Як поимейте Jalepeno підключитися до інтернету?

Не поиму Jalepeno Шахтаря повинні бути підключені через USB для того, щоб правильно працювати (доступ до інтернет)?

Я сподівався, що був Wi-Fi опції установки, але я не бачу його.

+68
Raphael Zimba 16 лип. 2016 р., 19:16:40
38 відповідей

Зазвичай немає простий спосіб, щоб побачити, звідки він взявся, це якась точка, але часто можна натиснувши правою кнопкою миші в свій гаманець і отримати побачити інформацію про транзакції, іноді можна простежити до відомої адресу і це може бути підказкою.

Ви також можете погуглити адресу, що recieced гроші, ДП, якщо це десь в інтернеті.

Якщо ви не хочете, щоб unspeccified гроші ви можете відправити їх в порожнечу, але ви не можете відмовитися від угоди.

+938
jaredsmiller 03 февр. '09 в 4:24

як би я йти про оновлення Електрум? Які команди я повинен використовувати, щоб оновлення?

Є кілька способів зробити це:

 • Якщо ви завантажили офіційний пакет (tar.gz), ви можете запустити Електрум з кореневого каталогу, без установки в системі, все в Python залежностей включені в "пакети" папку. Для запуску Електрум з кореневого каталогу, просто робити: ./Електрум

 • Там теж ППА репозиторію, але я думаю, що вони не оновити його.

 • Я shell-скрипт, цей скрипт перевірити джерело на GitHub, скачайте останню версію і збережіть резервну копію старого гаманця. Ви можете знайти його тут.

де встановлений Електрум файли, які містять особисті ключі і гаманець?

На машині з Linux є тека ~/.Електрум , який містить ваш гаманець, конфіги та інші.

+937
NochnoiGid 26 груд. 2016 р., 02:49:53
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я послав угоди з Bither гаманець, але випадково включив занадто маленька плата. З тих пір я оновив програмне забезпечення гаманця, так що це не повинно повторитися. Проте, що я можу зробити, щоб прискорити підтвердження застряг угоди або замінити її?


Це додаткове запитання, Чому моя транзакція не отримуємо підтвердження, а що я можу вдіяти? відповіді на більш широкі наслідки питання і пропонує пом'якшення в основному зосереджені на ядра биткоин.

+883
Khushraj Rathod 23 бер. 2018 р., 07:33:44

Я працюю на гірничо ПЛІС пристрій просто для задоволення. Я зрозумів, що є getblocktemplate функція, яка замінює getwork з JSON-RPC для виклику. Так що мені потрібно переключитися на нього і змінювати весь код або я можу продовжувати використовувати його . Буде getwork бути видалена з биткоин пізніше або буде як і раніше буде підтримуватися?

+875
Goofer 4 жовт. 2018 р., 18:14:28

Для Bitcoin-Qt, то чому я не можу отримати якісь підтвердження, але все одно віднімає з мого загального балансу?

+836
Netanel Malka 19 серп. 2017 р., 14:35:35
 1. Так
 2. Так
 3. Так
 4. Можливо
 5. Переконавшись, що сайт не підріже за точку гаманець останнього завантаження. Ви можете встановити розмір чорносливу досить великі, що вистачить блоків залишаються, або використовувати ручну обрізку. При ручної обрізки ви можете визначити, скільки обрізати і коли, з допомогою pruneblockchain ЕКП команди.
+821
Labamigo 28 лист. 2014 р., 02:16:52

Як я розбагатів без пред'явлення яких-небудь доказів роботи? Це змусило мене голосувати. Можливо, це не та площу, щоб підняти таке питання...

Якщо це дійсно чесний питання, то ви, можливо, захочете, щоб запустити в bitcoin.org і читати книгу освоєння биткоин (https://www.transifex.com/bitcoinbook/mastering-bitcoin/) від Андреаса.

Тоді уточніть ваше питання і повернутися?

+820
Fredrick E Johnson Jr 28 лип. 2018 р., 15:20:53

відкрийте базу даних, як це:

з bsddb.імпорт БД *

дБ = ДБ()
Р= дБ.відкрити("гаманець.дати", "головний", DB_BTREE, DB_RDONLY)

надрукувати символи "%s" % (дБ.елементи())
+804
user220751 17 лист. 2015 р., 01:53:44

Планшети занадто повільно, щоб бути дорученої роботи біля басейну.

Видобуток сьогодні ведеться з поїмос, спеціалізованому обладнанні, яке знаходиться буквально в мільярди разів більш ефективною, ніж планшети, тактовою частотою terahashes в секунду.

Також побачити це більш всеосяжне пояснення доктора Харибо , чому видобуток з ноутбуками не дуже хороша ідея.

+791
Eduardo Rodeiguez 27 лип. 2015 р., 07:36:37

За визначенням, змінюючи блок, хеш повинен бути теж змінено. Таким чином, хеш забезпечує блок не може бути підроблений, і Шахтар спокійно отримує свою нагороду.

Модифікувати блок, то він може обчислити нового валідного хеша в складності, тобто мій блок знову після Шахтаря, який явно не буде головною частиною ланцюга за посилання і таким чином в основному ігнорується.

+770
goldfishalpha 14 лист. 2011 р., 14:42:42

Код, який Intersango працює не з відкритим кодом, як я розумію.

Австралійський світі биткоин-біржі використовує сильно модифіковану версію старого відкритим вихідним кодом Intersango код, і залишається з відкритим вихідним кодом.

Повне розкриття: я-той, хто сильно змінив його. :)

Фіат депозити і висновки коштів обробляються вручну. Якийсь час ми дивилися в автоматизації процесу, але банк стягує більше за необхідні банківські АПІ , ніж обмін породжує в комісії.

+768
mehboob mehar 20 серп. 2010 р., 10:10:32

1, 2 і 3.

Операцій, що надходять з допомогою інвентаризації оголошень в мережі перевіряються, перевіряючи формою угоди на осудність, виконання скрипта, перевірка підписів, гарантуючи, що результатів вони витрачають насправді існують, і що ця угода не закінчується до негативних значень у будь-якому місці. Якщо вони будуть прийняті, вони будуть додані до вузли пулу пам'яті, де вони чекають включення в блок.

 • Крім того, не було досягнуто консенсусу правила застосовуються до голої угод, відомих як IsStandard. В робочій мережі невелика кількість угоди типу "Стандарт", вона включає P2SH (оплата хеш-скрипт) і P2PKH (оплата за замовчуванням хеш-код, або адреса), але не сирі multisignature й інші сценарії. Угоди, які не проходять не приймаються, але ретрансляцію нестандартний угода не є bannable злочину.

 • Після перевірки, IsMine виконується, щоб перевірити, якщо гаманець вузлів (якщо воно існує) є ключі, які володіють цими операціями, вони були додані дивитися адреси, якщо вони помічені як непідтверджені в гаманці.

Угоди, які надходять у блок повністю перевірений, поряд з іншою частиною структури блоку. Перевірив докази роботи, перевірив розмір і форма блоку, дерева Меркле перевіряється, щоб містити всі операції він стверджує, і що вона підключається правильно з колектором. Кожна транзакція перевіряється, так само, як якщо б він прибув з мережі. Якщо вони будуть визнані недійсними весь блок викинув і колега, який передав блоку заборонити з'єднання. Якщо блокується, то допоможуть і записуються в базу даних невикористаних виходів, додаткових даних скасувати записується у файл, якщо прийнятий блок небудь, необхідно було знищити.

 • IsStandard тут не діє, будь-яка угода, яка дійсна прийнятний, коли він входить у блок.

 • IsMine виконується для того, щоб відфільтрувати транзакції, що відносяться до гаманець або годинник адреси (якщо є) і оновлення гаманець з підтвердженнями в разі необхідності.

+751
YuehChuan 2 трав. 2012 р., 07:17:46

Шахтарі отримують субсидію заблокувати будь-які комісійні за операції в блоці.

Субсидії почали на 50BTC і половинки кожні 210 000 блоків. Дивіться Видобуток Нагорода. Ці новоспечені монети мережа приймає в якості допустимих монет, ґрунтуючись на вище правила консенсусу.

+743
Alexandr Tempus 25 вер. 2012 р., 20:49:01

Кракен угод у всіх цих. Ви можете знайти API в api.kraken.com

+742
MerC 22 жовт. 2011 р., 02:08:39

Цілком можливо створити транзакцію, яка є допустимим, але не транслювати в мережі Bitcoin.

Однак корисність це сумнівно, тому що те, що така угода буде сказати по-суті "людини, який створив цю операцію проводили контроль над такою сумою на даний момент", він не використовується, щоб фактично передати значення як блокчейн не мітка часу транзакції шляхом включення її в блок і ніхто не буде визнати, що гроші перейшло в інші руки.

Якщо ви хочете деталь вашого випадку ви можете отримати кращий відповідь.

+725
chrom aka 19 груд. 2018 р., 05:38:28

Сьогодні "Шахтар" може отримати більше, ніж інший, навіть якщо вони добувають такою ж кількістю блоків з-за відхилень в Техас збори. Очікується, що особливо після того, як компанія нагорода пішла, це призведе до шахтарям, конкуруючих за "соковитий" ВМС США і, отже, збиток стабільності системи. См https://dl.acm.org/citation.cfm?id=2978408 для використання в майбутньому.

Я думав, якщо це можливо, щоб подолати цю, просто замінивши корисний механізми биткоин. Так скажімо, ми тримаємо до-довжина вікна стрибає, взяти суму платежів у вікно і розділити його на дві рівні шахтарям. Так що якщо у нас є k=4 і 1 блок 20 на збори, 2-й і 20 на збори, 3-го і 10 в 4-й і 30 в тарифах кожен отримає Шахтар (20+20+10+30)/4 = 20 у збори.

Які б недоліки/мінуси такого механізму ?

+722
henry p 13 трав. 2010 р., 13:33:08

У якийсь момент в майбутньому гірникам буде більше залежати від Техас плату, ніж в блоці виплат.

Зараз люди включати і вимикати їх обладнанням на основі локальних тенденцій, таких як ціни на електроенергію і т. д. В цілому я не думаю, що ці локальні рішення впливають на видобуток в цілому. Однак, якщо глобальний тренд визначається і люди вимкніть і вимкніть установок відповідно те, що послабить мережі в певний час.

Припустимо найбільш вигідні Техас збори відбуваються в певний час доби, і люди будуть видобувні вишки, і його закрили для менш ефективних годин.

Я думаю, що якщо зробити в значних масштабах, "пік Техас видобуток" може призвести до проблем безпеки та мережевої безпеки.

Питання

Якщо мета труднощі в тому, щоб зробити видобутку нових блоків на більш стабільному рівні, це в рівній мірі ефективними у прийнятті Техас-виплати справедливої з короткими інтервалами?

Більш докладно

Припустимо, що значна частина гірських екосистем визначає, що найцінніше угод видобуваються між 4 вечора і 5 вечора EST, де великий прибуток може бути зроблена. Навпаки це не вигідно видобувати в 2 години ночі-5 ранку за східним часом, так що вырубайте машину і економити на електриці.

Це може призвести до кілька речей

 • Труднощі для пікової потужності значно відрізняється від складності для непиковых потужності (протягом 24-годинного періоду)
 • Певний час доби, коли мережа має більше шансів бути поміченим ворожих обчислювальні потужності
 • Недобросовісної непропорційний розподіл зборів серед шахтарів
 • Багато більше блоків створюються в години пік через збільшення hashpower

Які захисні сітки призначені для захисту проти цього?

Для чого це коштує, клієнт BitMinter вже має можливість планувати використання корисних копалин. Намір для мінімізації місцевих витрат на електроенергію, я не думаю, що буде мати негативні наслідки, оскільки це є глобальною гірничорудної мережі і зміни цін на електроенергію відбувається щогодини і навіть себе. І навпаки, якщо він використовується в шахті, в залежності від тенденцій у цілому по мережі Bitcoin... я думаю, що може призвести до негативних наслідків.

+719
akikomiyim 22 січ. 2012 р., 10:56:49

https://openexchangerates.org/ це відмінний API для форекс ставки.

+709
jong ryun lee 18 січ. 2019 р., 23:26:34

У мене такі рахунки в Bitcoin ядро:

Аджіт@AjitSoman:~/ШКТ$ биткоин-Кінк listaccounts 
{
 "": -0.83002768,
 "1": 1.10000000,
 "1470": 0.56739259,
 "1521": 0.63600000,
}
Аджіт@AjitSoman:~/git буде$ 

Це можливо, я можу встановити різні плати за рахунок 1470 і 1521. Якщо це неможливо, то можна встановити плату в sendFrom команду

+693
kailor 9 вер. 2011 р., 11:02:53

Це залежить від протоколу, який ви використовуєте, щоб створити активи.

Наприклад, з МОН кольорові монети протоколу (протокол, який працює поверх Біткойн), емітент активу явно вказує, якщо актив reissuable в майбутньому чи ні (коли він вперше питання активу). Якщо майно оформлюється в якості заблокована, то навіть емітент не може перевипустити більше одиниць одного і того ж активу в майбутньому. Навпаки, якщо актив випускається як розблоковано, то емітент може видати більше одиниці в майбутньому. Зверніть увагу, що якщо актив буде розблоковано, то тільки емітент може прийняти рішення про створення нових одиницях активу (немає необхідності в "мережі", щоб погодитися на це).

+650
Dawit S Gedibe 1 груд. 2015 р., 23:27:35

Я розумію, що немає центральної влади на биткоин, але я не можу зрозуміти, хто приймає рішення на "розщеплення" блокчейн.

Тут зазначалося, що "биткоин-спільноти проголосували"—як це сталося? Хто це співтовариство? Я припускаю, що нікому? Якщо так, то як можна голосувати?

Я читала про хард-форк, вийшовши на 16-е листопада , і я не дуже розумію, як це працює.

+649
user2766423 27 жовт. 2016 р., 10:41:56

Них. просто платіжна система. В якості покупця в магазинах вам знадобиться тільки біткойни в будь-який гаманець, обміну або інших місцях. При оплаті в цьому магазині, то вам потрібно відправити BTC з гаманця, або обмін

У вашому випадку них. напевно, допомогти в магазин відразу ж обміняти свій БТЦ в USD

+622
David Hung 15 бер. 2012 р., 11:36:53

Угода претензії якісь виходи з попередніх операцій, а потім створює вихідні сигнали яких підсумовуються значення дорівнює (або менше, у випадку збору) сума заявленого значення виходів.

Для транзакції був дійсним, він повинен бути єдиним, хто претендує на виходи (не витрачати) і угоди, які створили заявленого заходи повинні бути допустимими. Сатоши кістки може негайно відправити назад транзакції, містять виграш, оскільки угода претендує на вихід з вхідних транзакцій, ланцюжки дві операції разом.

У підсумку виходить, що або обидві угоди є недійсними, у разі якій гравець отримує свій виграш, або перша угода недійсна, відразу недійсності другого, а Satoshi DICE не обдурила відправити монети назад, не отримавши ставка.

+580
Onn Antony 20 лип. 2012 р., 22:05:35

Я використовував як в Debian і Arch Linux на ІРЦ для запуску метелик лабораторії гірничо-шахтного обладнання; ІРЦ був здатний обслуговувати до 9 СК синглів з процесора, щоб заощадити, використовуючи останні версії cgminer і bfgminer. Я так підозрюю, що це не буде мати ніяких труднощів водіння вісім блок Erupters.

Будьте впевнені, щоб прийняти якусь допомогу у виборі USB-концентратор (він повинен бути на харчування), і ви можете знайти MinePeon бути корисні пакет для налаштування.

+564
31eee384 14 жовт. 2014 р., 02:52:35

Це розв'язувана проблема, див. https://bitcointalk.org/index.php?topic=25786.0 і це.

Він також нещодавно був реалізований в BitcoinJ, і називається "канали мікроплатежів".

+538
Phuong Vu 28 бер. 2017 р., 01:30:15

Я ненавиджу цього хлопця, але ви дійсно повинні прийняти інший погляд на pywallet. Ваші проблеми можуть бути характерні для Joric за pywallet, який не був оновлений в деякий час. Є краще-зберегти вилку з pywallet за JackJack.
Якщо це була версія те, що ти вже пережив, ти завжди можеш спробувати веб-інтерфейс командою:./pywallet.py це інтернет , а потім перейти до localhost:8989/ в веб-браузері.
Однак ви зробили запит командного рядка спосіб зробити це, який з pywallet jackjack буде виглядати так:
./pywallet.py --dumpwallet --змінної datadir=--datadir не гаманець=WALLETFILE --пароль=пароль
На --пароль опція може вже було питання, ти зіткнувся з pywallet, так як це необхідно для роботи з зашифрованими гаманці, але це не в рідмі (не зовсім впевнений, чому це так).
У будь-якому випадку, pywallet дійсно, здається, ваш кращий ставку за те, що ти намагаєшся зробити. Якщо у вас виникли проблеми з використанням його, не соромтеся додавати інформацію про ці проблеми.

+454
AlxVallejo 26 черв. 2013 р., 07:48:27

Може бути, що є набагато більше угод у наступних кварталах.

+449
Efour Ffour 15 трав. 2019 р., 09:40:51

Є в основному чотири частини даних, які підтримуються:

 • блоки/чер*.дат: фактичного биткоин-блоків, в мережевому форматі, вивалив в RAW на диску. Вони потрібні тільки для повторної перевірки відсутні транзакції в гаманець, реорганізація в іншій частині ланцюга, і подають на блок даних на інші вузли, які синхронізуються.
 • блоки/індекс/*: це LevelDB базу даних, що містить метадані про всіх відомих блоків, і де їх знайти на диску. Без цього, знайшовши блок буде дуже повільно.
 • chainstate/*: це LevelDB базі з компактним представленням всіх в даний час угоди невитрачені виходи і деякі метадані про угоди вони. Дані необхідні для перевірки нових вхідних блоків і проводки. Теоретично він може бути відновлений з блоку даних (див. -переіндексація командний рядок параметр), але це займає досить багато часу. Без неї, ще можна було теоретично зробити перевірку, але це буде означати повну перевірку через блоки (207 ГБ станом на березень 2019 - https://www.blockchain.com/charts/blocks-sizeдля кожного вихідного витрачаються.
 • блоки/об*.дат: вони містять "скасування" відомості. Ви можете побачити блоки, як 'патчі' державної послуги (вони споживають небагато невитрачених виходів і виробляти нові), та подивитися дані скасувати як поміняти патчі. Вони необхідні для відкату chainstate, яка необхідна у випадку реорганізації.

Так що Так, все, крім самого блоку даних справді є зайвим, так як його можна буде відновити його. Але перевірки та інші операції стане нестерпно повільно без них.

+413
Miguel Leyva 24 лист. 2018 р., 09:40:47

Є хороше введення в сценарій і вже інший відповідь, пояснюючи, що ці конкретні команди , але я постараюся пояснити, що ці скрипти є насправді.

Вони реалізують дуже стандартний біткойн-транзакції оплати-за замовчуванням-хеш транзакції.

Ідея полягає приблизно в наступному. Назвемо цю операцію є. Щоб провести вихід з угоди віншої транзакції будуть створюватися і транслюватися, назвемо його б. З метою перевірки законності угоди Б, слід:

 1. об'єднати вхідні сценарій б з вихідними сценарій а,
 2. виконати комбінований скрипт і переконайтеся, що вона повертає значення true.

У цьому типі операції, угоди Б повинні надати сценарій, який додає два елемента в стек: підпис сиг угоди і відповідного відкритого ключа за замовчуванням. Зверніть увагу, як вхідні сценарій угоди, а також робити саме це.

Потім скрипт висновку угоди В буде робити наступне (у своєму питанні ви фактично надати два вихідних скрипти злиті воєдино, тому що є два виходи, я зупинюся на першому):

 1. Дублікат за замовчуванням в стеку;
 2. Хеш один за замовчуванням з стека і перевірити, що вона дорівнює 264cf7a09b68a436bafc4d7281743d7f1c721ded
 3. Взяти сиг , а решта за замовчуванням з стека і перевірити правильність підпису.
+376
Saysaylote Liu 12 лист. 2010 р., 01:12:14

Коли людина намагається внести депозит або вивести список показує кілька варіантів, у тому числі Перфект Мані, Зв'язковий банк, і в OKPAY (і деякі інші, в тому числі і різного мобільного телефону, пов'язаних з високих зборів, яке мене не цікавить). Якщо я не помиляюся, МТ. Гора Gox теж підтримується в OKPAY, назад в день.

Хто-небудь пробував будь-який з цих трьох і готовий поділитися своїм досвідом? (MoneyPolo і OKPAY в обидві належать Майзус, мабуть, але я не знаю, які відмінності існують між ними).

Також, якщо хтось знає, що є інший сайт, де це питання буде більше шансів на відповідь, або ще куди-небудь, де я можу знайти цю інформацію, це буде дуже корисно.

+308
Milton Inostroza Aguilera 11 бер. 2014 р., 02:07:28

Я щось читав про це, але це здається нездійсненним. Я розумію, нам-обміни повинні бути liscened як гроші передавачів у кожній державі, але як нам держав у порядку іноземною юридичною особою для здійснення переказів на рахунки в США? Які закони порушуються?

Наскільки я розумію, біржа несе відповідальність тільки за закони в країні, яку він робить бізнес та переказ грошей в американський банк-рахунку, не порушуючи жодних законів. Американські клієнти все одно будуть приходити на сайт, імовірно розміщених в чужій країні, тому бізнес буде розглядатися тільки що відбуваються в цій країні.

Я не експерт з питань законності тут закордонних осіб. Може хто-небудь запропонувати деякі рекомендації.

+292
scottplumlee 23 лют. 2018 р., 07:46:42

1) Відповідь 12! = 479,001,600 можна мнемоніки (менше, якщо є повторювані слова). З них тільки ~29,937,600 (1 до 16) пред'явити дійсний насіння. Це виразно грубої forcable.

2) ні, якщо ви хочете зробити, це використовувати більше мнемоніка (і переконайтеся, що ви переставте їх у справді випадковим чином)

+291
Aoi 27 лист. 2018 р., 17:23:24

Poclbm: з відкритим вихідним кодом на мові Python на основі ГПУ майнер.

Відкритим вихідним кодом на базі FPGA майнера: назва говорить все це. Натисніть джерела для проекту.

+281
Blacksonic 13 січ. 2019 р., 02:23:33

В Justcoin.com ми використовували кілька різних методів протягом багатьох років:

 • Генерації адрес з допомогою bitcoind, тепер називається Bitcoin Core, коли ми потребуємо. Щоб уникнути втрати ключа у разі зберігання невдачі, ми використовуємо великий ключ басейн. Команда просто getnewaddress.
 • Ієрархічно детерміновані гаманці набагато краще, і ми використовуємо їх для все більшої кількості речей. При використанні їх для гарячих гаманці, ми імпортуємо нові приватні ключі в наш гаманець, перш ніж його коли-небудь використовували. Таким чином, ми як і раніше можемо провести своїх входів з bitcoind.
+279
Ben carson 18 лист. 2015 р., 12:27:45

Чи можу я надіслати майже 1МБ угоди?

Щоб мати можливість відправляти транзакції, що Шахтар буде приймати, що угода повинна бути стандартної операції. Як визначено в політиці.год

/** Максимальна вага для угоди ми готові реле/шахта */
статичний константный беззнаковий інт MAX_STANDARD_TX_WEIGHT = 400000;

Для non-Segwit операцій, ліміт становить 400,000 КБ / 4 = 100,000 б = 100 кб.

Тому, якщо у вас є попередньо Segwit угоди розміром більше 100 Кб, але менше, ніж розмір блоку межа ваги, ви повинні зв'язатися з Шахтарем, і вони зможуть додавати свої угоди, щоб їх заблокувати вручну, якщо це вигідно для них.

+109
malanb5 21 вер. 2010 р., 15:59:44

Я створив сайт та виконується протягом декількох днів і тепер пару платежів пройшли, це форма і це добре.

Ці виплати йдуть на гаманець Blockchain гаманець і є місцевий гаманець налаштований на збори і мито складає 5%.

У мене було 2 оплати вийти з системи близько 0.002 БТС, але без сплати мит були відправлені на P2Pool ви гаманець.

Вони проводяться для досягнення певної суми або вони обчислюються по-різному, на суму виплати.

Спасибі.

+105
user1896899 21 трав. 2012 р., 19:00:41

Як зробити власний gitian-сигс енд відсторонено-озг. Я не можу знайти будь-яку корисну інформацію. Де я намагаюся побачити, це завжди починається з "у вас вже є .і стверджувати .сиг . але як вони створюють ?

+23
Alexia S 7 квіт. 2017 р., 01:08:16

Як я можу визначити (якщо це можливо) яку суму відправнику відправили в приймач Б , замість того, щоб мати баланс для кожного учасника ?

Ви практично не можете. Часто операції, як вони створюються для цілей, що робить його важко визначити, які входи відправивши гроші на який виводять назовні. Такі угоди називаються CoinJoins, названа так тому, що кілька людей об'єднуються свої монети в одній транзакції.

Є кілька методів для визначення того, які виходи створюються які входи, але ці методи не є абсолютно надійними, і часто роблять припущення, які не гарантовані. В насправді, багато програм, які роблять Coinjoin операції розроблені, щоб зробити ці припущення нежиттєздатні і тому зламати такий аналіз, так що учасники CoinJoin мати більше фінансової конфіденційності.

+17
Jawad Faisal 26 лип. 2011 р., 09:53:29

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil