоины зберігаються.

Ви можете мати стільки ж гаманець, як вам подобається. Коли всі вони містять ті ж адреси, вони будуть показувати такий же баланс, як вони всі дивляться на той самий блокчейн.

+374
Virgilio Navarette 9 лип. 2017 р., 07:01:07

1) правочинів, які не містять Меркле хешей. Попередньо SegWit хешей транзакцій розраховуються шляхом серіалізації транзакцій (можна шукати "у форматі HEX"), а потім хешування масиву байтів. Після SegWit, підписи виключаються з хешей транзакцій.

2) (я не можу зрозуміти, що ви просите)

3) 1900 операції не так глибоко. Висота може бути обчислена за стелям(log_2(number_of_tx))+1. Вилка у 1900, а висота дорівнює 12. Якщо ви хочете дізнатися, як Тьмяніла дерева можуть бути використані для ISA, я пропоную пошук рангоута. Це дозволяє приховувати невиконаної частини сценарію.

+351
region38 8 квіт. 2019 р., 02:07:56

Я читав багато потоків про це, але не sovled його. Мій сценарій такий.

Я врятував всіх .блискавка.ня багаторозрядні файли на моєму Dropbox. Зараз я переустановив Windows на комп'ютер і намагаюся знову налаштувати багаторозрядні. У мене слів гаманця і пароль.

Я створив свій гаманець, щоб використовувати ту ж папку на моєму Dropbox, де мій .блискавка.файли СГП. Секретне слово і пароль, працював відмінно. Баланс мого рахунку правильний, хоча я отримую "неофіційний" перед балансом.

Я також скачав биткоин ядро, яке хтось заявив би працювати. Також пробували "керувати гаманець > ремонт гаманець" без успіху.

Як мені вирішити мою проблему?

+298
user295188 11 лист. 2013 р., 19:04:13

Я bitcoind 0.9.1 встановлений на моєму сервері VPS на Debian. Я хотів би зберігати монети через "холодильні камери", на паперові гаманці.

Я читав деякі статті в інтернеті, але я не знаю, що можна використовувати/досяжно в цьому випадку.

Може хто-небудь сказати мені деякі ідеї, як я можу домогтися холодного зберігання через bitcoind.

+243
armara 18 лют. 2014 р., 17:32:20

Імпортувати адреси в Електрум, але баланс адреса відображається як нуль.

Перевірив на адресу http://blockexplorer.com і це не нуль.

Адреса був імпортований з bitcoinqt, коли блокчейн застарів і угод не були приписані за адресою.

Нічого не було відправлено з адреси.

Як би ви оновити історію операцій за імпортовані адреси в Електрум, тому він знову стає витрачається?

Дякую

Редагувати: проблема вирішена - див. Рішення нижче

Для вирішення цієї проблеми, щоб відправити невелику суму биткоинов на імпортовані адреси

Це було зроблено шляхом перегляду оголошень www.bitvisitor.com.

Після оплати був підтверджений у Blockchain, Електрум оновив баланс та історію транзакцій.

Імпортовані адреси баланс тепер витрачається :)

+153
Shraa1 1 жовт. 2017 р., 07:48:25

Це програмне забезпечення, яке керує ключами, адреси, години для вхідних транзакцій і створює нові операції. Що робить його унікальним ключі і адреси. Вони створюються в псевдо-випадковим чином.

+129
Will Nieves 6 черв. 2015 р., 14:06:21

термінал просто висить там

Так, якщо ви хочете працювати у фоновому режимі, ви повинні запустити з -демон прапор.

як я можу вивчити діяльність?

Ви можете подивитися на налагодження.лог - файл (в змінної datadir), або ви можете запустити з -printtoconsole прапор. Ви можете збільшити рівень деталізації з використанням -налагодження прапор (або вказати конкретну категорію, наприклад -налагодження=mempool; щоб побачити різні налагодження категорій і більше, використовувати -допомогою).

Наприклад, побачити монети, які генеруються в мій гаманець, і т. д.

Вбудований майнер був вилучений у Bitcoin версії v0.13.0, як це було корисно для тестування більше. Якщо ви хочете монети, вам доведеться або купувати їх, змусити когось прислати тобі, або запустити програму установки видобутку (який на момент написання статті майже напевно вимагає спеціального обладнання поїмо).

Я спробував це запропоноване рішення, тобто писати

bitcoind getinfo

Вам потрібно використовувати биткоин-CLI і тепер спілкуватися з bitcoind (так як кілька років тому...). У getinfo команда як і раніше працює, але засуджується. Більш конкретну інформацію можна отримати з допомогою викликів RPC:

 • getblockchaininfo
 • getpeerinfo
 • getnetworkinfo
 • getwalletinfo
 • gettxoutsetinfo
 • getaddednodeinfo
 • getmempoolinfo
+122
Maryjane Mante 3 груд. 2017 р., 17:25:22

Немає, немає ніякого способу, щоб відновити секретний ключ, використовуючи тільки дані, отримані від нього. Якщо б були, Bitcoin і інші кріптовалюти миттєво впаде.

Якщо у вас є насіння фраза (Він же гаманець відновлення фраза), Ви можете повторно згенерувати особистий ключ від цієї фрази.


Пов'язані:

+106
Tawani 18 лют. 2016 р., 08:25:56

Я з усіх сил намагаюся зрозуміти доданої вартості машин ворожіння на входах для створення хеш нижче цільового значення, для того щоб провести доказ роботи. Я розумію, доказом роботи так чи інакше повинні вселяти довіру в розподіленій запису угод. Як? Навіщо когось виграти в лотерею, я вірю в блокчейн?

+81
Barbi1234321 20 січ. 2010 р., 01:25:59

Після трохи більше пошуку, я знайшов деривації для отримання дитячого відкритого ключа без закритого ключа тут:

child_private_key == (parent_private_key + lefthand_hash_output) % р
child_public_key == точка( (parent_private_key + lefthand_hash_output) % р )
child_public_key == точка(child_private_key) == parent_public_key + точка(lefthand_hash_output)

З точки зору К, К і Р , де штрихом позначено дитини і ч позначає лівої хеш:

до' = (до + ч) % р
До' = точка ( (до + ч) % р)
До' = точки (к')
До' = до + точка(год)

Ось точні деталі реалізації від біп 32 документація

+74
bc4162 28 бер. 2017 р., 16:33:17

Як ви згадуєте у своєму коментарі blockchain.info можете надати цю інформацію.

Ви можете отримати сировинного блоку у форматі JSON з використанням /rawblock/ посилання, наприклад: https://blockchain.info/rawblock/0000000000000000008d49f25f7dd5d3704575a348e030a1d2e5f396b3e80516

Тоді ви можете зробити це як Хекс кодуванні сирі блоку шляхом додавання ?формат=наговір на URL-адресу: https://blockchain.info/rawblock/0000000000000000008d49f25f7dd5d3704575a348e030a1d2e5f396b3e80516?format=hex

Сподіваюся, що ви після :)

Редагувати: Ох, просто перечитайте ваш коментар, ви хочете просто заголовки? У цьому випадку ви, ймовірно, не може використовувати blockchain.info ви могли б спробувати BlockCyhper:

Наприклад: https://api.blockcypher.com/v1/btc/main/blocks/294322

Ви можете знайти більш детальну інформацію про їх API тут: https://www.blockcypher.com/dev/bitcoin/#blockchain-api

+28
user79035 2 вер. 2013 р., 03:47:06

Я успішно встановлений cgminer на моєму Mac, але кожен раз, коли я намагаюся запустити його, я отримую повідомлення

[2013-09-16 15:03:49] clDevicesNum повернув помилку, не відеочіпів корисна

чому це? Ти не моя з GPU на Mac, або я просто роблю щось неправильно?

Характеристики:

 • Макбук Про (2011)
 • Мак ОС Х Лев 10.7.5
 • Процесори графіки Intel HD 3000 384 МБ
+18
Sudipta Sarkar 23 жовт. 2011 р., 01:17:57

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil