Де биткоины і що дає їм їх значення?

Де биткоины беруться? Від WeUseCoins.com відео здається, що вони просто роблять "гірників" і продали людям. Так хто підтримує Bitcoin або надає йому значення?

+881
edjusted 20 серп. 2011 р., 06:59:35
31 відповідей

Я просто наткнувся на Rlweb биткоин генератор, хром розширення, яке претендує на звання "перший Гугл Хром розширення для створення биткоина".

Це розширення виглядає досить підозріло, вони навіть не мають посилання на їх сайт. Це афера?

Це, принаймні, в теорії, можна написати заявку на Шахтар як розширення браузера?
За підтримки ГПУ?

Редагувати: для повноти, я знайшов ще один хром розширення під назвою биткоин майнер.
Це виглядає більш правдоподібно, але він каже, що це флеш-гра. Це дійсно не генерувати биткоины, чи ні?

+947
leftaroundabout 03 февр. '09 в 4:24

Що відбувається, коли біткойни кредити починають з'являтися?

Кредитів, що мають процентні ставки, що "створити додаткову цінність". Враховуючи обмежену кількість биткоинов, ми не могли реально працювати із них?

BitBanker кредити 1000BTC для користувача з 5% акцій. Кредит може бути підкріплено, скажімо, будинок.

Потім користувач повинен заплатити 1050BTC, то купуючи дефіцит 50BTC.

Враховуючи те, як швидко інтерес на вершині відсотки ростуть, не банкіри отримають 21 млн БТЦ досить швидко?

+943
chibimagic 10 жовт. 2011 р., 15:55:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ні, це стосується, коли у вас є маржин колл для відкриття позиції. З їх FAQ:

А яка межа політику?

Після того як ви увійшли в систему, ви відразу можете бачити ваш рахунок в реальному часі Чиста вартість (активи) і технічне обслуговування (мінімальна чиста вартість). Коли ваша чиста вартість падає нижче у два рази розміру аліментів, ми будемо питання маржин-колл. Якщо ви не приймаєте заходи, перш ніж ваша чиста вартість падає нижче технічне обслуговування, всі ваші позиції будуть ліквідовані автоматично.

+902
Jihadul Kawum 26 серп. 2010 р., 02:30:11

Є багато обставин, коли майструвати блоку підтвердження час як вона негативно позначиться на швидкості заблокувати Сирота, якщо він встановлено занадто низько і масу витраченого машинного часу, якщо задано дуже високий. Високий рівень блоку-сиріт призведе до недостатньої стійкості, як підтвердив операції може потрапити в ситуацію, де вона не підтверджена, можливо, більш високі показники успіху doublespend, диференціюючи гірничо стратегії, щоб максимізувати блок дає субсидії. Як бачите, термін підтвердження може призвести до багато невизначеності, тому що багато чого може трапитися, коли блоки стають сиротами.

+867
AbadoN 13 серп. 2013 р., 03:25:23

Методи, описані DeathAndTaxes відповідні. Метод OP_RETURN явно краще, якщо ви хочете дотримуватися рекомендацій биткоин.

Однак, я хотів би представити альтернативний спосіб, де ви можете доказово спалити монет, а також включати достатню інформацію на свою адресу. Ми використовували цей метод у перших версіях OpenBazaar і це називається "майже-зіткнення монета горить".

Стандартом де-факто для спалювання монет в Bitcoin через операцію-повернути сценарій. Цей скрипт має важливу перевагу, що воно сприяє масштабованості биткоина мережі, так як він надає повну вузли, щоб скоротити їх UTXO, коли доказ горіти операції будуть виявлені. Механізм, що використовуються для досягнення цього простий: при UTXO зберігається за всі невикористані чергової операції, коли ОП-повернутися транзакцій отримує повний вузол, весь вузол можна уникнути додавши, що угоди UTXO повністю, як ОП-повернення скрипт являє собою доказ того, що сума залишається unspendable і, отже, немає майбутнього транзакції можна прикріпити звисають виходу на його вхід; воно, отже, постійно висить вихідний крайки.

ОП-повернення сценарії роботи, що мають перший оператор биткоин скрипт буде ОП-повернення, із зазначенням негайного виключення у виконанні скрипта, в результаті чого витрати неможливо. Після першої ОП-оператора return, інші дані скрипт може містити інформацію про те, чому монета була спалена, так що різні програми можуть вимагати різні горять, та так, що асоціація з обліковим записом можна. Наприклад, у разі OpenBazaar, важливо, щоб зв'язати спалили суму з OpenBazaar GUID, який може бути включений як неисполняемый код після ВП-повернення. Той факт, що цей код не є виконуваним чином, що він ніколи не буде виконаний за раніше виняток. Однак, в ОП-повернення підходу не вистачає певних властивостей юзабіліті, що ми хотіли зберегти в нашій реалізації OpenBazaar. Зокрема, для простоти впровадження і використання, а також для поділу занепокоєння немає причин, ми вирішили, що OpenBazaar не потрібно включати биткоин реалізації гаманець. Замість цього, користувач може використовувати будь-яке існуюче програмне забезпечення wallet, що вони хочуть. Отже, щоб провести виплати, необхідні OpenBazaar, або за купівлю товару або для опікових операцій, користувач повинен використовувати свій гаманець безпосередньо.

Сьогодні, гаманці не мають можливості для створення ОП-повернення скрипти в будь-якому зрозумілому вигляді. Єдиний спосіб створити записати проводки по інструкція видачі команд скрипта користувачем, який може бути складно або неможливо виконати для звичайних користувачів без програмування фону. Крім того, ВП-зворотний сценарій повинен бути пов'язаний з OpenBazaar GUID, щось, що робить включення цієї можливості в існуючій гаманці складніше. Поки програма гаманець може запропонувати API, щоб зробити це, ми не знаємо про таких реалізацій поки немає.

З цих причин ми розробили альтернативний механізм для спалювання монета, яка використовує простий стандарт оплата-за замовчуванням-хеш транзакції. Ці операції, як правило, лікуються биткоин повні вузли, звідси вони поширюються по мірі необхідності. Крім того, це легко для регулярних гаманці, щоб створити такі операції, і користувачі можуть легко зрозуміти процес і здійснити оплату, не побоюючись, що зайва кількість грошей будуть переведені і, не вимагаючи спеціальних знань в області програмування.

Наші схеми для горіння ґрунтується на наступних криптографічних припущень, опір до майже-зіткнення: це математично неможливо обчислити два хеш-прообразу значення х1, х2, таких, що:

||Ч(Х1)- х(Х1)|| < ε

Де норма позначає відстань Хеммінга між двома рядками, а ε-малий постійний, в нашому випадку 1. Це припущення підтверджується тим, що хеш-функція криптографічно захищеним, якщо це рівняння не тримав, зіткнення б знайшли, по модулю один біт, який вказує на хеш розбиті майже всі його біти.

Згідно з цим припущенням для H = RIPEMD160, наші схеми просить пальник взяти відкритий ключ алгоритму ECDSA, пов'язаних з їх ідентичність OpenBazaar і перетворити його в биткоин-адресу, слідуючи звичайною схемою для 1-префікс біткойн-адреси. Регулярні біткойн-адреси формуються з регулярних биткоин за алгоритмом ECDSA ключів, як показано в стандартний біткойн-адресу, алгоритм генерації.

Щоб створити адресу, який доказово unspendable, пальники починається з їх рівнем OpenBazaar відкритого ключа і застосовується той же процес. Тим не менш, пальник perturbates перший SHA256 хеш на один біт перед пускаючи його в RIPEMD160 хеш. Зокрема, вони перевернути останній біт хеш. Решта процес слід однаково. Нарешті, пальник переводить суму грошей вони хочуть, щоб спалити цей згенерований адресу. Тепер я буду ілюструвати властивості правильності, унікальності та безпеки для цієї схеми.

Правильність. Щоб перевірити правильність спалити, третьої особи виконує ті ж перетворення, як пальника. Вони починають від відкритого ключа по алгоритму ECDSA вузла OpenBazaar, чиє довіру вони хочуть, щоб перевіряти і стежити за процесом біткойн-адресу нового покоління, застосовуючи ті ж обурення, як пальника після етапу і SHA256. Приїхавши в кінцевий биткоин адресу, потім верифікатор перевіряє блокчейн за гроші, які були надіслані на цю адресу. Цей висновок, що записати чесний пальник виконує правильно перевіряється чесний верифікатор. (Це є істотною перевагою в порівнянні з альтернативними схемами, які не містять чому-спалили інформації, такої як не-до-Мій-рукави-адрес.)

Унікальність. У припущенні, що RIPEMD160 важко повернути назад, і той факт, що SHA256 є криптографічно стійка хеш-функція, припущення вже зроблені биткоин, унікальність записати адресу для кожного ключа OpenBazaar прямо випливає.

Безпеки. Для цього схема має бути захищена, ми повинні довести, що спалив гроші не будуть витрачені по-любому. Дійсно, якщо гроші були витрачається на Спендер б знати закритий ключ, пов'язаний з відкритим ключем, який хэширует словами обурених значення SHA256. Однак, це дозволило б покоління майже-зіткнення в RIPEMD160, як відкритий ключ, яка може бути використана для проведення палили гроші і відкритого ключа тсж OpenBazaar буде представляти прообрази хеші, які відрізняються тільки на один біт. Від майже-зіткнення припущення опір, ми приходимо до висновку, що це обчислювально неможливим.

Майже-зіткнення метод спалювання монета являє проблеми масштабованості програмного забезпечення Bitcoin. Ми не були стурбовані такими проблемами в OpenBazaar з двох причин. По-перше, ми відчували, що у випадку з Bitcoin на шкалою, враховуючи масове мотивованого використання спільноти нашого примітивного являє собою проблему безпеки для себе Bitcoin, які повинні бути вирішені, не вимагаючи від гравців, щоб вести себе чесно по системі. Це проблема для биткоина, не OpenBazaar. Якщо биткоин схильний відмова в обслуговуванні нападу з таким засобом, використання биткойна як платіжної системи повинні бути переглянуті.

По-друге, найголовніше, тому що ми підтримуємо екосистемою Bitcoin і бажаємо представити пропозиції для вирішення його проблеми масштабованості, вони фактично можуть бути виключені, якщо доказ опіку угоди супроводжуються прообразу до обурення. Супроводжуючі попереднє зображення є доказом того, що гроші unspendable, подібно до того, як ОП-повернення скрипти доказом unspendability. Як ці попередні образи будуть опубліковані на OpenBazaar мережі, у разі OpenBazaar буде багато в чому перейняв, повний біткойн-вузли можуть використовувати OpenBazaar мережі для виявлення prunable UTXO виходи, які виконують доказ прогорають майже-зіткнення платне замовчуванням хеш-код скриптів. Незважаючи на це, optimizability платіжної мережі мало турбує його фінансово мотивованих користувачів і технічні деталі реалізації залишаються проблеми відкритих досліджень.

В цілому, однак, як тільки спосіб OP_RETURN стає корисною альтернативи, інші способи спалювання повинні бути виключені для елегантності і масштабованість.

+866
Ishan Taneja 23 січ. 2010 р., 06:25:01

Багато хости мають неясне положення ТОС про запущених процесах, які займають занадто багато сервера накладні. Часто вони будуть автоматично дроселя або навіть вбити процеси. Наприклад, godaddy.com є межі того, скільки процесорного часу і енергії процес може використовувати їх спільних господарів. Вони автоматично вбити його, якщо він проходить повз їх межі.

+850
Mark Terrell 26 серп. 2016 р., 13:19:02

У мене є 2 сервера працює той же биткоин версії v0.9.3.0-g40d2041-бета (64-біт). Я використовую getrawmempool, щоб отримати всі нові угоди в той же час, але у мене інший результат. Один сервер завжди мати більше угод. Різниця досить велика - близько 10%.

Чому?

Я намагаюся відстежувати всі нові угоди з деяких причин, і ця різниця означає для мене, що getrawmempool не хороший спосіб для цього.

+784
TheSavage 25 лист. 2012 р., 12:51:17

Це моє перше занурення у фактичний зміст угоди. Я вибираю випадкову транзакції в ланцюжку блоків, щоб зрозуміти, що відбувається.

Так, я бачу, що ця операція має один вхід і безліч виходів.

Чого я дійсно не розумію в цей момент, як я можу сказати, що вихідний і кінцевий адреси, а також суми угоди.

Моя плутанина відбувається від того, що не бачачи вихідного адреси (хоча я підозрюю, що я не розумію щось фундаментальне) в поєднанні з декількома користувачами, визначеними в наборі Uвихадреси.

{
"наклеп" : "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",
"txid" : "1a558999f1360e95406c39ada43121fc2441ca5600e39f5d5a3bd3c494b9aae9",
"версії" : 1,
"locktime" : 0,
"Альвин" : [
{
 "txid" : "a83dc6dc8e375eb9c63db531f298fd426b94f80167fc1d164a89b353442aa44a",
 "Uвих" : 0,
 "scriptSig" : {
 "АСМ" : "30460221009c8c0cf9664f8e97dc0d2379150dae9de743bd1ba9164c74da8728ac8bd33818022100ab74fba8f1219d2e5a79f9ec3bee7f9de6dd49edc66a667a8bd433692bd9ddb801 04c086981930501414c538310ab4014186fd2e9901fabcce97de24abd7f6b14ca5b319896ac482d00506e5f722da754f727015a51fb1ee8728089bc03c8b6adb37",
 "наклеп" : "4930460221009c8c0cf9664f8e97dc0d2379150dae9de743bd1ba9164c74da8728ac8bd33818022100ab74fba8f1219d2e5a79f9ec3bee7f9de6dd49edc66a667a8bd433692bd9ddb8014104c086981930501414c538310ab4014186fd2e9901fabcce97de24abd7f6b14ca5b319896ac482d00506e5f722da754f727015a51fb1ee8728089bc03c8b6adb37"
},
 "послідовності" : 4294967295
},
{
 "txid" : "a15332b9b61c2f1f8777efaaa5f652e0a4daf213fb266c2e8deef9479ece26f1",
 "Uвих" : 1,
 "scriptSig" : {
 "АСМ" : "3045022100b20a538bcb20fc8463bb698a4a07fced226aff193cddf5eb246564708e5193c702207c2b6fdbc1b90575be7ef5f7d7013bef357bab0d8bd6b57708df35c2aa03e56d01 04f3234bbe0fcfb2091bd6ad64203fcb6f0a7ac08b3730f2b759f85aab5fb233adad9cde430938f6f303d98b1aa9c17a2a56fcca95982cf76bce9e13acfc6fab3d",
 "наклеп" : "483045022100b20a538bcb20fc8463bb698a4a07fced226aff193cddf5eb246564708e5193c702207c2b6fdbc1b90575be7ef5f7d7013bef357bab0d8bd6b57708df35c2aa03e56d014104f3234bbe0fcfb2091bd6ad64203fcb6f0a7ac08b3730f2b759f85aab5fb233adad9cde430938f6f303d98b1aa9c17a2a56fcca95982cf76bce9e13acfc6fab3d"
},
 "послідовності" : 4294967295
}
],
"Uвих" : [
{
 "значення" : 0.05000000,
 "н" : 0,
 "scriptPubKey" : {
 "АСМ" : "OP_DUP OP_HASH160 70f25592e7284f48ccddcc8ef9af83d48c47301a OP_EQUALVERIFY OP_CHECKSIG",
 "наклеп" : "76a91470f25592e7284f48ccddcc8ef9af83d48c47301a88ac",
 "reqSigs" : 1,
 "тип" : "pubkeyhash",
 "адреси" : [
"1BJCzAbdTe8cCSvd2Yr7RCAnHqfsixjVth"
]
}
},
{
 "значення" : 0.00299234,
 "Н" : 1,
 "scriptPubKey" : {
 "АСМ" : "OP_DUP OP_HASH160 0495ef54c1276a4bf3e35e433d893857db344e70 OP_EQUALVERIFY OP_CHECKSIG",
 "наклеп" : "76a9140495ef54c1276a4bf3e35e433d893857db344e7088ac",
 "reqSigs" : 1,
 "тип" : "pubkeyhash",
 "адреси" : [
"1RFKRhk3nMhk7yyN687YtxKVfohtdm6Sc"
]
}
}
],
"blockhash" : "00000000000000007764778f17fc18d6051711507bbaeb503c2d4aba017f1445",
"підтверджень" : 4,
"час" : 1393487217,
"blocktime" : 1393487217

}

Взявши іншої транзакції, в якості прикладу, я глянув на його входи, щоб побачити, якщо можна було б з'ясувати адресу від попередніх угод. Що я отримала в результаті був такий:

Поточні операції: 3846c2c5de2d6a3ea44d0d26d52cef2b33c9f44f3da1305e33905aebd3ba5795

Вхід 1 для поточної транзакції: 70413306b48d8a1ce9b4d9a3500477cea1e42888c07f69d9f45f4785fde0e551 [0]
 Вихід: 14sbkc8jwphWvDczoBMY812nvpT7T8pp3t
 Вихід: 15R7vh1r5nrTB7uGg89pmP8grJKzpRVetr
 Вихід: 129w8zn65WqkVmUbTQGnLojg6qu5vaNnvq

Вхід 2 для поточної транзакції: a97685efbed249543f34c22480609ea1851b4d4c76f7207db3de64b65206d037 [6]
 Вихід: 1AdVciiT8VoJiCn5nevnVQnzQFeyHKtgzu
 Вихід: 1A2UXf1wK4G7g6NquQu5VJzAt2hwBvakwc
 Вихід: 1NT9GeNPK7jW33b61Xv8CpRhfTwXXHrbsh
 Вихід: 1DNWZmsURXXyNchhj3An4em3UkHb7ux39l
 Вихід: 18rt5YDpzL7CuBSsCxQPSWg6xPu7UR6Dks 
 Вихід: 13aUL5mzLGLJKbfCBfJukRPmikau5aGHf3
 Вихід: 16ui1ZtnN1Ufgp9RHvp7jECbMPoMfEjLzw
 Вихід: 16ZgAzQZyvv6MWZALTUBcvNEiKARbjoMhz 

Введення 3 для поточної транзакції: dc4ba3a246a479f7747a05fa56658f2521a9456689103a2df0015b538edaa7d7 [2] 
 Вихід: 1Pxh9sMK22d2QCU1quoFcgP2arxHgyaHev
 Вихід: 1AxfD8QMrjbvD4SRWEBavYY1P6FfPhXpri
 Вихід: 14ZQsi7XWMBpXu8MRJdq23TJBymnsvMY4j

Жоден з попередніх входів матч. Що я втрачаю?

+743
sadaqat ali 16 лист. 2010 р., 09:15:22

спочатку встановіть програмне забезпечення(биткоин-Кварти), виконавши наступні дії:

судно АПТ-додати репозиторій PPA:биткоин/Биткоин 
судно apt-отримати оновлення 
суду apt-отримати установку для Bitcoin-з Qt

виконати:

биткоин-Qt-в тестовому режимі

bitcoin-qt testnet

натисніть на з'явитися кнопку на скріншоті, щоб отримати адресу

перейдіть по посиланню http://tpfaucet.appspot.com/ і дати адреси для отримання біткойнів тестовому режимі.

+675
fuzziqersoftware 22 черв. 2012 р., 20:40:18

Я новачок в Bitcoin, тому я вдячний за терпіння хто-небудь з моєї, можливо, необізнані питання.

Я живу в Нью-Йорку і я хочу купити биткоин. Я розумію, що в зв'язку з нещодавнім законом, біржі не працюють тут, але є кілька банкоматів. Є недоліки, крім вартості послуг, в банкоматах? Я готовий втратити трохи грошей на цьому, тим більше що це не представляється можливим їх придбання іншим способом. У кінцевому рахунку, це подарунок для мого чоловіка, і ми бачимо це на високий інвестиційний ризик, що це.

Припускаючи, що я роблю, придбати в банкоматі, що відбудеться далі? Я знаю, що я зустріти, як повний ідіот, але я дійсно не зрозуміла ще. Як мені стежити за ними? Де мені їх зберігати? Як я можу віддати їх комусь?

+655
egon0119 18 вер. 2015 р., 11:13:38

я тільки що встановив primecoind і bitcoind і datacoind і я хочу знати, як я можу отримати мою адресу. що таке командна варіанти? Я не бачу його у списку допомоги.

+595
Mima 25 трав. 2018 р., 16:47:51

Я використовую https://chain.api.btc.com/v3/block/date/20151215 для досягнення список блоки а також використовувати https://chain.api.btc.com/v3/tx/0eab89a271380b09987bcee5258fca91f28df4dadcedf892658b9bc261050d96?verbose=3 щоб зробити операцію для однієї транзакції. Тепер у мене є питання. Отримати доступ до даних всіх блоків, що я повинен робити? коли я скопіювати хеш будь-якого блоку зі списку по першій посиланням у другому ланці, він показує помилки.

+589
Anton Kalcik 18 вер. 2018 р., 21:47:30

Ні, ви не робите нічого поганого. Це внутрішня справа Poloniex. Кожен день я бачу, що більшість криптовалют пропустили свічок. І після до 40 хв оновлюються. Навіть на графіках можна побачити, що

+581
Stasi Roberto 28 трав. 2017 р., 07:27:51

Встановіть останню версію ядра Биткоин, Биткоин основних 0.17.0. Формат гаманця суттєво не змінилася і програма завжди зберігає сумісність зі старими гаманцями, тому ваш гаманець повинен працювати в 0.17.0. Вам все одно доведеться чекати, як буде відбуватися оновлення бази даних, що займає місце і його потрібно закінчити синхронізації блокчейна.

0.17.0 може бути встановлена поверх існуючої установки. Він не буде видаляти будь-якої з ваших даних. Ваш гаманець не повинен бути переміщений. Проте, як завжди, ви повинні завжди мати резервну копію вашого гаманця на руках.

Якщо ви не можете чекати, тоді ви можете експортувати закриті ключі для ваших адрес і імпортувати їх в інший гаманець, наприклад, Electrum. Ви можете зробити це за допомогою dumpprivkey <адреса> команду в налагоджувальної консолі. <адреса> - це адреса, яка вимагається секретний ключ.

+574
gibbo 22 лют. 2016 р., 18:25:50

Привіт, як насправді блокчейн, що зберігаються на диску?

Я помітив, що биткоин використовує ключів бази даних БД, але що таке структура?

https://github.com/bitcoin-core/leveldb-old/blob/bitcoin-fork/doc/table_format.txt

От я не розумію... хто-небудь має простий огляд, як він зберігається?

Я теж читала це... але не розумію. Які ключі використовуються в Blockchain levelDB (т. е. що ключ:значення пари)?

+523
Alisson Ferreira 27 серп. 2018 р., 09:22:26

Тому після того, як Китай заборонив юанів <=> биткоин торгувався, я планую інвестувати в биткоин з моїм дол. Мій план такий:

  1. обмін доларів у китайських юанях (провідникового напевно)
  2. Купити биткоины за долари
  3. Продати биткоины за USD.
  4. Обмін назад в CNY (по проводах).

У згаданому процесі, є який-небудь правовий питання щодо закону Про боротьбу з відмиванням грошей в США?

+495
Rice University Physics Prof 29 лист. 2016 р., 09:40:59

Я читав багато про Bitcoin і мені дуже цікаво.

Особливо, коли справа доходить до прийняття валюту, яка більш справедливо, тому що він уникає централізований контроль.

Однак, точно так само, сьогоднішні банки/centralbanks/ФРС/регулятори скористатися як сучасна грошово-кредитна система працює, не економіка заснована виключно на біткойн зробити так, щоб великі IT-корпорації скористатися всім з-за їх обчислення (видобутку) енергії?

Ми не можемо побудувати валюта, яка є децентралізованою, як биткоин, але це не є "гірської" частини? (Я знаю, що концепція інтелектуального аналізу дуже прив'язані до криптографії, але, можливо, менш криптографічних орієнтованої системи можуть бути побудовані як на основі довіри/неподступной між вузлами?)

Велике спасибі, і вибачте, якщо це вже питали, але важко шукати питання таке.

+487
evgavoit 27 черв. 2017 р., 19:45:01

Хвильовий рахунок резервів оформляються на пульсації Вікі.

Довіра резервів лінії тільки за довіру, яку ви встановили. Інші не можуть привести свої резерви, щоб збільшити, додавши довіри до вас.

Клієнт попереджає вас, коли ви два рази нижче ваш поточний резерв обмежити спільноти помістивши символ попередження у вашого співтовариства резюме (знаходиться у правому верхньому куті клієнта). Погоду попередження, чи ні, при наведенні покажчика миші на спільноти резюме являє собою "підказка" з поточних резервних вимог.*

Якщо позов буде поставити вас під резервні вимоги (наприклад, коли занадто великої спільноти, створюючи торгову пропозицію, встановивши новий телефон довіри) дії було відмовлено з помилкою. Коли нижче резервних вимог ви ще можете робити інші операції так довго, наскільки у вас вистачить спільноти, щоб заплатити 0.000010 спільноти комісію за транзакцію.

  • Примітка:В даний час клієнт Виправлена помилка, що викликає резервних вимог, що пред'являються до Два старих рівнів, приблизно у вісім разів поточних резервних вимог.
+428
MutomboDikey 6 трав. 2016 р., 00:21:14

Так, використовувати цей плагін https://wordpress.org/plugins/apirone-bitcoin-forwarding Ви зможете приймати биткоины на вказану адресу без реєстрації і ЗСК. Просто використовуйте будь свій биткоин-адресу.

+382
Rzarect 28 вер. 2012 р., 13:10:38

Я можу зробити майже 100Е комп'ютер на моєму місці. як я можу покласти їх на роботу, так що вони можуть мені всякий раз, коли її активною.

+323
user2669183 15 трав. 2012 р., 20:56:05

Чи можу я використовувати биткоины для купівлі побутових товарів, так само, як звичайні гроші? Ви бачите, я новачок і ще тільки належить дізнатися основи, включаючи всі факти про биткоинах. Однак, я хочу бути підтверджено мій час і зусилля до навчання торгівлі буде корисним таким чином, що я буду в змозі використовувати будь-яку суму биткоинов я можу заробити коли-небудь насправді придбати речі із сусіднього магазину.

+315
user2096245 25 жовт. 2011 р., 21:40:55

Існує ряд насіння ДНС жорстко Bitcoin-клієнті.

Це не дійсно можливо, щоб вони були заборонені. До речі ДНС насіння робота повертає кілька записів для вузла Сидів, з кожного запису, що належать вузла. По суті, вони виступають в якості серверів імен, та використовувати існуючі DNS-специфікації для того щоб забезпечити сайти з інформацією.

Це можливо для мережі, щоб возитися з цими відповідями, або запобігти перегляду DNS для початку. В такому випадку, можна використовувати операцію addnode варіант в Bitcoin.conf для підключення до одного або більше колегами безпосередньо. Після того, як ви підключені до кілька колег, вони поділяться списки бенкетів з вами, і ви можете підключатися до інших вузлів у списку, і отримаєте додаткову однолітками з них, і так далі і тому подібне.

+308
danc403 15 квіт. 2015 р., 00:20:53

анулюються, як якщо б це не було замах

припускаючи, що тут ти проводиш з multisig гаманець і, отже, >1 сторони повинні підписати. Як @user36303 і @Марч♦ вказав, якщо Техас не підписується повністю, його не Техас, але і початковий баланс на multisig гаманець ще невитрачений залишок.

+283
isadora 10 лист. 2013 р., 04:03:11

В чому полягає робота, що комп'ютер виконує при цьому абсолютно майнінгу биткоинов? Це корисна справа в будь-якому випадку?

+231
user58699 24 лист. 2014 р., 15:51:39

Майнінг пули самоідентифікуватися блоків, який вони створили, поставивши ідентифікатор збережений вхідного простору транзакція blockchain гаманець.

+230
musclehawk 20 лист. 2011 р., 10:52:41

На жаль, шанс знайти randomlly з використанням закритого ключа великий , тому що гаманці використовує майже той же алгоритм для генерації закритих ключів

+101
Pranalee 14 січ. 2014 р., 19:45:59

Я змінив ВСН в мій Трезор на BTC за допомогою інструменту поділу гаманця монету і відправив його назад на той же гаманець з допомогою нового БТЦ отримують адресу, а не іншого зовнішнього гаманця, як, наприклад, Електрум, використовуючи уповільнений обмін. Але БТЦ не надходило. Я втратив монети, або вони просто ховаються в кіберпросторі, чекають, щоб бути знайдений знову ?

+97
do0g 14 груд. 2015 р., 16:32:14

Я іду у цьому керівництві https://stadicus.github.io/RaspiBolt/ створити биткоин повний вузол на мій новий поленики Pi.

Я вже скачав і перевірив блокчейн на мій хост-машині. Я також обрізав його (6ГБ), так що він може поміститися на картку пам'яті microSD. Я перемістив блоки і chainstate папку ~/.биткоин на мій Raspberry. Але коли я запустити bitcoind сервісу з тим же биткоин.конф файл, запропонованих на керівництво, verificationprogress показує, що вона починається з 0.

Я теж пробував з цими параметрами:

чорнослив=6000 переіндексація=1 переіндексація-chainstate=1

Але ніхто з них не домогтися прогресу, щоб бути завершена. Я теж пробував чекати кілька хвилин для того, щоб побачити, якщо прогрес завершується швидше, але це не той випадок. Які параметри мені потрібні?

+78
nomihodai 6 квіт. 2013 р., 09:30:01

Чи безпечно використовувати walletpassphrase з Bitcoin-Qt і виклик RPC ? Я думаю, проблема безпеки, припустимо, що хакер зміг вставити якусь програму, що назвати кожну секунду на гаманець з sendToAddress і хакер биткоин-адресу, тепер він буде навестися відповідь кожен раз, поки виклик не буде виконуватися в період гаманець розблоковано. чи це можливо ?

+68
Alex Unheard 7 лют. 2017 р., 00:28:43

Це коментар від сторінка 199 з оволодіння биткоин. Я думаю, що його зміст буде трактувати з урахуванням двох попередніх пропозицій:

Зверніть увагу, що цільовий складність не залежить від кількості операцій і суми угод. Це означає, що обсяг потужності майнінгу і тому електроенергії витрачається для забезпечення біткойн-це також абсолютно не залежить від кількості операцій.

Це означає, що кількість угод та їх вартість може збільшитися (це більш широке прийняття валюті), в той час як цільової працею може залишатися незмінним (за умови, що загальна обчислювальна потужність гірничо вузлів залишається колишнім), при цьому сумарна потужність (потрібно вирішити математичну задачу) також залишаються незмінними.

Що дійсно збільшує загальну потужність мережі, вхід нових шахтарів (ринкові сили) Шукаю за винагороду (таким чином, збільшення загальної обчислювальної потужності, доступної в мережі). Це потім компенсується регулювання ступеня складності (мета праці) математичної проблеми.

П. С.: Щоб бути більш конкретним, регулювання здійснюється за допомогою періодичної коригування цільового значення хеш блоків: кожен 2,016 блоків

( на це кожні два тижні, враховуючи, що кожен блок займає приблизно 10 хвилин, щоб підтвердити: 6 (10 хв з інтервалом у годину) Х 24 (годин в день)Х 14 (днів в тиждень) =2,016 )

Біткойн-вузли обчислити новий рівень складності, відповідно, виходячи з часу, необхідного, щоб мої останні 2,016 блоків. Це здійснюється за наступною формулою:

Нова трудність = старий труднощі X (20160 хв) / (фактичний час останнього 2,016 блоків)

І нова ступінь складності визначає загальне хешування, необхідних для вирішення. Це є причиною того, що не важливо (обчислювальних не тільки фізичний) розмір мережі, то ж час на блок-перевірки залишається приблизно постійною (близько 10 хв в середньому). См. Також тут для відносного графіка.

+49
Felipe Sabino 10 груд. 2011 р., 16:17:02

Мова йде про блокчейн. Проводка йде в блок і отримує звалили на Blockchain. Цей процес займає багато криптографічної обробки, який здійснюється шахтарів. Цей процес стає практично незворотнім, як і більш блок йти вгору по ланцюжку.

Таким чином, потужність биткоин-Це гарантія угоди стає незворотнім і остаточним, як блокчейн зростає. Це означає, що ви купуєте Біткойн-це твоє. Так, якщо він все ще знаходиться в обмін вони тримають власний ключ до respend ваш BTC, але вони не будуть тримати замок вічно.

Чарджбек-це одне. Вкраденої кредитної картки іншу. Шахрайство з кредитними картами в даний час у великих масштабах. Все це ставить велику адміністративну навантаження на біржах. Користувачам доведеться робити всякі від перевірки, щоб довести, кредитна картка дійсно належить. Так, що 10% - це плата за все це, плюс зниження ризиків. Також я вважаю, що вихід є в будь-якому випадку обмежена, незалежно від цього плата.

+22
Jackson Capper 3 лют. 2017 р., 18:54:47

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil